nex987 čet 20.8.2020 20:56
kratos091 kaže...

Pozdrav,

imam Switch Lite, htio bih malo isprobati i obični, spojiti na TV da vidim kako izgleda Links Awakening.
Vidio sam ovaj na njuški. Je li prevelik problem ovo što je opisao(prazna baterija a custom fw gore)?

 Uh dobra cijena, nikakav problem nije, samo ti treba plastični jig, i TegraRCM na kompu

I brzo kupuj, takav će otići brzo

AFARON sub 22.8.2020 00:18
dax-lax kaže...

Djeluje mi kao da se baterija ispraznila ispod razine punjenja. 

 

Misliš da je trajno izgubila sav kapacitet? Ili da se ispraznila toliko da se nemože niti napuniti više? (nisam nikad čuo za taj fenomen )

dax-lax sub 22.8.2020 23:14

Kako ne. Ako padne ispod 2.5V, punjač ti ne može trigerati power ic da je puni. Obzirom da se bavim mobilnim telefonima, 1-2 puta tjedno mi stranke dolaze s tim problemom. S vanjskim napajanjem napunim do 3-3.3V i dalje se normalno napuni punjačem. Naravno, za bateriju baš i nije dobro da joj napon padne ispod tih vrijednosti.

MEGATAMA sub 12.9.2020 19:41
Gajotres kaže...

Da li mi možete preporučiti must have igre i neke co op ili obiteljske igre. 

Mario Odyseey, Zelda Breath of the Wild, Xenoblade 1 i 2,Mario Rabbids i njegova ekspanzija sa Donkyem, Mario Kart 8,ima ih jos ali ove su bas top. 

AFARON sub 12.9.2020 21:02
Gajotres kaže...

Da li mi možete preporučiti must have igre i neke co op ili obiteljske igre. 

 

Što se tiče local multiplayer-a, Mario Kart 8 je must have. Mario party bi takođe trebao biti super, mada ga nisam igrao na Switchu.

kratos091 sub 19.9.2020 11:09

Nisam toliko detaljno pratio, vjerujem da su objavili, ali neugodno me iznenadilo.
Ok, ako im je bio problem prebacivati iz 4:3 u 16:9, razumijem. Ali mogli su ga bar stretchati do gornjeg\donjeg ruba ekrana, neka budu crne crte lijevo i desno.
Ovako je baš...loše..

imsonotgonnatellyoumyname pon 21.9.2020 13:13

Za 3D All stars imam mješane osjećaje.

Jedva sam čekao igrati Galaxy i stvarno je odličan. 60fps, oštra slika, nema rušenja te pokazivač radi super za razliku od emulatora. Po mom mišljenju nakon Ožujka 2021 sve 3 igre će biti u prodaju zasebno, no nemam volje toliko dugo čekati.

Sunshine je, umm... ok? Grafika je bolje nego original, no šteta što je samo 30 fps. Kamera me malo zafrkava, no to samo zato što sam navikao na Odyssey. Fludd je zafrkan, no navikneš se, prije ili kasnije.

Mario 64 je koma. Pa ono, jedva da su išta napravili. Nisu ni promjenili format slike, ni fps. Kontrole su zafrkane jer su iste kao i prije 25 godina. Ništa nije promjenjeno i popravljeno. A tek kamera...

Osobno, ne vrijedi 60 eura, no ovako te igre igram gdje god da želim. Faks počinje uskoro, sad ću se voziti 4 sata u autobusu, igrajući Mario Sunshine, te onda nastaviti na TV-u kad dođem u stan. Nikoji drugi gaming sistem to ne dozvoljava. Sve to, bez internet konekcije.

 

Sve tri igre rade preko emulatora, što bi eventualno moglo značiti da ćemo dobiti još starih igrica. Volio bih stari Luigis Mansion igrati, kao i Mario Party 7.

