Chaky pet 3.7.2020 13:14
antimadridista kaže...
Chaky kaže...

Ista stvar je s mikrotransakcijama. Ne moras ih kupiti.

 

Ne vidim u cemu je toliki problem.

 Problem je u tome što platim punu cijenu igre kao i svatko drugi i onda kad upalim igru ne krećem sa iste točke kao netko tko je platio jos više za neku bolju pušku, nekog boljeg igrača itd. Znači tjera te da to kupuješ da bi mogao igrati kompetitivno. Kao ne moraš kupovati, opcionalno je, ali u isto vrijeme u startu zaostaješ za ekipom koja kupuje. To je licemjerno. 

Pa o tome i trubim.

NE MORAS kupiti SRANJE.

Odupri se porivu. I sto ima vise takvih koji NECE KUPITI SRANJE. Mozda PRESTANU izbacivati NEDOVRSENA ili LOPOVSKA sranja. 

Chaky pet 3.7.2020 13:15
Bitanga kaže...

Za igru od 10h nikad ne bih platio 400-500kn. Boli me briga, taman ni da je najbolja igra u svemiru. Ne vidim što bi tu moglo biti toliko posebno, a da nema neki ekstra content koji bi trajao dulje vrijeme.

Nijedan Uncharted više neće dobit pare od mene. Mooožda odigram dok bude "besplatno" u PS+.

Kod mene je obrnuto.

Nije mi problem dati za Uncharted 500kn, ako je dobar. 

Bitanga pet 3.7.2020 13:18
Chaky kaže...
Bitanga kaže...

Za igru od 10h nikad ne bih platio 400-500kn. Boli me briga, taman ni da je najbolja igra u svemiru. Ne vidim što bi tu moglo biti toliko posebno, a da nema neki ekstra content koji bi trajao dulje vrijeme.

Nijedan Uncharted više neće dobit pare od mene. Mooožda odigram dok bude "besplatno" u PS+.

Kod mene je obrnuto.

Nije mi problem dati za Uncharted 500kn, ako je dobar. 

 
Meni je problem što nije dobar. Mogu film pogledati ako mi se gledaju takve priče u kojima nemaš utjecaj na apsolutno ništa.

bloodborne pet 3.7.2020 13:32

Ja sam uncharted 4 imao zapakiran god dana kod sebe prije nego sam ga na nagovor frenda

odigrao, zspravo prvi i jedini koji jesam. Nije mi bila losa igra, ostala mi do danas u sjecanju kao 

jedna od graficki ljepsih koje sam igrao na ovoj genraciji konzole.

 

Neki dan sam odigrao fallen order do kraja nisam ga palio 2 mj. Da bi skuzio da sam zapravo bio 

na 10-15 min od end gamea. Okej igra sve u svemu, ali jedna od onih za koje mi je drago da nisam

platio punu cijenu. A takvih primjera ima X

antimadridista pet 3.7.2020 13:41
Bitanga kaže...
Chaky kaže...
Bitanga kaže...

Za igru od 10h nikad ne bih platio 400-500kn. Boli me briga, taman ni da je najbolja igra u svemiru. Ne vidim što bi tu moglo biti toliko posebno, a da nema neki ekstra content koji bi trajao dulje vrijeme.

Nijedan Uncharted više neće dobit pare od mene. Mooožda odigram dok bude "besplatno" u PS+.

Kod mene je obrnuto.

Nije mi problem dati za Uncharted 500kn, ako je dobar. 

 
Meni je problem što nije dobar. Mogu film pogledati ako mi se gledaju takve priče u kojima nemaš utjecaj na apsolutno ništa.

 Ne može te film toliko povezati sa likovima kao igre kad kontroliraš lika i prolaziš kroz sve to. Okej, meni Uncharted i nema neku priču ali gameplay funkcionira i igra ima prelijep svijet. Za takvu igru mi nikad nije problem potrošiti novce kad znam koliko je vremena i novca utrošeno da se nešto takvo napravi.

antimadridista pet 3.7.2020 14:29
Eldo kaže...

Valja li cemu

 

AO Internacional tennis?

 

Vidim da je povljna cijena 74,50kn

 

Jel neko kupio

 Ne valja niti jedna tenis igra na ovoj generaciji konzola. Uvijek se nadam da će se vratiti Top Spin ali ništa od toga.

Bitanga pet 3.7.2020 14:56
antimadridista kaže...

Ne može te film toliko povezati sa likovima kao igre kad kontroliraš lika i prolaziš kroz sve to. Okej, meni Uncharted i nema neku priču ali gameplay funkcionira i igra ima prelijep svijet. Za takvu igru mi nikad nije problem potrošiti novce kad znam koliko je vremena i novca utrošeno da se nešto takvo napravi.

 

Slažem se generalno, ali ovdje igraš onako kako ti savršeno linearna priča odredi. To mi je neuvjerljivo i ne mogu se s tim povezati. Ako igram želim imati bar neke mogućnosti izbora, ako ništa drugo bar koju misiju ću odabrati i doći sam do nje.

Prekrasna grafika mi je potpuno nebitni parametar u kupovini igre, a često je vrlo ograničavajući i razvojno zahtjevan. Za to ne bih nikad platio neku veliku cijenu, to mogu na youtubeu gledati besplatno (što ne radim ).

