Santana sub 11.7.2020 11:26

Meni jedino Assetto Corsa Competizione izgleda bolje od GTsporta i to na PC-u na max postavkama i onda opet GTsport ima realnije osvjetljenje.

Kad bi gameplay bio kao GTsport replay onda bi to bio vrh, a to mozda cak i bolje cemo dobit na PS5

big_guy sub 11.7.2020 14:19
nixass kaže...

wot?

nema grafickih postavki osim ako imas PS4 Pro, tada biras ili vii FPS na 1080p ili kvalitetniju sliku na 4K.

od postavki imas jedino image settings - brightness, i slicno.

 

 

kakav NFS shift 2? 😅

 Kako nema grafickih postavki kad imaju one pizdarije za HDR?

Gemmy sub 11.7.2020 14:37

ja uzeo nfs-e na skizenju pred malo i ostao paf kako je losa grafika i igrivost. nakon sat vremena odustao i vratio se na GT sport

 

nisam od online igre za GT, ali samo pol ure do uru offline voznje s omiljenim autima mi uljepsa dan :D

big_guy sub 11.7.2020 16:45
nixass kaže...

Nije ista stvar.

Ako misliš poboljšati grafiku, ne može se.

Iskreno ne znam kakvu ai grafiku očekivao, al GTS je top3 racing igra što se tiče grafike.

 Iskreno na razini drivecluba ili bolje....Ipak je GTS novij igra a Driveclub ju po pitanju grafike jede...

Santana sub 11.7.2020 16:50
big_guy kaže...
nixass kaže...

Nije ista stvar.

Ako misliš poboljšati grafiku, ne može se.

Iskreno ne znam kakvu ai grafiku očekivao, al GTS je top3 racing igra što se tiče grafike.

 Iskreno na razini drivecluba ili bolje....Ipak je GTS novij igra a Driveclub ju po pitanju grafike jede...

 Driveclub je po meni samo po pitanju kise bolji i uzmi u obzir da je Driveclub 30fps-a, a GTSport je 60fps-a

SimeKZ sub 11.7.2020 16:50
big_guy kaže...
nixass kaže...

Nije ista stvar.

Ako misliš poboljšati grafiku, ne može se.

Iskreno ne znam kakvu ai grafiku očekivao, al GTS je top3 racing igra što se tiče grafike.

 Iskreno na razini drivecluba ili bolje....Ipak je GTS novij igra a Driveclub ju po pitanju grafike jede...

 Jel vozis radi grafike ili gameplaya?

Ja mislim da je gameplay puno bitniji od tekstura. 

big_guy sub 11.7.2020 17:01
SimeKZ kaže...
big_guy kaže...
nixass kaže...

Nije ista stvar.

Ako misliš poboljšati grafiku, ne može se.

Iskreno ne znam kakvu ai grafiku očekivao, al GTS je top3 racing igra što se tiče grafike.

 Iskreno na razini drivecluba ili bolje....Ipak je GTS novij igra a Driveclub ju po pitanju grafike jede...

 Jel vozis radi grafike ili gameplaya?

Ja mislim da je gameplay puno bitniji od tekstura. 

 Jel kupujes auto radi izgleda ili snage motora?Ja mislim da gledas i jedno i drugo...

Santana sub 11.7.2020 17:15
big_guy kaže...
SimeKZ kaže...
big_guy kaže...
nixass kaže...

Nije ista stvar.

Ako misliš poboljšati grafiku, ne može se.

Iskreno ne znam kakvu ai grafiku očekivao, al GTS je top3 racing igra što se tiče grafike.

 Iskreno na razini drivecluba ili bolje....Ipak je GTS novij igra a Driveclub ju po pitanju grafike jede...

 Jel vozis radi grafike ili gameplaya?

Ja mislim da je gameplay puno bitniji od tekstura. 

 Jel kupujes auto radi izgleda ili snage motora?Ja mislim da gledas i jedno i drugo...

 Pa dobro mozemo pricat o grafici samo ono kaj ti pricas nema nikakvog smisla

SimeKZ sub 11.7.2020 17:32
big_guy kaže...
SimeKZ kaže...
big_guy kaže...
nixass kaže...

Nije ista stvar.

Ako misliš poboljšati grafiku, ne može se.

Iskreno ne znam kakvu ai grafiku očekivao, al GTS je top3 racing igra što se tiče grafike.

 Iskreno na razini drivecluba ili bolje....Ipak je GTS novij igra a Driveclub ju po pitanju grafike jede...

