Matthew26 uto 19.10.2021 17:07
azzie kaže...

Svi odmah turski , pretpostavljam da nece raditi jer mislim da turci nemaju akciju gold za ultimate 1 dolar .Neki su uspjeli srediti preko sluzbe za korisnike ali ja se ne bi zezao sa time.

 

Uzmi sta smo svi radili , argentina , brazil ili neka EU zemlja pa onda konvertiraju gold u ultimate.

 Pa još to radi??? Godina dana Golda za Ultimate za 1£$€? Nisu ukinuli to?

MadDogMattis sri 20.10.2021 12:30
MSXhunT3R kaže...
Bilo je mjesec dana ili 3 a nikako godinu dana za 1€/£/$.
Zasad nigdje nema više te akcije.Tamo oko zimskih rasprodaja bude opet valjda.

 možeš do tri godine, kupis xbox live gold pretplatu i onda to pretvoris u Gamepass Ultimate za 1 funtu.

MadDogMattis sri 20.10.2021 21:34
MSXhunT3R kaže...
Ne možes kupiti nikako za 1€ 3 god.
Ne laprdaj

 ma nemoj ?

Kako onda svi to rade ?

Kupis 3 godine xbox live gold za nekih 600 kuna i onda taj Xbox live pretvoriš u Gamepass Ultimate za jedan euro.

Zašto se praviš pametan kad nisi ?

Matthew26 sri 20.10.2021 23:03
MadDogMattis kaže...
MSXhunT3R kaže...
Ne možes kupiti nikako za 1€ 3 god.
Ne laprdaj

 ma nemoj ?

Kako onda svi to rade ?

Kupis 3 godine xbox live gold za nekih 600 kuna i onda taj Xbox live pretvoriš u Gamepass Ultimate za jedan euro.

Zašto se praviš pametan kad nisi ?

 Dakle to ispada onda nekih 16,6 kn na mjesec za ultimate u te tri godine jel? I jos radi? 

jel moze upute kako da to napravim? Ona shema s vpnom? A di ste uzimali gold za 600kn 3 godine i kako da Gold pretvorim u Ultimate?


hvala

MadDogMattis sri 20.10.2021 23:11
Matthew26 kaže...

 Dakle to ispada onda nekih 16,6 kn na mjesec za ultimate u te tri godine jel? I jos radi? 

jel moze upute kako da to napravim? Ona shema s vpnom? A di ste uzimali gold za 600kn 3 godine i kako da Gold pretvorim u Ultimate?


hvala

 Da se ne ponavljam, prolistaj 6-7 stranica unatrag, dečki su lijepo objasnili.

x18x05x čet 21.10.2021 19:21
Tvpronlem kaže...
Šta najviše igrate?
Dajte preporuke za dobre single player
I za dobar multi.

Ako je moguće da ima na gamepassu

 Ja zadnje, Biomutant, Dirt 5 i Control. Mislim da zadnje dvije imaš na Gamepass.

Hexfire pet 22.10.2021 07:16

Od dobrih single playera imaš Yakuza 0 i Yakuza Like a Dragon, Desperados 3, Plague Tale, Senua Sacrifice, Hades, Hollow Knight, Limbo, Ori 1 i 2, Psychonauts 1 i 2, Sniper Elite 4, Surge 2, Walking dead serijal, Undertale, Edith Finch, prvi Wolfenstein, Dishonored 1 i 2. Plus naravno Halo, Gears of War, Doom, Fallout, Mass Effect, Dragon Age.

Hrpa toga ima svih žanrova ako nisi još igrao. Ne možeš fulati.

Combustd pet 22.10.2021 10:19

Novi update sistema donosi 4K dashboard za korisnike Series X konzole, mi na Series S smo dobili kitu, ostajemo na 1080p.

 

Od ostalih novosti imate night mode, filter za smanjenje svjetlosti prilikom kasnonocnih igranja za one osjetljivih ociju, a takoder od sad mozete regulirat razinu svjetlosti koja dopire iz Xbox gumba na konzoli i kontroleru. 

azzie pet 22.10.2021 10:23

Vec su nabrojali tonu odlicnih naslova a ja bi jos dodao par zanimljivih kao Evil Within , Ryse: Legendary Edition , The Long Dark , A Plague Tale: Innocence , Star Wars Jedi: Fallen Order , Prey , Limbo , Titanfall 2 ,Yes, Your Grace...

x18x05x pet 22.10.2021 20:10
MEGATAMA kaže...
x18x05x kaže...
MSXhunT3R kaže...
Krenuo preload za Forza Horizon 5.
Dosta brzo,jedva čekam.

 Koliko GB za PC - Steam?

 Mislim da je oko 103gb za XsX i PC a stariji xbox oko 113gb

 Barem gb ne nedostaje. :)

Ja ću je igrat na steam-u te na XsX.

