Cansee pet 7.8.2020 08:42

 

bezvezan State of play, ali treba biti pošten pa reći da Sony nije proizvodio neki divlji hype, čak štoviše, naglasili su da se ne očekuje puno, pogotovo za PS5, tako da nisam razočaran.

 

Crash izgleda zanimljivo, ali ne vjerujem da ću pronaći vremena za to.

 

Ono što mi je vrlo zanimljivo je što su potvrdili da u Godfallu neće biti ništa mikrotransakcija, i da je sav loot u osnovnoj igri. E to je nešto što mi se sviđa

bloodborne pet 7.8.2020 08:52

Jos uvijek nam nisu dali cijenu potvrdili povecali proizvodnju unatoc tome sto puno ljudi ostaje bez posla

covid-a ocekuju enormnu prodaju, pokazali su dosad par igara vrijednih plejke od toga ih pols valjda nece 

ni doci izlaskom. Ne znam nisam vise pretjerano nahajpan niti wow

arnes_king pet 7.8.2020 12:46
Cansee kaže...

 

bezvezan State of play, ali treba biti pošten pa reći da Sony nije proizvodio neki divlji hype, čak štoviše, naglasili su da se ne očekuje puno, pogotovo za PS5, tako da nisam razočaran.

 

Crash izgleda zanimljivo, ali ne vjerujem da ću pronaći vremena za to.

 

Ono što mi je vrlo zanimljivo je što su potvrdili da u Godfallu neće biti ništa mikrotransakcija, i da je sav loot u osnovnoj igri. E to je nešto što mi se sviđa

 Da, jasno su najavili i rekli da se ne ocekuju ps5 informacije i da na ovom state of play ps5 nece biti fokus pa da se ne ocekuje nista posebno.

antimadridista pet 7.8.2020 16:38

Pa znalo se odavno da su sa TLoU 2 i Ghost of Tsushima polako završili s ovom generacijom što se tiče velikih stvari. A prije eventa su rekli da ovaj state of play neće biti namijenjen PS5 vijestima. Tako da ne znam kako sami sebe razočarate svaki put bezveze. Niti su iz Sonya rekli da se priprema nešto veliko niti je za to bilo naznaka.

mzopg pet 7.8.2020 20:36

Ako nekoga zanima kupio sam onaj bluetooth dongle za PS4 kako bi testirao Xiaomi Airdots bluetooth slušalice.

50kn na Aliexpressu.

 

Pozitivno:

- radi 

- jednostavno se podesi u par koraka

- nema laga, barem ga ja ne primijetim

 

Negativno:

- zvuk je relativno loš, slušalice inače imaju solidan zvuk, ali preko ovog čuda visoki toliko "fercaju" da sam morao smanjiti volumen kako bi imao što čišći zvuk. Može se koristiti, ali nije nekakavo vrhunsko iskustvo.

 

E sad ako netko ima ideju što pogledati kako bi poboljšao zvuk, ako je to moguće neka napiše. 

Hexfire sub 8.8.2020 11:07

Ma zezam malo, znam da je ekipa na iglama. :)

Ali fora je ovaj Fall guys. Koliko dugo će biti popularan teško je reći, ali trenutno je super iskustvo jer su runde jako kratke, a za ponovni matchmaking se čeka desetak sekundi nakon što izgubiš.

Cansee sub 8.8.2020 11:38
Hexfire kaže...
Ma zezam malo, znam da je ekipa na iglama. :)

Ali fora je ovaj Fall guys. Koliko dugo će biti popularan teško je reći, ali trenutno je super iskustvo jer su runde jako kratke, a za ponovni matchmaking se čeka desetak sekundi nakon što izgubiš.

 

o čem se radi u tom Fall Guys? dobije se na ps plusu jel? vidim da je popularno a ništa ne znam o tome

Hexfire sub 8.8.2020 11:59

Najlakše ti je pogledati neki gameplay, jubito je pun trenutno, a teško je skroz dočarati igru. Ili review Jim Sterlinga.

U suštini je battle royal sa 60 čovječuljka i cilj je pobijediti u nizu mini igara. Od nekakvih utrka s preprekama, do igranja "lovice" i nešto slično memoryu. Nisam još vidio sve. Na kraju svake runde se dio igrača eliminira, a preostali idu na slijedeću random igru. Utrke su najzabavnije. Podsjećaju na Trackmaniu, ali ovdje igrači ne prolaze jedni kroz druge što dovodi do zabavnih situacija. Plus što sami likovi nisu posebno spretni ni okretni. Igra se s gljivom i dva gumba, baš pravi mindless fun taman za ovo vrijeme.

