Cansee pet 8.11.2019 08:38

zanimljiva preporuka za igru je da se chapter 2 završava što prije : https://www.youtube.com/watch?v=gt6vMgc_dpI

 

mnogi su rekli da prvih 5-6 sati igre bude ponekad dosadno, ali ima i tu lijeka. u ovom videu iznad su likovi objasnili da je to zbog sporednih misija u chapteru 2, i da ga treba završiti što prije bez odrađivanja tih misija, i onda kad se uđe u chapter 3 to se sve može napraviti puno brže

 

definitivno nije loša stvar za znati

Cansee pet 8.11.2019 15:41
Dodinho kaže...

Jel igra tko? Internet je jako podijeljen.

 instalira se upravo pa se kreće u akciju. javim prve dojmove što prije

 

podijeljeno je jer svi hoće instant brzu akciju u igricama, ne smije proći 10 sekundi a da se nešto ne događa. ova je igra malo drugačija nego ono što gledamo svaki dan, i baš zato sam nabrijan

Cansee pet 8.11.2019 16:56
Dodinho kaže...

Jel igra tko? Internet je jako podijeljen.

 

gle igram oko sat vremena dosada, ono što dosada vidim je da je jebena šteta ne odigrati ovakvu igru, pogotov ako imaš PS4. uvuklo me totalno

Dodinho pet 8.11.2019 17:54
Cansee kaže...
Dodinho kaže...

Jel igra tko? Internet je jako podijeljen.

 

gle igram oko sat vremena dosada, ono što dosada vidim je da je jebena šteta ne odigrati ovakvu igru, pogotov ako imaš PS4. uvuklo me totalno

 Tako nešto sam i očekivao, uzet ću ju ovaj mjesec. Moram Horizon zgotovit.

mzopg pet 8.11.2019 18:00
Cansee kaže...
Dodinho kaže...

Jel igra tko? Internet je jako podijeljen.

 instalira se upravo pa se kreće u akciju. javim prve dojmove što prije

 

podijeljeno je jer svi hoće instant brzu akciju u igricama, ne smije proći 10 sekundi a da se nešto ne događa. ova je igra malo drugačija nego ono što gledamo svaki dan, i baš zato sam nabrijan

Onda bi mogla biti baš po mom guštu. Tako je i sa RDR, ekipi je spora, a ja uživam sjesti na konja i razgledavati okolo, malo bereš biljke, malo naganjaš negativce... Odavno sam prestao igrati da bi isključivo završio igricu i stavio još jednu recku, sada se uživa u samoj igri pa koliko trajalo da trajalo.

 

Čekam BF pa je ubodem, nadam se sa popustom.

Cansee pet 8.11.2019 20:57

moji dojmovi su stvarno odlični, pičio sam 4 i pol sata u komadu, udarao bi još da nisam dogovorio nešto drugo

 

samo ukratko da kažem par stvari

 

početna postavka svijeta jako zainteresira i itekako te vuče da priča ide dalje

igra je dosta "hodanja", ali vjerujete mi da uopće ne razmišljate o tome na takav način, to hodanje je DOBRO, vi se borite protiv prirode kako bi ispunili svoju misiju

susreti sa BT su jezivi, kreće kiša pa mrak pa živa frka

glazba predobra kao i atmosfera, grafika vrhunska i ide sve glatko samo tako

igram na ps4 pro

briatore ned 10.11.2019 14:27
Cansee kaže...
Dodinho kaže...

Jel igra tko? Internet je jako podijeljen.

 

gle igram oko sat vremena dosada, ono što dosada vidim je da je jebena šteta ne odigrati ovakvu igru, pogotov ako imaš PS4. uvuklo me totalno

 Kako dosada, živa dosada? 

Cansee ned 10.11.2019 19:22
JozoBozo121 kaže...

Čovjek je mislio do sada, a napisao dosada 

 

tako je, inače pazim 

 

al stvarno igra nije dosada, ja sam igrao preko 10 sati DO SADA za vikend i baš sam uživao

 

jedino tko ne voli te SF elemente i takve priče, njemu to neće bit zabavno kontam

Cansee pon 11.11.2019 13:41

ova slika mi je bila sinoć živa istina 

zanimljivo je koliko je ova igra adiktivna, barem meni, stalno pokušavaš još nešto napraviti, preći još jedno brdo, rijeku, kamenjar, šta god, izrazito je dobar osjećaj uspjeha kada prevladate neku prepreku

Cansee pon 11.11.2019 13:53
Vandit kaže...