MEGATAMA sub 23.10.2021 21:17

Negdje izgleda odlicno negdje izgleda kao da gledam xbox one naslov,sva sreca da je gamepass naslov pa ne moram trosit 60eu da provjerim :)

Ne kuzim cemu 30fps mode...cemu.

Kreni od minimuma 60fps pa gradi izgled igre na tome....

U svakom slucaju skinut cu za XsX i za pc pa ako cu na rtx3080 moc 120fps mozda cu na kompu igrat...mozda.

rambox sub 23.10.2021 21:28
MEGATAMA kaže...

Negdje izgleda odlicno negdje izgleda kao da gledam xbox one naslov,sva sreca da je gamepass naslov pa ne moram trosit 60eu da provjerim :)

Ne kuzim cemu 30fps mode...cemu.

Kreni od minimuma 60fps pa gradi izgled igre na tome....

U svakom slucaju skinut cu za XsX i za pc pa ako cu na rtx3080 moc 120fps mozda cu na kompu igrat...mozda.

Ne prigovaraj, tko nije zadovoljan lako može kupit samo pola RX 6600 grafe, jer eto tolko košta X Box S.

 

Kad kupiš pola RX 6600, onda eto uživaj sa samo pola grafe u PC gejmingu.Srečom da ti u dučanu precizno odrežu pola grafe, pa eto niko ne može reč da pola grafe izgleda ružno.

MEGATAMA sub 23.10.2021 21:42
rambox kaže...
MEGATAMA kaže...

Negdje izgleda odlicno negdje izgleda kao da gledam xbox one naslov,sva sreca da je gamepass naslov pa ne moram trosit 60eu da provjerim :)

Ne kuzim cemu 30fps mode...cemu.

Kreni od minimuma 60fps pa gradi izgled igre na tome....

U svakom slucaju skinut cu za XsX i za pc pa ako cu na rtx3080 moc 120fps mozda cu na kompu igrat...mozda.

Ne prigovaraj, tko nije zadovoljan lako može kupit samo pola RX 6600 grafe, jer eto tolko košta X Box S.

 

Kad kupiš pola RX 6600, onda eto uživaj sa samo pola grafe u PC gejmingu.Srečom da ti u dučanu precizno odrežu pola grafe, pa eto niko ne može reč da pola grafe izgleda ružno.

Ako sam dobro vidio i XSs ima 60fps mode pa stoga 30fps nije zato jer XSs ne moze 60.

ansha ned 24.10.2021 09:14
Hexfire kaže...
Pa netko preferira 30 fps u odnosu na 60 ako igra bolje izgleda. Gdje je problem? Bitno da napokon imamo opcije.

U toj vrsti igre nikako ne moze bolje izgledat jer oci suze dok vozis 300+ u 30fps... Da ne kazem da je nemoguce voziti jednako dobro kao u 60fps... 

MEGATAMA ned 24.10.2021 12:34
Hexfire kaže...
Pa netko preferira 30 fps u odnosu na 60 ako igra bolje izgleda. Gdje je problem? Bitno da napokon imamo opcije.

 

Moram se slozit da u slucaju FHZ5 u quality modu igra vise izgleda kao CGI film dok u performance izgleda vise kao klasicna igra.

Pretpostavljam da je tu u pitanju dodatni kvalitetniji motion blur na quality modu.

Nadam se da ce bit i opcija za unlockani quality mode uz VRR pa da dobijemo najbolje od oba moda.

Combustd ned 24.10.2021 12:36

Prema videnom u DF videu jedina razlika izmedu performance i quality moda je gustoca vegetacije koja je kakvih 30% manja. Jedino gdje se to da primjetit side by side je u sekcijama kad se voze kroz sumu. Nesto su spominjali i draw distance, ali u voznji tesko da se to primjeti tako da ce vjerujem vecina igrat u performance modu.

 

ansha dugujem ti ispriku vezano za One S naslove na Series S, bio si u pravu, a ja sam bio nadobudna neadekvatno informirana budala stoga se posipam kantom pepela. Isao sam trazit informacije o Red Dead Redemption 2, znaci ta se igra posto nije optimizirana na Series S vrti u 900p na grafickim postavkama One S konzole. Uzas.

MEGATAMA ned 24.10.2021 13:06

Razlika izmedju quality i performance je realno vrlo mala u samim detaljima ili efektima ali taj dodatni ili napredniji motion blur ili sta su vec upotrijebili cini vidljivu razliku....ali opet visi framerate utjece direktno na motion rezoluciju pa i to donosi drukciji vizualni dojam.

Bas me zanima kako ce rijesit PC verziju,danas sam malo zaigrao pc verziju FHZ4 i dojma sam da su dodatno optimizirali igru jer je sad na 4k extreme postavci vecinu vremena lockano 120fps...vecinu vremena.