Fora je jer kad i izgubiš nema frustracije. Em si doslovno nakon 30 sekundi u novoj igri s novih 60 igrača, em su mi te prve dvije runde kad ima puno igrača zabavnije.

Mislim da se radi ovog isplati uzeti mjesec dana PS+. Pitanje je koliko će poživjeti, ali trenutno je super zabavno. A inače niti igram multiplayer igre tog tipa, a još manje battle royal.

Vandit sub 8.8.2020 16:07
antimadridista kaže...

Samo je problem što su im serveri stalno u banani. Ja u zadnjih par dana stalno pokušavao igrati i rijetko kad uopće radi.

 

S obzirom da igram Cod: Warzone ovo mi uopće nije novost. 

Hexfire sub 8.8.2020 16:38
antimadridista kaže...

Samo je problem što su im serveri stalno u banani. Ja u zadnjih par dana stalno pokušavao igrati i rijetko kad uopće radi.

 Navodno sam launch nije bio bajan, ali ja sam danas ujutro probao prvi put i bilo je sasvim solidno. Dva puta mi je pukla konekcija sa serverom nakon odigrane runde, ali osim toga sve super. Jako brzo pronađe ekipu, nije bilo nikakvog osjetnog laga niti nekih drugih problema.

mariclius sub 8.8.2020 16:55

Je li moguće igrati PS4 na laptopu? Laptop ima micro hdmi. Ne kužim se u to ulazi, izlazi:)
Ono što sam vidio na YouTubeu je remote play. To bi bilo preko iste wifi ako ti je upaljen ps4 i instaliraš remote play na laptop(pc)?
Nema ono ideš negdje i uzmeš ps4 i laptop i spojiš i igraš:)

big_guy sub 8.8.2020 22:55
mariclius kaže...
Je li moguće igrati PS4 na laptopu? Laptop ima micro hdmi. Ne kužim se u to ulazi, izlazi:)
Ono što sam vidio na YouTubeu je remote play. To bi bilo preko iste wifi ako ti je upaljen ps4 i instaliraš remote play na laptop(pc)?
Nema ono ideš negdje i uzmeš ps4 i laptop i spojiš i igraš:)

 Laptop je hdmi out,kao i plejka.Dakle,nije moguće.

Vandit ned 9.8.2020 09:18

Probao sam Fall Guys. Presmiješna je igra, baš ono mozak na pašu. Jedva čekam da pokažem curi, ona će se sigurno navući na igru. 

 

No ima jedna druga igra koju sam ovih dana prvi puta probao, a to je Dirt Rally 2.0. Odrastao sam na Colin McRally 2. Sve etape sam maltene napamet znao. Kasnije sam prešao na vrlo dobre WRC rally igre i onda sam stao. Kako sam ljubitelj rally sporta općenito rekoh idem probati Dirt Rally kada mi već stoji u libraryu. Već jako dugo se nisam razočarao toliko u neku igru kao u Dirt Rally. Prvo - jedan Colin McRae Rally 2 iz dvijetisućite godine je sadržajniji od Dirt Rallya. Samo tri države za rally? Rally cross me ne zanima niti ga želim probati. Ako želiš još država trebao bi nadoplatiti?! Ma jebite se! 

Al' ajd, Codemasters barem ima dobar vozni model, a i da vidim kako izgleda rally igra u 21. stoljeću. Vozni model super. To je to. Grafika - koji je ovo k? Vizualno ovo je PS3 igra, i to s početka PS3 života. Ja sam bio šokiran kako igra izgleda katastrofalno loše u nekih dijelovima. Baš ono zgrožen. Pogotovo okolna priroda. 

 

Long story short - obrisao sam igru i jedino sam zahvalan što je nisam kupio. 

om-prat pon 10.8.2020 09:19
kbenzema kaže...
Jel netko probao pokrenut Disney+ na PS4? Napravio US account, ali mi i dalje javlja da nije dostupno u mojoj regiji. Čudno s obzirom da su mi prije spotify i ps now funkcionirali na taj način.

