Vandit sri 23.12.2020 14:41

Ceste više imaju neki sociološki utjecaj u igri. Ja ih slabo koristim, ali ih gradim. Ceste su dobre kada dostavljaš težak teret. Evo baš sam jučer imao dostavu od 600kg i tu su mi ceste puno pomogle. I tu je njihova prednost u odnosu za zipline. 

dax-lax pet 15.1.2021 11:45

Završio jučer igru konačno. Nisam sve ceste izgradio, no rado bi to napravio. Nisam nakon završetka učitao zadnji save tak da ne znam u koji dio me igra vrati da bi nastavio s obavljanjem klasičnih taskova. Nadam se da ne u onaj dio prije cliff-a di kiša pada svuda nenormalno i uništava ubrzano sve što se izgradilo. 

 

Moj konačni sud. Igra mi je među top 3 koje sam odigrao. Priča, atmosfera i grč u bt polju, priroda, dizajn stjena, snjeg, uvjeti na snjegu i onda tak izbombardiran jedva izađeš iz borbe i krene smirujuća pjesma olakšanja i sigurnosti. Dođe ti da sa stolice padneš na koljena i udahneš par puta. Od svih igrica koje sam u životu igrao, ni jedna mi takvu atmosferu nije dostigla (zelda botw mi je blizu). Skupit materijale za cestu/zipline i onda to nije to nego propada, i to dosta brzo. Cijelo vrijeme neki pritisak a u isto vrijeme nagrađivanje trenutcima olakšanja kad se dođe u sigurnost. Kad se vraćam prije zadnjeg chaptera u capital sam bome bio izjeban. Tauf. Fakat igra da se zamisliš.

 

 

 

 

 

Bitanga uto 19.1.2021 11:06

Ja sam počeo igrati prije tjedan dana i sad sam na jedno 35h, još u centralnom području i jako guštam. Baš me ugodno iznenadila ova igra, čisto remek djelo za sad.

Svaka sitnica je logična i razrađena do najsitnijih detalja. Skoro sam se rasplakao od sreće kad sam razvalio MULE camp i ukrao im truck i hrpu materijala. Drugi put sam poludio kad sam slučajno s truckom pregazio knockanog MULEa pa sam morao furati corpse u Incenerator daleko u tri pm.

Čak mi je i borba poprilično zabavna iako su većina komentirali da im je bezveze. A tek priča i cutsceneovi, wow!

Jedna od igara u kojima mi vrijeme stvarno brzo proleti iako izgleda kao da se ništa ne događa :-D

 

Jedino mi je social aspect i dalje vrhunska nepoznanica kako radi.

 

Inače mi se Kojima zamjerio u MGS V zbog totalnog egoizma (ok, i nedovršene igre, ali tu je on manje kriv) gdje je svaki video na početku morao imati njegovo ime posred ekrana, no ovdje toga uopće nema.

Cansee uto 19.1.2021 11:31
Bitanga kaže...

Ja sam počeo igrati prije tjedan dana i sad sam na jedno 35h, još u centralnom području i jako guštam. Baš me ugodno iznenadila ova igra, čisto remek djelo za sad.

Svaka sitnica je logična i razrađena do najsitnijih detalja. Skoro sam se rasplakao od sreće kad sam razvalio MULE camp i ukrao im truck i hrpu materijala. Drugi put sam poludio kad sam slučajno s truckom pregazio knockanog MULEa pa sam morao furati corpse u Incenerator daleko u tri pm.

Čak mi je i borba poprilično zabavna iako su većina komentirali da im je bezveze. A tek priča i cutsceneovi, wow!

Jedna od igara u kojima mi vrijeme stvarno brzo proleti iako izgleda kao da se ništa ne događa :-D

 

Jedino mi je social aspect i dalje vrhunska nepoznanica kako radi.

 

Inače mi se Kojima zamjerio u MGS V zbog totalnog egoizma (ok, i nedovršene igre, ali tu je on manje kriv) gdje je svaki video na početku morao imati njegovo ime posred ekrana, no ovdje toga uopće nema.

 

baš si me sad razveselio, sjećam se da nisi nikako bio zainteresiran za igru kad je tek izašla :) drago mi je da si dao priliku jer je predobra igra. A social aspect valjda misliš na online? znači kada dođeš u neku bazu i poovežeš se s njom po mapi ti izvire stvari drugih igrača, znači ljestve, mostovi, užad itd. I tvoje stvari se pokažu njima, i možeš ti njih lajkat i oni tebe

 

 

Bitanga uto 19.1.2021 12:09
Cansee kaže...

 

baš si me sad razveselio, sjećam se da nisi nikako bio zainteresiran za igru kad je tek izašla :) drago mi je da si dao priliku jer je predobra igra. A social aspect valjda misliš na online? znači kada dođeš u neku bazu i poovežeš se s njom po mapi ti izvire stvari drugih igrača, znači ljestve, mostovi, užad itd. I tvoje stvari se pokažu njima, i možeš ti njih lajkat i oni tebe

 

 

 

Hehe. Da, ma igram sad na PCu, konačno mi je došlo na red.

 

Jasno mi je to za druge igrače, ali ne znam točno kako funkcionira. Jer je očito da ne pokazuje baš sve, nego neki određeni broj igrača samo, i to uzima samo nešto od svakog od njih, a ne sve. Neke su tu vjerojatnosti u igri pa je nerazumljivo. 

Npr, zašto sam sve segmente ceste ja morao dovršiti, a samo jedan sam vidio od jednog drugog igrača. A materijale vidim da i drugi doniraju, no ispada da ja moram najveći dio staviti i dovršiti. Vjerojatno ti segmenti ceste nisu dovršeni i kod tih drugih igrača, nego tamo piše kao da sam ja donirao dio materijala i sl. Vjerojatno se to nekako dijeli na sve usere s kojima imaš bond. A i ona vozila koja su u shared garažama, kako to tamo završi uopće i sl.

Nisam još s nikim napravio one strand contracts, trebao sam već, al sam to smetnuo s uma.

MEGATAMA ned 3.10.2021 11:35

Prvo sam krenuo igru na Ps Pro ali nazalost bilo mi je previse "usporeno" sve na 30fps pa sam stao sa igranjem,kasnije kupio PC verziju i dosao dosta daleko u igri ali su mi se onda sje.ali win10 i lagano sam se maknuo od igranja na kompu pa i od ove igre.

Treca sreca...kupio upgrade za Ps5 i vrijedi svakog centa,sa 60fps igra je daleko responzivnija i fluidnija,igram u ovom extra wide modu pa je fow siri i opcenito mi je full filmican prikaz.

Igra je uistinu jedinstvena i dokaz da se i nakon tisuca i tisuca igara kroz desetljeca moze stvorit nesto novo.

 

Zec04 pet 4.11.2022 10:34

igrao sam prije kad je izasla. onda sam neko vrijeme prestao igrat play i prodao igricu. sad kad sam zavrsio forbidden west neznam uopce sta igrat, i naleti mi death stranding i opet mi se zelja probudila da ju igram. ali ovaj put ispocetka idem, danas startanje