 Jel vozis radi grafike ili gameplaya?

Ja mislim da je gameplay puno bitniji od tekstura. 

 Jel kupujes auto radi izgleda ili snage motora?Ja mislim da gledas i jedno i drugo...

 Onda je iRacing za tebe smece? Grafika nije na razina pa nije igrivo. 

 

Zaluto si frende. Upali NFS i pici po tome.

AFARON sub 18.7.2020 16:21
SimeKZ kaže...

Imam priliku uzet Thrustmaster T150 za 650kn. Polovni, naravno. Jel to dobra prilika da se maknem sa DS4? 

 

Ako je potpuno ispravan, za tu cijenu je krađa. I ja sam uzeo polovan T150, za nekih 1100kn prije 2-3 godine, još uvijek mu ništa ne fali. Jako precizan volan što je najbitnije. Dosta precizniji od mog starog Logitech driving force GT.

 

Btw, radi i na ps4 i na pc-u, ali pazi da prebaciš mode na "PS3" kada spajaš na PC (imaš mali prekidač na njemu), i skini zadnje drivere sa njihove stranice obavezno, neće dobro raditi na ovim generičkim od windowsa...

SimeKZ sub 18.7.2020 16:24
AFARON kaže...
SimeKZ kaže...

Imam priliku uzet Thrustmaster T150 za 650kn. Polovni, naravno. Jel to dobra prilika da se maknem sa DS4? 

 

Ako je potpuno ispravan, za tu cijenu je krađa. I ja sam uzeo polovan T150, za nekih 1100kn prije 2-3 godine, još uvijek mu ništa ne fali. Jako precizan volan što je najbitnije. Dosta precizniji od mog starog Logitech driving force GT.

 

Btw, radi i na ps4 i na pc-u, ali pazi da prebaciš mode na "PS3" kada spajaš na PC (imaš mali prekidač na njemu), i skini zadnje drivere sa njihove stranice obavezno, neće dobro raditi na ovim generičkim od windowsa...

 Ja sam ps4 igrac, tako da za PC nece bit problema. 

SimeKZ ned 26.7.2020 09:19
AFARON kaže...
SimeKZ kaže...

Nemam se gdje pohvalit, pa cu ovdje. F1, DS4, bez asista. 

 

Jel to gran prix utrka bila ili? Ne razumijem šta bodovi predstavljaju, nisam jos igrao online evente..

 Weekly event. Ono kaj moras proc Trening, Kvalifikacije i onda kroz vikend imas utrku. Kak si plasiran, tak dobivas bodove.

Suzuka mi je najdraza staza uz Monzu i Zandvoort. Tako da niue bio problem. 

U ponedjeljak mi stize volan, pa ce to bit dobro. 

Santana ned 26.7.2020 09:46
SimeKZ kaže...
AFARON kaže...
SimeKZ kaže...

Nemam se gdje pohvalit, pa cu ovdje. F1, DS4, bez asista. 

 

Jel to gran prix utrka bila ili? Ne razumijem šta bodovi predstavljaju, nisam jos igrao online evente..

 Weekly event. Ono kaj moras proc Trening, Kvalifikacije i onda kroz vikend imas utrku. Kak si plasiran, tak dobivas bodove.

Suzuka mi je najdraza staza uz Monzu i Zandvoort. Tako da niue bio problem. 

U ponedjeljak mi stize volan, pa ce to bit dobro. 

 Sa volanom ces u startu bit sporiji

AFARON ned 26.7.2020 09:50
SimeKZ kaže...
AFARON kaže...
SimeKZ kaže...

Nemam se gdje pohvalit, pa cu ovdje. F1, DS4, bez asista. 

 

Jel to gran prix utrka bila ili? Ne razumijem šta bodovi predstavljaju, nisam jos igrao online evente..

 Weekly event. Ono kaj moras proc Trening, Kvalifikacije i onda kroz vikend imas utrku. Kak si plasiran, tak dobivas bodove.

Suzuka mi je najdraza staza uz Monzu i Zandvoort. Tako da niue bio problem. 

U ponedjeljak mi stize volan, pa ce to bit dobro. 

 

Aha, gg. I meni je Suzuka jedna od najdražih...u gt sport najbolje rezultate sam ostvarivao na njoj.