 

 Mos jedino koristit vpn. Spotify ima drugaciju politiku ka manje vise svi glazbeni servisi ce radit bez vpn-a jednom kad se registriras, kod video streaminga obicno to nije slucaj. 

Za razliku od Netflixa, Disney+ je radio i s nekim besplatnim vpn servisima.

 

kbenzema pon 10.8.2020 09:29

Znam da, u tom i je problem. Treba mi neki dns server koji dobro radi, pa zato pitam ako je netko koristio. Nešto sam guglao, ali ove koje sam probao tolko sporo radi da mi je samo preko jednog uspjelo doći do logiranja i kad sam upisao podatke tu je stalo

om-prat pon 10.8.2020 09:49
kbenzema kaže...
Znam da, u tom i je problem. Treba mi neki dns server koji dobro radi, pa zato pitam ako je netko koristio. Nešto sam guglao, ali ove koje sam probao tolko sporo radi da mi je samo preko jednog uspjelo doći do logiranja i kad sam upisao podatke tu je stalo

 Ako se dobro sicam radio je od besplatnih s thunderVPN, ja sam ga jedno vrime koristija s Nordom na firesticku, ali i to je svako malo tribalo restartat pa sam odusta. Ako os mogu ti poslat podatke za Nord

(s Aliex), ja ga ionako ne koristim...

Cansee pon 10.8.2020 13:18

Vidim da se ovdje baš i ne komentira, ali najavljena je sljedeća igra od Rocksteadya (Batman igre), Suicide Squad. Vjerujem da većina ovdje zna da je to grupa zlikovaca iz DC stripovskog svijeta. Dakle igrat ćemo ovaj puta protiv Batmana i ostalih good guys. Igra je objavljena samo preko poruke na twitteru, a sve daljnje informacije i najvjerojatnije i trailer i gameplay ćemo dobiti 22. kolovoza. Najvjerojatnije je da to nije jedina igra koju ćemo vidjeti tada.

Hexfire pon 10.8.2020 17:05

Nekako mi je i draže da nije Arkham 4 mada mi Suicide squad ekipa nije nešto blisko. Ne znam samo kako će funkcionirati. Batman je imao igranje s više različitih likova, ali je sam combat bio više manje isti.

zdgrunf uto 11.8.2020 10:05

Ps4 slim, minecraft se ne želi učitati, stoji početni ekran i ne mrda. Pretpostavljam da je najlakše obrisati pa ponovno instalirati. E sad, želim sačuvati ono što je malac sagradio. Da li je dovoljna opcija u settings backup na usb stick? Hvala!

Shivi uto 11.8.2020 17:32

Igrao sam onaj fall guys ili bolje rečeno pokušao igrati.

Znači upalim igru, dobijem grešku da nisam spojen na net. Provjerim postavke, sve uredno radi, a kad sam ponovno pokrenuo, nije mi bacilo tu grešku ali se zato igra crashala.

Reinstalirao sam igru, ušao, ali je dosta dugo tražio druge (cijelo vrijeme 0/60) da bi izašao iz igre i ponovno ušao, ali tad mi je zaštekalo na glavnom meniu, nisam mogao birati ništa.

Nakon ponovnog pokretanja igre sve je radilo do kad nisam zavšio prvu stazu, tad je zaštekalo na onom "kvalifikacijskom" ekranu, čekao sam preko dobrih 5min nakon čega sam obrisao igru.

 

Nisam čuo da su drugi na forumu imali problema, ali eto kod mene su bili.

Bitanga uto 11.8.2020 17:45
Shivi kaže...

Igrao sam onaj fall guys ili bolje rečeno pokušao igrati.

Znači upalim igru, dobijem grešku da nisam spojen na net. Provjerim postavke, sve uredno radi, a kad sam ponovno pokrenuo, nije mi bacilo tu grešku ali se zato igra crashala.

Reinstalirao sam igru, ušao, ali je dosta dugo tražio druge (cijelo vrijeme 0/60) da bi izašao iz igre i ponovno ušao, ali tad mi je zaštekalo na glavnom meniu, nisam mogao birati ništa.

Nakon ponovnog pokretanja igre sve je radilo do kad nisam zavšio prvu stazu, tad je zaštekalo na onom "kvalifikacijskom" ekranu, čekao sam preko dobrih 5min nakon čega sam obrisao igru.

 

Nisam čuo da su drugi na forumu imali problema, ali eto kod mene su bili.

 
znači ipak se igre crashaju i na konzolama.