BeLLicus sri 8.7.2020 13:58

Ja sam dan proveo u dungenima radeći najteži trofej/achivment u životu a imam ih na steamu par tisuća, te na sonyu jedno 500 komada. Nakon ovoga mi je sve easy haha. Krvav je put do nje same, ima jedna tamnica gdje ti hp prepolovljen kroz sva 3 layera i bossa, amgdyala te one shota easy a ima 50k HP... Imam sad još DLC za završit odradit backup save još jednom dobiti 2 završetka koja su mi ostala i platina je tu :)

Shivi sri 8.7.2020 22:18

Nisam mogao odolit i večeras sam iz prve zaklo blood starved beast. Zapravo nije bilo ni teško kada se skuži da se toj zvjeri dosta lako izmaknut, a i hunter mi je pomogao, taman toliko da odvrati zvjer da mogu iskoristit antidote ili vial.

 

Vidio sam da u toj kapelici ne mogu nigdje pa ću sutra krenut istraživat nove rute.

Shivi čet 9.7.2020 18:18

Ubio me onaj lik sa vrećom, tj. one hit kill je bio i otišao sam u čuzu.

U podrumu je neka žena koja plaće, a gore sam našao lampu. Dosta zajebani su ti sa vrećom kada naprave power up, ali ak ne stane uz zid lako ga sredim.

 

E sad, primjetio sam da su protivnici malo jači, ali ništa drastično pa me zanima da li je preporuka da nastavim u tom Unseen Villageu istraživat sve šta se može ili da se vratim gdje sam stao u Cathedral Ward? Neki vaši savjeti i iskustva.

 

Edit: imam dosta madman knowledga, da ih koristim za insight ili će mi to kasnije dobro doć?

BeLLicus čet 9.7.2020 20:02
Shivi kaže...

Ubio me onaj lik sa vrećom, tj. one hit kill je bio i otišao sam u čuzu.

U podrumu je neka žena koja plaće, a gore sam našao lampu. Dosta zajebani su ti sa vrećom kada naprave power up, ali ak ne stane uz zid lako ga sredim.

 

E sad, primjetio sam da su protivnici malo jači, ali ništa drastično pa me zanima da li je preporuka da nastavim u tom Unseen Villageu istraživat sve šta se može ili da se vratim gdje sam stao u Cathedral Ward? Neki vaši savjeti i iskustva.

 

Edit: imam dosta madman knowledga, da ih koristim za insight ili će mi to kasnije dobro doć?

 Madman knowledg se koristi za insght za ništa drugo ti neće trebati, ja sam uvijek sa insghtom kupovao fire i bolt paper, Unseen Village je late game područje i tu ćeš se svakako vratiti kasnije tako da ono možeš istraživati malo ako baš želiš, ta žena što plače je časna i ako se obučeš i ti u časnu imat ćeš razgovor sa njom i moći ćeš joj ponuditi da dođe u Cathedral Ward, između stepenica imaš prolaz u Village i kad prođeš do kraja tu te čeka isto jedan Boss Fight...

Shivi sub 11.7.2020 21:54

Uh kako sam bio pun sebe kada sam vicar ameliu sredio iz prve. Pustio sam je prvo 3-4 napada da vidim kako napada i onda je sredio. Naravno iznenadilo me kad se počela healat, ali dobro, nije dugo 

 

E sad, pun samopouzdanja sam krenuo "desno" od Amelie (kada se penjem stepenicama skrenem desno) i tamo su bila dva huntera koja sam dosta lako sredio. I onda naravno pun sebe gino 4-5 puta protiv onih debelih sa sjekirom jer sam se zaletio i krenuo u hack&slash.

Ono što me zanima, kada sam prešao njih došao sam u neku visoku zgradu koja ima 2-3 kruga i ravno su vrata. Vrata su zaključana, a kada ih probam otvorit, stvori se ruka koja me uzme i odmah umrem. Probao sam otvorit na način da sam imao interakciju i odmah se krenuo koturat, ali uzalud (3-4 puta sam sigurno probavao, čak sam lupao oružjem, ali bez uspjeha). Da li je to neko mjesto koje kasnije otključam u igri ili neki DLC ili jednostavno moram nabit statse da preživim taj prvi napad?

