Chaky sri 12.8.2020 12:35
zdgrunf kaže...
Ps4 slim, minecraft se ne želi učitati, stoji početni ekran i ne mrda. Pretpostavljam da je najlakše obrisati pa ponovno instalirati. E sad, želim sačuvati ono što je malac sagradio. Da li je dovoljna opcija u settings backup na usb stick? Hvala!

Mislim da je.

Backup na USB ili ako imas PS+ na cloud. 

Gogy7 sri 12.8.2020 18:19

Cold Symmetry mi je danas poslao Mortal Shell a ja ih nazalost moram odbiti jer imam previse posla :( A tako sam se nadao ovoj igri jer volim Dark Souls igre i pratim ju vec godinu dana. Embargo se dize 17.8 a igra izlazi 18.8. Znam da par vas prati ovu igru. Jednostavno se ne zelim upustati u ovakav tip igara ako nemam vremena.

Cansee sri 12.8.2020 19:01
Gogy7 kaže...
Cold Symmetry mi je danas poslao Mortal Shell a ja ih nazalost moram odbiti jer imam previse posla :( A tako sam se nadao ovoj igri jer volim Dark Souls igre i pratim ju vec godinu dana. Embargo se dize 17.8 a igra izlazi 18.8. Znam da par vas prati ovu igru. Jednostavno se ne zelim upustati u ovakav tip igara ako nemam vremena.

 

e jebiga. baš bi bilo dobro da si nam dao svoje dojmove, ako se ne varam ti si prešao sve FromSoftware soulsborne igre osim demon soulsa?

Shivi sri 12.8.2020 21:24
robogo kaže...
Nije se igra "crashala" već povremeno serveri budu nedostupni zbog ogromne navale. Ali ne toliko da se po 5 minuta čeka na meč (prije 5 sekundi).

NAT type 3?

 NAT 2, a igra se crashala, a znam zato šta sam dobio error, submitao sam to, možda pomogne developerima da isprave, a 5min sam čekao nakon meča sljedeću stazu kad nas je ostalo 42...

Vandit pet 21.8.2020 08:47

Na Netflixu je izašao vrlo dobar dokumentarac o povijesti video igara naziva High Score. 

 

S obzirom da nas ovdje ima starijih koji smo i igrali neke od igara koje se pojavljuju u dokumentarcu, vjerujem da će vam biti zanimljivo gledati. 

Cansee pet 21.8.2020 09:04
Vandit kaže...

Na Netflixu je izašao vrlo dobar dokumentarac o povijesti video igara naziva High Score. 

 

S obzirom da nas ovdje ima starijih koji smo i igrali neke od igara koje se pojavljuju u dokumentarcu, vjerujem da će vam biti zanimljivo gledati. 

 

joj super si me obavjestio, znam šta ću raditi danas na pauzi, a možda malo i dok nije pauza 

bloodborne pet 21.8.2020 10:03
Bitanga kaže...
bloodborne kaže...

Taman petak da imam kaj za pogledat nakon posla uz pivu 

 

Moći ćeš puno pivica popit jer ima 6 epizoda po cca 45min :-D

 Dapace Roto mi je na 3 min hoda od posla, cesto se u pauzi zaletim da si uzmem za doma.

 kad me opere plejka day. Izgleda da cemo danas u nabavku 😎

Cansee pet 21.8.2020 10:13
bloodborne kaže...
Bitanga kaže...
bloodborne kaže...

Taman petak da imam kaj za pogledat nakon posla uz pivu 

 

Moći ćeš puno pivica popit jer ima 6 epizoda po cca 45min :-D

 Dapace Roto mi je na 3 min hoda od posla, cesto se u pauzi zaletim da si uzmem za doma.

 kad me opere plejka day. Izgleda da cemo danas u nabavku 😎

 

a bome mogao sam i ja tako, kod kuće u hladnjaku imam mrzlog Osječkog, mogao bi porješavat zalihu pa izvesti mađioničarski trik i pretvoriti gajbu piva u nasilje u obitelji 

 

da ne bi netko krivo shvatio, malo se zafrkavam

Cansee pet 21.8.2020 10:39
bloodborne kaže...

Ne zelim zvucati kao alkoholicar, ali nabavio sam si mini fridge za sobu samo za pive.

