Sarevok čet 2.12.2021 14:31
buterino kaže...

Pozdrav, ako kupin Xbox S, na kojoj stranici kupujem game pass i kako to ide. Koliko znam nije podrzan za HR tržište ili? Hvala unaprijed.

 

Pa sta su ljudi tako lijeni u zadnje vrijeme , prelistaj zadnjih par stranica mozda nades odgovor . Na svakoj stranici ove teme je pitanje u vezi Gamepass-a i odgovor je da se pogleda stranica 74 di se izzy007 potrudio i lijepo objasnio.  

 

MadDogMattis čet 2.12.2021 16:19
buterino kaže...

Pozdrav, ako kupin Xbox S, na kojoj stranici kupujem game pass i kako to ide. Koliko znam nije podrzan za HR tržište ili? Hvala unaprijed.

 ajde razumio bih ovakvo pitanje da već 5-6 stranica nitko ništa o tome nije pisao, ali ti doslovno na prethodnoj stranici imaš odgovor na pitanje i nisi u stanju bar malo pročitati..

Hexfire ned 5.12.2021 11:49
DeniZg kaže...

Može ih spojiti i sa smart TV-om.

Većina ih ima Bluetooth.

 Može. Vjerojatno može i preko USB Bluetooth adaptera ako TV nema. Ali pitao je baš za spajanje na kontroler. Koliko sam skužio treba ili BT adapter sa 3.5mm ili imati slušalice kompatibilne sa Xboxom.

 

 

 

In other news... Ima netko da bi mijenjao svoj Series X za Series S? Dolazi i prodaja u obzir, ali ovako mi je jednostavnije.

Mt00 ned 5.12.2021 12:35
Hexfire kaže...
DeniZg kaže...

Može ih spojiti i sa smart TV-om.

Većina ih ima Bluetooth.

 Može. Vjerojatno može i preko USB Bluetooth adaptera ako TV nema. Ali pitao je baš za spajanje na kontroler. Koliko sam skužio treba ili BT adapter sa 3.5mm ili imati slušalice kompatibilne sa Xboxom.

 

 

 

In other news... Ima netko da bi mijenjao svoj Series X za Series S? Dolazi i prodaja u obzir, ali ovako mi je jednostavnije.

 A ovako nešto? https://youtu.be/Jk0smvSHYds

x18x05x ned 5.12.2021 12:50
EXIMO kaže...

Skinuo Gears of War 3 preko Ultimate Passa na Xboxu S. Što Microsoft ne daje DLCove uz game pass za svoje igre? Vidim da ima neki singleplayer DLC al nemogu ga instalirat bez plaćanja?

 Dobiješ base game, dlc sam platiš ako ti treba.

x18x05x ned 5.12.2021 18:51
EXIMO kaže...
MSXhunT3R kaže...
Pa gdje imaš besplatne ekspanzije?nigdje.

 Pa logičnije mi je da s Passom dobijem ekspanziju za igru staru 10 godina nego top AAA igru Forza Horizon 5 day one...

 Koja je to igra?

EXIMO ned 5.12.2021 19:29
MSXhunT3R kaže...
Nema đabe.Niti jedna igra na Gamepassu ne dolazi dodatno sa DLC-om,u ovome slučaju za Gearse 3 je to ekspanzija koja proširuje priču.

 Ma ok, nisam znao, racunao sam da je Pass za sav SP sadržaj a nije. Ne paše mi to al jebat ga.