Hexfire ned 12.7.2020 00:10

Preporuka da nabaviš i DLC ako ti se osnovna igra sviđa. I čisto da se ne zezneš ko kolega neki dan, ne možeš u DLC nakon što ubiješ zadnjeg bossa u main igri. Moraš ići prije zadnje borbe ili tek u NG+.

BeLLicus ned 12.7.2020 08:46
Shivi kaže...
Hexfire kaže...
Ruka te odnese u Old Hunters ekspanziju, ako si ju kupio naravno.

 imam free ps plus verziju tak da me ruka očito nosi u smrt 

 Krivo ti Hexfire govori, kod tih vrata kad te zgrabi ta ruka te odvede u Nightmare frontier ali moraš imati kod sebe Tonsil Stone kako nebih umro kad te zgrabi ta ruka, Tonsil Stone nabavi tako da pričaš sa likovima iza vrata ja sam ga dobio kod vrata tamo gdje riješiš ta 2 huntera. U DLC ulazis kod Cathedral Wardu što je totalno druga lokacija ali ulazi se na isti način tj isto te zgrabi ruka :D

Shivi ned 12.7.2020 11:29
BeLLicus kaže...
Shivi kaže...
Hexfire kaže...
Ruka te odnese u Old Hunters ekspanziju, ako si ju kupio naravno.

 imam free ps plus verziju tak da me ruka očito nosi u smrt 

 Krivo ti Hexfire govori, kod tih vrata kad te zgrabi ta ruka te odvede u Nightmare frontier ali moraš imati kod sebe Tonsil Stone kako nebih umro kad te zgrabi ta ruka, Tonsil Stone nabavi tako da pričaš sa likovima iza vrata ja sam ga dobio kod vrata tamo gdje riješiš ta 2 huntera. U DLC ulazis kod Cathedral Wardu što je totalno druga lokacija ali ulazi se na isti način tj isto te zgrabi ruka :D

 Pričao sam 3-4 puta sa svakim iza vrata, ali nisam ništa dobio, ponavljaju iste stvari.

Probat ću još koji put kada uđem u igru.

 

Hexfire - Vjerojatno ću kupit DLC i thx na upozorenju oko istih.

BeLLicus ned 12.7.2020 11:36
Shivi kaže...
BeLLicus kaže...
Shivi kaže...
Hexfire kaže...
Ruka te odnese u Old Hunters ekspanziju, ako si ju kupio naravno.

 imam free ps plus verziju tak da me ruka očito nosi u smrt 

 Krivo ti Hexfire govori, kod tih vrata kad te zgrabi ta ruka te odvede u Nightmare frontier ali moraš imati kod sebe Tonsil Stone kako nebih umro kad te zgrabi ta ruka, Tonsil Stone nabavi tako da pričaš sa likovima iza vrata ja sam ga dobio kod vrata tamo gdje riješiš ta 2 huntera. U DLC ulazis kod Cathedral Wardu što je totalno druga lokacija ali ulazi se na isti način tj isto te zgrabi ruka :D

 Pričao sam 3-4 puta sa svakim iza vrata, ali nisam ništa dobio, ponavljaju iste stvari.

Probat ću još koji put kada uđem u igru.

 

Hexfire - Vjerojatno ću kupit DLC i thx na upozorenju oko istih.

 Provjeri vrata koja se nalaze odma tu gdje si rijesio te lovce, takodjer provjeri svaka vrata sa lijeve strane prema velikoj katedrali kad ides, tamo gdje su ona 2 ogromna sa sjekirama, tu nadjes i NPC Arrianu itd ugl istrazuj malo oko Cathedral Warda ima svega.

