DeniZg pon 24.1.2022 11:19
MEGATAMA kaže...
lars82 kaže...
Uzeo Series X sa gamershop.hr. Bilo je jače od mene. Nadam se da mi neće biti overkill uz PS5 i manjak slobodnog vremena. A tu je i Ultimate....

 

Ps5 i XsX se mogu balansirat,ispastaju mi PC i Nintendo Switch 😁

 Ja se prebacujem između PC-a i Xboxa.

Play anywhere mi je bogom dana stvar.

MEGATAMA pon 24.1.2022 11:43
DeniZg kaže...
MEGATAMA kaže...
lars82 kaže...
Uzeo Series X sa gamershop.hr. Bilo je jače od mene. Nadam se da mi neće biti overkill uz PS5 i manjak slobodnog vremena. A tu je i Ultimate....

 

Ps5 i XsX se mogu balansirat,ispastaju mi PC i Nintendo Switch 😁

 Ja se prebacujem između PC-a i Xboxa.

Play anywhere mi je bogom dana stvar.

 Je play anywhere je genijalna funkcija.

Po dosta elemenata je MS daleko ispred Sonya a o Nintendu da niti ne pricam,oni imaju online uslugu slabiju nego je imao Ps3.

Stane2016 pet 28.1.2022 10:53

Hvala na objasnjenju..uspio sam aktivirat gold preko vpn, ali sad dok zelim ultimate uzet za 1 dolar trazi me billing adresu. Pokusao sam stavit svoju, ali moram iz uk posto imam tu regiju. Dal se da to kak izbjeci ili moram stavit neku random uk??

blackened_bm sub 29.1.2022 07:59

U teoriji, kad bih išao prodavati Series X, kako od njega otkačiti moj email i kreditnu karticu, a opet da se može prodati sa igrama i gamepassom? Dakle jel izvedivo nekako da kupac napravi novi mail koji će se ponovo povezati sa tim accountom?

Razmišljam o prodaji, jerbo otkad sam nabavio grafičku počeo mi skupljati prašinu... :(

Hexfire sub 29.1.2022 08:26

Hoćeš mijenjati za Series S? Manji je pa neke sakupljati toliko prašine... :D

Ako sam dobro shvatio ti bi htio samo gamepass dio odvojiti na poseban mail, a da tebi sve drugo što imaš od Microsofta ostane na postojećem. Ne zvuči mi baš izvedivo, ali možda netko zna više.

Ne znam koliko imaš još gamepassa, ali meni izgleda pametnije ostaviti si account. Em ga možeš koristiti na PC-u em možda kasnije opet nabaviš Xbox. A i pitanje je koliko više ćeš moći dobiti za konzolu ako uz nju ide i account.

Maky007 čet 3.2.2022 08:19

Prodaje li netko Series X u Hrvatskoj polovnu ili je kod nas samo PlayStation zastupljen na Njuškalu. Pratim već par mjeseci Njuškalo i sveukupno je prošlo možda 10 X-eva, a stotine PS. Ako netko s foruma prodaje rado bih kupio. 

zontafer6 čet 3.2.2022 09:05
Maky007 kaže...

Ma s njima sam se već 2 3 puta čuo i iako piše da je na zalihi kažu da ne mogu obećati kad će doći. 

Normalno je da ti neće obećati točan datum kada će ti isporučiti (kao i nitko drugi u svijetu). Koliko vidim ovdje, svima je stigao u roku od tjedan, dva. Uostalom ništa ne plaćaš unaprijed nego keš na ruke kad ti dodje dostava, ako do tada uspiješ nabaviti jednostavno ne primiš pošiljku ili im javiš da odustaješ od narudžbe.

lars82 čet 3.2.2022 14:57
Maky007 kaže...

Ma s njima sam se već 2 3 puta čuo i iako piše da je na zalihi kažu da ne mogu obećati kad će doći. 

 

Ja sam naručio kod njih prošli tjedan u ponedjeljak. Stigla je za 2 dana. 

Ako im piše "Na zalihi" isporuka je u roku 1-3 dana.

antimadridista sub 5.2.2022 23:52

Jel vama radi voice chat preko slušalica kad se spoji na kontroler? Pokušao par slušalica različitih na dva kontrolera i svi mi kažu da se preslabo čujem kad pričam. Iste slušalice uključim u PS5 i čujem se savršeno.

MEGATAMA ned 6.2.2022 20:22
antimadridista kaže...
Jel vama radi voice chat preko slušalica kad se spoji na kontroler? Pokušao par slušalica različitih na dva kontrolera i svi mi kažu da se preslabo čujem kad pričam. Iste slušalice uključim u PS5 i čujem se savršeno.

Moj sin igra svaki dan sa headsetom na XsX i radi mu sve normalno,spojeno na gamepad.

Mozda si stisao mikrofon unutar xbox izbornika?

MEGATAMA ned 6.2.2022 20:27

Mislim da sam se zeznuo sto sam kupio Sekiro goty na disku za XsX jer su realno tipke na gamepadu banana i to se ni ne skuzi dok ne ovisis o brzini pritiskanja tipki.U Sekiro u ovom slucaju deflekt...bas imam dojam kao da tipka ne registrira svaki pritisak.....ne sjecam se da su prijasnje varijante xbox gamepada bile takve.

I ovo sa glasnocom tipki je izvan svake pameti kad igram igru gdje moram brzo i puno puta pritiskat tipke.

 

IvanDado ned 6.2.2022 22:22

Doslo je do toga da svakim danom ocekujem novu vijest kojeg izdavaca je Microsoft kupio, Ubisoft, EA ili nekog treceg lol. Nisu mi to bas najdrazi publisheri, pogotvo ne zadnjih godina, ali svejedno. Kao neko ko primarno koristi PS5 nije mi pretjernano milo. Nisam bas neki fan kojim putem sve to ide, ali isto tako nisam bio ni fan ekskluziva zbog kojih sam uvijek bio primoran posjedovat PS uz PC. No uz ove sulude cijene PC komponenta drzim se primarno konzole vec skoro 2 godine, a niti planiram koristiti PC za ista drugo osim za posao. Nakon Elden Ringa planirao sam uzeti Xbox Series S, pa da se pozabavim malo starijim igrama, jer taj backwards compatability koji Xbox ima mi je fenomenalno. Vidio sam da cak postoji mogucnost odigrat Black sa prvog Xboxa, a to mi je bila jedna od drazih pucacina sa PS2-a. U svakom slucaju, veselim se posjedovati jos jednu igracku. Malo me jedino brine podesavanje regija i tih gluposti za Gamepass jer sa time nemam jos iskustva. Inace, bilo bi dobro da ove MS akvizicje stvarno nesto promijene, a ne da se radi o nekoj vrsti monopola. Da se vrate neki zaboravljeni serijali poput Tenchu igara, Spyroa i mnogih drugih, da MS ne dopusti Bethesdi da od TESVI napravi nesto slicno F76 itd.