MEGATAMA sub 10.12.2022 10:48

Igram demo sinoc i jutros,za mene je ovo iznenadjenje godine.

Stvarno nisam ocekivao nista ovako dobro a za sada u demou nemam jednu zamjerku.

Igra me podsjeca na Dark Arisen ali ne igrivoscu ili gaming mehanikama nego tim nekakvim posebnim dizajnom svega.

Igra ima 3 moda

Quality koji je 4k i 30fps ali igra takodjer podrzava i 120hz i VRR pa je to vise od 30fps ako vas TV podrzava.

Raytrace koji je u izvodjenju slican Quality modu ali ima Raytrace

I na kraju Performance koji bi trebao bit 60fps ali ne znam koliko je unlockan,pokazuje 120fps ali nisam siguran dali je to tocno.

Na svu srecu igra izlazi i za PC pa ce puno vise igraca ovo probat nego da je samo na Ps5 🥂

 

Cansee ned 11.12.2022 13:31
MEGATAMA kaže...

Meni se full svidja koncept igre i osjecaj tezine i snage udaraca.

 

Igra nema veze sa onom prvom prezentacijom vizualno ali svidja mi se i ovako,bitno je da me privlaci igrivost i istrazivanje.

 

Evo usporedbe modova,najvise smisla ima igrat na 60fps.

 

https://youtu.be/tO5jyhBtRDw

 

e puno hvala, sad ću se sigurno malo naigrati, jer ono prvo je bilo katastrofa

MEGATAMA ned 11.12.2022 13:33
Cansee kaže...
MEGATAMA kaže...

Meni se full svidja koncept igre i osjecaj tezine i snage udaraca.

 

Igra nema veze sa onom prvom prezentacijom vizualno ali svidja mi se i ovako,bitno je da me privlaci igrivost i istrazivanje.

 

Evo usporedbe modova,najvise smisla ima igrat na 60fps.

 

https://youtu.be/tO5jyhBtRDw

 

e puno hvala, sad ću se sigurno malo naigrati, jer ono prvo je bilo katastrofa

Ako imas 120hz igra radi u 40fps na 4k ili uz Raytrace ali razlike su nikakve vizualno pa odmah upali 60fps i peglanje 🥂

NathanDrek ned 11.12.2022 13:40
MEGATAMA kaže...
NathanDrek kaže...

Meni je isto za ovu igru performance mod najidealniji.

Jesi sve rijesio u Demou?

Ja sam igrao malo iznad 5 sati ali sam rijesio sve mini bossove i prosao cijelu dostupnu mapu.

 Tako sam i ja otprilike. Izbacilo me van kad sam riješio onog bossa u dodatnom 6 zadatku, da sam znao još bi malo švrljao okolo.

MEGATAMA ned 11.12.2022 13:41
NathanDrek kaže...
MEGATAMA kaže...
NathanDrek kaže...

Meni je isto za ovu igru performance mod najidealniji.

Jesi sve rijesio u Demou?

Ja sam igrao malo iznad 5 sati ali sam rijesio sve mini bossove i prosao cijelu dostupnu mapu.

 Tako sam i ja otprilike. Izbacilo me van kad sam riješio onog bossa u dodatnom 6 zadatku, da sam znao još bi malo švrljao okolo.

Mozes slobodno nastavit istrazivat pa bossa rijesis kada sve istrazis.

NathanDrek ned 11.12.2022 13:50

Ma ostale su mi praktički samo neke škrinje, ali ne znam zašto su napravili da kad ga pobjediš je kraj, pa nije demo vremenski ograničen, a mapu su  ionako blokirali na demo područje. Ali nema veze, dovoljno sam vidio da ima prolaz kod mene.

NathanDrek ned 22.1.2023 11:58

Pozitivne kritike od igrača koji su kupili igru i igraju, za razliku od ovih gaming influencera koji daju ocjene prema tome jesu li dobili besplatni review copy ili ne, svi redom ko papige "red flag", "dont buy"...sve za pregled i klikove, ovaj svijet je otišao u ku*ac.

Cansee ned 22.1.2023 12:30
NathanDrek kaže...

Pozitivne kritike od igrača koji su kupili igru i igraju, za razliku od ovih gaming influencera koji daju ocjene prema tome jesu li dobili besplatni review copy ili ne, svi redom ko papige "red flag", "dont buy"...sve za pregled i klikove, ovaj svijet je otišao u ku*ac.

 

tako je kako je i moramo se prilagoditi, jedino što ja zaista uzimam u obzir od recenzija su SkillUP i ACG, i Steam recenzije od igrača. Također uvažavam i mišljenje mnogih dugogodišnjih forumaša ovdje. 

 

Mogu se naći kvalitetne recenzije po netu samo treba znati gdje gledati.

NathanDrek ned 22.1.2023 13:23

Skill Up je dosta realan i dobra je referenca, pošto nije dobio review copy ne bi smio imati recenziju za igru prije petka ili vikenda. Sad će se pokazati hrpa pozera koja će imati recenziju čim se digne embargo, a igru ili nisu ni kupili ili im se još instalira. Iznimke su ovi koji su dobili review copy, ali će to i napomenuti.