Damir22 ned 31.1.2021 15:32

Da, jako tesko je vidjeti, posebice ako si 2 m udaljen od tv-a i lezis na kaucu 

 

Pa to i kazem, svatko ima neki svoj stil igre, vidis ja crosbow nisam nikada ni pokupio iz lockera, od oruzja najvise koristim snajper, koji je odlican za ciscenje iz daljine, no, ima malo municije, i spor je, pa je beskoristan kad trebas brzo pocistiti ispred sebe. Tu bi volio da imam opciju uzeti snajper s motora, kad rijesim s njime sto mogu, da ga ostavim i pokupim neko oruzje adekvatnije za close combat.

 

Takodjer, nisam pronasao nigdje za kupiti mele oruzje? Samo ovo sto pronalazis usput, i sto mozes craftati, no tu si ogranicen s scrapom, koji je najvrijedniji resurs, a u biti ga nema dovoljno, sto je s jedne strane ok, s druge, da barem neki merchant ima scrap za kupiti bilo bi lakse....

Marcek555 ned 31.1.2021 19:14

Na pocetku igre mozes nac u divljini na par mjesta najbolje meele oruzje, ako se ne zagledas vjerovatno si prosao kraj njega puno puta,.

 

Sta se tice scrapa obicno prodjem vise puta kroz kampove koje sam ocistio on neprijatelja, svaki novi dan se spawnaju pa  mozes dosta brzo nakupit.

 

Crosbow mi zakon pogotovo kada otkljucas zapaljive, eksplozivne i poison strijele, onda se znam dosuljat do horde gdje ima breakera u  joj i pogodim ga strijelom i onda pocne ubijat zombije hehe.

 

Uglavnom ima dosta mjesta za istrazivat ,mtek kada sam 3 puta prosao igru, jos sam naisao na dosta toga sta sam prije propustio

Damir22 uto 23.2.2021 12:44

Dakle, odigrao main story....

 

Ostao mi je zadnji quest, da se vratim po prstenje....

 

E sad.... sto dalje? Ima li smisla dalje igrati, ok, imam jos 1 bounty, i par gnijezda za unistiti, to cu odraditi svakako...

 

I naravno, cijela lista hordi koje treba unistiti, no to sumnjam da cu raditi, te borbe s hordama su mi bezveze, van zdrave logike, sve se svodi na pokusaje i promasaje dok ne upoznas teren, i ne posluzi te sreca....

 

Da ih mozes nekako izmamiti, namamiti negdje, onda ih kao posten covjek pobiti, jos nekako, ali ovo - u pravom zivotu nitko na ovaj nacin nebi jurisao na brojno nadmocnijeg neprijatelja, cak ni partizani 

 

Ima li sto poslije, daju li kampovi kakve runove i dalje, moze li se jos sto igrati osim voziti i ubijati freakove?

Marcek555 sri 24.2.2021 01:08
Damir22 kaže...

Dakle, odigrao main story....

 

Ostao mi je zadnji quest, da se vratim po prstenje....

 

E sad.... sto dalje? Ima li smisla dalje igrati, ok, imam jos 1 bounty, i par gnijezda za unistiti, to cu odraditi svakako...

 

I naravno, cijela lista hordi koje treba unistiti, no to sumnjam da cu raditi, te borbe s hordama su mi bezveze, van zdrave logike, sve se svodi na pokusaje i promasaje dok ne upoznas teren, i ne posluzi te sreca....

 

Da ih mozes nekako izmamiti, namamiti negdje, onda ih kao posten covjek pobiti, jos nekako, ali ovo - u pravom zivotu nitko na ovaj nacin nebi jurisao na brojno nadmocnijeg neprijatelja, cak ni partizani 

 

Ima li sto poslije, daju li kampovi kakve runove i dalje, moze li se jos sto igrati osim voziti i ubijati freakove?