Shivi ned 12.7.2020 17:34

Evo me u Forbidden Woods, dobar dio vremena sam proveo na tom području. Prije nego sam izašao iz igre, popeo sam se u nekoj kući preko zupčanika na krov gdje je neki hobit bio nad tijelima. Naravno da sam ga chargeao sa leđa, ali sam onda shvatio da možda nisam trebao, da se možda sa njim dalo popričat pa bih nešto dobio. On se tad naravno transformirao u neko čudovište, ali sam ga sredio na mučki način tak šta sam se sakrio u prolaz kroz koji sam došao i lagano ga udarao. Guglao sam malo o njemu, ali nisam nešto previše saznao, a čak smatram da je možda i bolje da sam ga ubio jer sam pročitao da bi ubio NPC-ove ako bih ga poslao na sigurno mjesto.

 

BTW dobio sam tamo onaj kamen koji bi me trebao zaštititi od misteriozne ruke, još mi je sve objašnjenjeno gdje i šta 

BeLLicus ned 12.7.2020 19:30

Jesi bio u Hemwick Charnel Lane? Područje od katedrale lijevo gdje si riješio Vicar Ameliu? Moj savijet da prvo prođeš to područje i malo se nabildaš prije drugog dijela forbiden woodsa koji je dosta zajeban sa onim zmijolikim glavama.

Shivi pon 13.7.2020 07:16
BeLLicus kaže...

Jesi bio u Hemwick Charnel Lane? Područje od katedrale lijevo gdje si riješio Vicar Ameliu? Moj savijet da prvo prođeš to područje i malo se nabildaš prije drugog dijela forbiden woodsa koji je dosta zajeban sa onim zmijolikim glavama.

 Jesam, riješio sam to područje. U Forbiden Woodsu sam pretpostavljam došao negdje do pola. Ubio sam onog begara i onda se vratio do lampe da se podignem za dva levela, da nebi bilo nismo znali. Večeras ću nastavit dalje po šumi, a jedino što se dvojim, da sad odem do one katedrale ili šta god da to je gdje me ona ruka ubije pošto imam tonsil stone. Htio bih probat, ali ne znam da li je to područje predviđeno za posjetit nekad kasnijie u igri ili ga mogu ić sad riješavat.

Shivi sri 15.7.2020 16:30

Završio sam šumu i Byrgenwerth. Onaj hunter koji me je dočekao u dvorcu ima skoro identične napade ko Iosefka, ali kad sam skužio da ga mogu rešetat sa brzim napadima, nije bio problem. Iznenadio Rom, zapravo ne toliko on koliko njegovi pauci. Nisam očekivao da su tako brzi kad napadnu, a i bogme jaki. Gubio sam jer mi je padala koncentracija te sam nakon pobjede krenuo u Unseen village, došao do lampe i tu sam stao.

Sad se dvoumim da li da pustim da me pobere ona ruka na vratima i odvede na drugo mjesto ili da nastavim istraživat neviđeno selo ili da odem očistit još jedan dungeon. Prvi dungeon sam prilično lako očistio, jedino gdje sam se mučio je ona vatrena zvjer na kraju.

 

Druga stvar je ta što imam dvojbe oko statsa. Uglavno napucavam podjednako vitality, endurance i strenght, a jako sam zapostavio skill, arcane i bloodtinge. Skill mi je mislim 12, a ovo dvoje na 8. Nemam arcane oružje osim onog električnog malja Tonitrusa. Igrao sam malo sa njim i ok mi je bio, ali nekak nije to to. Saw cleaver je saw cleaver, a drugo oružje mi je Ludwigov mač. Također mi kod tog mača nešto nije jasno, ima veći physical damage od saw cleavera, plus thrust damage, ali uzima manje HP od saw cleavera bez obzira o kakvoj vrsti neprijatelja se radi. Možda ne shvaćam dobro taj dio oko damagea, ali ok, ne zamaram se previše.

BeLLicus sri 15.7.2020 17:57
Shivi kaže...

Završio sam šumu i Byrgenwerth. Onaj hunter koji me je dočekao u dvorcu ima skoro identične napade ko Iosefka, ali kad sam skužio da ga mogu rešetat sa brzim napadima, nije bio problem. Iznenadio Rom, zapravo ne toliko on koliko njegovi pauci. Nisam očekivao da su tako brzi kad napadnu, a i bogme jaki. Gubio sam jer mi je padala koncentracija te sam nakon pobjede krenuo u Unseen village, došao do lampe i tu sam stao.

