mzopg sri 19.8.2020 21:08

Zanimljivo da su gotovo svi koji su igru stvarno odigrali jako zadovoljni, u najgorem slučaju bi joj dali 7/10, dok oni koji je nisu odigrali i sami su si stvorili nekakve filmove u glavi na račun nekakvih bezvezarija koje je netko prosrao po netu bi joj dali 0/10. Stvarno je šteta biti tako limitiran i pod tuđim utjecajem.

maxy0 čet 20.8.2020 00:07
user2206 kaže...

Ponudio mi Youtube ovu pjesmu na naslovnoj strani

https://www.youtube.com/watch?v=JeHRqAu2DC0

Upalio i odmah me steglo u prsima, sjetio sam se kako je ovo bila emotivna igra, i kako i dalje ima utjecaja na mene. Ellie, Joel, Abby, kakva karakterizacija. Strašna igra u svakom pogledu, definitivni GOTY 2020 godine.

 Ovo je stvarno istina sto kazes, i samim time sto je igra i pomalo tuzna ovakve scene imaju tu posebnu car. 

 

Nekako razmisljam vec koji dan, mislim da je neil druckman namjerno napravio ovakav kraj, da mu da odlicnu podlogu za treci i finalni nastavak. Jer da je i ovaj nastavak zavrsio totalnim happy endom stvarno nebi bilo nikakve potrebe za 3. nastavkom

maxy0 čet 20.8.2020 06:44
Hexfire kaže...
Nije bilo potrebe ni za drugim nastavkom, a kamoli da ga sad nakon ovoga ima za trećim.

 A onda nije bilo potrebe ni za prvim nastavkom...

Kazem, drugi mi se nastavak cini, a pogotovo kraj, takvim da ima prostora dosta da naprave i treci.. nisu ni oni ludi, znaju koliko se para tu moze izmusti

Hexfire čet 20.8.2020 08:43

What? Kak to misliš nismo trebali prvi?

Prva igra ima odlično zaokruženu priču bez ikakvih loose endova.

Druga igra ubacuje nepotreban dodatak toj priči koji ne unaprijedi sam svijet, ubaci nove mahom nezanimljive likove (jedini uvjerljivi lik je beba), a stari likovi u ni kojem pogledu ne napreduju. Ali bez obzira na katastrofalno loš writing i ta igra ima zaokruženu priču bez ikakvih loose endova.

Da se razumijemo, nitko živ nije tražio direktan nastavak TLOU, pa smo ga dobili. Dobit ćemo vjerojatno i treći jer je novi IP veći rizik nego izdati istu igru još jednom. Ali da ga treba i da ima ikakvog smisla nakon kraja dvojke, definitivno nema.

user2206 čet 20.8.2020 10:38
Hexfire kaže...
Nije bilo potrebe ni za drugim nastavkom, a kamoli da ga sad nakon ovoga ima za trećim.

 

Hexfire kaže...
What? Kak to misliš nismo trebali prvi? 

Prva igra ima odlično zaokruženu priču bez ikakvih loose endova. 

Druga igra ubacuje nepotreban dodatak toj priči koji ne unaprijedi sam svijet, ubaci nove mahom nezanimljive likove (jedini uvjerljivi lik je beba), a stari likovi u ni kojem pogledu ne napreduju. Ali bez obzira na katastrofalno loš writing i ta igra ima zaokruženu priču bez ikakvih loose endova. 

Da se razumijemo, nitko živ nije tražio direktan nastavak TLOU, pa smo ga dobili. Dobit ćemo vjerojatno i treći jer je novi IP veći rizik nego izdati istu igru još jednom. Ali da ga treba i da ima ikakvog smisla nakon kraja dvojke, definitivno nema.

Ne bih se mogao više ne složiti al dobro.

Malo koja igra kod mene izaziva emocije a Last of Us 2 je jedna od tih rijetkih. Po meni (i kritici) neupitni masterpiece i najbolja ovogodišnja igra. A i prodaja je i više no dobra.

Cansee čet 20.8.2020 10:44
mzopg kaže...