O Zelda igrama da ne pričam, živim u nadi da će stare Zelda igre izaći kad bude 35 obljetnica, dogodine.

imsonotgonnatellyoumyname pon 21.9.2020 13:45

Ne znam jel' ovo dobra tema za to, no ako itko prodaje igre za Switch nek' se javi.

Zanima me gotovo sve first party Nintendo igre, osim Odyssey, 3D All Stars, BOTW, Smash, MK8D, Arms i Splatoon. To sve imam.

Bilo bi super ako imate Link's Awakening, Luigi's Mansion 3, 51 Worldwide Classics, Captain Toad, Mario vs Rabbids, Mario Tennis...

 

Prodajem Pokemon Sword, Zagreb, primopredaja.

 

EDIT: Kupujem/prodajem isključivo novcem, nema nikavih zamjena

Santana uto 22.9.2020 14:56
kratos091 kaže...

Ekipa, jel kupio tko Super Mario 3D All Stars?
Malo sam razočaran što Mario 64 nije fullscreen. Tim gore što imam Switch Lite s manjim zaslonom.

 Pa to ti je tak kad su lijeni portat igru kak spada pa koriste emulaciju

imsonotgonnatellyoumyname uto 22.9.2020 15:48
Dermentor kaže...

Da šteta da nisu napravili remaster pravi.

 Rade na 3D world + Bowser's a Furry.

Biti će još naslova nakon Ožujka, garantiram. Dosta drugih first party Nintendo igra se trenutno radi, pa me ne čudi toliko da je to puki port. Razočaravajuće, no ne začuđujuće.

Pikmin, BOTW 2, Metroid, Smash DLC, Hyrule Warriors, Bayonetta, Pokemon Snap... Bit' će toga još. Navodno će uskoro biti novi Direct, dugo je prošlo od prijašnjeg.

 

Inače Smash Direct je svaka 2 mjeseca, no prošlo je 3 mjeseca od prijašnjeg.

Santana uto 22.9.2020 15:51
imsonotgonnatellyoumyname kaže...
Dermentor kaže...

Da šteta da nisu napravili remaster pravi.

 Rade na 3D world + Bowser's a Furry.

Biti će još naslova nakon Ožujka, garantiram. Dosta drugih first party Nintendo igra se trenutno radi, pa me ne čudi toliko da je to puki port. Razočaravajuće, no ne začuđujuće.

Pikmin, BOTW 2, Metroid, Smash DLC, Hyrule Warriors, Bayonetta, Pokemon Snap... Bit' će toga još. Navodno će uskoro biti novi Direct, dugo je prošlo od prijašnjeg.

 

Inače Smash Direct je svaka 2 mjeseca, no prošlo je 3 mjeseca od prijašnjeg.

 pa kaj je najbolje nije nit port nego se bas koristi emulacija, najjeftinije moguce rjesenje

AFARON uto 22.9.2020 23:11
imsonotgonnatellyoumyname kaže...
Dermentor kaže...

Da šteta da nisu napravili remaster pravi.

 Rade na 3D world + Bowser's a Furry.

Biti će još naslova nakon Ožujka, garantiram. Dosta drugih first party Nintendo igra se trenutno radi, pa me ne čudi toliko da je to puki port. Razočaravajuće, no ne začuđujuće.

Pikmin, BOTW 2, Metroid, Smash DLC, Hyrule Warriors, Bayonetta, Pokemon Snap... Bit' će toga još. Navodno će uskoro biti novi Direct, dugo je prošlo od prijašnjeg.

 

Inače Smash Direct je svaka 2 mjeseca, no prošlo je 3 mjeseca od prijašnjeg.

 O Metroidu ni riječi već godinama...samo su se jednom oglasili i rekli da su rebootali razvoj od početka, čini mi se prošle godine.

imsonotgonnatellyoumyname sri 30.9.2020 12:42
imsonotgonnatellyoumyname kaže...

Ne znam jel' ovo dobra tema za to, no ako itko prodaje igre za Switch nek' se javi.