Sad se dvoumim da li da pustim da me pobere ona ruka na vratima i odvede na drugo mjesto ili da nastavim istraživat neviđeno selo ili da odem očistit još jedan dungeon. Prvi dungeon sam prilično lako očistio, jedino gdje sam se mučio je ona vatrena zvjer na kraju.

 

Druga stvar je ta što imam dvojbe oko statsa. Uglavno napucavam podjednako vitality, endurance i strenght, a jako sam zapostavio skill, arcane i bloodtinge. Skill mi je mislim 12, a ovo dvoje na 8. Nemam arcane oružje osim onog električnog malja Tonitrusa. Igrao sam malo sa njim i ok mi je bio, ali nekak nije to to. Saw cleaver je saw cleaver, a drugo oružje mi je Ludwigov mač. Također mi kod tog mača nešto nije jasno, ima veći physical damage od saw cleavera, plus thrust damage, ali uzima manje HP od saw cleavera bez obzira o kakvoj vrsti neprijatelja se radi. Možda ne shvaćam dobro taj dio oko damagea, ali ok, ne zamaram se previše.

 Zato što pravi dmg koji statsi gledaju od ludviga je onaj kad stisnes L1 i tu ludvig dominira ali gubis na brzini. Sad ti moram nešto reći jer već vidim da si pri kraju a fulaš po meni najbolje mjesto u igri. Neću ti ništa spoilati ali ovo je easy misseable lokacija a šteta je da je propustiš, ovako tamo u forbiden woodsu imaš tamo gdje su oni psi u kavezu iza nalazi se tunel, taj tunel skroz vodi do Iosifkine klinike, riješi nju, i lootaj tamo sve što nađeš, naći ćeš poziv za Hemwick Charnel Lane, pročitaj pomno to pismo i čeka te jedna lijepa avantura. Druga bitna stvar, jako je bitno da riješiš Iosefku i uzmeš joj Third Umblical Cord u cijeloj igri ih ima 4, izrazito je bitno da ih skupiš 3 i konzumiraš prije zadnjeg bossa... Gdje ih naći i zašto je to tako neću ti reći ali je to sve lako propustit pa da ti ne bude žao na kraju... Sretno!

 

PS: Jesi posjetio Old Workshopu, ona lokacija kad iz Cathedral Warda ideš desno pa kad skocis dolje hrpa onih dasaka i dubok pad... Imaju vrata na pola toga...?

Santana sri 15.7.2020 18:09
Shivi kaže...

Završio sam šumu i Byrgenwerth. Onaj hunter koji me je dočekao u dvorcu ima skoro identične napade ko Iosefka, ali kad sam skužio da ga mogu rešetat sa brzim napadima, nije bio problem. Iznenadio Rom, zapravo ne toliko on koliko njegovi pauci. Nisam očekivao da su tako brzi kad napadnu, a i bogme jaki. Gubio sam jer mi je padala koncentracija te sam nakon pobjede krenuo u Unseen village, došao do lampe i tu sam stao.

Sad se dvoumim da li da pustim da me pobere ona ruka na vratima i odvede na drugo mjesto ili da nastavim istraživat neviđeno selo ili da odem očistit još jedan dungeon. Prvi dungeon sam prilično lako očistio, jedino gdje sam se mučio je ona vatrena zvjer na kraju.

 

Druga stvar je ta što imam dvojbe oko statsa. Uglavno napucavam podjednako vitality, endurance i strenght, a jako sam zapostavio skill, arcane i bloodtinge. Skill mi je mislim 12, a ovo dvoje na 8. Nemam arcane oružje osim onog električnog malja Tonitrusa. Igrao sam malo sa njim i ok mi je bio, ali nekak nije to to. Saw cleaver je saw cleaver, a drugo oružje mi je Ludwigov mač. Također mi kod tog mača nešto nije jasno, ima veći physical damage od saw cleavera, plus thrust damage, ali uzima manje HP od saw cleavera bez obzira o kakvoj vrsti neprijatelja se radi. Možda ne shvaćam dobro taj dio oko damagea, ali ok, ne zamaram se previše.

