juice21 sri 22.9.2021 09:22
zontafer6 kaže...

Ako imaš Gold ili Ultimate i ako je konzola bila online onda ti je već sve u cloudu. To je i jedina mogućnost, nema ručnog prebacivanja.

 našao sam neki backup u postavkama. Sad si prebacujem podatke s eksternog da ga mogu formatirat radi backupa... treba minimalno usb 3.0 i minimalno 128 Gb prostora...

 

Konzola mi je cijelo vrijeme spojena na net, ali ne znam da li to ima kakve veze.. imao sam ultimate 3 mjeseca

azzie pet 24.9.2021 22:37
MEGATAMA kaže...
azzie kaže...

Je netko igra Halo betu na konzoli i kakvi su dojmovi ? Ja trenutno na PC-u isprobavam , napokon su stavili PVP a ne samo protiv botova

Jel beta open?

 Bila je otvorena za svih koji su se prijavili prije 10-tak dana na Halo insader program . Danas sam dobio key i igram preko Steam-a , pretpostavljam da je slicno i na konzolama.

 

Prijavi se jer ti je i drugi vikend opet beta , mozda opet budu slali key za sudjelovanje.

MSXhunT3R sub 25.9.2021 07:33

Igram ja.
Zasad samo 2 mape i Team Slayer mod,te isprobavanje oružja na treningu.Igra je dosta brža od prijašnjih Halo igara.Izgleda ljepo i zvukovi su odlični.Može se isprobat i taj Seasson Pass for free.Serveri su dedicated.Uglavnom imam feeling da će bit odlična F2P multiplayer igra ako je ne zakenjaju previše sa mikrotransakcijama i XP boostevima.
A od kampanje očekujem da konačno nadmaš HALO Reach,meni najbolju HALO igru.

MEGATAMA pon 27.9.2021 10:56

Opaaa zanimljiva situacija....

 

Morali su mi resetirat kucni net u Vodafonu jer imam neke probleme zadnjih dana i sad upalim XsX i razumljivo mi je da ne mogu pokrenut niti jednu gamepass igru bez interneta ALI ne mogu niti ove na disku jer mi ne zeli ucitat save naprimjer u AC Odyssey gdje sam skoro 50 sati u igri i ne moze verificirat nekakav dodatni sadrzaj koji su dodali kroz vrijeme...mogu jedino new game 🤣🤣🤣🤣

Znaci ne mogu igrat normalno niti svoje igre na disku ako nisam online.....woow

MSXhunT3R pon 27.9.2021 17:20

Jesu.Pod Game managment za svaku igru imaš save.I za Cloud save ne treba imati nikakvu pretplatu.To još od Xbox One-a tako.I offline možeš igrat sve igre na konzoli.Al samo sa glavnog računa gdje je aktiviran Gamepass.

MEGATAMA pon 27.9.2021 18:15
MSXhunT3R kaže...
Jesu.Pod Game managment za svaku igru imaš save.I za Cloud save ne treba imati nikakvu pretplatu.To još od Xbox One-a tako.I offline možeš igrat sve igre na konzoli.Al samo sa glavnog računa gdje je aktiviran Gamepass.

Pa to sam i ja mislio ali AC Odyssey save nije radio jer konzola nije mogla potvrdit pravo na nekakav dodatni sadrzaj a save je vezan i uz taj sadrzaj.

Zločko sri 29.9.2021 14:07

Pozdrav,

 

Kupio sam sa Gamiv-a kod za Metro Bundle za Argentinsku regiju i postavio sam si tu regiju pod svoj MS Account. 

Kada podignem TunnelBear i odaberem regiju Argentinu i spojim se na redeem.microsoft.com da bi aktivirao taj kod pojavi mi se greška da je kupljen za drugu regiju od moje.

Da li radim nešto krivo ili moram probati preko nekog drugog VPN-a? Pretpostavljam da je do VPN-a jer me nije odveo na MS argentinsku stranicu...

 

azzie sri 29.9.2021 14:27
Zločko kaže...

Pozdrav,

 

Kupio sam sa Gamiv-a kod za Metro Bundle za Argentinsku regiju i postavio sam si tu regiju pod svoj MS Account. 

Kada podignem TunnelBear i odaberem regiju Argentinu i spojim se na redeem.microsoft.com da bi aktivirao taj kod pojavi mi se greška da je kupljen za drugu regiju od moje.

Da li radim nešto krivo ili moram probati preko nekog drugog VPN-a? Pretpostavljam da je do VPN-a jer me nije odveo na MS argentinsku stranicu...

 

 

VPN nije dobar , isti problem sam imao nedavno sa TunnelBear-om (izgleda da ne radi argentina) , probaj drugi VPN.

 

Mozes i preko mobitela naci neku trial verziju VPN-a i aktivirati na mobitelu .

x18x05x sri 29.9.2021 15:32
Zločko kaže...

Pozdrav,

 

Kupio sam sa Gamiv-a kod za Metro Bundle za Argentinsku regiju i postavio sam si tu regiju pod svoj MS Account. 

Kada podignem TunnelBear i odaberem regiju Argentinu i spojim se na redeem.microsoft.com da bi aktivirao taj kod pojavi mi se greška da je kupljen za drugu regiju od moje.

Da li radim nešto krivo ili moram probati preko nekog drugog VPN-a? Pretpostavljam da je do VPN-a jer me nije odveo na MS argentinsku stranicu...

 

 Ovo nisi trebao radit. Samo upališ vpn i na reedem.microsoft.com. Ako si ulogiran odmah ti pokaže za unos koda. 

Combustd sri 29.9.2021 17:39

Meni uopce kod kupovine ne treba vpn. Platim preko paypala uredno, nikakvih problema.

 

Regija na Windowsima UK, regija na konzoli UK, preko Paypala platio Game Pass Ultimate, kupio Assassin's Creed Odyssey u Microsoft Storeu na isti nacin preko konzole, sve uredno radi i nikakvih problema.

DeniZg sri 29.9.2021 19:14
Combustd kaže...

Meni uopce kod kupovine ne treba vpn. Platim preko paypala uredno, nikakvih problema.

 

Regija na Windowsima UK, regija na konzoli UK, preko Paypala platio Game Pass Ultimate, kupio Assassin's Creed Odyssey u Microsoft Storeu na isti nacin preko konzole, sve uredno radi i nikakvih problema.

 Daj probaj jel' ti radi Xcloud na PC-u bez VPN-a.

CroVandal sri 29.9.2021 21:31

Nabavio Xbox series S za 200Eura nisam mogao odolit cijena bila pre dobra iako Imam i PS5. Uglavnom Konzola za te pare je odlicna. Imao sam Xbox One kratko i X360 imam jos uvijek. Igre vrti super i za te pare nema bolje i skoro je necujana prilikom igre.  PS4 Pro koji se cuo kao mlaznjak sam prodao za 210e recimo a ova konzolica je meni osobno duplo bolja.