Ajde eventualno si spremim i gablec za posao u njega. 😂😂😂

Mislim da je to must have za "svakog" gamera bilo za zalihu piva ili monstera 

 

pa skroz je ok cijena, dobra fora, moj brat je isto u nešto slično uletio i drži taj hladnjak između PCa i PS4. Ne bi bilo loše staviti PS4 isto u hladnjak.

 

 

kbenzema pet 21.8.2020 10:44

Ekipa, kakav vam je bio far cry 4 u odnosu na trojku? Odigrao 10-ak misija, poprilično dosadno, a likovi nezanimljivi, blizu odustajanja sam.

Jest da mi je trojka pojela sve živce, ali mi je naspram četvorke puno zanimljivija.

A baš sam se narajcao da izredam sve koji su izašli na ps4.

bloodborne pet 21.8.2020 11:09

Mogu ti reci da je zgodno je imam sve blizu ne moram proci 2 kata do frizidera u prizemlju.
i imam u njemu sve sto mi treba :D

sto se tice plejke osobno moj slim jedine igre koje pamtim kod kojih se "mucio" tj malo glasnije
cuo su bile uncharted 4 i tlou 2 ( koji jos uvijek "igram" ) vidi se da je tlou 2 igra koja bas
izvlaci maksimum iz konzole, ali opet i dalje je ta buka neprimjetna kad pojacam malo tv.

ne mogu reci da sam imao tih problema sa slimom kao neki od vas ovdje sa pro verzijom,
ali zato od frenda fat kupljen iste godine kad je sama konzola izasla i nikad ciscen haha
radi jos dan danas, a cuje se kao dobar stari ursus.

antimadridista pet 21.8.2020 14:30
kbenzema kaže...
Ekipa, kakav vam je bio far cry 4 u odnosu na trojku? Odigrao 10-ak misija, poprilično dosadno, a likovi nezanimljivi, blizu odustajanja sam.

Jest da mi je trojka pojela sve živce, ali mi je naspram četvorke puno zanimljivija.

A baš sam se narajcao da izredam sve koji su izašli na ps4.

 Četvorku sam kupio i nisam nikada završio. Em mi nije bila zanimljiva priča, em taj setting igre sa onim pustim brdima i stijenama me uopće nije privlačio. Far Cry 3 mi je bio puno bolji i imao ljepši svijet.

Q-Tip pet 21.8.2020 21:52
Vandit kaže...

Na Netflixu je izašao vrlo dobar dokumentarac o povijesti video igara naziva High Score. 

 

S obzirom da nas ovdje ima starijih koji smo i igrali neke od igara koje se pojavljuju u dokumentarcu, vjerujem da će vam biti zanimljivo gledati. 

 

Meni se dogodila baš zgodna slučajnost da sam upravo na godišnjem pročitao "Hey Listen! A Journey Through The Golden Era of Video Games" (https://www.amazon.co.uk/Hey-Listen-journey-through-golden/dp/1472261364/). Par dana kasnije Netflix pustio "High Score" i sve događaje i ljude koji su opisani u knjizi sad opet gledam u dokumentarcu. 

 

Zanimljivo je za pogledati, iako je mene kompletna era Nintenda i Sege promašila, nikad kao klinac nisam imao nikakvu konzolu niti sam ikad u životu zaigrao npr. Super Marija. Mene su za to vrijeme držali Spectrum, C64 i Amiga.

Bitanga pet 21.8.2020 23:30
Q-Tip kaže...
Vandit kaže...

Na Netflixu je izašao vrlo dobar dokumentarac o povijesti video igara naziva High Score. 

 

S obzirom da nas ovdje ima starijih koji smo i igrali neke od igara koje se pojavljuju u dokumentarcu, vjerujem da će vam biti zanimljivo gledati. 

 

Meni se dogodila baš zgodna slučajnost da sam upravo na godišnjem pročitao "Hey Listen! A Journey Through The Golden Era of Video Games" (https://www.amazon.co.uk/Hey-Listen-journey-through-golden/dp/1472261364/). Par dana kasnije Netflix pustio "High Score" i sve događaje i ljude koji su opisani u knjizi sad opet gledam u dokumentarcu. 

 

Zanimljivo je za pogledati, iako je mene kompletna era Nintenda i Sege promašila, nikad kao klinac nisam imao nikakvu konzolu niti sam ikad u životu zaigrao npr. Super Marija. Mene su za to vrijeme držali Spectrum, C64 i Amiga.

 

Da, tak i ja. Nisam nikad kužio tog super maria ko klinac. Igrao sam skroz druge igre na C64.