lobotomac90 čet 7.4.2022 08:26

Ova igra je ogormna, imam oko 40 sati i 44% pređene igre, čini mi se duplo veća igra od prethodnika 

Iako mislim da mi se neće dati sve side questove obaviti i ganjati platinu, jer sam u zadnje vrijeme dosta open world igara odigrao, ali da je iga odlična, je 

Skillove ne stignem ni koristiti koliko ih ima, manje više non stop isto koristim jer ne mogu popratiti sve od količine, melee kombat su dosta popravili i ima se i tu što iskombinirati,  grafiku ne moram ni spominjati, boje, detalji, doslovno malo malo zastanem i kažem "wow". Po meni bi ovo mogla ladno biti igra godine ili eventualno da dijeli mjesto sa novim God of warom , ukoliko ga ne odgode. Jedina zamjerka je da od toliko sadržaja ponekad zaboravim što je uopće glavna priča 

Marcek555 čet 7.4.2022 20:45

I ja sam mislio da je igra preogromna dok nisam poceo elden ring igrat xd

 

Ali da , dosta je velika i zanimljiva, i grafika je nextgen, uzivao sam u njoj svake sekunde, ali cekamo GoW, mislim da ce izmedju njega i eldena biti borba za goty

lobotomac90 pet 8.4.2022 08:47

Elden Ring neću ni probati, jer želim sačuvati i ovo malo živaca što mi ostalo, vjerujem da je igra ogromna i odlična, ali Horizon je ipak igra za širu publiku po meni, ako se mene pita igra ima sve što jedna kvalitetna open world igra treba imati. 

Izzy pon 30.5.2022 22:19
Zec04 kaže...

ja ne stignem nikako igrat, lud sam malo vise. nisam play upalio vec tjedan i pol. vec sam zaboravio di sam

 Evo ja sam igru pokrenuo večeras i to prvi put nakon 3.5. Duga pauza... Odlična je igra, da. Grafički, igrivošću, pričom, ali nije mi toliko napeta kao Zero Dawn. Nekako mi mapa djeluje veća u prvom dijelu, ali ovdje mi ide sve sporije. Nekako mi je zamorna zbog puno sadržaja. A Zero Dawn sam prešao sve u potpunosti. Platinum sam dobio.

Zec04 sri 1.6.2022 14:26
Izzy kaže...
Zec04 kaže...

ja ne stignem nikako igrat, lud sam malo vise. nisam play upalio vec tjedan i pol. vec sam zaboravio di sam

 Evo ja sam igru pokrenuo večeras i to prvi put nakon 3.5. Duga pauza... Odlična je igra, da. Grafički, igrivošću, pričom, ali nije mi toliko napeta kao Zero Dawn. Nekako mi mapa djeluje veća u prvom dijelu, ali ovdje mi ide sve sporije. Nekako mi je zamorna zbog puno sadržaja. A Zero Dawn sam prešao sve u potpunosti. Platinum sam dobio.

 

ja nisam taknuo od kada sam napisao :( mislim prva je bila odlicna jer je otkrivalo puno toga, opcenito sta se dogodilo da je prethodilo. ovo mi je isto napeto, svaka main misija mi je odlicna. i meni isto mapa djeluje malo manje ali misija ima more, ja sad od kad ne igram ne znam di sam stao vise

markic444 pon 12.9.2022 14:22

ja opet krenuo nakon cijelog ljeta pauze, ni sam neznam koliko sati vise a mislim da nisam na 65%. par puta mi izletio kraj igrice, tj neke slike sam vidio ali sam brzo i skrenuo pogled ali ocekivao sam da ce bit metal devil, tj da cemo konacno vidit nekoga u pokretu. mislim, vjerovatno ni nista ne bi mogli ali cisto da vidimo tu velicinu u pokretu