Ja sam je definitivno odlučio uzeti. Nadam se da će me uzeti, ono malo što sam gledao po yt-u me u najmanju ruku zaintrigiralo. 

 vjeruj mi, nije ni blizu zabavno gledati nekog drugog da igra kao što je igrati. ja sam probao par puta gledati na twitchu i dosadno mi je, nije to kao Dota koja je natjecateljska pa gledaš tu borbu i to, ovo baš trebaš imati joystick u svojim rukama i sam osjetiti što se događa i biti "sam" u tom svijetu

mislim ne želim nikoga nagovarati da troši novce, ali tko god ima priliku posuditi od nekog obavezno probajte igru, ili čekajte kad bude na nekim popustima. ja sam dao 589 kn, nije mi žao ni lipe

DarkoKwon uto 12.11.2019 09:20

Potpisujem sve sto je Canesee rekao.

 

Ja sam kupio igru odmah bez razmisljanja, nisam slusao revieiwe na internetu i iskreno nisam se pokajao. Pitao sam se uvijek kakva je to igra bolja od RDR2, ali eto Death Stranding mi je mnogo bolja igra. Vraca me u one dane WoW-a Vanille kada bi se zarazio i namjanjim napredkom. Na pocetku je igra malo dosadna i htio sam na neke momente odustati, ali kada sam provalio kako savladati protivnike, igra je postala mnogo zanimljivija. Poslije otkljucate pomagale, tipa skelete koji su dodaci vasim nogama kako bi ste brze trcali. Igra je dosadna bas zato sto nista ne znate u njoj da radite pravilno, ali kasnije sam se zarazio. Djevojka mi je poludila, jer non stop igram, kazem joj jos samo ovu posilju odradim i gasim, ali tako prodje 6 sati :D Igrao sam sve moguce AAA igre koje su izasle u poslednje vrijeme, i vjerujte ovo je jedina igra koja mi je ponudila skroz drugacije iskustvo. Vratice vas u one djecacke dane kada vam je svaka igra bila zanimljiva. 

 

Hodanje je jako zarazno, to nemozete vidjeti na youtube ili streamu, dok god ne probate sami. Imaju i vozila, ali ja preferiram hodanje koristeci skelete jer mi je mnogo prakticnije. Vozila su najkorisnija na autu putu koji sami izgradite. Dajte sebi nekih desetak sati i necete se pokajati. Ako budete igrali, ocekujte skroz novo iskustvo, ovo vam nije God of War i slicne soyboy igrice (namjerno pisem igrice). I sam sam bio u kalupu hejtanja Kojime kao producenta, ali sa ovim me je osvjio kao fana. 

 

Igra od mene je 10/10. 

 

 

Vandit pon 18.11.2019 12:49

Jutros je stigla igra, od sutra krećem u istraživanje. Baš se veselim. Željam sam igrati neku slow paced igru, pogotovo što sam RDR2 nekako na brzinu prešao bez da sam je kvalitetno istražio. 

rocko9 čet 22.10.2020 13:06

Evo čisto da oživim malo temu i preporučim svima koji se dvoume što igrat da obavezno probaju ovu igricu. Danas krenuo na PC, inače nisam ljubitelj neke fantazije i apokalipsa, ali moram priznat da sam oduševljen ovom igricom jer je drugačija od ostalih. Izbor pjesama u igrici je isto odličan. Ako se dvoumite što igrat definitivno dajte ovoj igri prednost...

Vandit čet 22.10.2020 18:59

Već sam na nekoliko mjesta napisao svoje dojmove o igri i sada vidim da nisam na jedinom mjestu gdje je bitno - ovdje. 

 

Uglavnom, skupilo se oko 100 sati igranja, plan je platinirati igru. Mene je igra stvarno uzela i uživao sam u grafici, priči i glazbi. Naravno, ima stvari koje bi se dale popraviti te bi time igra bila još i bolja, no to sada nije toliko bitno. 

 

Prava vrijednost je u komunikaciji s drugim igračima putem gradnje infrastrukture. To je predobro napravljeno. 

 

U svakom slučaju, moja preporuka. 

forumaš uto 1.12.2020 18:13

Odigrao

 

koja fenomenalna igra, jedina mana što je ovo za jedno igranje i malo pre lagano na normal. sve ostalo, atmosfera, priča, fizika, grafika, muzika optimizacija, igrivost, zaraznost, interakcija sa ostalim igračima, savršeno. 

nabildao lika do 202. levela, 48 sati igranja uz tek povremeno obavljenu pokoju sporednu dostavu. akcijski djelovi su dobro dozirani, za kraj igre si rezervirajte par sati slobodnog vremena.

jedinstveno originalno iskustvo, igra koju ću pamtiti do kraja života.

