Igraće konzole

Xbox 360 - pitanja i odgovori

vatrom pet 7.12.2018 21:34

Mali naputak ako može. Googlaoo sam ne baš puno ali ništa brzo nisam našao. Imam xbox live acc plaćam ga PayPalom, kao lokaciju i adresu sam stavio UK. Na xbox one konzoli koju imam sve mi radi ok kupovina preko storea i, free igrice mjesečno (gold preplata) i ostalo. Konzola mi je super. Ali sad sam zbavio Xobx 360 E (zadnja verzija sa 500 GB) - polovna ko nova.. Sa istim tim acountom koji na One radi, ovdje kad se logiram ubije sučelje u pola nema appsa nema youtube-a i slično. Kao da kuži da sam iz ovog Balkanskog seoceta. 

Ima li tko iskustva. Ima li tko nemodificirano konzolu s kojom mu rade appsi , youtube i sl? Kakakv account ima namješten?

Fule99 čet 13.12.2018 10:26

Može pomoć, kamo mogu nabaviti power kabel za xbox 360?

Dobio sam samo konzolu bez kabela, treba mi onan neki kvadratasti, radi se o fat verziji xboxa iz 2009. Neda mi se bas narucivati kad nisam ni siguran dali radi. Sve frendove sam već zicao,ali svi imaju noviju verziju sa onim okruglim konektorima.

user2206 ned 13.9.2020 20:17

Dobio neki stari XBox360, čini mi se da se ne može popraviti, al mene žični gamepad koji je došao uz njega. Stvarno volim ove XBox gamepade, dosta dobro leže u ruci.

Gamepad negdje gubi kontakt, da li se može njegov kabel skratiti na problematičnom mjestu i dal je prevelika zajebancija lemiti i spajati te žice? Dal je itko to radio?