Zanimljivo da su gotovo svi koji su igru stvarno odigrali jako zadovoljni, u najgorem slučaju bi joj dali 7/10, dok oni koji je nisu odigrali i sami su si stvorili nekakve filmove u glavi na račun nekakvih bezvezarija koje je netko prosrao po netu bi joj dali 0/10. Stvarno je šteta biti tako limitiran i pod tuđim utjecajem.

 

ja sam igru odigrao i dajem joj sve skupa 3/10, i to isključivo na temelju grafike, zvuka i što su ljudski NPCevi imaju nešto poboljšani AI. Priči dajem 0/10. To što je igra nasilno produžena sa 15 na 25 sati, za to dajem -1/10. 

 

Koji je vama kurac ljudi? Vama je ovo GOTY? Šta je s glavom? Što se tiče gameplay mehanika, igra je 95% identična kao igra za PS3 iz 2013. ljudi moji. Pa jel to samo ja vidim, pička mu materina retardirana? Svi novi likovi živi užas, nezanimljivi, boli me kita šta će se dogoditi s njima. Joel i Ellie šikanirani, pogotovo Joel. Dva nova clickera i to je to. Sad bi trebao svršavati na igru što je bio onaj boss fight sa onom nakupinom zombija u bolničkom podrumu? Ma dajte molim vas. Igra ne nudi apsolutno ništa, ali ništa, ali ništa novo. Gotovo svaku misiju možeš preći tako da pretrčiš s jednog kraja mape na drugi, i onda zatvoriš vrata a dvadeset ljudi koji su te lovili zaborave na tebe. Živo govno. Trećina Naughty Doga je napustilo studio, pa nije to bezveze. Neil Druckman vam se izdrkava u usta s tim svojim pizdarijama a vi gutate kao Lisa Ann. I onda smo mi kojima se igra ne sviđa limitirani i pod tuđim utjecajem

 

Ova igra ne može Ghost of Tshushimi svijeću držati, a da ne spominjem igre koje još trebaju izaći ove godine. Fall Guys je za ovo remek djelo. GOTY, šta sve neću pročitati na ovom forumu pas me jebo

user2206 čet 20.8.2020 10:54

Nikakva open world igra ne može se mjeriti sa filmskim iskustvima kakve daju igre poput Last of Usa ili Uncharteda. Ma koliko god Ghost of Tshushima bila odlična, a odlična je bez ikakve dileme, i ona kao i sve igre tog tipa imaju praznog hoda. To je nekom super, jer voli istraživati otvorene svjetove i raditi questove redoslijedom kojim želi. Ljudi koji vole snažne i kompleksne priče obožavati će ovu igru jer je atmosfera praktički cijelo vrijeme napeta, zato mi se i početni hub-oliki level u Seattlu najmanje svidio od cijele igre. Ova igra je mračna i nemilosrdna, nitko nema plot armor i zato i je masterpiece.

Kmečati jer je:

1. Kmečanje jer je Joel ubijen je bedasto, što bi onda rekli za 1. sezonu Game of Thronesa koja je i najbolja od svih

2. Možda ti smetaju lezbe?

3. Uspoređivati ovu igru s Ghost of Tshushima ima smisla kao uspoređivati je i s Gran Turismom

Cansee čet 20.8.2020 11:14
user2206 kaže...

Nikakva open world igra ne može se mjeriti sa filmskim iskustvima kakve daju igre poput Last of Usa ili Uncharteda. Ma koliko god Ghost of Tshushima bila odlična, a odlična je bez ikakve dileme, i ona kao i sve igre tog tipa imaju praznog hoda. To je nekom super, jer voli istraživati otvorene svjetove i raditi questove redoslijedom kojim želi. Ljudi koji vole snažne i kompleksne priče obožavati će ovu igru jer je atmosfera praktički cijelo vrijeme napeta, zato mi se i početni hub-oliki level u Seattlu najmanje svidio od cijele igre. Ova igra je mračna i nemilosrdna, nitko nema plot armor i zato i je masterpiece.