 

95/100

 

dax-lax pet 18.12.2020 16:01
forumaš kaže...

Odigrao

 

koja fenomenalna igra, jedina mana što je ovo za jedno igranje i malo pre lagano na normal. sve ostalo, atmosfera, priča, fizika, grafika, muzika optimizacija, igrivost, zaraznost, interakcija sa ostalim igračima, savršeno. 

nabildao lika do 202. levela, 48 sati igranja uz tek povremeno obavljenu pokoju sporednu dostavu. akcijski djelovi su dobro dozirani, za kraj igre si rezervirajte par sati slobodnog vremena.

jedinstveno originalno iskustvo, igra koju ću pamtiti do kraja života.

 

95/100

 

 Oj, kad kažeš interakcija sa ostalim igračima, što pod to misliš? Počeo to igrat prije par dana i sad sam na 3. čepteru, ali sam u potrazi za nekim informacijama na netu pročitao da player može u igri primjetiti i druge portere dok tumaraju mapom. Ja žive duše nisam vidio u otvorenom prostoru. Igram jogurt verziju. Igra je topčina samo takva. 

 

 

Btw, stiže neki update kolaboracije kojime i cd projekta u death stranding. Stiže isključivo za pc

Update 

darkborg pet 18.12.2020 16:30

Ja sam isto odigrao jogurt verziju, bio sam dosta skeptičan zbog svakakvih komentara na internetu ali igra je bomba i definitivno ću kupiti original.

Koliko ja znam igra nema multiplayer/coop kao takav nego možeš naći stvari koje su drugi izgradili i ostavili. Ali kao i u većini igrara, mislim da je online dio dostupan samo ako imaš oriđiđi igru. Možeš naići na AI portere kasnije.

 

Uglavnom kao što kolega forumaš gore kaže, stvarno je igra osvježenje, originalna ideja, glazba, ugođaj, ma sve mi je top, odigrao sve i ostavio si kraj za idući dan - kraj koji sam progutao u dahu i uopće nisam bio svjestan da je toliko dugo trajao dok me cura nije pitala jel se ja planiram odlijepiti od kompa  

 

Baš bi volio da netko snimi kvalitetan film ili mini seriju po ovoj igri.

dax-lax pet 18.12.2020 16:37
darkborg kaže...

Ja sam isto odigrao jogurt verziju, bio sam dosta skeptičan zbog svakakvih komentara na internetu ali igra je bomba i definitivno ću kupiti original.

Koliko ja znam igra nema multiplayer/coop kao takav nego možeš naći stvari koje su drugi izgradili i ostavili. Ali kao i u većini igrara, mislim da je online dio dostupan samo ako imaš oriđiđi igru. Možeš naići na AI portere kasnije.

 

Uglavnom kao što kolega forumaš gore kaže, stvarno je igra osvježenje, originalna ideja, glazba, ugođaj, ma sve mi je top, odigrao sve i ostavio si kraj za idući dan - kraj koji sam progutao u dahu i uopće nisam bio svjestan da je toliko dugo trajao dok me cura nije pitala jel se ja planiram odlijepiti od kompa  

 

Baš bi volio da netko snimi kvalitetan film ili mini seriju po ovoj igri.

 Taj odgovor sam tražio. Ok, onda postoje u igri. Već sam mislio da sam liše bilo kakve druge osobe na otvorenom

forumaš pet 18.12.2020 17:46

Zato i ne vidite jer igrate jogurt verziju. Ne vidiš ih ni u organalu ali koristiš ljestve, užad mostove i sl. što je netko izgradio i ostali koriste ono što ti izgradiš a potvrdu toga dobiješ kroz thumbs up. isto kad pokupiš paket koji je netko igubio, ili ako ostaviš nekome motor na ključnoj poziciji i sto drugih situacija.

ako je netko na istoj mapi možeš se dovikivati sa njiome iako ga ne vidiš, ali znate da ste tu 

Cansee ned 20.12.2020 00:27

ovo je velika šteta igrat jogurt ako nema online. Ovo je stvarno posebna igra sa jednom od najboljih online komponenti ikad. 

 

na Epicu vam je trenutno akcija, igra košta 30 eura i još se može iskorititi kupon od 10, tako da je cijena 20 eura, po meni smiješno za ovakvu igru

Cansee sri 23.12.2020 14:31
dax-lax kaže...

Sorry na duplom postu. 

 

Zanima me koji je bonus izgradnje cesta kad zipline košta manje a brži je pun kufer?

 

na cesti možeš furat kamion, a kamion može prebaciti puno više tereta, na zip lineu možeš samo ono što je na tebi