Zanima me gotovo sve first party Nintendo igre, osim Odyssey, 3D All Stars, BOTW, Smash, MK8D, Arms i Splatoon. To sve imam.

Bilo bi super ako imate Link's Awakening, Luigi's Mansion 3, 51 Worldwide Classics, Captain Toad, Mario vs Rabbids, Mario Tennis...

 

Prodajem Pokemon Sword, Zagreb, primopredaja.

 

EDIT: Kupujem/prodajem isključivo novcem, nema nikavih zamjena

 

 Još uvijek tražim, kad kupim/prodam izbrisati ću objavu.

Davorass čet 1.10.2020 22:10

Pozz ekipa,

Planiram se bacit u novu investiciju pa me zanima info da li se ove nove nintendo switch konzole mogu modati da se pune piratskim igrama ili su to zakrpali? Vidim da se cijene krecu oko 2500kn+ za nove sa garancijom, a na njuski su toliko polovne modane , pa reko da nije u pitanju neka caka ko sa novim updateanim plejkama gdje je zakrpan exploit.

Thx

imsonotgonnatellyoumyname sub 3.10.2020 12:24

Ima li itko iskustva sa mijenjanjem termalne paste u konzoli? Nameravam kupiti MX-4 pastu te jedan običan thermal pad pa da vidim hoće li temperature pasti. Ne znam jel' gušći MX-2 bolji.

Primjećujem da je Switch dosta glasan kad igram Ring Fit Adventure i Smash, a o BOTW da ne pričam. Ambientalna temperatura sobe je 20C, a ventilator skoro na max okretajima nakon 10-15 minuta Ring Fit.

 

Gdje u Zagrebu mogu kupiti izopropilni alkohol? Jel' tog ima u ljekarnama?

MrBlc sub 3.10.2020 14:21

Počeo mi je driftati lijevi Joy-Con. Servis kaže da je dovoljno donijeti samo Joy-Con (što je super jer još mogu igrati putem Pro controllera).

Međutim, garancija mi je istekla jer je samo godinu dana, a rok od dvije godine još nije. Pozvao sam se na odgovornost trgovca za materijalni nedostatak i na jedvite muke su zaprimili Joy-Con.

Je li netko imao sličnih iskustava i kako je prošlo?

P.S. Mala zanimljivost - u Americi su se korisnici sudskim putem izborili za popravak Joy-Cona i nakon isteka jamstva jer su dokazali da se radi o serijskoj grešci koje je proizvođač svjestan.

Bitanga sub 3.10.2020 15:45
MrBlc kaže...
Počeo mi je driftati lijevi Joy-Con. Servis kaže da je dovoljno donijeti samo Joy-Con (što je super jer još mogu igrati putem Pro controllera).

Međutim, garancija mi je istekla jer je samo godinu dana, a rok od dvije godine još nije. Pozvao sam se na odgovornost trgovca za materijalni nedostatak i na jedvite muke su zaprimili Joy-Con.

Je li netko imao sličnih iskustava i kako je prošlo?

P.S. Mala zanimljivost - u Americi su se korisnici sudskim putem izborili za popravak Joy-Cona i nakon isteka jamstva jer su dokazali da se radi o serijskoj grešci koje je proizvođač svjestan.

 

Da, joy-con kontroleri su smeće i stalno se kvare.

Ja kupim novi je mi se ne da zajebavati sa servisom svako malo.

Koji servis si kontaktirao? Kad sam ja bio slao upit Nintendu rekli su mi da pošaljem poštom u UK :-)

MrBlc sub 3.10.2020 20:49

Servis od dućana - Links. Jamstvo je isteklo, pa s uvoznikom više nemam ništa, samo s trgovcem koji mi je uređaj prodao.

 

Eventualno, ako je Nintendo priznao grešku van jamstva, to se može rješavati ili preko distributera ili preko regionalnog centra (koji je u UK).

 

P.S. Čak i da kupim nove, sa ovima bih tjerao pravdu da imam u rezervi. Međutim, novi su debelo precijenjeni.