 Ta oruzja kao saw cleaver sa zubima imaju bunus dmg protiv beastova 20%

 

Meni je taj Ludwig bezveze oruzje, nije poseban ni po cemu

Shivi sri 15.7.2020 21:23
BeLLicus kaže...
Shivi kaže...

Završio sam šumu i Byrgenwerth. Onaj hunter koji me je dočekao u dvorcu ima skoro identične napade ko Iosefka, ali kad sam skužio da ga mogu rešetat sa brzim napadima, nije bio problem. Iznenadio Rom, zapravo ne toliko on koliko njegovi pauci. Nisam očekivao da su tako brzi kad napadnu, a i bogme jaki. Gubio sam jer mi je padala koncentracija te sam nakon pobjede krenuo u Unseen village, došao do lampe i tu sam stao.

Sad se dvoumim da li da pustim da me pobere ona ruka na vratima i odvede na drugo mjesto ili da nastavim istraživat neviđeno selo ili da odem očistit još jedan dungeon. Prvi dungeon sam prilično lako očistio, jedino gdje sam se mučio je ona vatrena zvjer na kraju.

 

Druga stvar je ta što imam dvojbe oko statsa. Uglavno napucavam podjednako vitality, endurance i strenght, a jako sam zapostavio skill, arcane i bloodtinge. Skill mi je mislim 12, a ovo dvoje na 8. Nemam arcane oružje osim onog električnog malja Tonitrusa. Igrao sam malo sa njim i ok mi je bio, ali nekak nije to to. Saw cleaver je saw cleaver, a drugo oružje mi je Ludwigov mač. Također mi kod tog mača nešto nije jasno, ima veći physical damage od saw cleavera, plus thrust damage, ali uzima manje HP od saw cleavera bez obzira o kakvoj vrsti neprijatelja se radi. Možda ne shvaćam dobro taj dio oko damagea, ali ok, ne zamaram se previše.

 Zato što pravi dmg koji statsi gledaju od ludviga je onaj kad stisnes L1 i tu ludvig dominira ali gubis na brzini. Sad ti moram nešto reći jer već vidim da si pri kraju a fulaš po meni najbolje mjesto u igri. Neću ti ništa spoilati ali ovo je easy misseable lokacija a šteta je da je propustiš, ovako tamo u forbiden woodsu imaš tamo gdje su oni psi u kavezu iza nalazi se tunel, taj tunel skroz vodi do Iosifkine klinike, riješi nju, i lootaj tamo sve što nađeš, naći ćeš poziv za Hemwick Charnel Lane, pročitaj pomno to pismo i čeka te jedna lijepa avantura. Druga bitna stvar, jako je bitno da riješiš Iosefku i uzmeš joj Third Umblical Cord u cijeloj igri ih ima 4, izrazito je bitno da ih skupiš 3 i konzumiraš prije zadnjeg bossa... Gdje ih naći i zašto je to tako neću ti reći ali je to sve lako propustit pa da ti ne bude žao na kraju... Sretno!

 

PS: Jesi posjetio Old Workshopu, ona lokacija kad iz Cathedral Warda ideš desno pa kad skocis dolje hrpa onih dasaka i dubok pad... Imaju vrata na pola toga...?

Thx na savjetima.

Našao sam taj prolaz, išao sam se borit sa Iosefkom, ali me iznenadila pa sam pobjegao i vratio se kasnije kada je ležala na stolu pa sam je lako ubio. Uzeo sam Third Umblical Cord i zasad ih imam dva, a i poziv za Hemwick Charnel Lane sam našao, ali vratit ću se tamo i ponovno pročitat pismo. Također sam posjetio Old Workshop, bio sam na iglama jer sam vidio hrpu ubijenih, ali na kraju tamo nije bilo nikoga osim lutke koja leži i sve što sam mogao sam lootao.

