azzie čet 6.10.2022 12:07
Hexfire kaže...
goodie kaže...

U gamersshop-u je Xbox x + fifa 23 po cijeni od 4500 kn.

Koliko je sigurna kupnja u toj web trgovini?

 

https://www.gamershop.hr/xboxseries/xbox-series-x-1tb-fifa-23-standard-edition-esd-ms

 Nemaš brige, ja sam uzeo Series S od njih. 

 

Imaj na umu da ti je sama konzola na Amazonu oko 4200kn sa dostavom u RH, a da su u ponedjeljak i utorak Amazon Prime Days pa je u teoriji moguće da će biti na nekom popustu. 

 

Mala korekcija - Meni preko amazon.de- ipak malo jeftinije ispadne .

 

Order Summary Items:€525.20 Postage & Packing:€9.99 Order Total: €535.19 Order totals include VAT (4025 kuna)

 

Ali pretpostavljam da covjek hoce i FIFU jer gamershop prodaje i konzolu bez fife za 4100 kuna.

Hexfire čet 6.10.2022 13:01
azzie kaže...
Mala korekcija - Meni preko amazon.de- ipak malo jeftinije ispadne .

Order Summary Items:€525.20 Postage & Packing:€9.99 Order Total: €535.19 Order totals include VAT (4025 kuna)

 

Ali pretpostavljam da covjek hoce i FIFU jer gamershop prodaje i konzolu bez fife za 4100 kuna.

 Da, manje je. Ne znam zašto mi je ostalo u glavi da sam 4200 platio sve skupa.

 

Ako igra samo FIFU možda mu je opcija i Series S? Vidim da je na Amazonu sa uključenom FIFA 23 cca 2100 kn.

assassin.st čet 6.10.2022 14:33
Del_Boy97 kaže...

radis istu stvar kao i prije samo ces platit jedan mjesec ultimate passa po punoj cijeni

 

 Jel ja to dobro citam: ako mi istjece 3g game pass ultimate koji sam dobio pretvaranjem xbox live gold u ultimate 1:1, to se opet moze napraviti?

Koliko sam ja upucen naknadne konverzije idu u omjeru 1:3, tako da cu za 3g live golda dobiti 1g ultimatea..

assassin.st čet 6.10.2022 17:03

Iskreno, prvi mjesec free mi je nebitan ukoliko opet mogu konvertirat 3g live golda u GP ultimate.

 

Ali kazete da bi trebao platiti GP Ultimate jedan mjesec.. na koji nacin onda dodam do 3g live golda na taj racun? 

Je li ovako: kupim 1mj GPU, kupin kupon 3x12mj live gold, aktiviram live gold i onda napravim konverziju?

 

 

azzie čet 6.10.2022 17:11
assassin.st kaže...

Iskreno, prvi mjesec free mi je nebitan ukoliko opet mogu konvertirat 3g live golda u GP ultimate.

 

Ali kazete da bi trebao platiti GP Ultimate jedan mjesec.. na koji nacin onda dodam do 3g live golda na taj racun? 

Je li ovako: kupim 1mj GPU, kupin kupon 3x12mj live gold, aktiviram live gold i onda napravim konverziju?

 

 

  Čekaj da sve istekne , aktiviraj 3 godine gold-a , i kupi jedan mjesec pretplatu na ultimate (ne znam koliko košta 10-15 eura) i trebao bi dobiti 3 godine gamepass ultimate pretplate.

Tvpronlem pet 7.10.2022 09:05
azzie kaže...
assassin.st kaže...

Iskreno, prvi mjesec free mi je nebitan ukoliko opet mogu konvertirat 3g live golda u GP ultimate.

 

Ali kazete da bi trebao platiti GP Ultimate jedan mjesec.. na koji nacin onda dodam do 3g live golda na taj racun? 

Je li ovako: kupim 1mj GPU, kupin kupon 3x12mj live gold, aktiviram live gold i onda napravim konverziju?

 

 

  Čekaj da sve istekne , aktiviraj 3 godine gold-a , i kupi jedan mjesec pretplatu na ultimate (ne znam koliko košta 10-15 eura) i trebao bi dobiti 3 godine gamepass ultimate pretplate.

 assassin.st  javi je li ti ovo proslo
meni istice za misec dana pa da znam 

Hexfire pet 7.10.2022 10:41
Motorna Testera kaže...

Ima li netko preporuku za neku Gamepass igru u dvoje a da nije FIFA?

 

---

 

Kauč skupa - Nobody saves the world, Ovecooked! 2, HumanFall FLat, Halo, Gears, Rocket League

 "It takes two" je vjerojatno najbolje od svega na gamepassu za couch coop.

mmafan pet 7.10.2022 10:49

Jedno pitanje. Uzeo sam probni mjesec za gamepass ultimate za 1 euro, i poslije toga je 13 eura ( Njemačka). Mogu li kupiti gold live za 6 mjeseci ili 12 mjeseci i pretvorit ga u ultimate game pass na spomenuto trajanje?

azzie pet 7.10.2022 11:01
mmafan kaže...

Jedno pitanje. Uzeo sam probni mjesec za gamepass ultimate za 1 euro, i poslije toga je 13 eura ( Njemačka). Mogu li kupiti gold live za 6 mjeseci ili 12 mjeseci i pretvorit ga u ultimate game pass na spomenuto trajanje?

 Nemam problema sa ponavljanjem svakih par stranica ali odgovorio sam doslovno prijasnjim postom na ovoj stranici. 

MEGATAMA sub 8.10.2022 10:47
nike098 kaže...
Mislim naruciti xbox sa amazona iz njemacke, postarina je 10 eura. Dali je netko narucivao i dali je cijena ta koja pise bez ikakvih drugih davanja nakon sta doođe?

 Porez u De je 19% u Hr 25%....ne moras platit tu razliku Hr drzavi?

Makić sub 8.10.2022 11:33
MEGATAMA kaže...
nike098 kaže...
Mislim naruciti xbox sa amazona iz njemacke, postarina je 10 eura. Dali je netko narucivao i dali je cijena ta koja pise bez ikakvih drugih davanja nakon sta doođe?

 Porez u De je 19% u Hr 25%....ne moras platit tu razliku Hr drzavi?

 ako je shipping direkt u hr onda će ti izmjeniti porez na 25% pri plaćanju, a ako naručiš na mailbox i od tamo tu onda će biti i njem porez(mislim da su ga spustili na 16%)

azzie sub 8.10.2022 11:46

Ne komplicirajte i ne bunite čovjeka , neki dan sam stavio Series X u košaricu na Amazonu.de i izračunao koliko ispadne sveukupno za Hrvatsku, (PDV , poštarina i to je to ) . 

 

€525.20 Postage & Packing:€9.99 Order Total: €535.19 Order totals include VAT (4025 kuna)

MEGATAMA sub 8.10.2022 11:52
Makić kaže...
MEGATAMA kaže...
nike098 kaže...
Mislim naruciti xbox sa amazona iz njemacke, postarina je 10 eura. Dali je netko narucivao i dali je cijena ta koja pise bez ikakvih drugih davanja nakon sta doođe?

 Porez u De je 19% u Hr 25%....ne moras platit tu razliku Hr drzavi?

 ako je shipping direkt u hr onda će ti izmjeniti porez na 25% pri plaćanju, a ako naručiš na mailbox i od tamo tu onda će biti i njem porez(mislim da su ga spustili na 16%)

Da smanjili su nam porez na neke stvari na 7% ali ne znam na sto sve.