Kmečati jer je:

1. Kmečanje jer je Joel ubijen je bedasto, što bi onda rekli za 1. sezonu Game of Thronesa koja je i najbolja od svih

2. Možda ti smetaju lezbe?

3. Uspoređivati ovu igru s Ghost of Tshushima ima smisla kao uspoređivati je i s Gran Turismom

 

 

Nitko nema plot armor???? Hahahahahahahah, pa jesi ti igrao igru?? Ellie i Dina imaju plot armor, Abby ima plot armor, hrpa stvari se dogodi bez ikakvog smisla, primarno jer je zgodno za radnju. 

 

Ne uspoređujem Ghosta sa TLOU2 u smislu sličnih igara, nego u smislu contendera za GOTY 2020 

 

Svaka ti čast ovo za lezbe, čim se nekome ne sviđa igra odmah se sve svodi na LGBT, dobro te je Hollywood odgojio. To dragi moj nema nikakve veze s time, ja sam igru prednaručio nakon trailera gdje Eliie poljubi Dinu. 

 

Nije meni problem što je Joel ubijen, nego što je prebijen kao ker, on i njegov brat prekaljeni tipovi, preživjeli 25 godina apokalipse, dođu u vučju jazbinu i otkriju kao dva glupana odmah kako se zovu, i to nakon prve igre gdje je Joel prikazan kao najoprezniji tip na svijetu. 

 

Ova igra je po meni 8. sezona Game of Thronesa ili nova trilogija Star Warsa. Samo grabež novaca na temelju imena bez ikakvog poštovanja prema dotada etabiliranoj priči

Hexfire čet 20.8.2020 11:53

Istina što se tiče plot armora. Onaj prvi fight između Ellie i Abby recimo traži od igrača da skroz zanemari činjenicu da Ellie "vidi" kroz zidove i Abby bi ju prije sredila da uleti tenkom u zgradu nego da joj se pokušava prišuljati s leđa.

Ali eto, Abby mora tad pobijediti. Ako to nije plot armor što je?

Bome si i ja nekad kad čitam hvalospjeve na račun likova i priče pomislim da postoje dvije verzije TLOU2 i da sam igrao krivu.

maxy0 čet 20.8.2020 12:38
Cansee kaže...
mzopg kaže...

Zanimljivo da su gotovo svi koji su igru stvarno odigrali jako zadovoljni, u najgorem slučaju bi joj dali 7/10, dok oni koji je nisu odigrali i sami su si stvorili nekakve filmove u glavi na račun nekakvih bezvezarija koje je netko prosrao po netu bi joj dali 0/10. Stvarno je šteta biti tako limitiran i pod tuđim utjecajem.

 

ja sam igru odigrao i dajem joj sve skupa 3/10, i to isključivo na temelju grafike, zvuka i što su ljudski NPCevi imaju nešto poboljšani AI. Priči dajem 0/10. To što je igra nasilno produžena sa 15 na 25 sati, za to dajem -1/10. 

 

Koji je vama kurac ljudi? Vama je ovo GOTY? Šta je s glavom? Što se tiče gameplay mehanika, igra je 95% identična kao igra za PS3 iz 2013. ljudi moji. Pa jel to samo ja vidim, pička mu materina retardirana? Svi novi likovi živi užas, nezanimljivi, boli me kita šta će se dogoditi s njima. Joel i Ellie šikanirani, pogotovo Joel. Dva nova clickera i to je to. Sad bi trebao svršavati na igru što je bio onaj boss fight sa onom nakupinom zombija u bolničkom podrumu? Ma dajte molim vas. Igra ne nudi apsolutno ništa, ali ništa, ali ništa novo. Gotovo svaku misiju možeš preći tako da pretrčiš s jednog kraja mape na drugi, i onda zatvoriš vrata a dvadeset ljudi koji su te lovili zaborave na tebe. Živo govno. Trećina Naughty Doga je napustilo studio, pa nije to bezveze. Neil Druckman vam se izdrkava u usta s tim svojim pizdarijama a vi gutate kao Lisa Ann. I onda smo mi kojima se igra ne sviđa limitirani i pod tuđim utjecajem

 

Ova igra ne može Ghost of Tshushimi svijeću držati, a da ne spominjem igre koje još trebaju izaći ove godine. Fall Guys je za ovo remek djelo. GOTY, šta sve neću pročitati na ovom forumu pas me jebo

 Malo te je pogodila prica a? Izgleda da je Neil Druckman uspio u svojoj namjeri, da izazove emociju, pa kakva god ona bila, malo je tebe naljutila izgleda a?

