Bitanga pet 18.6.2021 17:37
lukaXXkralj kaže...

Razmišljam da uzmem Metro Exodus:Gold Edition za 145kn na PS storu.

Problem je šta popust vridi do 24/6,a par dana nakon toga je objava za free igre za July na PS+,pa šta ako baš stave Metro Exodus pa bacim bezveze 140kn hmmm

 

 

Ako ti se igra odmah sad, kupi.

Ako kalkuliraš se obično zajebeš. Nema tu pravog odgovora.

hummer0 pet 18.6.2021 18:01
MEGATAMA kaže...

Bas igram pocetni dio Metro Exodusa i izgleda fenomenalno i za sada niti jedan frejm drop ispod 60fps.

Dual sennse je odlicno implementiran,3d zvuk cu probat navece sa slusalicama.

Sad mi je jedini problem sto sam nedavno prosao ovu novu verziju na pcu i krenuo ekspanzije  a na Ps5 moram sve isponova...ili na XsX ako nastavim tu verziju jer sam isto na pocetku igre.

 MEGATAMA 

Da su mi tvoji problemi da se naspavam.

Maat pet 18.6.2021 21:52
lukaXXkralj kaže...

Razmišljam da uzmem Metro Exodus:Gold Edition za 145kn na PS storu.

Problem je šta popust vridi do 24/6,a par dana nakon toga je objava za free igre za July na PS+,pa šta ako baš stave Metro Exodus pa bacim bezveze 140kn hmmm

 

 Pa ako se možeš strpiti s igranjem možeš je kupiti prije prestanka popusta na zadnji ili predzadnji dan ali je nemoj downloadati ni igrati. Onda pričekaj par dana da objave nove igre za PS+. Ako ne bude Metro onda je sve u redu. Ako ipak jedna od ps+ igara bude i Metro Exodus samo preko automatiziranog web obrasca zatraži otkazivanje kupovine i povrat sredstava. Ne bi smjelo biti nikakvih problema. Bio sam u toj situaciji s igrom Control i bez problema su mi u roku dan-dva odgovorili na zahtjev potvrdno i vratili sredstva a igru sam ponovo uzeo preko PS+. Mislim da imaš pravo na refund u roku 14 dana od kupovine ako nisi downloadao ni igrao igru. Ne moraš se s nikim posebno raspravljati, proces za otkazivanje kupovine i povrat sredstava je automatiziran.

MEGATAMA sub 19.6.2021 13:29

Dosao u Volgu u Exodusu i niti jedan frejm drop....na pc verziji tu sam morao prilagodjavat postavke jer na 4k maxu uz dlss quality(1440p) nisam vise imao 60fps pa znam da je to prvi dio igre gdje je zahtijevnije po gpu.

Strasno je sta ove konzole rade i to bez dlss ili SR

Bitanga sub 19.6.2021 15:17
MEGATAMA kaže...

Dosao u Volgu u Exodusu i niti jedan frejm drop....na pc verziji tu sam morao prilagodjavat postavke jer na 4k maxu uz dlss quality(1440p) nisam vise imao 60fps pa znam da je to prvi dio igre gdje je zahtijevnije po gpu.

Strasno je sta ove konzole rade i to bez dlss ili SR

 

Pa nije stvar u hardveru nego u softveru. A ovdje ni ne znaš na kojoj rezoluciji renderira :-)

MEGATAMA sub 19.6.2021 15:50
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

Dosao u Volgu u Exodusu i niti jedan frejm drop....na pc verziji tu sam morao prilagodjavat postavke jer na 4k maxu uz dlss quality(1440p) nisam vise imao 60fps pa znam da je to prvi dio igre gdje je zahtijevnije po gpu.

Strasno je sta ove konzole rade i to bez dlss ili SR

 

Pa nije stvar u hardveru nego u softveru. A ovdje ni ne znaš na kojoj rezoluciji renderira :-)

Prosjecna reza na konzolama je 1600-1700p.