Zec04 ned 16.10.2022 22:35

konacno gotovo. otprilike 128 sati, stao sam na 96% jer par sitnica nisam rijesio. dojmovi...odlicna igrica, vrhnska, kraj iskreno nisam ocekivao ovakav, ugodno sam iznenaden i siguran da ce biti 3 dio. jedino sam sam sebi malo zamjerio igricu jer sam je oduzio ful i preduge stanke sam uzimao od igranja. nekako nisam htio kraj a vec pred kraj sam bio sretan jer je gotovo. ali jedna od bolji igrica koje sam igrao, usudio bi se i rec najbolja uz zero dawn dosad. sad iskreno neznam sta igrat, tako da je sad pauza

MEGATAMA sub 10.12.2022 15:21
Hexfire kaže...
Ekspanzija je samo za PS5. Zvuči kao smećast potez na prvu.

Vrlo vjerovatno je potez tehnicke prirode,eventualno ce svi doc do granice kada vise ne mogu pruzit prihvatljive performanse na lastgenu.

Hexfire sub 10.12.2022 15:45
MEGATAMA kaže...
Hexfire kaže...
Ekspanzija je samo za PS5. Zvuči kao smećast potez na prvu.

Vrlo vjerovatno je potez tehnicke prirode,eventualno ce svi doc do granice kada vise ne mogu pruzit prihvatljive performanse na lastgenu.

 Ma znam. I s jedne strane mi je drago da se napokon odmičemo od last gena. Ali nekako si mislim da je ovo pomalo srednji prst onima koji su igru kupili na PS4 jer neće moći iskusiti cijelu priču. Pogotovo ako je recimo glavna igra ostavila nešto otvoreno pa će ekspanzija sad to razjasniti. 

MEGATAMA sub 10.12.2022 15:48
Hexfire kaže...
MEGATAMA kaže...
Hexfire kaže...
Ekspanzija je samo za PS5. Zvuči kao smećast potez na prvu.

Vrlo vjerovatno je potez tehnicke prirode,eventualno ce svi doc do granice kada vise ne mogu pruzit prihvatljive performanse na lastgenu.

 Ma znam. I s jedne strane mi je drago da se napokon odmičemo od last gena. Ali nekako si mislim da je ovo pomalo srednji prst onima koji su igru kupili na PS4 jer neće moći iskusiti cijelu priču. Pogotovo ako je recimo glavna igra ostavila nešto otvoreno pa će ekspanzija sad to razjasniti. 

Pa ako si odigrao onda znas da definitivno rade Horizon 3.

Hexfire sub 10.12.2022 15:51
MEGATAMA kaže...

Pa ako si odigrao onda znas da definitivno rade Horizon 3.

 Nisam još, ali kad budem biti će na PS5. Ali velim, ne pamtim igru da je izašla za neku platformu i onda ekspanzija nije bila dostupna na njoj. Pomalo čudno.

MEGATAMA sub 10.12.2022 15:55
Hexfire kaže...
MEGATAMA kaže...

Pa ako si odigrao onda znas da definitivno rade Horizon 3.

 Nisam još, ali kad budem biti će na PS5. Ali velim, ne pamtim igru da je izašla za neku platformu i onda ekspanzija nije bila dostupna na njoj. Pomalo čudno.

Da,to stoji ali sigurno niti Horizon 3 nece bit na Ps4 pa ce svi morat na Ps5 ako zele vidjet pricu dalje.

99% sam siguran da je razlog tehnicke prirode jer cisto sumnjam da Sony ne bi zelio prodat ekspanziju i vlasnicima Ps4 konzole.

Zec04 pon 12.12.2022 08:26

ja sam vec poceo stedit za ps5 radi dlc-a. mislim, nije samo radi njega ali kad tad cu ga morat uzet jer necu imat sta igrat od naslova koji me zanimaju. ali ovo ce bas bit bomba, od prvog dijela cekam da vidim horusa u akciji i ovih zadnji 15 sekundi trailera sam pogledao vec 100 puta. i ja se nadam da nece bit prekratko