A to sto ne nudi nista novo, glupost. Pa reci mi koja igra ima ovakvu grafiku, ovu razinu detalja. Ukucaj na youtube the last of us 2 insane details, pa si vidi. 

Uopce necu ni komentirat sve ostalo sta si rekao, izgleda da si malo previse isfrustriran. 

Cansee čet 20.8.2020 12:48
maxy0 kaže...
Cansee kaže...
mzopg kaže...

Zanimljivo da su gotovo svi koji su igru stvarno odigrali jako zadovoljni, u najgorem slučaju bi joj dali 7/10, dok oni koji je nisu odigrali i sami su si stvorili nekakve filmove u glavi na račun nekakvih bezvezarija koje je netko prosrao po netu bi joj dali 0/10. Stvarno je šteta biti tako limitiran i pod tuđim utjecajem.

 

ja sam igru odigrao i dajem joj sve skupa 3/10, i to isključivo na temelju grafike, zvuka i što su ljudski NPCevi imaju nešto poboljšani AI. Priči dajem 0/10. To što je igra nasilno produžena sa 15 na 25 sati, za to dajem -1/10. 

 

Koji je vama kurac ljudi? Vama je ovo GOTY? Šta je s glavom? Što se tiče gameplay mehanika, igra je 95% identična kao igra za PS3 iz 2013. ljudi moji. Pa jel to samo ja vidim, pička mu materina retardirana? Svi novi likovi živi užas, nezanimljivi, boli me kita šta će se dogoditi s njima. Joel i Ellie šikanirani, pogotovo Joel. Dva nova clickera i to je to. Sad bi trebao svršavati na igru što je bio onaj boss fight sa onom nakupinom zombija u bolničkom podrumu? Ma dajte molim vas. Igra ne nudi apsolutno ništa, ali ništa, ali ništa novo. Gotovo svaku misiju možeš preći tako da pretrčiš s jednog kraja mape na drugi, i onda zatvoriš vrata a dvadeset ljudi koji su te lovili zaborave na tebe. Živo govno. Trećina Naughty Doga je napustilo studio, pa nije to bezveze. Neil Druckman vam se izdrkava u usta s tim svojim pizdarijama a vi gutate kao Lisa Ann. I onda smo mi kojima se igra ne sviđa limitirani i pod tuđim utjecajem

 

Ova igra ne može Ghost of Tshushimi svijeću držati, a da ne spominjem igre koje još trebaju izaći ove godine. Fall Guys je za ovo remek djelo. GOTY, šta sve neću pročitati na ovom forumu pas me jebo

 Malo te je pogodila prica a? Izgleda da je Neil Druckman uspio u svojoj namjeri, da izazove emociju, pa kakva god ona bila, malo je tebe naljutila izgleda a?

A to sto ne nudi nista novo, glupost. Pa reci mi koja igra ima ovakvu grafiku, ovu razinu detalja. Ukucaj na youtube the last of us 2 insane details, pa si vidi. 

Uopce necu ni komentirat sve ostalo sta si rekao, izgleda da si malo previse isfrustriran. 

 

nećeš komentirat jer znaš da sam u pravu. Igra mi je izazvala emociju straha u dosta trenutaka jer ima generalno dobru atmosferu, to ne mogu zanijekati. S tim da je i to nebitno kad možeš pretrčati sve bez ikakvih posljedica, al ajd. Ali što se tiče konačnog završetka bio sam potpuno indiferentan, apsolutno me nije zanimalo što će se dogoditi s bilo kime, uključujući i Ellie. A sada sam popizdio jer vas gledam ovdje kako hvalite igru kao mali minioni, samo nek vam se uvali dobra grafika i sve može, samo trpaj. To je tebi napredak igre, dobra grafika, jebeš mi narod

mzopg čet 20.8.2020 14:44
Hexfire kaže...

