MSXhunT3R sub 6.8.2022 09:59

Imamo.Al regijski preko IP-a vide da si u HR.Dosad nisi mogao skupljat te bodove.Imam UK račun za Xbox još od 2006.god i tek sada mi dopuštaju skupljanje bodova iz HR.Možda se opamete pa pruže i službenu podršku.

x18x05x sub 6.8.2022 12:41
Gogy7 kaže...
Ja u rewardsima vidim samo roblox i gluposti, zar nema normalnih nagrada? Ja sam cuo da kupujes dlcove i igre za bodove.

 Krivo si čuo. Ja sam potrošio preko 80k bodova na Xbox Gold. Dobro je da ima Amazon gift card, pa se može i to. 15k bodova 10 eura. Naravno ovo je za njemački Xbox acc.

azzie sub 6.8.2022 12:43
Gogy7 kaže...
Ja u rewardsima vidim samo roblox i gluposti, zar nema normalnih nagrada? Ja sam cuo da kupujes dlcove i igre za bodove.

 Da, ako si u Americi ili nekim drugim zemljama , tamo možeš mijenjati za igre ili game pass pretplatu. Nema tu niš pametno za nas i ostale "manje" zemlje... Tako da je ovo kara trenutno.

Gogy7 uto 16.8.2022 15:59

Coming soon to Game Pass

Today
- Coffee Talk

August 23
- Midnight Fight Express

August 25
- Exapunks
- Opus: Echo of Starsong

August 30
- Commandos 3 HD
- Immortality
- Immortals Fenyx Rising
- Tinykin

icek_picek uto 16.8.2022 18:25
Gogy7 kaže...
Coming soon to Game Pass

Today
- Coffee Talk

August 23
- Midnight Fight Express

August 25
- Exapunks
- Opus: Echo of Starsong

August 30
- Commandos 3 HD
- Immortality
- Immortals Fenyx Rising
- Tinykin

 Uuuu ovo si vec dugo zelim odigrat, al sam skrt dat pare za igru s obzirom da neam bas puno vremena za igranje :)

dmati1987 sri 17.8.2022 10:09

Budući da sam novi na polju konzola, uzeo sam Series S i prateći sve na stranici 74 odradio kupnju Golda 12mj x 3 (Turska),

uredno aktivirao preko VPN-a, sve mi je uredno prošlo...

E sad me zanima kad odem na Xbox stranicu, promijenio sam regiju na Deutschland, po računu, zanima me konverzija na Ultimate...

Nude mi gamepass, da li aktiviram Ultimate za 1eur, pa potom 12,99 ili odaberem samo konzolu za 9,99EUR?

Vjerojatno ide Ultimate?

izzy007 sri 17.8.2022 17:55
dmati1987 kaže...

Uglavnom, rješeno, uzeo Ultimate za 1eur, piše na računu sljedeća naplata 08/2025...

 Ako ti je kojim slučajem ostala uključena opcija automatske obnove, isključi ju da te ne bi iznenadilo tamo neke 2025.-e 

MEGATAMA sri 17.8.2022 18:34
Gogy7 kaže...
Coming soon to Game Pass

Today
- Coffee Talk

August 23
- Midnight Fight Express

August 25
- Exapunks
- Opus: Echo of Starsong

August 30
- Commandos 3 HD
- Immortality
- Immortals Fenyx Rising
- Tinykin

Opet apsolutno nista za mene,iz mjeseca u mjesec.

Death Stranding imam za Ps5 i Pc....

Vrijeme je za ugasit gamepass ultimate.

Hexfire sri 17.8.2022 18:57

Meni ok mjesec. Coffee talk i Imortality ću isprobati, potencijalno zanimljivo. A i ovaj Fenix rising ću barem pokrenuti na pola sata da vidim ima li što u tome.

A i imam još 15-ak igara instaliranih za odigrati.

MEGATAMA sri 17.8.2022 19:11
Hexfire kaže...
Meni ok mjesec. Coffee talk i Imortality ću isprobati, potencijalno zanimljivo. A i ovaj Fenix rising ću barem pokrenuti na pola sata da vidim ima li što u tome.

A i imam još 15-ak igara instaliranih za odigrati.

Fenix Rising imam za Ps5,ok je igra ali mi je dosadila nakon mozda polovice.

U duhu Assasin Creed serijala sa puno boja i cartoony dizajnom.

Santana sri 17.8.2022 19:14
MEGATAMA kaže...
Hexfire kaže...
Meni ok mjesec. Coffee talk i Imortality ću isprobati, potencijalno zanimljivo. A i ovaj Fenix rising ću barem pokrenuti na pola sata da vidim ima li što u tome.

A i imam još 15-ak igara instaliranih za odigrati.

Fenix Rising imam za Ps5,ok je igra ali mi je dosadila nakon mozda polovice.

U duhu Assasin Creed serijala sa puno boja i cartoony dizajnom.

 Kaj nije to vise kao zelda ?

Santana sri 17.8.2022 19:36
Hexfire kaže...
Niti ne očekujem puno više. Svaka Ubisoft igra mi dosadi nakon desetak sati. Ali opet, bar nešto.

 Samo kaj on placa 15 eura mjesecno.

Nebi nit ja dao te novce jer ne igram tolko. Kupim par igri u godini koje su mi drage i to je to.

Hexfire sri 17.8.2022 19:42

Znam. I svaki mjesec najavljuje ovdje kako će otkazati pretplatu. :)

Meni se izlazi gamepass u veljači i ako će se opet moći uzeti za cca 100 eura 36 mjeseci, uzimam bez razmišljanja osim ako kupim napokon PS5.

A inače, više od 5 eura mjesečno teško da bih dao. I to većinom radi klinaca koji hrpu toga žele isprobati, a malo toga im dulje zadrži pažnju. Za to je gamepass savršen.

MEGATAMA sri 17.8.2022 19:47
Santana kaže...
MEGATAMA kaže...
Hexfire kaže...
Meni ok mjesec. Coffee talk i Imortality ću isprobati, potencijalno zanimljivo. A i ovaj Fenix rising ću barem pokrenuti na pola sata da vidim ima li što u tome.

A i imam još 15-ak igara instaliranih za odigrati.

Fenix Rising imam za Ps5,ok je igra ali mi je dosadila nakon mozda polovice.

U duhu Assasin Creed serijala sa puno boja i cartoony dizajnom.

 Kaj nije to vise kao zelda ?

Ja sam mislio da je to "kopija" Breath of the Wild pa sam kupio ali ispalo mi je kao "sareni" Assasin....