 

Kako ću znati kada se idem borit sa zadnjim bossem? Kad konzumiram tri Third Umblical Corda, šta ako me ubije? Da li to poništava učinak ili? Pitam tak da znam doć par puta i proučit kako napada prije nego konzumiram...

BeLLicus sri 15.7.2020 21:44
Shivi kaže...
BeLLicus kaže...
Shivi kaže...

Završio sam šumu i Byrgenwerth. Onaj hunter koji me je dočekao u dvorcu ima skoro identične napade ko Iosefka, ali kad sam skužio da ga mogu rešetat sa brzim napadima, nije bio problem. Iznenadio Rom, zapravo ne toliko on koliko njegovi pauci. Nisam očekivao da su tako brzi kad napadnu, a i bogme jaki. Gubio sam jer mi je padala koncentracija te sam nakon pobjede krenuo u Unseen village, došao do lampe i tu sam stao.

Sad se dvoumim da li da pustim da me pobere ona ruka na vratima i odvede na drugo mjesto ili da nastavim istraživat neviđeno selo ili da odem očistit još jedan dungeon. Prvi dungeon sam prilično lako očistio, jedino gdje sam se mučio je ona vatrena zvjer na kraju.

 

Druga stvar je ta što imam dvojbe oko statsa. Uglavno napucavam podjednako vitality, endurance i strenght, a jako sam zapostavio skill, arcane i bloodtinge. Skill mi je mislim 12, a ovo dvoje na 8. Nemam arcane oružje osim onog električnog malja Tonitrusa. Igrao sam malo sa njim i ok mi je bio, ali nekak nije to to. Saw cleaver je saw cleaver, a drugo oružje mi je Ludwigov mač. Također mi kod tog mača nešto nije jasno, ima veći physical damage od saw cleavera, plus thrust damage, ali uzima manje HP od saw cleavera bez obzira o kakvoj vrsti neprijatelja se radi. Možda ne shvaćam dobro taj dio oko damagea, ali ok, ne zamaram se previše.

 Zato što pravi dmg koji statsi gledaju od ludviga je onaj kad stisnes L1 i tu ludvig dominira ali gubis na brzini. Sad ti moram nešto reći jer već vidim da si pri kraju a fulaš po meni najbolje mjesto u igri. Neću ti ništa spoilati ali ovo je easy misseable lokacija a šteta je da je propustiš, ovako tamo u forbiden woodsu imaš tamo gdje su oni psi u kavezu iza nalazi se tunel, taj tunel skroz vodi do Iosifkine klinike, riješi nju, i lootaj tamo sve što nađeš, naći ćeš poziv za Hemwick Charnel Lane, pročitaj pomno to pismo i čeka te jedna lijepa avantura. Druga bitna stvar, jako je bitno da riješiš Iosefku i uzmeš joj Third Umblical Cord u cijeloj igri ih ima 4, izrazito je bitno da ih skupiš 3 i konzumiraš prije zadnjeg bossa... Gdje ih naći i zašto je to tako neću ti reći ali je to sve lako propustit pa da ti ne bude žao na kraju... Sretno!

 

PS: Jesi posjetio Old Workshopu, ona lokacija kad iz Cathedral Warda ideš desno pa kad skocis dolje hrpa onih dasaka i dubok pad... Imaju vrata na pola toga...?

Thx na savjetima.

Našao sam taj prolaz, išao sam se borit sa Iosefkom, ali me iznenadila pa sam pobjegao i vratio se kasnije kada je ležala na stolu pa sam je lako ubio. Uzeo sam Third Umblical Cord i zasad ih imam dva, a i poziv za Hemwick Charnel Lane sam našao, ali vratit ću se tamo i ponovno pročitat pismo. Također sam posjetio Old Workshop, bio sam na iglama jer sam vidio hrpu ubijenih, ali na kraju tamo nije bilo nikoga osim lutke koja leži i sve što sam mogao sam lootao.

