Cansee sri 23.9.2020 22:17

meni je ideja skyrima i obliviona i morrowinda super, i volio sam te igre, ali imaju puno prostora za napredovanje i kad bi se iskoristio pravi potencijal moglo bi ispasi fenomenalno, samo što je tu previše "kad bi"

forumaš sri 23.9.2020 22:19

meni su oni jako dobri, The Evil Within 1/2 su mi bolji od RE serijala, Prey odličan, Dishonored sva tri odlični, Doom jebenica, Wolfenstein jako dobar (youngblood ne računam), Rage 2010 jako dobar, ovaj novi tak/tak, Fallout 4 odličan, Skyrim također. Sa guštom bi odigrao ove igre još jednom, u stvari sigurno i hoću. 

Deathloop djeluje dosta svježe i originalno.

Santana sri 23.9.2020 22:23
forumaš kaže...

meni su oni jako dobri, The Evil Within 1/2 su mi bolji od RE serijala, Prey odličan, Dishonored sva tri odlični, Doom jebenica, Wolfenstein jako dobar (youngblood ne računam), Rage 2010 jako dobar, ovaj novi tak/tak, Fallout 4 odličan, Skyrim također. Sa guštom bi odigrao ove igre još jednom, u stvari sigurno i hoću. 

Deathloop djeluje dosta svježe i originalno.

 Da Deathloop izgleda super, steta kaj ga neces na xboxu moc igrat :P barem ne tak skoro.


forumaš sri 23.9.2020 22:29
Santana kaže...
forumaš kaže...

meni su oni jako dobri, The Evil Within 1/2 su mi bolji od RE serijala, Prey odličan, Dishonored sva tri odlični, Doom jebenica, Wolfenstein jako dobar (youngblood ne računam), Rage 2010 jako dobar, ovaj novi tak/tak, Fallout 4 odličan, Skyrim također. Sa guštom bi odigrao ove igre još jednom, u stvari sigurno i hoću. 

Deathloop djeluje dosta svježe i originalno.

 Da Deathloop izgleda super, steta kaj ga neces na xboxu moc igrat :P barem ne tak skoro.


a na windowsima?

Santana sri 23.9.2020 22:31
forumaš kaže...
Santana kaže...
forumaš kaže...

meni su oni jako dobri, The Evil Within 1/2 su mi bolji od RE serijala, Prey odličan, Dishonored sva tri odlični, Doom jebenica, Wolfenstein jako dobar (youngblood ne računam), Rage 2010 jako dobar, ovaj novi tak/tak, Fallout 4 odličan, Skyrim također. Sa guštom bi odigrao ove igre još jednom, u stvari sigurno i hoću. 

Deathloop djeluje dosta svježe i originalno.

 Da Deathloop izgleda super, steta kaj ga neces na xboxu moc igrat :P barem ne tak skoro.


a na windowsima?

 ma oni su zanemarivi :P

Cansee čet 24.9.2020 00:13
forumaš kaže...
Ne dobivaš ništa, plaćaš. Na Epicu dobiješ. Evo i danas, Rocket League i 10$ poklon bon.

 

ja ne kužim šta svi stalno frku na Epic, ja od njih uredno već mjesecima svaki tjedan bespla igre dobivam, i to ih je bilo stvarno odličnih igara, potpuno ih bespltano davaju trajno

SimeKZ čet 24.9.2020 07:58
forumaš kaže...
antimadridista kaže...
forumaš kaže...
Ne dobivaš ništa, plaćaš. Na Epicu dobiješ. Evo i danas, Rocket League i 10$ poklon bon.

 Rocket League je postao besplatan na svim platformama.

 možeš ga igrati online bez plaćanja pretplate?

 Koja je tvoja svrha ovdje? Spamat ljudima koji se igraju na konzolama da je to lose? Kaj te boli q hocemo mi placat online ili ne. Da ne mozemo ili ne zelimo... Nebi placali. Tocka. Kraj rasprave.

Ne treba svakih par mjeseci neki frustrirani lik ovdje solit pamet kako je PC nadmocan, mozes radit u excelu na njemu i jos igrat u isto vrijeme. Jebe nam se. 99% ovdje ljudi uz Ps ima i PC. Tak da lik, ako nemas nista pametnije za pisat u temi od PS5, nemoj. Zaobidi. 

Gogy7 čet 24.9.2020 09:25

Neznam zašto nekome smeta sto placamo ps plus i mp, meni ne smeta kad netko plati 1000€ samo za novu grafičku.I ja na svašta trosim pare. Svatko nek si kupuje sto zeli i plaća usluge koje želi.