 

https://youtu.be/vL_LBES-gk4

Bitanga pon 21.6.2021 09:49
Imperijas kaže...

Pozdrav, koristi tko 3D Pulse? Premišljam između njih i HyperX Cloud II wireless, makar mi 3D Pulse estetskih izgleda nekako - jeftino...

 

Pa da, to i mene odbija od njih. Doduše i jesu jeftine.

Ja izbjegavam općenito slušalice koje nemaju i 3.5mm connector, razlika u kvaliteti zvuka između wireless i wired je i dalje jako velika, a i bit će potencijalno dugotrajnije. 

Koliko vidim HyperX Cloud II Wireless nema 3.5mm jack, a Pulse 3D ima. 

 

Osobno koristim HyperX Cloud Flight za wireless sessione, stariji model koji je i wired i wireless, bez surround gluparija.

gamex1423 pon 21.6.2021 10:12
Imperijas kaže...

Pozdrav, koristi tko 3D Pulse? Premišljam između njih i HyperX Cloud II wireless, makar mi 3D Pulse estetskih izgleda nekako - jeftino...

 Ja sam imao Cloud 2 ali nisu bile bezicne, njih sam prodao i nabavio Pulse 3D. Ove Cloud imaju daleko kvalitetniju izradu i mrvu bolji zvuk sto se tice basova. Sa Pulse 3D sam zadovoljan i nije mi zao sto sam izgubio na kvalitetu izrade jer sam za istu cijenu dobio super bezicne slusalice koje mogu koristiti na PS5 i PC.

Bitanga pon 21.6.2021 10:31

Zato kažem, žičane slušalice su i dalje top topova. Upikneš u kontroler, mobitel, tablet, pojačalo, PC, gdje god, i radi kako treba i ne treba planirati punjenje (pogotovo ako imaš klince).

Sve te moderne kerefeke su lijepe i krasne, ali su bolesno skupe i na kraju imaš više problema nego koristi.

 

Jonja pon 21.6.2021 13:05
HAL kaže...
Žalosno je koliko su te korporacije postale pohlepne, prodaješ slušalice koje koštaju skoro kao konzola i onda ne rade na konzoli, jer uz njih izbaciš model koji je puno lošiji.

Mislim da nije stvar pohlepe nego je firma lose srukturirana i ne iskoristavaju svoj ekosistem.

Bitanga pon 21.6.2021 13:17
Jonja kaže...
HAL kaže...
Žalosno je koliko su te korporacije postale pohlepne, prodaješ slušalice koje koštaju skoro kao konzola i onda ne rade na konzoli, jer uz njih izbaciš model koji je puno lošiji.

Mislim da nije stvar pohlepe nego je firma lose srukturirana i ne iskoristavaju svoj ekosistem.

 Pa ako ima BT slusalice i BT konzolu onda bi to trebalo raditi u svim kombinacijama na svim uredjajima. Zna se sto je BT standard, zato i postoji. Ali Sony to blokira.

x360gamer uto 22.6.2021 06:54

Kakav je cyberpunk na PS5?
Znam da je sada vraćen i na store i da izlaze patchevi.
Imam novog zapakiranog za PS4, ali ne volim (čitaj: nemam vremena) tako duge igre.
Dal možda zanima nekoga ili da se mijenjamo (novi Ratchet prednost)?

gamex1423 uto 22.6.2021 09:03
x360gamer kaže...
Kakav je cyberpunk na PS5?
Znam da je sada vraćen i na store i da izlaze patchevi.
Imam novog zapakiranog za PS4, ali ne volim (čitaj: nemam vremena) tako duge igre.
Dal možda zanima nekoga ili da se mijenjamo (novi Ratchet prednost)?

 Bolji je bio pri samom izlasku jer su azuriranjima spustili jos vise grafiku da bi na PS4 radio bolje a na PS5 sada cak ima fps dropove a ranije ih nije bilo.