 

 

Jos nisi sva gnijezda unistio? To sam prvo radio da mogu fast travel imat, meni su horde zakon.

 

Njih mozes na vise nacina ubit, nemoras teren poznavat niti nista. Preko dana su u pecini, mozes ih vecinu odmah tu pobit, dio samo pobjegne van.

 

Po noci izlaze van na hraniliste ili na vodu, te ih mozes tamo pobit. Nisu teske, sa strojnicom ih mozes samo tako, trcis lagano ispred njih i pucas hehe.

 

Ja sam znao, po noci uci u njihove pecine pa postavit remote bombe, i kada udju unutra samo aktiviras xd

 

Posto sam 3 puta presao igru, uvijek smisljam nove nacine kako ih ubiti.

 

Jesi sve kampove nasao? Sve nero siteove? Mozes igrat challenge , to imas u drugom izborniku. Mozes ponovo poslove resitirat za odradit ( ma da sumnjam da za to imas ponovo volje hehe)

Damir22 sri 24.2.2021 12:21

Nisam bas koristio fast travel, vise sam se volio vozikati okolo ;)

 

Da, nakon prelaska, sve je mrtvo, mozes svugdje, ali nema vise nikakve reakcije likova na tebe, dodjem pred svoju kolibu, zena i boozer sjede, ono, nista, kao da nisam tamo, odem, prespavam, vratim se, oni u istom polozaju, i svaki kamp tako.

 

Mozda cu malo probati te horde cistiti ali iskreno sumnjam, uopce ne razumijem zasto kad je kraj igre nije kraj, nego te ovako vrati, a nista apsolutno ne mozes raditi.


New game + mi pogotovo nema smisla, igrati sve ispoceta, a nista ne mozes drugacije napraviti, dobiti neki drugaciji kraj, radnju.....

CROatVU ned 2.5.2021 23:16

Pozz svima. Skinuo sam igricu 8.travnja na ps i poceo ju igrati ( Do tada iskljucivo sniper elite 4......jako puno sati...dana...mjeseci , stim da ju od izlaska nisam igrao prvu godinu dana)

. Nisam bas neko tko je preiskusan sa igrama ali days gone mi je jako sjela, sve me je vise privlacila,kako pricom tako i sa mojim napredovanjem i razvijanjem vjestina , oruzja,motora, ispunjavanjem zadataka i svega ostalog. Jako sam odusevljen sa igricom, mada sam ju 90 % igrao sa jezom u leđima i trncima u rukama. Došlo mi je 2 puta da odustanem od nj ( drago mi je da nisam  hehheh) Prvi puta kada nisam mogao uloiti onog jednog od najboljih motorista a morao sam ga uloviti i drugi puta kada sam morao zavrsiti Nero stanicu  a u njoj horda non-stop.Danas sam ju platinirao. Nikada me ni jedna igrica nije toliko osvojila, i peticiju sam potpisao da Sony možda napravi nastavak. Sniper elite4 igram od 3/2018 i visoko sam na leaderboard-u općenito kao i na TDM-u, ali ova igrica je na mene ostavila tako dobar dojam da nemam rijeci kojom bi to opisao. Ja bih je svakako preporucio sa moje točke gledišta  na igrice. Mada vam ja nisam baš relevantan hahahhahha... Svakako preporuka i ne odustajte, platina uopće nije teška za osvojiti!

NathanDrek pet 26.5.2023 13:18
antimadridista kaže...
NathanDrek kaže...
Hexfire kaže...

Srećom dođali smo taj bullet

 Zašto, meni bolja od ove "čiste desetke" Zelde

 Ključna riječ, tebi. Velikoj većini nije.

Iako sam pazio da upotrijebim riječ "meni" da ne bi bilo zabune, igra ima 94% pozitivnih kritika, 8.9 user score, prodana je preko 10 milijuna primjeraka..ima sranja s upola slabijim brojkama pa idu do 5 nastavaka i više.