hrvatskafarkasevec pon 8.6.2009 14:08

uskoro cu ic u kupovanje konzole ali se nikako nemogu odluciti za koju......od tih 3 samo sam igrao ps3 a imam i ps2 tako da mi je to dobro poznato..........najvise bi kupovao radi gran turisma

a cuo sam da xbox ima nekih problema sa pregrijavanjem Viče sad ako je to tocno??(dali je to zbog chipa jer ga ja nebi kupovao (pali se neko crveno svjetloNeodlučan))ali vidim  da on ima najvise igara i da je najbolji za online,a wii me najvise dojmio jer ima najbolji gameplay i ima jeftinije igre od ovih dvoje i konzola je sama jeftinija pa sad neznam sto bi....

hrvatskafarkasevec pon 8.6.2009 14:24
M_dipl. kaže...

Ovisi kakve igre mislis igrati, sto se same zabave tice smatram da je wii tu vrh planine i rekao bih jedina prava next gen konzola zbog gameplay-a, xbox ti je bolji izbor ako voliš fps-ove, utrke i online dimenziju cijele priče. Sto se pregrijavanja tice ne brini.

 bas zato se dvoumim jer jako volim fps-ove a volim i sa drustvom odigrat ko na wii tak da mislim da nista od ps3 sad neznam dal xbox il wii
Shai Hulud pon 8.6.2009 14:38

Sve ovisi o tome koje igre ti se najviše sviđaju, koji serijali itd. Ja da uzimam konzolu bez puno razmišljanja bi odabral ps3 zbog Gran Turisma, Metal Gear Solida, God Of War-a... + besplatna online usluga. Xbox bi uzel samo ako bi htel više igri odigrati zbog čipa, al rađe bi išel na kvalitetu nego na kvantitetu. Nije da sad omaložavam Xbox jel ima gore dobrih serijala (Forza Motorsport mi prvi pada na pamet, dvojka je super), al nekak mi se čini da više kvalitetnih ekskluziva ima za ps3 nego za xbox. Još dosta igri koje su neko vrijeme ekskluzive za xbox nakon pola godine, godinu dana dođu na pc. I da, treba pretplata za xbox live.

 

Nemam pojma kakve igre preferiraš, meni su vožnje super pa mi je i zato ps3 bolji jel ima bolju podršku za volane, na xbox-u ima neki microsoftov official volan i sad neki fanatecov, dok na ps3 velika većina logitechovih radi i fanatecovi isto tak da je to još jedna od prednosti po meni za ps3.

 

Glede pregrijavanja, da pregrijava se xbox, nedavno su frendu crvene lampice zasvijetlile, a konzolu ima godinu dana, poslal je u Sophos Lab na popravak i sad opet radi.

 

Za Nintendo Wii ti ne mogu puno reći jel nemam iskustva s njim, al čini mi se da je to više za casual igrače, jel kolko sam videl nema baš previše ozbiljnih igri gore.

 

Edit: sad tek vidim da misliš konzolu za fps-e, onda mislim da je xbox prava stvar za tebe, još k tome ima i čip za kopije tak da bi to moglo biti to. Namigiva

hrvatskafarkasevec pon 8.6.2009 14:49
Shai Hulud kaže...

Sve ovisi o tome koje igre ti se najviše sviđaju, koji serijali itd. Ja da uzimam konzolu bez puno razmišljanja bi odabral ps3 zbog Gran Turisma, Metal Gear Solida, God Of War-a... + besplatna online usluga. Xbox bi uzel samo ako bi htel više igri odigrati zbog čipa, al rađe bi išel na kvalitetu nego na kvantitetu. Nije da sad omaložavam Xbox jel ima gore dobrih serijala (Forza Motorsport mi prvi pada na pamet, dvojka je super), al nekak mi se čini da više kvalitetnih ekskluziva ima za ps3 nego za xbox. Još dosta igri koje su neko vrijeme ekskluzive za xbox nakon pola godine, godinu dana dođu na pc. I da, treba pretplata za xbox live.

 

Nemam pojma kakve igre preferiraš, meni su vožnje super pa mi je i zato ps3 bolji jel ima bolju podršku za volane, na xbox-u ima neki microsoftov official volan i sad neki fanatecov, dok na ps3 velika većina logitechovih radi i fanatecovi isto tak da je to još jedna od prednosti po meni za ps3.

 

Glede pregrijavanja, da pregrijava se xbox, nedavno su frendu crvene lampice zasvijetlile, a konzolu ima godinu dana, poslal je u Sophos Lab na popravak i sad opet radi.

 

Za Nintendo Wii ti ne mogu puno reći jel nemam iskustva s njim, al čini mi se da je to više za casual igrače, jel kolko sam videl nema baš previše ozbiljnih igri gore.