 

Ma, kako mi klinci odrastaju tako moramo svi skupa malo vagati šta ćemo kupiti, a šta ne. Svi imaju neke druge ukuse, platforme, želje. Pa ne možeš sve to pokupovati i odigrati, čak ni na akciji.

 

Roman007 sub 4.7.2020 15:55

Stavio sam Playstation u rest mode da skida update i nakon nekoga vremena ventilator je bio glasan i pokušao sam ga pokrenuti (nisam u tom trenutku pogledao koje boje lampica svijetli) ali na ekranu mi se nije pojavilo ništa. Nakon prisilnog gašenja svako paljenje rezultita blikanje plavog svjetla. Pokušao sam ući i u safe mode ali ne mogu. Dali je tko imao isti problem? Dali tko ima iskustva s cijenama popravka PS4 i dali se to uopće isplati?

lukaXXkralj sub 4.7.2020 19:31

Jucer san rastavia Pro,tribalo mi je 2-3h uz mali milijun sarafa(i lagano pijuckanje gemista usput),tvornicka termalna pasta od Sonya je katastrofa,jedva da je bilo mrljica neka zmazana,i uz to stvrdlo se sve suvo.Stavia san Arctic MX-4,i ljudi moji ja nmgu virovat zasto to nisan prije napravia.Razlika nebo i zemlja.

 

Prekjucer mi je konzola bila spremna za uzlijetanjE na COD MW meniju i Days Gone kad udjen u mapu.....sada je whisper quiet doslovno,nema se sta cuti

Ni cura se nije zalila na buku iz spavace susjedne sobe hahaha :D

Cansee ned 5.7.2020 11:32

Je tako kako kažeš, ali mi se sviđa osjećaj udarca i dosta je zadovoljavajuće kad nekog središ. Ovo je ipak indie igra na kojoj radi 15-20 ljudi i košta 30$
Atmosfera mi se jako sviđa i svijet izgleda super. Meni dovoljno da i dalje pratim situaciju, a najvjerojatnije i da uzmem kad izađe.
Osim toga igra nema definiran datum izlaska tako da si ekipa može uzeti još vremena da neke stvari poboljša

Cansee ned 5.7.2020 12:12

Još nikad nisam igrao souls igru sa mišom i tipkovnicom, tako da ne mogu dati baš realno ocijenu, ali meni je ok kad se malo navikneš. Nije naravno razina from software ali mislim da je dovoljno dobro da te vuče da igraš dalje. A i uvjeren sam da će biti bolje kad izađe, jer su već ispravili neke stvari od prikazivanja na pc gaming showu

Hexfire ned 5.7.2020 12:15

Pogledao i ja sad first 40 minutes video i onako na prvu, vjerojatno ću barem probati kad izađe full verzija. 2H sword baš i ne jer izgleda stvarno spor i neprecizan, ali dual wield izgleda puno zabavnije. Ništa previše inovativno, osim ovog blokiranja jednog napada. Nisam iz samog videa skužio kako točno funkcionira.

Hexfire ned 5.7.2020 12:20
Cansee kaže...
Ekipa ovdje je bilo onih kojima se svidjela Days Gone, jel? Razmišljam da uzmem za 150 kn, kontam da je to ok cijena. Ne znam kolike su šanse da bude na ps plusu tokom iduća 2-3 mjeseca?

 Za te pare je ok, ali nemoj imati prevelika očekivanja. Čak i Last of Us 2 ima zanimljivije likove. 

 

S obzirom da igra nije kvalitetom na razini nekih drugih Sony naslova, ne bih se čudio da dođe na PS+ prije nego kasnije. Vjerojatno su ju više manje svi odigrali koji su planirali.

hummer0 ned 5.7.2020 12:36
Cansee kaže...
Ekipa ovdje je bilo onih kojima se svidjela Days Gone, jel? Razmišljam da uzmem za 150 kn, kontam da je to ok cijena. Ne znam kolike su šanse da bude na ps plusu tokom iduća 2-3 mjeseca?

 Ma igra je super slobodno ju kupi.

Ne znam od kuda si, ali imaš i na njuškalu za 150 kn fizičku kopiju pa ju poslije prodaš kad odigraš ili ako ti se ne bude sviđala.

Gogy7 ned 5.7.2020 13:04

Bas kako i izgleda, kao da se kreces s punim equipmentom u DS.
Udarci su teški i s malim zaostatkom nakon pritiska. Dodge ima dva elementa, prva animacija je nesto slicno backstepu, ali u svim smjerovima, tek nakon te animacije ako ponovno stisnes dodge dobijes dodge roll. Borba se svodi na dodge i harden. Harden koristis ako nemas stamine ili da zaustavis napad . Mehanika je zapravo super ali je igra strasno troma.

arnes_king pon 6.7.2020 09:45
Gogy7 kaže...

Leakano pol sata AC VALHALLA, ne mogu uploadati video na kanal jer ga Ubisoft ruši u roku par minuta

 

vidite OVDJE

 Meni ovo izgleda isto kao i dvije prethodne igre. Ne kazem da su lose ali premalo novih stvari ubacuju, haman iste igre origins, odyssey i vallhalla samo drugi setting i neke sitnice izmjenjene. I dalje se zove assassin's a ovo su postale vise akcione igre nego assassin.

Ovaj Odyssey su najvise zeznuli sto se pola igre odvija na vodi i onim brodovima, to mi je najgluplji dio igre a izgleda da ga i ovdje nece faliti.