antimadridista sub 24.10.2020 19:21
Purger155 kaže...
Preskočit ću unboxing video od PS5 i DS-a..ostavit cu to za vlastiti faktor iznenađenja 19.11. :)

 Nije da ćeš se nešto iznenaditi. Vjerojatno pakiranje ko i svaka druga konzola koja je ikad izašla. Unutra je konzola, kontroler i kabel. I to je to.

Bitanga sub 24.10.2020 19:45
antimadridista kaže...
Purger155 kaže...
Preskočit ću unboxing video od PS5 i DS-a..ostavit cu to za vlastiti faktor iznenađenja 19.11. :)

 Nije da ćeš se nešto iznenaditi. Vjerojatno pakiranje ko i svaka druga konzola koja je ikad izašla. Unutra je konzola, kontroler i kabel. I to je to.

 

Nakon unboxinga Dyson usisavača svaki drugi unboxing je "meh".

Gogy7 pon 26.10.2020 08:29

Naručena prva PS5 igra koju cu igrati (ali tek nakon Astrobot demo igre 😄).
Ako cijene budu 600 kn vjerojatno i zadnja 😄
Prvo me je bilo strah Demon's Soulsa, ali sad sam cuo da je vjerojatno najlakša FS igra, pogotovo sto se boseva tiče.
Moja kupovina za ovu godinu je završena. Sad samo docekati PS5.
Ako mislite igrati koji launch naslov zaletite se u Infomark, svi drugi drze cijene preko 600 kn, digitalne verzije su 80+ € na PS Storeu

amd freak pon 26.10.2020 08:53
Gogy7 kaže...
Naručena prva PS5 igra koju cu igrati (ali tek nakon Astrobot demo igre 😄).
Ako cijene budu 600 kn vjerojatno i zadnja 😄
Prvo me je bilo strah Demon's Soulsa, ali sad sam cuo da je vjerojatno najlakša FS igra, pogotovo sto se boseva tiče.
Moja kupovina za ovu godinu je završena. Sad samo docekati PS5.
Ako mislite igrati koji launch naslov zaletite se u Infomark, svi drugi drze cijene preko 600 kn, digitalne verzije su 80+ € na PS Storeu

 Na kaj smo mi došli....novac nikad nije manje vrijedio...a nekad su se za te novce kupovale kolekcionarske verzije igara...

bloodborne pon 26.10.2020 09:15

a da se ne prisjecam onih vremena kad me stari kao klinca furao u igraonu,

lijepo dobio popis i birao igre 25kn cd, 50kn dvd i onda ovisno o ocjenama
u skoli znao sam dobivati 2-3 igre. a danas za te pare mogu kupit avatar za ps

Bitanga pon 26.10.2020 09:30
bloodborne kaže...

a da se ne prisjecam onih vremena kad me stari kao klinca furao u igraonu,

lijepo dobio popis i birao igre 25kn cd, 50kn dvd i onda ovisno o ocjenama
u skoli znao sam dobivati 2-3 igre. a danas za te pare mogu kupit avatar za ps

 

A mi presnimavali kazete besplatno, i pisali rukom popis.

Vandit pon 26.10.2020 09:46
amd freak kaže...

 Na kaj smo mi došli....novac nikad nije manje vrijedio...a nekad su se za te novce kupovale kolekcionarske verzije igara...

 

Nekada se Nintendo 64 nije dovoljno dobro prodavao jer su mu catrigei bili skupi, otprilike kao PS5 igre. 

SimeKZ pon 26.10.2020 09:46
bloodborne kaže...

a da se ne prisjecam onih vremena kad me stari kao klinca furao u igraonu,

lijepo dobio popis i birao igre 25kn cd, 50kn dvd i onda ovisno o ocjenama
u skoli znao sam dobivati 2-3 igre. a danas za te pare mogu kupit avatar za ps

 Kad se sjetim da je 5kn bilo sat vremena igranja. 8 kompova u lanu, mazalo se po cijele dane. Vec nam lik prestal uzimat lovu i kad je isel na gablec ostavljal nas da cuvamo igraonu :D

bloodborne pon 26.10.2020 10:26
SimeKZ kaže...
bloodborne kaže...

a da se ne prisjecam onih vremena kad me stari kao klinca furao u igraonu,

lijepo dobio popis i birao igre 25kn cd, 50kn dvd i onda ovisno o ocjenama
u skoli znao sam dobivati 2-3 igre. a danas za te pare mogu kupit avatar za ps

 Kad se sjetim da je 5kn bilo sat vremena igranja. 8 kompova u lanu, mazalo se po cijele dane. Vec nam lik prestal uzimat lovu i kad je isel na gablec ostavljal nas da cuvamo igraonu :D

 Nisam isao u igraonice, ali imam dva frenda koja su zbog neopravdanih bila izbacena iz srednje

 jer su dane provodili u sony-evom nekadasnjem ducanu u av. mall-u igrajuci fifu na plejci 😂

Bitanga pon 26.10.2020 13:21
BlueMax kaže...
Bitanga kaže...
Gogy7 kaže...
I PUBG je launch naslov za Ps5

 

Šteta što je nebitan :-)

 Šta fali PUBG-u?

 

Ne znam, meni nikad nije legao, probao sam i ugasio nakon par sati.

Rađe bih Fortnite igrao.

 

Al frend ga je igrao dosta dugo, pa kaže da su ga u zadnje vrijeme usrali sa botovima kojima popunjavaju partije jer nema dosta igrača.

Sad igramo Warzone koji je opet na druge načine usran, al barem broj igrača nije problem.

BlueMax pon 26.10.2020 15:39
Bitanga kaže...

 

Ne znam, meni nikad nije legao, probao sam i ugasio nakon par sati.

Rađe bih Fortnite igrao.

 

Al frend ga je igrao dosta dugo, pa kaže da su ga u zadnje vrijeme usrali sa botovima kojima popunjavaju partije jer nema dosta igrača.

Sad igramo Warzone koji je opet na druge načine usran, al barem broj igrača nije problem.

 Fortnite je isto super igra. U biti Fortnite je vrhunska pucačina koja traži puno skilla pa otuda i pljuvanje po njemu.

PUBG je puno sporiji što odgovara mojim otupjelim očima i refleksima.