 

Edit: sad tek vidim da misliš konzolu za fps-e, onda mislim da je xbox prava stvar za tebe, još k tome ima i čip za kopije tak da bi to moglo biti to. Namigiva

 a volim sve igre a fps-ove mogu igrat na pc a cip nemislim stavljat jer sam vec skurio jedan ps2 tak da nista od cipa a tek sam se sad sjetio gran turisma i kolko to stari hoce igrat pa ak cu kupit ps3 mozda on bude sponzorNamigiva
Shai Hulud pon 8.6.2009 15:04

Malo pogledaj po netu koje igre su izašle za koju konzolu, koje bi trebale izaći (sad je e3 bil pa je dosta novih prikazano), mislim da sam najbolje znaš kaj hoćeš.

 

Wii meni djeluje ko par dana da je zabavno mahanje, a onda da skuplja prašinu, tak je bar bilo s eyetoyom za ps2. Istina, ima onih Nintendovih ekskluziva koje su uvijek super - Mario, Zelda, F-Zero... Al meni više pašu ozbiljnije igre, vožnje i tak to, al to je moje mišljenje (i moj ukus, a svakom se drukčije stvari sviđaju).

 

Velim, sam znaš koje ti najbolje igre pašu, pa pogledaj po netu kaj se nudi.

hrvatskafarkasevec pon 8.6.2009 15:10
Shai Hulud kaže...

Malo pogledaj po netu koje igre su izašle za koju konzolu, koje bi trebale izaći (sad je e3 bil pa je dosta novih prikazano), mislim da sam najbolje znaš kaj hoćeš.

 

Wii meni djeluje ko par dana da je zabavno mahanje, a onda da skuplja prašinu, tak je bar bilo s eyetoyom za ps2. Istina, ima onih Nintendovih ekskluziva koje su uvijek super - Mario, Zelda, F-Zero... Al meni više pašu ozbiljnije igre, vožnje i tak to, al to je moje mišljenje (i moj ukus, a svakom se drukčije stvari sviđaju).

 

Velim, sam znaš koje ti najbolje igre pašu, pa pogledaj po netu kaj se nudi.

 da to stoji samo...gledo sam dosta e3 ali nisam siguran dal cu imati dosta novaca za ps3 ako cu imati kupujem njega ako ne wii
mali ot: dal sam ja sljep il to pes i fifa izgledaju bolje na ps3-u neg na pc???
netko_namo pon 8.6.2009 15:10
Shai Hulud kaže...

Malo pogledaj po netu koje igre su izašle za koju konzolu, koje bi trebale izaći (sad je e3 bil pa je dosta novih prikazano), mislim da sam najbolje znaš kaj hoćeš.

 

Wii meni djeluje ko par dana da je zabavno mahanje, a onda da skuplja prašinu, tak je bar bilo s eyetoyom za ps2. Istina, ima onih Nintendovih ekskluziva koje su uvijek super - Mario, Zelda, F-Zero... Al meni više pašu ozbiljnije igre, vožnje i tak to, al to je moje mišljenje (i moj ukus, a svakom se drukčije stvari sviđaju).

 

Velim, sam znaš koje ti najbolje igre pašu, pa pogledaj po netu kaj se nudi.

 Ja ozbiljnije igre više volim igrati na svom PC-u (nametanje ukusa?)
Shai Hulud pon 8.6.2009 15:21
hrvatskafarkasevec kaže...
Shai Hulud kaže...

Malo pogledaj po netu koje igre su izašle za koju konzolu, koje bi trebale izaći (sad je e3 bil pa je dosta novih prikazano), mislim da sam najbolje znaš kaj hoćeš.

 

Wii meni djeluje ko par dana da je zabavno mahanje, a onda da skuplja prašinu, tak je bar bilo s eyetoyom za ps2. Istina, ima onih Nintendovih ekskluziva koje su uvijek super - Mario, Zelda, F-Zero... Al meni više pašu ozbiljnije igre, vožnje i tak to, al to je moje mišljenje (i moj ukus, a svakom se drukčije stvari sviđaju).

 

Velim, sam znaš koje ti najbolje igre pašu, pa pogledaj po netu kaj se nudi.

