antimadridista uto 22.9.2020 01:48
stiffler13 kaže...

Može pitanje: s kojih stranica iz inozemstva naručujete nove PS4 igre ( izdanja u fizičkom obliku), koliko traje i košta dostava? Preporuke?

 TheGameCollection ili Shopto. Obično tjedan-dva traje dostava.

stiffler13 uto 22.9.2020 06:52
antimadridista kaže...
stiffler13 kaže...

Može pitanje: s kojih stranica iz inozemstva naručujete nove PS4 igre ( izdanja u fizičkom obliku), koliko traje i košta dostava? Preporuke?

 TheGameCollection ili Shopto. Obično tjedan-dva traje dostava.

 Hvala, registrirao se na TheGameCollection i vidim dostava samo UK . Jel ima neka fora kako naručujete ili su ukinuli dostavu po Europi?

Emixman1 uto 22.9.2020 08:40
stiffler13 kaže...
antimadridista kaže...
stiffler13 kaže...

Može pitanje: s kojih stranica iz inozemstva naručujete nove PS4 igre ( izdanja u fizičkom obliku), koliko traje i košta dostava? Preporuke?

 TheGameCollection ili Shopto. Obično tjedan-dva traje dostava.

 Hvala, registrirao se na TheGameCollection i vidim dostava samo UK . Jel ima neka fora kako naručujete ili su ukinuli dostavu po Europi?

 Mislim da su ukinuli, i ja sam od njih naručivao.

Nuclear_Phoenix sri 23.9.2020 11:11

Mene muči ovo shareanje accounta...

 

Ja imam PS+, ulogirao sam se kod frenda na konzolu i postavio njegovu kao primarnu. On se prijavio na moju i sad je moja konzola njegova primarna. On uredno vidi moje igre i recimo Steep koji je bio free na PS+ može igrati ali recimo Modern Warfare (koji sam kupio disk izdanje) ne može igrati multiplayer (disk je kod mene u konzoli). Pretpostavljam da ovo shareanje igara vrijedi samo za digitalne igre?

 

I drugo pitanje, da li on može igrati MP igre (digtalne) bez da kupuje PS+?

Gogy7 čet 24.9.2020 09:35

Pomognite mi prodati ps4 pro 😄
Trenutno ga prodajem za 1700kn s dva gamepada, no znam da cu ga tesko prodati bez igara. Imam jedino Nioh 2 s figuricom i sutra mi dolazi Mafia Definitive Edition. Koja bi bila fer cijena za konzolu s 2 gamepada i Nioh2/MafiaRemake ?

x360gamer čet 24.9.2020 09:45
Gogy7 kaže...
Pomognite mi prodati ps4 pro 😄
Trenutno ga prodajem za 1700kn s dva gamepada, no znam da cu ga tesko prodati bez igara. Imam jedino Nioh 2 s figuricom i sutra mi dolazi Mafia Definitive Edition. Koja bi bila fer cijena za konzolu s 2 gamepada i Nioh2/MafiaRemake ?

 Stavi na FB marketplace. Vjerojatno će tamo najbrže otići.

Također, možda da staviš konzolu + igre 1500 kn i posebno yoistick? 250 kn su išli prije po Njuškalu rabljeni, ne znam kakva je sad situacija.

stiffler13 čet 24.9.2020 12:26

Ajde da prokomentiramo prodaju PS4 - rabljenih. Imam PS4 Pro, RDR2 bundle ( mislim da je to zadnja verzija koja je izašla), imam i nešto solidnih igara na diskovima (Sekiro, AC Odyssey, Origins, Ghost of Tsushima, Days gone, RDR2). Ne mislim ga prodavati (ide malcu) ali sam svjestan da je njegova cijena do prije tjedan dana bila preko 2000 kn. On još i sada toliko vrijedi ( ali za mene), dok izlaskom petice mu je cijena na tržištu pala ispod 1000 kn. Onaj tko ima 2000 kn dodat će još 1000 za PS5, uzima se na rate, ljudi neće ni osjetiti. Tako da tko je prodao po dobroj cijeni, prodao je, sad će morati ići daleko ispod cijene da se negdje nekome uvali. Na Facebooku su grupe za prodaju pune PS4 ali nitko na da trzne... Jel se ista stvar događala i sa tricom kad je izašla četvorka? Znam da je dvojki bilo za bacanje, a ps4 je bio još prodavaniji

mzopg čet 24.9.2020 13:43
stiffler13 kaže...

Ajde da prokomentiramo prodaju PS4 - rabljenih. Imam PS4 Pro, RDR2 bundle ( mislim da je to zadnja verzija koja je izašla), imam i nešto solidnih igara na diskovima (Sekiro, AC Odyssey, Origins, Ghost of Tsushima, Days gone, RDR2). Ne mislim ga prodavati (ide malcu) ali sam svjestan da je njegova cijena do prije tjedan dana bila preko 2000 kn. On još i sada toliko vrijedi ( ali za mene), dok izlaskom petice mu je cijena na tržištu pala ispod 1000 kn. Onaj tko ima 2000 kn dodat će još 1000 za PS5, uzima se na rate, ljudi neće ni osjetiti. Tako da tko je prodao po dobroj cijeni, prodao je, sad će morati ići daleko ispod cijene da se negdje nekome uvali. Na Facebooku su grupe za prodaju pune PS4 ali nitko na da trzne... Jel se ista stvar događala i sa tricom kad je izašla četvorka? Znam da je dvojki bilo za bacanje, a ps4 je bio još prodavaniji

PS4 Pro ispod 1000kn? Kupujem. 

Neće njemu previše cijena pasti, možda 200-300kn.

HCMAA čet 24.9.2020 15:17

ma koja prodaja...moj ima još garanciju... previše igara ne odigranih...dok ja to obradim dolazi bf2023 i kupujem ps5... vjerojatno tada bude 2999kn...nakon toga ps4pro seli u kutiju i 2050 godine budem ga stavio na njuškalo:)

stiffler13 čet 24.9.2020 15:29
bloodborne kaže...

Ja cu svoj Slim poklonit nekom djetetu kojem roditelji ne mogu priustit plejku kad nabavim 5icu.

Svaka čast na tome... Evo pogledao sam malo njuškalo, ima 2 pro za 1000, 8 kom ispod 1500... Nakon otvaranja preordera cijene su se rastopile. 

mzopg čet 24.9.2020 16:29
stiffler13 kaže...
bloodborne kaže...

Ja cu svoj Slim poklonit nekom djetetu kojem roditelji ne mogu priustit plejku kad nabavim 5icu.

Svaka čast na tome... Evo pogledao sam malo njuškalo, ima 2 pro za 1000, 8 kom ispod 1500... Nakon otvaranja preordera cijene su se rastopile. 

 

PS4 Pro

25 kom. od 1200kn do 1700kn
30 kom. do 2000kn
32 kom. do 2300kn
20 kom. do 2600kn
dalje uglavnom novi od 2600kn do 5000kn

ovi jeftiniji uglavnom svi koje sam pogledao bez garancije.

 

Ne vidim niti jedan ispod 1200kn.

 

Za 1200kn jedan, za 1300kn tri.

To je vjerojatno ekipa koja se sad želi na brzinu riješiti konzole da ima za peticu, vidjeti ćemo pravo stanje i vrijednost četvorke za koji mjesec.

 

Moj PS4 Pro (zadnja verzija, bešumna) ima još dvije godine garancije, postolje sa aktivnim hlađenjem i punjačima, dva dualshock kontrolera i 15 disk igrica, ispod 2400kn ga trenutno ne bi prodavao. Nije da prodajem, samo kažem.