 

Kako ću znati kada se idem borit sa zadnjim bossem? Kad konzumiram tri Third Umblical Corda, šta ako me ubije? Da li to poništava učinak ili? Pitam tak da znam doć par puta i proučit kako napada prije nego konzumiram...

 Ne moraš biti kod Iosefke za čitanje tog pisma samo ga uzmi i pročitaj, moraš otići na jedno mjesto sa tom pozivnicom i onda te igra odvede u novu regiju ili ti ga Hemwick Charnel Lane, 3 Third Umblical Corda iskoristi kad skupiš treći tad je pravo vrijeme, igra sejva to i ostaje zapamćeno da si ih iskoristio, neće se ništa poništiti ako zagineš. Bitno je samo da ih uzmeš prije zadnjeg boss fighta i to je to, jako je očigledno kad je taj fight.

Shivi sub 18.7.2020 20:34

Našao sam put do Cainhurst dvorca i moram priznat zanimljivo područje. Boss me dobro izjebo, pogotovo kad ima ispod pola healtha, jako teško sam se izmicao napadima, pogotovo kad skoči u zrak pa se onda zaleti. Uspio sam ga na kraju sredit jer je i mene posralo tako da sam ga uspio 2-3 puta stunat sa pištoljem. Otkrio sam i tajni put, popričao sa kraljicom i tak...

Ono šta mi je fascinantno je to kak sam se na početku tog područja malo mučio sa onim paucima ili šta god jesu, a onda sam se kasnije vratio na početak jer mi je malo falilo do novog levela i onda su me naravno silovali. Ne znam da li to do mene, do drastičnog pada koncentracije ili su se oni pojačali. Počeo sam pizdit kad me par put ubio na način kao da je znao u koju ću se stranu izmaknut i taman je tamo zamahnuo. Doslovno mu se nisam mogao izmaknut, a da ne primim udarac. Kad sam krenuo u napad izbjegao ga je kao iz pi... Ja kakav sam naravno da sam igrao skoro sat vremena dok ih nisam ponovno se poklao.

 

Sad mislim otići tamo da me pokupi ona neka ruka (kako se penje u grand cathedral, lijevo gdje sam se borio sa hunterima pa onda dolje gdje su ona dva debela i kako se ide u unseen village) i preći to područje. Bojim se da me ne ponese pa da dođem do glavnog bossa, a da neki dio nisam prešao.

 

BTW ne znam da li mi se to čini od tolikog igranja i do mene ili mi je lik postao tromiji? Sporije se izmiče, sporije napada...

MEGATAMA sub 18.7.2020 21:31

Daaavno sam prosao igru, remek djelo za koje bih volio da dodje na PC pa da krenem ponovo ali u 60fps.

Sad igram Sekiro i mislim da sam pri kraju....prvo kupio Xbox X verziju pa onda za PC, kad se to zaigra u 60fps nema povratka na konzole i 30fps jer je tajming uzasno bitan. 

Shivi ned 19.7.2020 09:35
MEGATAMA kaže...

Daaavno sam prosao igru, remek djelo za koje bih volio da dodje na PC pa da krenem ponovo ali u 60fps.

Sad igram Sekiro i mislim da sam pri kraju....prvo kupio Xbox X verziju pa onda za PC, kad se to zaigra u 60fps nema povratka na konzole i 30fps jer je tajming uzasno bitan. 

 Kakav je Sekiro? Sličan Bloodborneu ili više vuće na Dark Souls?

MEGATAMA ned 19.7.2020 09:49
Shivi kaže...
MEGATAMA kaže...

Daaavno sam prosao igru, remek djelo za koje bih volio da dodje na PC pa da krenem ponovo ali u 60fps.

Sad igram Sekiro i mislim da sam pri kraju....prvo kupio Xbox X verziju pa onda za PC, kad se to zaigra u 60fps nema povratka na konzole i 30fps jer je tajming uzasno bitan. 

 Kakav je Sekiro? Sličan Bloodborneu ili više vuće na Dark Souls?

Nije slican niti jednoj barem ne meni.