 da to stoji samo...gledo sam dosta e3 ali nisam siguran dal cu imati dosta novaca za ps3 ako cu imati kupujem njega ako ne wii
mali ot: dal sam ja sljep il to pes i fifa izgledaju bolje na ps3-u neg na pc???
Ne vara te vid, Fifa na ps3 i xboxu koristi drugi engine i skroz je drugačija igra od ove na pc-u, po meni bolja od pes-a (na konzolama ofc, fifa na pc-u je užas), ista stvar je s NHL-om i ostalim EA Sportsovim igrama.
@netko_namo: nemoj izvlačiti iz konteksta, lijepo sam napisal da je to samo moje mišljenje (o Wii-ju, a vidim da se ne slažeš s tim) i moj ukus tak da nemoj spamati bezveze, nego ako imaš iskustva s Wii-om napiši lijepo čovjeku mišljenje zakaj baš Wii jel dosta je para u pitanju i sigurno želi čuti iskustva s tim konzolama da se lakše odluči za jednu od njih. Ja nemam iskustva s njim, to sam malo više u temi i napisal, ali iskreno, niti me ne zanima baš, dok su mi ps3 i xbox 360 super konzole, ali ps3 preferiram više zbog njegovih ekskluziva.
yure32 pon 8.6.2009 19:37
hrvatskafarkasevec kaže...
yure32 kaže...

Ma sve ti je stvar ukusa. Ako vise volis nacin na koji se igre wii kupi ga. Ja ti osobno nebi preporucio ps3, a za xboxCool imas moju podrsku

 a je to tocno za pregrijavanje ?
 Nazalost je. Ali pregrijat ce ti se samo ako igras ko ludjak 5-6 sati na dan kao moj prijatelj
netko_namo pon 8.6.2009 19:45
hrvatskafarkasevec kaže...
MrJones kaže...

Ja sam otvorio topic o istoj trgovini tu: http://www.arenawii.com/forum/index.php?topic=2481.0

Inače na istom forumu se možeš informirat oko Wii-a

 

 

 samo steta sto nitko nije odgovorijo......nitko nezna????Viče
 Ja nisam naručivao iz toga zato jer je strano. Ali bi vjerojatno bilo jeftino i radile bi ti igre, ja mislim, jer je ta stranica iz UK-a.
Inače, evo hrvatski wii portal, čiji je forum MrJones predstavio. Arenawii
netko_namo kaže...

Ovako. Na grafiku sigurno ne mariš. Ako želiš igrati s društvom, odmah kupuj Wii.

Samo mi reci koje žanrove hoćeš igrati na konzoli.

yure32 pon 8.6.2009 19:46
damian123 kaže...

ja imam frenda koji ima xbox 360 i igra ko lud gta4 dođe iz skole ode na xbox ne ide van sa name jer igra xbox (nenormalan je) i nije mi nis spominjo za pregrijavanje tako da ne bi reko...

 Slicna stvar. Samo sta je moj prijatelj proso sve GTA iv koje u svijetu postoje. Ali ide van sa nama
hrvatskafarkasevec pon 8.6.2009 19:49
netko_namo kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...
MrJones kaže...

Ja sam otvorio topic o istoj trgovini tu: http://www.arenawii.com/forum/index.php?topic=2481.0

Inače na istom forumu se možeš informirat oko Wii-a

 

 

 samo steta sto nitko nije odgovorijo......nitko nezna????Viče
 Ja nisam naručivao iz toga zato jer je strano. Ali bi vjerojatno bilo jeftino i radile bi ti igre, ja mislim, jer je ta stranica iz UK-a.
Inače, evo hrvatski wii portal, čiji je forum MrJones predstavio. Arenawii
netko_namo kaže...

Ovako. Na grafiku sigurno ne mariš. Ako želiš igrati s društvom, odmah kupuj Wii.

Samo mi reci koje žanrove hoćeš igrati na konzoli.

 pa sve igram od super maria do left 4 dead pa do gran turisma
Pici uto 16.6.2009 23:10

ej gledaj u ovim novijim konzolama xbox to jest elite i premium kod njih ti nema tih problema jer su ih rješili a arcade i core ti imaju te probleme u crash-a imaš modificirani xbox 360 za 2.500 kn bez igara ali je ugrađen ćip pa ih moš skida (KA I JA)hehehehheheeh...uzmi xbox imaš mojuCoolpodrškuBogatašhhehehheeheh....i naravno moj prijedlog ja imam xbox 360 premium i pre zadovoljan sam imam oko 115 igara a uz njega sam dobio 3 originalne igre pes09 gta4 gt5....ma nema priće ps3 je sranje wii je sranje uzmi xbox 360 (premium konzola xbox-a je najisplatljiviji):):):):)

netko_namo uto 16.6.2009 23:56
hrvatskafarkasevec kaže...
netko_namo kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...
MrJones kaže...

Ja sam otvorio topic o istoj trgovini tu: http://www.arenawii.com/forum/index.php?topic=2481.0

Inače na istom forumu se možeš informirat oko Wii-a

 

 

 samo steta sto nitko nije odgovorijo......nitko nezna????Viče
 Ja nisam naručivao iz toga zato jer je strano. Ali bi vjerojatno bilo jeftino i radile bi ti igre, ja mislim, jer je ta stranica iz UK-a.
Inače, evo hrvatski wii portal, čiji je forum MrJones predstavio. Arenawii
netko_namo kaže...