Da se razumijemo, nitko živ nije tražio direktan nastavak TLOU, pa smo ga dobili. Dobit ćemo vjerojatno i treći jer je novi IP veći rizik nego izdati istu igru još jednom. Ali da ga treba i da ima ikakvog smisla nakon kraja dvojke, definitivno nema.

Ovo što si napisao je toliko besmisleno da uopće nema smisla komentirati.

Izdali su dvojku jer su procijenili da to ima smisla u svim pogledima i bili su u pravu, evo do sada oko 5 mil. prodanih primjeraka u dva mjeseca.

Misliš da su trebali tebe nazvati i pitati ima li smisla izdati nastavak? Ili nekoga od nas sa foruma? 

Cansee čet 20.8.2020 15:06

 

ma nek su izdali igru, i samo nek šišaju dok ide, i treba. dok ima ovaca ima i vune, fino tamo negdje 2025. izbace Last of us 3 s još glupljom pričom i odličnom grafikom i svi će se navući kao muhe na govna, pogotovo ekipa s ovog foruma i oni koji kažu da se ništa ne može mjeriti sa linearnom film-igrom. I možda bi bila dobra ideja da se igra samo sa dvije gljive na joysticku, s jednom samo upreš da lik hoda naprijed, a s drugom malo okrećeš kameru da vidiš kak je lijepa grafika, a lik sam sve radi. Ma mokri san.

antimadridista čet 20.8.2020 16:29
Cansee kaže...
maxy0 kaže...
Cansee kaže...
mzopg kaže...

Zanimljivo da su gotovo svi koji su igru stvarno odigrali jako zadovoljni, u najgorem slučaju bi joj dali 7/10, dok oni koji je nisu odigrali i sami su si stvorili nekakve filmove u glavi na račun nekakvih bezvezarija koje je netko prosrao po netu bi joj dali 0/10. Stvarno je šteta biti tako limitiran i pod tuđim utjecajem.

 

ja sam igru odigrao i dajem joj sve skupa 3/10, i to isključivo na temelju grafike, zvuka i što su ljudski NPCevi imaju nešto poboljšani AI. Priči dajem 0/10. To što je igra nasilno produžena sa 15 na 25 sati, za to dajem -1/10. 

 

Koji je vama kurac ljudi? Vama je ovo GOTY? Šta je s glavom? Što se tiče gameplay mehanika, igra je 95% identična kao igra za PS3 iz 2013. ljudi moji. Pa jel to samo ja vidim, pička mu materina retardirana? Svi novi likovi živi užas, nezanimljivi, boli me kita šta će se dogoditi s njima. Joel i Ellie šikanirani, pogotovo Joel. Dva nova clickera i to je to. Sad bi trebao svršavati na igru što je bio onaj boss fight sa onom nakupinom zombija u bolničkom podrumu? Ma dajte molim vas. Igra ne nudi apsolutno ništa, ali ništa, ali ništa novo. Gotovo svaku misiju možeš preći tako da pretrčiš s jednog kraja mape na drugi, i onda zatvoriš vrata a dvadeset ljudi koji su te lovili zaborave na tebe. Živo govno. Trećina Naughty Doga je napustilo studio, pa nije to bezveze. Neil Druckman vam se izdrkava u usta s tim svojim pizdarijama a vi gutate kao Lisa Ann. I onda smo mi kojima se igra ne sviđa limitirani i pod tuđim utjecajem

 

Ova igra ne može Ghost of Tshushimi svijeću držati, a da ne spominjem igre koje još trebaju izaći ove godine. Fall Guys je za ovo remek djelo. GOTY, šta sve neću pročitati na ovom forumu pas me jebo

 Malo te je pogodila prica a? Izgleda da je Neil Druckman uspio u svojoj namjeri, da izazove emociju, pa kakva god ona bila, malo je tebe naljutila izgleda a?

A to sto ne nudi nista novo, glupost. Pa reci mi koja igra ima ovakvu grafiku, ovu razinu detalja. Ukucaj na youtube the last of us 2 insane details, pa si vidi. 

Uopce necu ni komentirat sve ostalo sta si rekao, izgleda da si malo previse isfrustriran. 

