mack83 sri 22.4.2020 17:11

Pozdrav,

 

Ovako...zapoceo sam ovu fenomenalnu igru za koju imam samo rijeci hvale. Medjutim, vec zelim da narucim 'Horizon Zero Dawn Complete Edition' (kojeg sam odmah trebao i i kupiti 😠 ) zbog DLC-a.

 

Moje pitanje je..... da li ce moj save file sa originalne igre moci se 'prenijeti' tj. vaziti i na Complete edition inacici igre? Ako ne moze, da je ne igram dalje dok ne nabavim Complete edition, jer ne bih da predjem pola igre i onda da moram ponovno ispocetka :/

 

Hvala unaprijed na odgovorima. 

Hexfire sri 22.4.2020 17:27

Pa kupi samo DLC, zašto bi kupovao complete edition?

Koliko pamtim meni se prenio save. Igrao sam fizičku kopiju vanilla verzije, prodao i kad sam godinu dana kasnije nabavio digitalni complete edition save je radio.

hummer0 sri 22.4.2020 18:59
mack83 kaže...

Pozdrav,

 

Ovako...zapoceo sam ovu fenomenalnu igru za koju imam samo rijeci hvale. Medjutim, vec zelim da narucim 'Horizon Zero Dawn Complete Edition' (kojeg sam odmah trebao i i kupiti 😠 ) zbog DLC-a.

 

Moje pitanje je..... da li ce moj save file sa originalne igre moci se 'prenijeti' tj. vaziti i na Complete edition inacici igre? Ako ne moze, da je ne igram dalje dok ne nabavim Complete edition, jer ne bih da predjem pola igre i onda da moram ponovno ispocetka :/

 

Hvala unaprijed na odgovorima. 

 mack83

 

Dobro ti Hexfire kaže kupiš samo DLC, ali imaš vremena kad pređeš glavnu igru kupiš DLC često je na popustu.

duxx369 sub 25.4.2020 22:39

zapamtit ce ti save

ja imam disk verziju (klinci utukli par stotina sati u igru) ali nakon nekog vremena je konzola pocela odbijat sve cd-ove pa sam kupio online complete verziju sa DLC-om i normalno nastavio igru