Vrhunska igra, jednako teska kao Soulsi ili BB. 

Cansee ned 19.7.2020 10:46
Shivi kaže...
MEGATAMA kaže...

Daaavno sam prosao igru, remek djelo za koje bih volio da dodje na PC pa da krenem ponovo ali u 60fps.

Sad igram Sekiro i mislim da sam pri kraju....prvo kupio Xbox X verziju pa onda za PC, kad se to zaigra u 60fps nema povratka na konzole i 30fps jer je tajming uzasno bitan. 

 Kakav je Sekiro? Sličan Bloodborneu ili više vuće na Dark Souls?

 

sličan je po nekim mehanikama soulsborne igara, tipa bonfire ili lampe u bloodborneu, metroidvania stil mape (isto kao u bloodborneu, povezuješ mapu taku da stvaraš prečace). Sekiro je bio genijalan po tome pitanju jer je povezao mapu da sam se na kraju stvarno oduševio.

 

borba je drugačija, ali predobra, možda i najbolja koju je From Software napravio. Meni je Sekiro obavezna igra za preći, svakom bi je preporučio, čista uživancija

Shivi sri 22.7.2020 08:47

Bogme nisam dugo pisao 

 

U nedoumici sam u vezi statsa. Uglavnom igram sa saw cleaverom i pištoljem, a ludvig sword mi je drugo oružje kao i hunters torch/flamethrower ovisi od situacije. Statsi su sljedeći:

VIT - 30

END - 27

STR - 31

SKL - 16

Bloogtinge - 9

Arcane - 15

 

Htio bih isprobati Evelyn (18 bloodtingea ako se ne varam), čini mi se kao malo bolja verzija pištolja, a s obzirom na moj stil igre, da ne pucam previše, da li se isplati i koliko je bolan prijelaz na drugi stil igre? Tj. da krenem ulagat u bloodtinge i više koristit pištolje, koliko ću biti hendikepiran s obzirom da sam već do sada dosta uložio u druge statse?

 

I za kraj, ako zanemarimo hitbox, da li je ista šansa za stuntat neprijatelja sa pištoljem ili npr. "shotgunom", drugim riječima, tokom njihovog napada isti je window za to ili shotgun malo tolerira krivi timing?

Santana sri 22.7.2020 14:07
Shivi kaže...

Bogme nisam dugo pisao 

 

U nedoumici sam u vezi statsa. Uglavnom igram sa saw cleaverom i pištoljem, a ludvig sword mi je drugo oružje kao i hunters torch/flamethrower ovisi od situacije. Statsi su sljedeći:

VIT - 30

END - 27

STR - 31

SKL - 16

Bloogtinge - 9

Arcane - 15

 

Htio bih isprobati Evelyn (18 bloodtingea ako se ne varam), čini mi se kao malo bolja verzija pištolja, a s obzirom na moj stil igre, da ne pucam previše, da li se isplati i koliko je bolan prijelaz na drugi stil igre? Tj. da krenem ulagat u bloodtinge i više koristit pištolje, koliko ću biti hendikepiran s obzirom da sam već do sada dosta uložio u druge statse?

 

I za kraj, ako zanemarimo hitbox, da li je ista šansa za stuntat neprijatelja sa pištoljem ili npr. "shotgunom", drugim riječima, tokom njihovog napada isti je window za to ili shotgun malo tolerira krivi timing?

 Pa gledaj si scaling od oruzja. To su ti ona slova "E/D/C/B/A/S" E je najgore dok je S najbolje. S tim dobivas bonus DMG

 

Saw cleaver dok napravis upgrade na +10 ce imat C  scalling za STR i D za SKL. Znaci ulažes u oboje samo prednost dajes STR-u jer ima bolje slovo tj bolji scalling.
Dok sa necim dođes do 40 ne moras gurat dalje jer se ne isplati.
Po meni odi sa VIT na 40, STR 40 to ti je najbitnije, SKL do kakvih 30, a mozes i to do 40 ak stignes.
END ne moras vise jer stamina tu nije tolko bitna kao u Dark Souls