 

nećeš komentirat jer znaš da sam u pravu. Igra mi je izazvala emociju straha u dosta trenutaka jer ima generalno dobru atmosferu, to ne mogu zanijekati. S tim da je i to nebitno kad možeš pretrčati sve bez ikakvih posljedica, al ajd. Ali što se tiče konačnog završetka bio sam potpuno indiferentan, apsolutno me nije zanimalo što će se dogoditi s bilo kime, uključujući i Ellie. A sada sam popizdio jer vas gledam ovdje kako hvalite igru kao mali minioni, samo nek vam se uvali dobra grafika i sve može, samo trpaj. To je tebi napredak igre, dobra grafika, jebeš mi narod

 I dalje nastavljate po svome. Zar je tako tesko shvatiti da je nekom igra dobro sjela i da je zbog toga hvali? Zašto vas to tako pecka?

user2206 čet 20.8.2020 17:04

Plot armor ne znači samo to da netko ne smije umrijeti. U ovoj igri nema pobjednika, svi su izgubili praktički sve. Do sad nisam vidio igru gdje su gotovo svi bitni likovi ovako najebali. To izaziva emocije jer to do sada nije viđeno u svijetu igara. 

Mogu razumjeti i dajem vam pravo da ste indiferentni prema ovoj igri, razlozi koje navodite tu su bezvezni, prije bih rekao da su vas razmazile mainstream igre koje imaju plitke radnje i happy endove.

Hexfire čet 20.8.2020 18:24
user2206 kaže...

Plot armor ne znači samo to da netko ne smije umrijeti. U ovoj igri nema pobjednika, svi su izgubili praktički sve. Do sad nisam vidio igru gdje su gotovo svi bitni likovi ovako najebali. To izaziva emocije jer to do sada nije viđeno u svijetu igara. 

Mogu razumjeti i dajem vam pravo da ste indiferentni prema ovoj igri, razlozi koje navodite tu su bezvezni, prije bih rekao da su vas razmazile mainstream igre koje imaju plitke radnje i happy endove.

 To je doslovno definicija plot armora. 

 

Meni stvarno nije jasno kako itko tko je pogledao neku od boljih serija zadnjih 5 godina može TLOU2 smatrati dubokom igrom. Igra za sebe misli da je jako pametna, šokantna i nikad prije viđena jer je pouka igre da je nasilje loše. Uuuuu jbt, stvarno duboka pouka. Iskreno se nadam da Druckman neće biti ni blizu TLOU3 jer se možda još nešto može spasiti nakon ove narativne katastrofe. 

Hexfire čet 20.8.2020 18:28
mzopg kaže...

Ovo što si napisao je toliko besmisleno da uopće nema smisla komentirati.

Izdali su dvojku jer su procijenili da to ima smisla u svim pogledima i bili su u pravu, evo do sada oko 5 mil. prodanih primjeraka u dva mjeseca.

 I šta sad?

 

Kao da ne bi prodali isto toliko da su napravili stvarno dobru igru umjesto ove žalosti koja se šlepa na uspjehu prethodnika. Samo da je netko s pola mozga bio za kormilom.

mzopg čet 20.8.2020 18:33
Hexfire kaže...
mzopg kaže...

Ovo što si napisao je toliko besmisleno da uopće nema smisla komentirati.

Izdali su dvojku jer su procijenili da to ima smisla u svim pogledima i bili su u pravu, evo do sada oko 5 mil. prodanih primjeraka u dva mjeseca.

 I šta sad?

 

Kao da ne bi prodali isto toliko da su napravili stvarno dobru igru umjesto ove žalosti koja se šlepa na uspjehu prethodnika. Samo da je netko s pola mozga bio za kormilom.

 To je tvoje subjektivno mišljenje, dopusti i drugima da imaju pravo na svoje mišljenje koje se ne mora slagati s tvojim.

antimadridista čet 20.8.2020 18:42

Jebiga sad. Druckmann je zaslužan i za prvu igru, pa tad nikome nije smetao kao osoba. Dočim se nekome ne sviđa druga igra, ajmo odmah pljuvati po istoj osobi koja je napravila prvu igru koja vam se tako svidjela. Kad je igra dobra, onda je genij, kad se nekome osobno igra ne sviđa onda odmah Druckmann ništa ne zna i ne treba mu više dati u ruke The Last of Us. Pričamo o svijetu i igri koja bez Druckmanna nebi ni postojala.