Bitanga čet 24.9.2020 10:00
forumaš kaže...

meni ne smeta tko što i koliko plaća, njegova stvar. smeta mi ako to ja moram plaćati i ako to onda netko zove besplatnim.

 

dobiti (hrvatski jezik)- glagol

Doći u posjed čega ili primiti ono što se dotada nije imalo.

 

Nigdje ne piše da se pod "dobiti" podrazumjeva da je besplatno dobiveno, tako da smanji doživljaj.

 

I da, rocket league je postao besplatan, bez plaćanja online pretplate, u tom i je glavna fora. Znači free-to-play.

SimeKZ čet 24.9.2020 10:01
forumaš kaže...

meni ne smeta tko što i koliko plaća, njegova stvar. smeta mi ako to ja moram plaćati i ako to onda netko zove besplatnim.

 1000kn mjesecno u vrijednosti igara za godisnju pretplatu plaćenu 250kn, doslovno besplatno nakon prvog mjeseca reedemanja igara.

Gogy7 čet 24.9.2020 10:07

To razumijem, ali kad za cijenu ps plusa kojeg nades za 250kn dobijes igre koje vrijede i do 900€ prošle godine. Tako da je tocnije reci da su praktički besplatne. Servis kao steam ili epic moze lako izgubiti prava na neku igru, Sony je ipak malo veci igrač.
Dok se steam i epic otimaju za igre svaki developer zeli imati igru na konzoli.

footballer čet 24.9.2020 10:13

Daj smiri se malo s tim spikama, ni konzolaši ne idu okolo po PC temama spamat kako PS5 za 500 dolara ide na 4K 60fps a za 500 dolara jedva uzmem polovnu grafičku koja tera isto. Neš ti meni problema platit par dolara mjesečno za PSPlus/Gamepass Ultimate. 

Bitanga čet 24.9.2020 10:17
forumaš kaže...

 pod uvjetom da to što "dobiješ" stvarno želiš igrati ili nisi odigrao ranije po punoj cijeni. također ako kupiš novu igru za 600 kn zaključana je bez plaćanja on line pretplate, u stvari ju nemožeš igrati makar si ju platio.

 

I najgore od svega, ne možeš uopće igrati online bez da platiš nekom telekomu za internet (skoro 5 puta veću mjesečnu cijenu od PS+).

I HEPu za struju.

I ako se nisi najeo taj dan, teško ćeš igrati ako ti kruli u želucu.

toxic čet 24.9.2020 10:19

Pa cek, Fortnite, Apex Legend, Call of Duty Warzone se mogu igrati ako se ne varama bez ps plus pretplate...

 

ima jos dost igara na listi ali ovo su neke od popularnijih... Reko bih da se sve free to play mogu.

Da ne pricam o tome kako svaki mjesec preko ps plus dobijes 3 igre gratis + digitalna izdanja su jeftinija.

 

+ Onaj ko ima fizicke igre lako ih mjenja za druge i tako skoro pa ne gubi nista novaca....

 

 

Cansee čet 24.9.2020 10:35
Bitanga kaže...
forumaš kaže...

 pod uvjetom da to što "dobiješ" stvarno želiš igrati ili nisi odigrao ranije po punoj cijeni. također ako kupiš novu igru za 600 kn zaključana je bez plaćanja on line pretplate, u stvari ju nemožeš igrati makar si ju platio.

 

I najgore od svega, ne možeš uopće igrati online bez da platiš nekom telekomu za internet (skoro 5 puta veću mjesečnu cijenu od PS+).

I HEPu za struju.

I ako se nisi najeo taj dan, teško ćeš igrati ako ti kruli u želucu.

 

e to to, nema free to play nikad zapravo, Podravka i Gavrilović su krivi

movie čet 24.9.2020 10:35
forumaš kaže...

meni ne smeta tko što i koliko plaća, njegova stvar. smeta mi ako to ja moram plaćati i ako to onda netko zove besplatnim.

Plaćam mjesečno netflix i hbo go. Nadam se da će uskoro do nas doći i disney. Plaćat ću i njega. Generalno, sve to mogu gledati i besplatno. No ne da mi se maltretirati. Skinem si samo ono što nije dostupno legalno. Ista stvar je s PSN pretplatom. Imam je jer mi treba da bih igrao FUT. Mjesečne igre ne skidam niti me interesiraju. Znači pretplatu plaćam samo da bih igrao jednu igru. I PS5 sam uzeo da bih igrao tu igru. Ne osjećam se prevarenim niti preispitujem zašto to moram plaćati. Da me to ne interesira ili da sve to ne mogu plaćati, ne hih plaćao. Vrlo jednostavno. U cijeloj priči meni je bitna samo jedna stvar. Da li me to zabavlja? Dok god me to zabavlja plaćat ću i PSN i hbo go i netflix i nešto peto. Kao što dečki kažu, 250kn nisu novci zbog kojih ću se ubiti.

