vrinho pet 28.7.2017 07:42
Purger155 kaže...

Sto da definiram? Pa sve pise u gornjem postu..

 Pohvalio si podršku, sad će ti on o svom banu o kojem smo već čuli 2132343435636 puta i 3 soma kuna koje je utukao za komp samo radi ove igre.

mp3david pon 6.11.2017 17:21

Igram Gta online na PS3.
Sinoc sam dobio zahtjev za crew i ja budala prihvatim.
Tada mi je nesto ucitavalo i rekoh neda mi se cekat pa izadjem van i vrati me u Offline mode.
Odem nazad online i maknem se iz tog crew zahtjeva jer neznam kak to funkcionira da nebi bilo da mi neko mazne pare i potrosi, i nakon toga ponovo me vrati u Offline mode.
Vratim se nazad u Online i ono moj rang je -1086034, ostale su mi pare auto i oruzje,a kada sam u autu GPS me moze dovesti d mojih kuca ali u njih ne mogu uci.
Kada igram online igre i dobijem RP te izadjem van i vratim se nazad u igru,RP mi je opet -1086034,znaci apsolutno mi je bezvrijedno sve.
Neznam sta se desilo i sta da radim,poslao sam vec upit rockstaru pa cemo vidjeti hoce li mi odgovoriti.

goransmy ned 5.8.2018 16:10

Pozdrav.Imam pitanje,ako netko još prati temu.Igram online na PS3 i nekidan me izbacilo usred misije s porukom da sam "bad sport" ,a nisam jer niti koristim kakve kodove ili bilo što nelegalno,i sad ne mogu nikako upasti online.Rockstar uopće ne pomaže.Na svaki upit samo daju generirane odgovore koji uopće ne pomažu.Sad me zanima kako se to rješava jer je ,ipak,online zanimljiv.

RuskeGTT ned 5.8.2018 17:08

tako sam ja izgubio 3500kn, sta od novih komponenti, sta od kupnje 1. dana kad je izasla igra...

nikakve pomoci i zakleo sam se da r* nece nikad vise vidjeti ni lipu od mene...

koliko god bude dobar gta 6, bmk!

EZM1K1 pet 28.6.2019 11:30

Zna li netko kako rijesiti ovaj problem:mom prijatelju se jednom skine gta v na ps4 i nakon dan ili 2 mu pise da se skida update od 24.588GB a kad se zavrsi samo ponovo pocne

Tek kad obrise gta pa ga ponovno ubaci u ps4 kad se skine radi mu

 

MEGATAMA sri 28.12.2022 18:29

Imam igru za PC i za konzole ali deinstalirao odavno,nikad mi nije sjela igra.

Vidim dodali raytrace pa isao instalirat 105gb PC verzije.....iznenadjenje,pc verzija nije dobila raytrace,samo konzole 🤣🤣🤣

Isuse pa jesu li oni normalni......