Hexfire čet 20.8.2020 19:42
mzopg kaže...

 To je tvoje subjektivno mišljenje, dopusti i drugima da imaju pravo na svoje mišljenje koje se ne mora slagati s tvojim.

 A nego čije bi trebalo biti ako sam ga ja napisao? Sam tebi ukrao pravo na tvoje mišljenje jer izražavam svoje? 

maxy0 čet 20.8.2020 19:47
Cansee kaže...
maxy0 kaže...
Cansee kaže...

 

ja sam igru odigrao i dajem joj sve skupa 3/10, i to isključivo na temelju grafike, zvuka i što su ljudski NPCevi imaju nešto poboljšani AI. Priči dajem 0/10. To što je igra nasilno produžena sa 15 na 25 sati, za to dajem -1/10. 

 

Koji je vama kurac ljudi? Vama je ovo GOTY? Šta je s glavom? Što se tiče gameplay mehanika, igra je 95% identična kao igra za PS3 iz 2013. ljudi moji. Pa jel to samo ja vidim, pička mu materina retardirana? 1.Svi novi likovi živi užas, nezanimljivi, boli me kita šta će se dogoditi s njima. Joel i Ellie šikanirani, pogotovo Joel. 2. Dva nova clickera i to je to. 3. Sad bi trebao svršavati na igru što je bio onaj boss fight sa onom nakupinom zombija u bolničkom podrumu? 4. Ma dajte molim vas. Igra ne nudi apsolutno ništa, ali ništa, ali ništa novo. 5. Gotovo svaku misiju možeš preći tako da pretrčiš s jednog kraja mape na drugi, i onda zatvoriš vrata a dvadeset ljudi koji su te lovili zaborave na tebe. Živo govno. Trećina Naughty Doga je napustilo studio, pa nije to bezveze. Neil Druckman vam se izdrkava u usta s tim svojim pizdarijama a vi gutate kao Lisa Ann. I onda smo mi kojima se igra ne sviđa limitirani i pod tuđim utjecajem

 

Ova igra ne može Ghost of Tshushimi svijeću držati, a da ne spominjem igre koje još trebaju izaći ove godine. Fall Guys je za ovo remek djelo. GOTY, šta sve neću pročitati na ovom forumu pas me jebo

 Malo te je pogodila prica a? Izgleda da je Neil Druckman uspio u svojoj namjeri, da izazove emociju, pa kakva god ona bila, malo je tebe naljutila izgleda a?

A to sto ne nudi nista novo, glupost. Pa reci mi koja igra ima ovakvu grafiku, ovu razinu detalja. Ukucaj na youtube the last of us 2 insane details, pa si vidi. 

Uopce necu ni komentirat sve ostalo sta si rekao, izgleda da si malo previse isfrustriran. 

 

nećeš komentirat jer znaš da sam u pravu. Igra mi je izazvala emociju straha u dosta trenutaka jer ima generalno dobru atmosferu, to ne mogu zanijekati. S tim da je i to nebitno kad možeš pretrčati sve bez ikakvih posljedica, al ajd. Ali što se tiče konačnog završetka bio sam potpuno indiferentan, apsolutno me nije zanimalo što će se dogoditi s bilo kime, uključujući i Ellie. A sada sam popizdio jer vas gledam ovdje kako hvalite igru kao mali minioni, samo nek vam se uvali dobra grafika i sve može, samo trpaj. To je tebi napredak igre, dobra grafika, jebeš mi narod

Necu komentirat jer vidim da si toliko ljut i isfrustriran i toliko zapeo popljuvat ovu igru da je to strasno... ali evo ako već hoćeš

 

1. tebi su užas i nezanimljiviji, meni nisu, recimo Dina mi je odlican i šarmantan lik i lijepo se nadopunjava s Ellie, Abby mi je isto zanimljiv lik, malo u negativnijem smislu, ali svejedno je zanimljiv i zanimalo me sta ce se dogoditi s njom, itd

