vrx pet 18.11.2022 14:34

PS5
FIFA 22 (korištena, disk u izvrsnom stanju)
Spiderman Miles Morales
Death stranding
Destruction Allstars
Sve novo  i zapakirano, osim Fife.

PS4
Nioh (odigrano par puta, nije mi "sjela" igra, pa ide na bubanj)

Zamjene (bilo koja kombinacija) za PS Plus 3mj/12mj, Elden Ring, Horizon2, Red Dead Redemption 2, Doom, neki noviji COD/Battlefield i slični naslovi.
Ponudite nešto, dogovorit ćemo se.

MrDD pon 6.2.2023 10:42

Imam:

Ratchet & Clank: Rift Apart 

Destruction Allstar 

Batman Return to Arkham 

Dirt Rally Legend Edition

 

Trazim:

Horizon Forbiden West

God of War Ragnarok

Returnal

Guardians of Galaxy

Assassin Creed

 

Ponudite i nesto drugo ako ima zainteresiranih.

Primopredaja u Zagrebu i okolici.

Cansee uto 7.2.2023 11:44

 

Nudim: Sonic Frontiers PS5 - šteta jer igra je baš zabavna, kupio sam ju za sina koji je ipak malo premlad, komplicirano mu je to. Igra igrana možda oko 3 sata.

 

Tražim: Elden Ring PS5 ili Ratchet and Clank Rift Apart PS5 (uz Ratcheta tražim i nadoplatu od 10 eura) 

 ili u slučaju da ovo bude stajalo nešto duže ovdje (tipa mjesec ili dva) može i Hogwarts Legacy PS5 ili Atomic Heart PS5, obje uz moju nadoplatu prema dogovoru

 

ILI 40 eura i nosi igru

 

Primopredaja Osijek i Vukovar. Moglo bi i na daljinu ali pojma nemam kako bi to izveli da budu sve strane sigurne.

 

Edit: Prodano

vrx ned 19.2.2023 21:55

PS5
FIFA 22 (korištena, disk u izvrsnom stanju)
Spiderman Miles Morales
Death stranding
Destruction Allstars
Sve novo  i zapakirano, osim Fife.

PS4
Nioh (odigrano par puta, nije mi "sjela" igra, pa ide na bubanj)

Zamjene (bilo koja kombinacija) za PS Plus 3mj/12mj, Elden Ring, Horizon2, Red Dead Redemption 2, Doom, neki noviji COD/Battlefield i slični naslovi.
Ponudite nešto, dogovorit ćemo se.

EvenSteven84 pon 20.2.2023 18:11

PS5

 

NUDIM:

  • Horizon Forbidden West - neotvoreno
  • Spider-Man: Miles Morales - neotvoreno
  • God of War: Ragnarok - otvoreno i igrano

 

TRAŽIM:

  • Ratchet & Clank: Rift Apart
  • Elden Ring
  • Cyberpunk 2077
  • The Last of Us Part I
  • Gotovina

 

Odgovara mi bilo koja kombinacija, javite se, siguran sam da ćemo se dogovoriti :)

Hexfire pon 20.2.2023 19:00

Nudim: Uncharted Legacy of Thieves

Tražim: Miles Morales, Elden Ring, Ghost of Tsushima PS5, Forbidden west, Dead Space remake, TLOU part 1.

Može i moja nadoplata ako treba. Preferiram primopredaju u Zagorju.

Cansee sub 25.2.2023 16:18
Cojonero kaže...

Kupujem The Last of Us Part II pa ako netko ima neka se javi.

 Trenutno ti je na PS Storeu oko 9-10 eura, samo vjerujem da znaš da sony i dalje nije ispravio prebacivanje u eure za naše tržište, tako da moraš nadopunit novčanik preko PS bona ili aircash aplikacije ili keks paya

Cansee sub 25.2.2023 16:28
Cojonero kaže...
ok hvala na informaciji...jučer dobio tek konzolu pa nisam ni gledao na trgovini što se nudi.

 

pa da, malo pogledaj, trenutno ima dobrih popusta, među ostalih sam vidio i last of us 2, popust je sa 300 kn na 75 kn, njima i dalje sve piše u kunama

Cansee sub 25.2.2023 19:41
Cojonero kaže...
A to je ako imaš PS Plus 71kn. 185kn je inače. Možda uzmem samo na mjesec dana za 65kn pa uzmem ovu igru i odigram još par njih koje mi se čine ok.

 

aha nisam to ni skužio. razmisli malo o tome da uzmeš onda ps plus premium jer ima brdo igara koje su ti onda na raspolaganju, i to stvarno odličnih.