 

Nakon tekme odemo u birtiju i zovnem rundu i toliko me košta. Neki dan sam bio u jednoj novootvorenoj pizzeriji i najjeftinija im je pizza 85 kn a najskuplja oko 130 kn. Lokal je bio lijepo ispunjen. Pizza stvarno odlična. Vrijedi li te novce? Ista stvar s hambi festom. Hamburger od 80 kn. Vrijedi li te novce? Koga briga. Sve puno ljudi koji se dobro zabavljaju i uživaju u svom hambiću. Kada pogledam sve to oko sebe onda ova zabava i nije tako skupa. Kap u moru svega što nas okružuje i na što trošimo novce.

bloodborne čet 24.9.2020 11:20

zasto se svaka tema, igra, prica o konzoli mora svesti na izdrkavanje nadmoci PC-a ?

svaka ima + i - sa kojima nismo/jesmo sretni. okej shvatili smo das 2k eura za pc
i uzivat ces vise nego na konzoli od 500 eura, da li je ikoga vise u 2020toj godini
potrebni podsjecati na slicnosti i razlicitosti svaka 2 tjedna dosadni i bogu i narodu vise.

footballer čet 24.9.2020 11:22
bloodborne kaže...

zasto se svaka tema, igra, prica o konzoli mora svesti na izdrkavanje nadmoci PC-a ?

svaka ima + i - sa kojima nismo/jesmo sretni. okej shvatili smo das 2k eura za pc
i uzivat ces vise nego na konzoli od 500 eura, da li je ikoga vise u 2020toj godini
potrebni podsjecati na slicnosti i razlicitosti svaka 2 tjedna dosadni i bogu i narodu vise.

 Defragmentira im se Windows disk pa im je dosadno i s mobitela pišu tu. 

Bitanga čet 24.9.2020 11:24
bloodborne kaže...

zasto se svaka tema, igra, prica o konzoli mora svesti na izdrkavanje nadmoci PC-a ?

svaka ima + i - sa kojima nismo/jesmo sretni. okej shvatili smo das 2k eura za pc
i uzivat ces vise nego na konzoli od 500 eura, da li je ikoga vise u 2020toj godini
potrebni podsjecati na slicnosti i razlicitosti svaka 2 tjedna dosadni i bogu i narodu vise.

 

A meni nije ni jasno zašto netko na forumu očekuje pročitati nešto pametno što ne može naći sam sa 2 sekunde googleanja :-)

bloodborne čet 24.9.2020 11:34
Bitanga kaže...
bloodborne kaže...

zasto se svaka tema, igra, prica o konzoli mora svesti na izdrkavanje nadmoci PC-a ?

svaka ima + i - sa kojima nismo/jesmo sretni. okej shvatili smo das 2k eura za pc
i uzivat ces vise nego na konzoli od 500 eura, da li je ikoga vise u 2020toj godini
potrebni podsjecati na slicnosti i razlicitosti svaka 2 tjedna dosadni i bogu i narodu vise.

 

A meni nije ni jasno zašto netko na forumu očekuje pročitati nešto pametno što ne može naći sam sa 2 sekunde googleanja :-)

 a cuj bitanga mislim da je tim spomenutima ljepse da im informacija bude servirana od strane drugih
 nego proguglana od strane vlastite malenkosti.

MEGATAMA čet 24.9.2020 11:37

Zadnjih desetak dana igram Ghost of Tsushima i za sad mi je to jedna od najdrazih Sony ekskluziva uz Days Gone, TLOU2, BB.... 

Iako sam mislio da vizualno nista nece nadmasit TLOU2 na Ps Pro bio sam u krivu....ovo izgleda tako dobro da je po mojim kriterijima debelo zagazilo u nextgen teritorij. 

Sad mi je tesko i zamislit kako ce izgledat nastavak Days Gone ili Tsushime(ako ce bit nastavak moram vidjet kako ce igra zavrsit) na Ps5 jer vec ovo je jednostavno nemoguce za jedan Ps4. 

 

Kako je ljepo bit gamer ❤️❤️❤️❤️