antimadridista pet 4.10.2019 23:00

Igra netko? Uglavnom, meni gameplay odličan. Moram priznati da sam 2k19 preskočio jer nisam baš bio prezadovoljan sa igrom godinu prije. Ono što mi se sviđa u odnosu na igru prije 2 godine je to što se mogu preskakati cutscene u MyPlayer modu pa je sad sve to skupa puno brže nego prije, gameplay je još bolji nego prije u sitnim detaljima itd.

 

Uglavnom, ako želite igrati u neighborhoodu, pišite ispod pa se možda vidimo na terenu.

big_guy čet 21.5.2020 16:18

Ima tko da je kupio nba 2k20 za ps4 sad kad je bio 38 kn?Ja sam mislio kupiti danas jer je pisalo da je do ponoci danas cijena 38 kn i sad vidim da je 449 opet tako da sam zakasnio.Ako ima tko da je uzeo jel bi htio posuditi account da skinem nba 2k20,ja mu zauzvrat dam svoje podatke da si skine koju god hoce igru?Ako to tako funkcionira uopce?Kad bi mi netko dao svoj account na kojem je 2k20 da li mogu nakon sto skinem igru obrisati taj account sa svoje konzole i normalno igrati igru sa svoje plejke ili mora biti konstanto taj originalni account na kojem je nba2k20 ulogiran u moju plejku da bi ju ja mogao igrati?

kbenzema čet 21.5.2020 17:58

E jbg...

Uglavnom, ako ti neko da acc da skineš igru, na tom accu tvoja konzola mora biti označena ko primarna. Znači taj acc mora biti cijelo vrijeme kod tebe, druge nema...

Možda bude na američkom storeu na popustu, prošle godine bilo 3$