azzie čet 19.5.2022 15:56

Kada mi istekne ova gold konverzija plaćat ću samo 10 eura Game pass za konzolu i to je 120 eura pa recimo da samo 2 igre izbace ja sam u plusu , recimo Starfield + Hellblade pa godinu nakon toga Avowed i Diablo 4 a znamo da će biti puno vise toga . Koliko sam samo uštedio i odigrao super indi i "manjih" naslova kao recimo Hades , Hitman , It takes two , Lost In Random , Guardians of the Galaxy , Myst , Psychonauts 2 , Yakuze serijal i tonu ostalih meni je ovo odlična investicija i usluga .

x18x05x čet 19.5.2022 18:12
zontafer6 kaže...
x18x05x kaže...

 Nisu svi u hr.

Kakve to veze ima, ako u HR nije dostupna usluga onda ne možemo biti legit pa da ne znam koju regiju kupimo. Ali poanta je da svatko odabire dali želi ili ne želi tu uslugu, uopće nije bitno koliko ju je platio. Ako je netko platio i ne odgovara mu može jednostavno otkazati.

 Kolega i ja živimo u DE, Anti je u Irskoj, kod nas je to legala i dostupno.

MSXhunT3R čet 19.5.2022 21:17

Pricas gluposti.Konverzija Golda u Ultimate Gamepass je normalna i legalno dostupna.Tu se radi o kupovini Gold-a sa brazilskih,argetinskih,turskih i sl . područja preko VPN pa konverzija preko tih računa na normalni Ultimate Gamepass.
Ja sam konvertirao Gold sa turskog računa preko VPN-a na svoj UK račun bez problema.
400kn,2 god. Ultimate Gamepass pretplate.

MarioArt pet 20.5.2022 11:22

da... htio sam reci da je vecina na forumu platila tu "alternativnu" cijenu :)

 

 

ako netko igra xbo i uz to, kao ja npr., dosta MP igre pa mu treba gold, ne vidim nikakav problem da se doplati za gamepass....

 

 

ako je netko uzeo Gamepass i sad ocekuje Diablo 4 i Fifu 23, krivo je odabrao :)

Santana pet 20.5.2022 11:40
MarioArt kaže...

da... htio sam reci da je vecina na forumu platila tu "alternativnu" cijenu :)

 

 

ako netko igra xbo i uz to, kao ja npr., dosta MP igre pa mu treba gold, ne vidim nikakav problem da se doplati za gamepass....

 

 

ako je netko uzeo Gamepass i sad ocekuje Diablo 4 i Fifu 23, krivo je odabrao :)

 a jbg neki tu tak pricaju da ak kupis xbox i uzmes gamepass igre vise ne moras kupovat...

Hexfire pet 20.5.2022 18:05

Ne vidim niti jedan razlog da EAFC ili kako već će se zvati bude free to play u skorije vrijeme. Kao prvo trenutno nema niti jednog konkurenta u svijetu virtualnog nogometa, kao drugo tko zna kad će uopće te nove igre s FIFA u imenu doći i blizu popularnosti i kvaliteti EA-ovog naslova.

A i po meni se previše potencira važnost te kratice FIFA. Da staviš anketu na bilo koji gaming forum asocira li taj naziv na igru ili nogometnu organizaciju, mislim da svi znamo koji odgovor će premoćno pobijediti.

listerstorm sub 21.5.2022 22:47
Hexfire kaže...
MEGATAMA kaže...

Nismo svi fejkali,ja placam legit cijenu za gamepass ultimate,to sto vi ekipa nadjete nacine je individualno a ne globalno stanje oko cijene gamepassa.

 Ako gledaš ovaj forum (a to je jedino bitno) onda je praktički globalno. Baš me zanima koliko aktivnih ljudi u ovoj temi u RH plaćaju mjesečno 10 eura ili koliko već za gamepass. Ne treba nikakva anketa da znaš da nas je 90% ovdje "državljana" Argentine, Indije, Turske itd. Sigurno bi ova rasprava i stajališta mnogih uključujući i mene bila drugačija da je cijena 800 kuna godišnje.

 Ja plaćam gamepass ultimate mjesečno po cijeni koja važi za UK. Nisam razmišljao o kojekakvim VPN kombinacijama. 

 

Jednostavno, ako neka usluga radi, onda je plaćam koliko košta. 

 

HCMAA ned 22.5.2022 13:11

Kupio 2018 ps4pro radi Sony exclusive...na kraju mi jedino valjaju Ratchet i The last of us...ono ostalo meni osobno ne sjeda.

Tako da nasljednik će biti novi Xbox:)...međutim ja planiramo isključivo kupovati igre jerbo...par igara godišnje meni dosta...s obzirom da sam skoro 10 godina koristio Xbox 360 gamepad na PC...više mi paše nego ps4 gamepad...DA igrao sam svo to vrijeme FPS-ove na PC sa gamepadom...čak sam koristio i posebni program ako igra nije imala podršku za gamepad.

MarioArt ned 22.5.2022 20:55
Hexfire kaže...
MarioArt kaže...

