amd freak sri 16.9.2020 09:36

Iskreno ovo mi je prva igra u zivotu za koju koristim walkthrough i moram priznat da mi nije zao. Lik objasni odmah svaki item za sto sluzi a o skrivenim putevima tj lokacijama da ne govorim...da bi ih nasao samostalno bez da pogledam ijedan hint na youtubu cisto sumnjam. 

 

Ali da vjerujem da je cisto druga prica kad igras samostalno brz icije pomoci...ali gle ja imam sat dva vremena dnevno za igru...i po takvom stilu bi igrao valjda godinu dana da prodem sve.

Shivi sri 16.9.2020 10:47
Hexfire kaže...
Najteži je početak. S vremenom će ti dosaditi gledati walkthrough non stop i vidjet ćeš da nije tako komplicirano kako na prvu izgleda. A ima nešto i u tom neznanju tj. strahu od nepoznatog što dodaje još više atmosferi cijele igre.

 Ovo što je Hex rekao, pređi igru bez walkthrougha, ako te baš nešto ili neki dio zanima, pročitaj samo o tom dijelu, nemoj si spoilat jer je najveća čar bloodborna taj "strah" od nepoznatog, to što ne znaš šta će iskočit iza ugla, to šta paziš na svaki korak i što promatraš okolinu.

Ako ti se ne da ponovno prelazit igru, a želiš platinirat, prije zadnjeg bossa vidi što si sve fulao pa odi to pokupit ili zaklat nekog koga nisi. Tako sam ja napravio, a sad kad drugi put prelazim igru, skoro pa je speedrunam

Cansee sri 16.9.2020 12:21
Hexfire kaže...
Najteži je početak. S vremenom će ti dosaditi gledati walkthrough non stop i vidjet ćeš da nije tako komplicirano kako na prvu izgleda. A ima nešto i u tom neznanju tj. strahu od nepoznatog što dodaje još više atmosferi cijele igre.

 

strah od nepoznatog je vjerojatno i glavna tema igre. Doslovno se stalno bojiš šta te čeka iza sljedećeg ugla