Cartman93 čet 20.10.2016 20:24

da li rade pokemoni na kineskim mobitelima? nakon zadnjeg update-a dosta ljudi je reklo da im pokemoni ne rade, iako nisu nista varali. negdje sam procitao da na nekim kineskim mobitelima iz nekog razloga to ne radi (valjda dok proizvode mobitele nesto petljaju s rootanjem ili imaju neki nekompatibilni software, nemam pojma).

razmisljao sam si kupiti novi mobitel, pa ne znam koji je najsigurniji izbor.

Luuka čet 16.2.2017 21:44
Cartman93 kaže...

jel igra to itko uopce, tema je vec mjesecima mrtva :D

 

kako stojite s pokedexom, koji ste level?

 Ja igram, iskoristio sam ovaj event za popunjavanje Pokedexa... level 26, u Pokedexu 136 uhvaćena, baš sam danas uhvatio Laprasa i evoluirao Kabutopsa :)

 

A i skupio sam dosta candyja za evoluiranje svih ovih koji dolaze za gen2 - Crobat, Slowking, Scizor, Blissey, Porygon2, Bellosom, Kingdra...

Cartman93 pet 17.2.2017 01:08

uspio sam uci u igricu ali jako steka. evo dobio sam prvi nanab berry :D od prvih pokemona pojavili su mi se aipom, murkrow, natu i spinarak. nadam se da sam pogodio imena :D

murkrow mi je prvi gen2 pokemon. ove ostale nisam uspio uloviti zbog servera.

 

prije sam uvijek bacao curveball i great throw, a sad mi je bas sjebano pogoditi unutar obojanog kruga.

 

mozda ce ujutro manje stekati kad amerikanci budu spavali :D

Luuka pet 17.2.2017 01:43

Što se tiče hvatanja, to su promjenili sa updateom same aplikacije, puštanje gen2 nije uzrok tome. Čak su to i stavili u opis updatea.
Ja sam na selu pa nema ničeg oko mene, a sve šteka tako da ću hvatanje i evoluiranje ostavit za sutra, upalit lucky egg i lagano :)

 

Btw nekih tjedan dana će bit 50% sniženi upgradeovi pokemon i item boxa, mogli su dat 100,200 mjesta for free, al dobro...

I Lure-ovi traju 6h još 2,3 dana pa će vjerojatno sve svuda bit Lureano :)

Cartman93 pet 17.2.2017 02:12

znam da, ali nervira me kad ne mogu pogoditi great throw (sto lijepo poveca sansu za catch).

 

ja sam si skupio hrpu candyja, pogotovo za ove koji imaju novu evoluciju, ali neki trebaju poseban item kojeg se moze dobiti s pokestopa. do sada sam zavrtio pokestop pokraj kuce preko 10 puta i jos nisam dobio nista.

 

prije neka dva mjeseca sam uhvatio jedan perfect IV eevee, sad razmisljam u sto da ga evoluiram. mozda vaporeon jer ima najveci cp.

GreenDevil sri 23.8.2017 22:49
Luuka kaže...

Dosta se ekipe skupi na Raidovima, to je sad hype :) Ja sam bio i par puta za vikend i brzo se ekipa ekupi i onda se zuji po gradu, neki odu doma, drugi se priključe, al bude fino :)

 
Da li ima neki prethodni dogovor u nekoj fb grupi ili se samo dođe bilo kada pa se skupi ljudi?

Luuka čet 24.8.2017 19:18
GreenDevil kaže...
Luuka kaže...

Dosta se ekipe skupi na Raidovima, to je sad hype :) Ja sam bio i par puta za vikend i brzo se ekipa ekupi i onda se zuji po gradu, neki odu doma, drugi se priključe, al bude fino :)

 
Da li ima neki prethodni dogovor u nekoj fb grupi ili se samo dođe bilo kada pa se skupi ljudi?

 Ima dvije grupe koje su aktivne (Pokemon Go Zagreb i okolica i Pokemon Go Raid Zagreb), ali nećeš fulat ako odeš u centar ili negdje gdje ima gymova i staneš pored gyma s legendarcem, ekipa je vjerojatno na putu :) Zrinjevac, Trg, HNK, nemreš fulat.

Cartman93 sub 26.8.2017 23:34

ako zivis u manjem mjestu i tvoji prijatelji ne igraju tu igricu, onda bas i nemas sanse za pobijediti jaci raid. iz tog razloga potpuno sam izgubio volju igrati igricu. dosad nemam ni jednog legendarnog, a vjerojatno neću ni imati.

 

uđem u igricu jednom dnevno, zavrtim pokestop, ulovim jednog pokemona za streak i ugasim igricu.

dmanz pon 12.8.2019 13:49

Ima još aktivnih igrača ovdje? Ja sam počeo 2016. kad je sve počelo i sad sam se prije nekih mjesec dana vratio opet.. Meni osobno igra puno bolje izgleda nego prije, dosta su to dobro izglancali

 

Nego, zanima me konkretno Jarun. Koji dio točno je dobar za šetnju/lure (negdje gdje ima brdo pokestopova) ?

Luuka pon 12.8.2019 23:22
dmanz kaže...

Ima još aktivnih igrača ovdje? Ja sam počeo 2016. kad je sve počelo i sad sam se prije nekih mjesec dana vratio opet.. Meni osobno igra puno bolje izgleda nego prije, dosta su to dobro izglancali

 

Nego, zanima me konkretno Jarun. Koji dio točno je dobar za šetnju/lure (negdje gdje ima brdo pokestopova) ?

Community je dosta velik, na fejsu je većina ljudi po grupama, postoje i whatsup grupe, messenger grupe za raidove, javljanje rijetkih spawnova itd. Svaki mjesec je organiziran i pvp turnir. Mislim da je jedna od aktivnijih grupa ova - https://www.facebook.com/groups/364776583958202/

Jarun je najbolji sjeverni dio, Aleja Matije Ljubeka, između istočnog i zapadnog ulaza. HRPA pokestopova, ima i gymova, dosta dobro mjesto i kad je community day. Welcome back :)

Skullscar1989 sri 3.6.2020 00:44

količina xp potrebna za 40 je retardirana. 20 milijuna. level 37 je tek pola xp u igri. od 37 do 40 još toliko, užas. a pogotovo za nas koji ne živimo u gradu i nemamo pristup pokestopovima, gymovima i raidovima na svakom kutu

Luuka čet 4.6.2020 22:03

I dalje se igra naravno :D

L40, 19 000 uhvaćenih (što je relativno malo, jer ne hvatam baš ono kaj mi ne treba), Pokedex je na 568 caught zasad :D

 

Btw za vas koji želite level, a niste u gradu, iskoristite giftove. Forumi, Fb grupe i sl, ima hrpa ljudi koji redovito šalju giftove i s time možete dosta brzo dići level.