BlueMax pet 7.12.2018 13:35
Wolverine kaže...
BlueMax kaže...

Ovaj put gadno kasne za Mario kartom. Izlazak u 6. mjesecu?? Sonic Team Racing krajem 5. mjeseca? Takve igre tako nedostaju na PS4 da je to žalosno.

 nikad nije kasno

 Reci to mom sinu koji inzistira da mu kupim Switch upravo zbog Mario karta a ja mu govorim da ću mu uskoro kupiti sličnu a bolju (teško da je ovo istina)  igru za PS4.

Fake_Alert pet 7.12.2018 13:42

Htio bi se vratiti u djetinjostvo samo radi Crash Bandicoot-a, onda onaj Ratchet and Clank..... ps1 ...ps2... koje djetinjstvo.... brdo snijega po zimi.... igranje igrica citav dan i noc jer je memory card pre skup za kupiti.... pec na drva kod bake i to... deda galami da cemo mu tv pokvariti od igrica

Wolverine pet 7.12.2018 14:52
BlueMax kaže...
Wolverine kaže...
BlueMax kaže...

Ovaj put gadno kasne za Mario kartom. Izlazak u 6. mjesecu?? Sonic Team Racing krajem 5. mjeseca? Takve igre tako nedostaju na PS4 da je to žalosno.

 nikad nije kasno

 Reci to mom sinu koji inzistira da mu kupim Switch upravo zbog Mario karta a ja mu govorim da ću mu uskoro kupiti sličnu a bolju (teško da je ovo istina)  igru za PS4.

 a kupi Switch, ima dosta dobrih igara za njega. 

 

bit će zanimljivo vidjeti implementaciju online utrka u CTRu, hoće li biti problema ili će glatko ići

biankoneri sub 28.12.2019 14:06

Ako može pomoć, kupio sam PS4 i imam ovu igru ali neznam nariktati kako da dva igrača igraju pošto imam 2 đojstika. Kad stavim 2 igrača traži me da uključim drugi đojstik i kad pretisnem logo zagasi mi se drugi a ovaj upali i baci me na početnu stranu. Kako nariktati da dvoje igraju? Hvala 

antimadridista sub 28.12.2019 16:24
biankoneri kaže...

Ako može pomoć, kupio sam PS4 i imam ovu igru ali neznam nariktati kako da dva igrača igraju pošto imam 2 đojstika. Kad stavim 2 igrača traži me da uključim drugi đojstik i kad pretisnem logo zagasi mi se drugi a ovaj upali i baci me na početnu stranu. Kako nariktati da dvoje igraju? Hvala 

 Drži playstation tipku na drugom kontroleru i kad ti se pojavi ono da odavereš account, logiraj se sa guest accountom za drugog igrača.