Dragonbane pet 30.4.2021 12:59

https://www.youtube.com/watch?v=4Zf1GCFoqn0

 

Ja mislim da je zaista vreme da se otvori tema za ovu igru, kako se ne bi pretrpavala PS5 tema.

 

Ovo deluje impresivno. Ova igra vrlo lako može doći u status "kultne" igre. Pokazuje pravu snagu Playstation 5 konzole a praktično je prva igra za istu, te je teško zamisliti šta će biti za nekoliko godina. Sve deluje "next-genovski" ako se tako može reći. Konačno su sve stvari prethodne generacije ispravljene i sad imamo odlični osmojezgarni Ryzen na 3.5 GHz, i što je po meni bitnije SSD koji je u plejci ludački brz, te u ovoj igri učitavanja novih aseta (drugačije regije) traju par sekundi i zapravo je sve odrađeno u animaciji pa deluje fluidno bez ikakve pauze. Dalje, vidi se i ono što ja zapravo i želim od nove generacije konzola, a to je više stvari i dinamičnosti na ekranu istovremeno bez zastoja.

 

Vi koji imate plejku, blago vama

Han pet 30.4.2021 13:04
Dragonbane kaže...

https://www.youtube.com/watch?v=4Zf1GCFoqn0

 

Ja mislim da je zaista vreme da se otvori tema za ovu igru, kako se ne bi pretrpavala PS5 tema.

 

Ovo deluje impresivno. Ova igra vrlo lako može doći u status "kultne" igre. Pokazuje pravu snagu Playstation 5 konzole a praktično je prva igra za istu, te je teško zamisliti šta će biti za nekoliko godina. Sve deluje "next-genovski" ako se tako može reći. Konačno su sve stvari prethodne generacije ispravljene i sad imamo odlični osmojezgarni Ryzen na 3.5 GHz, i što je po meni bitnije SSD koji je u plejci ludački brz, te u ovoj igri učitavanja novih aseta (drugačije regije) traju par sekundi i zapravo je sve odrađeno u animaciji pa deluje fluidno bez ikakve pauze. Dalje, vidi se i ono što ja zapravo i želim od nove generacije konzola, a to je više stvari i dinamičnosti na ekranu istovremeno bez zastoja.

 

Vi koji imate plejku, blago vama

 Istina! Imam PS5 i mogu reći da i PS4 igre koje mogu iskoristiti ( barem djelomično ) PS5 hardware rade puno bolje i fluidnije. Konzola je gotovo nečujna a grafički igre izgledaju dosta impresivno ( Dark Souls na PS5 ) s obzirom na cjenovni razred same konzole.

MEGATAMA pet 30.4.2021 13:46

Insomniac se bas zakoturao....

Spiderman remaster uz raytrace u 60fps za Ps5

Miles Morales uz raytrace/60fps i jos su dodali onu deformaciju misica....

Ovaj Rachet dolazi uskoro...

Zna se da full force rade na Spidermanu 2.....

 

I sve su im igre vrh ispeglanosti  pri izlasku na trziste sto je mozda i najbitnije.

 

Nije ni cudo da ih je Sony kupio.

MEGATAMA čet 28.10.2021 10:31
snake44 kaže...

Nevjerojatno da igra još uvijek drži cijenu od 600kn na ps storeu....

 

imam ps5 digital i svaki tjedan provjeravam akcije i nadam se vidit ga na popustu ali nikako....

Zasto nevjerovatno?

Pa imas i puno starije naslove koji drze full cijenu,to je digitalna magija 😁

snake44 čet 28.10.2021 12:25
MEGATAMA kaže...
snake44 kaže...

Nevjerojatno da igra još uvijek drži cijenu od 600kn na ps storeu....

 

imam ps5 digital i svaki tjedan provjeravam akcije i nadam se vidit ga na popustu ali nikako....

Zasto nevjerovatno?

Pa imas i puno starije naslove koji drze full cijenu,to je digitalna magija 😁

 A nevjerojatno mi je to da se evo ljudi po internetu trude prodat ratcheta za 200kn ili poklanjaju jer su dobili u bundleu, a ja koji stvarno želim to zaigrat moram pljunut 600kn...

Stvarno sam se zajebo sa digitalkom...