Najbrži uto 14.1.2020 10:31
andi.cro kaže...
Igra je nova a ja več čujem kak je mnogima već polako dosadila ( ne samo meni iz istih razloga )!

 

Da se pita mene i mnogo drugih, trebali su iz Carbona uzeti način na koji igra uvlači igrača kao "osobu" u story, kojeg likovi iz igre omaložavaju pa se igrač zainati da ih sve skine sa trona

 

Iz Paybacka ( jel to bilo iz njega? )NFS 2015da možeš slučajno pronači olupine nekih uistinu posebnih automobila te ih nakon prikupljanja svih dijelova složiti u bijesne pile!

 

Jednostavno mislim da je HEAT poluproizvod sa velikim potencijalom ako će Ghost Games slušati "glas naroda" pa nam ponuditi te stvari u sljedećim nadogradnjama ( ali nisam baš optimističan po tom pitanju).

 

U nočnim utkama također mi smeta velika količina prometa koji te zna namučiti više nego policija jer imaš limitiran broj popravaka a svako malo se negdje zbubaš kad te policija proganja!

 

... igram je i dalje, nadam se da će je nadogradit sa bitnim stvarima a ne samo sa npr. proširenjem mape i dodavanjem još pokojeg auta!

 
Moj nick u Heat-u za PC je: ANDI_x_HR

 Isprobao sam trial verziju od 10h na Originu i nije me baš navelo na kupovinu. Igram preko gamepada, prešao na HEAT da odem malo dublje u priču i ne sviđa mi se bezosjećajnost likova. Pobjediš krvničku utrku, tvoj lik mrtav 'ladan stoji pored auta i maše mobitelom, a pi... mu materina kičmu sam polomio dok sam bježo od murje i on tako meni.

 

Storyline, meh, zna se zašto su U2, MW i Carbon postali kultni simbol NFS serijala, a NFS 2015 još uvijek imam instaliranog na PC-u otkako je izašao.

 

Upgrade dijelova mi se čini dobar s 4 različita stila vožnje, da li ćeš se fokusirati na makadam/drift/race/road, još uvijek pokušavam uhvatiti "feeling" na gasu dok driftam s Lamborghini Diablo. Pričekati ću dok bude "free" na Origin Basic pretplati te ćemo se onda dodati, al' mojih cca €35 neće vidjeti, možda jedino napravim upgrade na premium pretplatu.

 

BTW imašmoney glitch koji ti još uvijek nije patchan, kupovanje auta u dealershipu, prolazak kroz speedtrap da ti vrati potrošenu lovu, bla bla, pošaljem ti u PM link, brdo love zaradiš.

RuskeGTT uto 14.1.2020 11:07

zbog svih ovih problema, vise ne igram na pc...zivio xbox i problem-free igranje
a sto se tice tebe koji si na lvl 50...neznam zasto juris toliko unaprijed, sam si kriv, da si igrao sporije bi imao sta raditi i zabaviti se, ovako jbg...ja sam na 16, igram od prvog dana cim je izasla i lijepo laganini, a ne 10h na dan i onda naravno da ce ti dosadit

andi.cro uto 14.1.2020 11:32
Najbrži kaže...
andi.cro kaže...

 A nema potrebe za drugom temom kad je multiplatformska igra.

 Ali ova tema se nalazi pod "igre za konzole i prijenosne konzole" pa se automatski podrazumijeva da je otvorena za ekipicu sa konzolama!

Ja sam otvorio pod "Igre za PC" tak da se svi koji igraju na PC-u mogu tamo povezati i dogovarati!

Kak ću se ja povezat i dogovarat za utrke sa nekim ko je na konzoli? Nikako... jer igra još nije "cros-platform".
EDIT: igra je postala "cross-platform" već neko vrijeme 

 

 

 

matija656 uto 14.1.2020 17:53

slažem se sa svime što je kolega iznad napisao 

 

kako mi je ovo prvi nfs kojeg igram nakon most wanteda 2012, sa igrom sam generalno zadovoljan, ali joj fali stvari za raditi u njoj u pm (trenutno, tko zna kako bude kad izbace koji update)

story je debelo prekratak, mogli su to puuuuuno bolje riješiti, samo je trebalo malo to razraditi, moglo se shawa više prikazati i više da se je oko njega vrtilo, moglo se više prikazati kako su pokušali to sve prikriti i koje su probleme imali sa tim, mercer kao neki mastermind iza toga svega a ništa posebno nije napravio osim pričanjai malo vožnje na kraju, tores (ili kak se već zove ova policajka) je po meni promašen lik, nisu uopće iskoristili njen potencijal, a mogli su napraviti dobrih spletki sa njom, s obzirom da je radila na dvije strane i davala informacije 

napredak u igri u noćnim utrkama je nikakav, realno po meni užaš

shebao mi se save, i morao sam ponovno iz početka sve, i dok znaš što radiš, do rep 50 dođeš tak, nikak, u dva dana sam došao na to, još pogotovo ako imaš crew pa sa njima radiš eventove za veći rep

a i nakon što skupiš sve djelove i imaš crew lvl 50, ne vidim smisla da igraš po noći, jer ne skupljaš novce tamo (van high heat utrka) a i to što skupiš je ništa, iskreno odigram koji put po noći čisto da si razbijem dan malo

 

nakon što dođeš na rep 50, van skupljanja svih ultimate i ultimate+ djelova, grafita, flaminga i reklama, end game je dosadan, jer se sve svodi na vožnju tokom dana sa ljudima koji večinom ne ulaze u utrke koje zoveš pa ti dođe kao da igraš solo, ili igraju sa rsr-om, pa se online svodi na tu i tamo koju osobu koja želi nešto odvoziti, a od toga njih 80% vozi rsr

isto mi smeta i to što nemaš mogućnost podešavanja kontrolera, što mi je notorna glupost, i ima dosta preklapanja tipki (RB je za pokretanje evenata i šaltanje, LB je za šaltanje i podmićivanje policije pa se desi da dok ideš spustit brzinu plaćaš njima) i sl.

zbog te ne mogućnosti da posložiš kontrole, igram na automatic, a svaku vožnju igram na manual jer mi je jednostavno bolje, ne pamtim kad sam neku vožnju igrao na automatic...

igru sam dobio, tako da kako je tako je, ali da sam ju kupio odmah, bogme ne bi bio sretan nikako

 

nadam se samo da će sa nekim update-om poboljšati situaciju, jer igri užasno fali stvari za raditi u end game situaciji, pogotovo ako igraš solo