 

Ne znam kako ćeš ti napredovati na volanu kada si tako dobar sa gamepad-om. Vjerujem da ćeš prvih nekoliko dana/tjedana biti lošiji na volanu...sve dok ne razviješ osjećaj, dok ti ne postane "prirodno" voziti na volanu kao na gamepadu... 

SimeKZ ned 26.7.2020 10:25
AFARON kaže...
SimeKZ kaže...
AFARON kaže...
SimeKZ kaže...

Nemam se gdje pohvalit, pa cu ovdje. F1, DS4, bez asista. 

 

Jel to gran prix utrka bila ili? Ne razumijem šta bodovi predstavljaju, nisam jos igrao online evente..

 Weekly event. Ono kaj moras proc Trening, Kvalifikacije i onda kroz vikend imas utrku. Kak si plasiran, tak dobivas bodove.

Suzuka mi je najdraza staza uz Monzu i Zandvoort. Tako da niue bio problem. 

U ponedjeljak mi stize volan, pa ce to bit dobro. 

 

Aha, gg. I meni je Suzuka jedna od najdražih...u gt sport najbolje rezultate sam ostvarivao na njoj.

 

Ne znam kako ćeš ti napredovati na volanu kada si tako dobar sa gamepad-om. Vjerujem da ćeš prvih nekoliko dana/tjedana biti lošiji na volanu...sve dok ne razviješ osjećaj, dok ti ne postane "prirodno" voziti na volanu kao na gamepadu... 

Najveci mi je problem finessa u ispravljanju volida/auta kod izlaska iz zavoja i staze koje zahtjevaju brzu promjenu smjera.

 

U GT Sportu to nije tolilo izrazeno jer su ipak auti nesto sporiji i puno je lakse napraviti weight transfer kroz zavoje. 

Kaj se tice F1 tu mi nastaju problemi u stazama tip USA, Mexico ( onaj dio pred ulazak na stadion) i Monaco. Tu jednsotavno ne stignem fino reagirat na promjenu smjera i cesto moram pustat gas kako bi pratio racing liniju.

Mozda je do toga kaj ne vjezbam puno staze. Mozda odvozim koji time trial ( 15-20 krugova) i to je to. Vozim po osjecaju vecinom. 

 

Tak da se nadam da ce volan donest dozu realnosti i bolji feel na stazi. Mislkm da ce najveci problem bit papucice i navika na njih. 

Uostalom. Ako mi se ne svidi. Volan sam ubo za 600kn. Lako ga prodam sa sitnim plusom. 

 

SimeKZ uto 28.7.2020 21:47

Doso volan. Za sad, prvi utisak je onak... nista spektakularno mogu rec'. Pedale me najvise smetaju jer u GT Sportu uopce nemam osjecaj za kocnicu. Sa druge strane u F1 nemam tih problema. Kaj se tice vremena, za sada sam tu negdje sa DS4, mozda 0.100, 0.200 brzi na odredenim stazama. 

Volan je dosao u fenomenalnom stanju, doslovno ne koristen. 600kn. 

Namontiran na stol stoji ko kamen. Ne mrda nikud. FFB je u F1 dosta dobar, lakse ispravljam bolid ( nije vise na vizualne pokazatelje destabilizacije bolida ). Kaj se tice GT Sporta. Malo mi je dalo drugu dimenziju te igre. No, opet kazem... pedale su... uhh... bas ce bit learning curve za kocnicu. Mislim, nema otpora ni DS4... al' nakon 2g igranja se naucis :D 

AFARON uto 28.7.2020 22:50
SimeKZ kaže...

Doso volan. Za sad, prvi utisak je onak... nista spektakularno mogu rec'. Pedale me najvise smetaju jer u GT Sportu uopce nemam osjecaj za kocnicu. Sa druge strane u F1 nemam tih problema. Kaj se tice vremena, za sada sam tu negdje sa DS4, mozda 0.100, 0.200 brzi na odredenim stazama. 

Volan je dosao u fenomenalnom stanju, doslovno ne koristen. 600kn. 

Namontiran na stol stoji ko kamen. Ne mrda nikud. FFB je u F1 dosta dobar, lakse ispravljam bolid ( nije vise na vizualne pokazatelje destabilizacije bolida ). Kaj se tice GT Sporta. Malo mi je dalo drugu dimenziju te igre. No, opet kazem... pedale su... uhh... bas ce bit learning curve za kocnicu. Mislim, nema otpora ni DS4... al' nakon 2g igranja se naucis :D 

 

U GT sport obavezno uključi ABS...nemoguće je bez njega