Ovako. Na grafiku sigurno ne mariš. Ako želiš igrati s društvom, odmah kupuj Wii.

Samo mi reci koje žanrove hoćeš igrati na konzoli.

 pa sve igram od super maria do left 4 dead pa do gran turisma

FPS: Metroid Prime 3: Corruption (malo pričekaj, izlazi cijela MP trilogija), MOH: Heroes 2, CoD: World at Warupravo će The Conduit izaći, pa da vidimo

On-rail FPS: House of the Dead: Overkill, Resident Evil: Darkside Chronicles (upravo će izaći), RE: Umbrella Chronicles

Platformer: Super Mario Galaxy (3. na listi naj igara svih vremena), de Blob, Wario Land: Shake It! (iliti The Shake Dimension), Sonic and the Secret Rings, Super Paper Mario

Krv: MadWorld, No More Heroes, HotD: Overkill (opet)

Trke: Mario Kart Wii, Excite Truck, ExciteBots: Trick Racing

Horor: Resident Evil 4: Wii Edition, RE: Umbrella Chronicles, Silent Hill: Shattered Memories (isto će izaći poslije), Dead Space Extraction (isto)

Tuča: Super Smash Brothers Brawl, Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3

FlyBoy sri 17.6.2009 00:13

My votes goes toooo....................... WIIIIIII

Razlog: zabavno, ne debljaš se toliko, opet wiimote je prej*****.

I, da. Igre za wii pičiš s torrenta, 4.5GB, taman stanu na dvd, ne treba ništa, samo ubaciš i igraš....

Anno čet 18.6.2009 13:05

Uzmi x360 . Sa novim Falcon pločama problem pregrijavanja je sveden na 0. Što se tiče pretplate , 240kn za 13mjeseci nije puno kada ima preko 20 milijuna AKTIVNIH  igrača ... xbox live je preje***n .. ako si neko zaigrano djete i oćeš se malo zabavit svakako uzmi wii ... na ps3 ne pomišljaj ako nemaš para i ako hoćeš dobru online uslugu ..

Elk Cloner čet 18.6.2009 15:19
Shai Hulud kaže...

Za Nintendo Wii ti ne mogu puno reći jel nemam iskustva s njim, al čini mi se da je to više za casual igrače, jel kolko sam videl nema baš previše ozbiljnih igri gore.

 

Edit: sad tek vidim da misliš konzolu za fps-e, onda mislim da je xbox prava stvar za tebe, još k tome ima i čip za kopije tak da bi to moglo biti to. Namigiva

Ovisi što smatraš pod ozbiljne igre i povremene igrače.

 

Shai Hulud kaže...

Wii meni djeluje ko par dana da je zabavno mahanje, a onda da skuplja prašinu, tak je bar bilo s eyetoyom za ps2. Istina, ima onih Nintendovih ekskluziva koje su uvijek super - Mario, Zelda, F-Zero... Al meni više pašu ozbiljnije igre, vožnje i tak to, al to je moje mišljenje (i moj ukus, a svakom se drukčije stvari sviđaju).

Pogledaj na gametrailers.com recenziju Metroid Prime-a 3 (pogotovo obrati pozornost na komentar o kontrolama). "Mahanje" nije samo sebi svrhom.

 

 

 

Otkad simulacije autoutrka spadaju u ozbiljnije igre?

DhulKarnain čet 18.6.2009 15:24
Anno kaže...

Uzmi x360 . Sa novim Falcon pločama problem pregrijavanja je sveden na 0. Što se tiče pretplate , 240kn za 13mjeseci nije puno kada ima preko 20 milijuna AKTIVNIH  igrača ... xbox live je preje***n .. ako si neko zaigrano djete i oćeš se malo zabavit svakako uzmi wii ... na ps3 ne pomišljaj ako nemaš para i ako hoćeš dobru online uslugu ..

  a po čemu znaš da ćeš u kutiji dobiti xbox sa novom pločom? jel se to može razaznati po nekom serijskom broju ili..?

Independent čet 18.6.2009 15:30
hrvatskafarkasevec kaže...

kak sam i prije reko necu PIRATE...........nego sad sam dobio ponudu za gotovo novi ps3 od 80gb za 2400kn sa garancijom i cod4 pa razmisljam o tome

 

Kupuj PS3, pogotovo ako jos i imas HDTV, imas dosta odlicnih ekskluziva za PS3 (iako imas i na x360 ali vecina igara sa x360 dode na PC). A za Ps3 imas, Metal Gear Solid 4, Little big planet, Killzone, Resistance, Gran Turismo 5(dolazi), Motorstorm, Heavy Rain (dolazi), uglavnom daleko su bolje ekskluzive na PS3 nego na X360 ako se mene pita...