 

ako je netko uzeo Gamepass i sad ocekuje Diablo 4 i Fifu 23, krivo je odabrao :)

 Zbog čega? Diablo 4 dolazi na gamepass day one.

 

 

parafrazirao sam ne razmisljajuci :D. ...moj grijeh, ali poanta je tu...

 

 

 

 

 

 

antimadridista uto 24.5.2022 08:46

Do jučer nisam znao da na Xboxu postoji Retroarch emulator i da je savsim legalan i Microsoft službeno podržava i dozvoljava da se koristi na Xboxu. Malo sam se pozabavio time i mogu reći da stvarno radi savršeno. Doduše potrebno je platiti iznos od 20€ koji se plati jednom za pristup dev modu i onda se unutar dev noda instalira emulator. A unutar emulatora se igra sve, Gamecube, N64, Gameboy, PS1, PSP, čak i PS2 mada neke PS2 igre ne rade kako spada. I sve radi glatko s obzirom na snagu hardvera.

MEGATAMA uto 24.5.2022 09:33
antimadridista kaže...
Do jučer nisam znao da na Xboxu postoji Retroarch emulator i da je savsim legalan i Microsoft službeno podržava i dozvoljava da se koristi na Xboxu. Malo sam se pozabavio time i mogu reći da stvarno radi savršeno. Doduše potrebno je platiti iznos od 20€ koji se plati jednom za pristup dev modu i onda se unutar dev noda instalira emulator. A unutar emulatora se igra sve, Gamecube, N64, Gameboy, PS1, PSP, čak i PS2 mada neke PS2 igre ne rade kako spada. I sve radi glatko s obzirom na snagu hardvera.

 Prvi put cujem za ovo...kako dodjes do ROMova igara?...

antimadridista uto 24.5.2022 09:42

Isto kao i na drugim uređajima na kojima koristiš emulatore. Imaš FTP server na kompu preko kojega se spajaš na Xbox i šalješ igre, bios itd. Čak niti ne moraš imati vanjski disk nego možeš sve na interni SSD. Pogledaj malo na YT imaš dosta tutorijala i prilično je lako za složiti sve.

MEGATAMA uto 24.5.2022 09:48
antimadridista kaže...
Isto kao i na drugim uređajima na kojima koristiš emulatore. Imaš FTP server na kompu preko kojega se spajaš na Xbox i šalješ igre, bios itd. Čak niti ne moraš imati vanjski disk nego možeš sve na interni SSD. Pogledaj malo na YT imaš dosta tutorijala i prilično je lako za složiti sve.

To je onda ilegalno zar ne,ne zelim se igrat da ostanem bez acounta imam ga cini mi se jos iz doba kad sam imao x360 konzolu.

antimadridista uto 24.5.2022 09:58

Nema banova jer praktički nema provjere kako si došao do igara. Mislim slična je situacija kao recimo Kodi koji imaš na Xboxu. Program postoji a masu ljudi koristi addonove koji streamaju filmove sa torrenta i nema nikakvih banova.

Santana uto 24.5.2022 14:30
MEGATAMA kaže...
antimadridista kaže...
Isto kao i na drugim uređajima na kojima koristiš emulatore. Imaš FTP server na kompu preko kojega se spajaš na Xbox i šalješ igre, bios itd. Čak niti ne moraš imati vanjski disk nego možeš sve na interni SSD. Pogledaj malo na YT imaš dosta tutorijala i prilično je lako za složiti sve.

To je onda ilegalno zar ne,ne zelim se igrat da ostanem bez acounta imam ga cini mi se jos iz doba kad sam imao x360 konzolu.

 To ti traje od samog pocetka ove generacije na xboxu i jos nitko nije dobio ban. Slobodno si to instaliraj

RoronoaZoro ned 29.5.2022 16:21

Pozdrav, odlucio sam zbog neigranja prodat xbox series x, crni i bijeli joystick, bezicne xbox series slusalice i venom stalak za punjenje za 2 joysticka.

Takoder imam gamepass i nekoliko AAA digitalnih igrica na tom accountu, mogu li prebacit taj account sa svog maila na tudi ?

Cini mi se 5500 korektna cijena za sve ovo, ako je neko zainteresiran poslikam sve, mozda i stavim oglas u za to primjerenu rubriku

MadDogMattis ned 29.5.2022 22:19
RoronoaZoro kaže...
Pozdrav, odlucio sam zbog neigranja prodat xbox series x, crni i bijeli joystick, bezicne xbox series slusalice i venom stalak za punjenje za 2 joysticka.

Takoder imam gamepass i nekoliko AAA digitalnih igrica na tom accountu, mogu li prebacit taj account sa svog maila na tudi ?

Cini mi se 5500 korektna cijena za sve ovo, ako je neko zainteresiran poslikam sve, mozda i stavim oglas u za to primjerenu rubriku

 prodaješ li slušalice zasebno ?

Hexfire uto 31.5.2022 18:16

For Honor mi je bio baš zabavan prije 2-3 godine. Mogao bih chekirati opet.

Origins sam odustao nakon par sati i nemam namjeru opet igrati.

Ovo ostalo ne znam šta je. Sve u svemu, nije Bog zna šta.