2. 2 nova clickera? a šta bi ti, 20 novih clickera? prošlo je 5 godina od zadnjeg puta kad smo ih vidili, šta sad trebaju potpuno nove zombije izmisliti? ovo je bila piščeva odluka kako će svijet izgledati za 5 godina i tebi se to može ili ne mora sviđati, ali on je stvorio taj svijet i on odlučuje kako će izgledati i koliko će novih clickera mutirati

3. Ja jesam svršavao jer sam igrao po noći i jebena mi je atomsfera bila, i par puta sam se zešće scimao kad mi je clicker izletio, zanimao me taj ground zero u Seattleu i kako izgleda taj ogromni zombij

4. Nudi puno novih stvari, nove i responzivije kretnje igrača, nova i drugacija oružja, mozes u prone, dobri izazovi kod recimo otvaranja sefa, kako se AI ponaša, način na koji možes svirati gitaru, mehanika užeta mi je recimo impresivna, kako komadici mozga ostanu na zidu kada nekog u glavu upucas i stvrano prepuno slicnih sitnica i detalja koje samo taj svijet cine više impresivnim

5. Dobro i? šta je tu loše, pa to je meni pozitivna strana ove igre, imaš misija koje sam odabireš kako ih možeš proći, možeš se prošuljati da te nitko ne vidi i otvoriti si vrata, možeš početi pucati po neprijateljima i pobjeći dok dobiješ priliku ili ih sve pobiti pa si mirno vrata otvoriti, imaš izbor i odabireš koji ti je najzanimljiviji, a ovo da svaku misiju možeš proći da samo pretrčiš jednostavno nije istina jer sam par puta probao kada mi je bilo teško ubiti nekog clickera i nisam uspio, gluposti pričaš

 

Ali ne evo, ti reci nama da igra ne valja, ti budi sudac i reci i da priča ne valja, neka tvoje mišljenje bude univerzalno i jedino točno, neka tvoje oštro oko vidi sve nedostatke i game-breaking propuste ove igre. Ti ne daješ svoje mišljenje o igri, nego nam ga svima (ok, ne svima jer vidim da ima i ovdje nekih koji misle slicno kao ti) guraš kao jedino ispravno i točno. Mlilijuni ljudi koji btw još uvijek kupuju igru nakon svih recenzija misle drugacije, svi su oni u krivu?

 

Stvarno ne kužim toliki gnjev oko te igre, pa nije savršena, i sam bi volio da je bilo drugacijih stvari ali toliko ju popljuvat kao da je zadnje smeće mi nije jasno. 

Cansee pet 21.8.2020 00:14

Hvalite tu igru kao da je iz raja ispala, i to mi je tolika farsa da imam osjećaj kao da smo sasvim drugu igru igrali. Toliko sam odigrao igara, pogledao filmova, serija, pročitao knjiga, koje su toliko iznad ovakve priče da mi je uopće smiješno raspravljati o tome. Možda sam i ja razmažen sa time svime, pa ne razmišljamo na jednak način, ali meni je sve skupa ta igra lijena i slaba. Imali smo anti ratne i anti nasilne sadržaje prije doslovno sto godina, ne kužim šta je sad tu novo.

Ono što je najbitnije od svega, barem za mene, je to što je mene, dok sam igrao tlou2, potpuno prestalo biti briga za sve što se događa. Shvatite i vi mene, ja sam fan prve igre. I tu igra gubi svaki adut. S druge strane me jedan Death Stranding, koji je walking simulator, vukao preko 80 sati, stalno me zanimalo što će se dogoditi. U toj su igri developeri pokušali nešto novo i drugačije i to cijenim. U tlou2 sam se morao natjeravati da odigram 30 sati, a sve isto radio kao i u jedinici. Okolina iako je lijepo izgledala je isto bila vrlo slična jedinici.

Kome je igra dobra nek uživa, i nek ima svoje mišljenje, nije moje da ja nekome branim način razmišljanja. Moje mišljenje je da ovo nije GOTY, i mislim da igra ne zaslužuje većinu hvale koju ovdje dobiva, i na kraju ćemo se složiti da se ne slažemo i dobro