Stric_Jura ned 8.8.2021 18:05

Pozdrav,

 

uspio sam aktivirati 2x 1 godina Live Gold pretplate za Tursku, iako sam uredno prijavljen u Hrvatskoj (moj MS račun)... do kolovoza 2023 sam miran...

 

ali nikako ne mogu aktivirati za 1 € prelazak na Ultimate...

 

stalno javlja :

 

Change your Microsoft Store region
The region in which you bought your subscription and your Store region need to match. If changing your Store region doesn't work, contact us at Microsoft Support.
Change your Microsoft Store region The region in which you bought your subscription and your Store region need to match. If changing your Store region doesn't work, contact us at Microsoft Support.
PUR-ConversionBlockedCurrencyCountryMismatch
v0S3XgimioWBhOEAGl+Lkw.9
i to iako sam na VPNu u Istambulu, čak sam kao plaćanje za Tursku dodao svoju Revolut karticu i dao joj adresu iz Istambula...
ima tko kavu ideju ?
Brk_007 uto 21.9.2021 02:06

Meni također javlja da se regija ne podudara.

Uzeo 2xgodinu brazila i sve prošlo dobro.

 

Ali...

Kada se ide pretvoriti u ultimate ne prolazi 

Ijavlja "You currently have a subscription from a different region".

 

Da li netko zna rješenje. Buni ga što je gold brazilski pretpostavljam.

 

 

Stric_Jura uto 21.9.2021 09:28

znači, plaćanje karticom koja je za Brazil (može se staviti virtualni Revolut  na svoj  account kao dodatna kartica, prvo te pita za koju je zemlju)..

 

ja sam privremeno i svoj MS račun stavio u Tursku, pa je valjda i moj Xbox povukao Tursku, te preko VPN-a išao na MS store i uplatio 1$ za GPUltimate koji je odradio konverziju...

vlatko ned 26.12.2021 09:12

Imam problem sa spajanjem Speedlink volana, spojen po uputama na xbox one s ali ne radi. Konkretno model Trailblazer za konzole i PC.
Ne znam sta se tu uopce moze napraviti jer preko konzole ne mogu ni driver updetati niti sta drugo,ne prepoznaje ga pod accesories,na PC je spojen i radi ali nije isoroban u igri jer nema instalirane, otvara postavke na home tipku.

toni_hrvat_hr pet 7.1.2022 18:06
vlatko kaže...
Imam problem sa spajanjem Speedlink volana, spojen po uputama na xbox one s ali ne radi. Konkretno model Trailblazer za konzole i PC.
Ne znam sta se tu uopce moze napraviti jer preko konzole ne mogu ni driver updetati niti sta drugo,ne prepoznaje ga pod accesories,na PC je spojen i radi ali nije isoroban u igri jer nema instalirane, otvara postavke na home tipku.

 Ovo sam našao na redditu, pa ti možda pomogne da spojiš volan sa Xbox One S

 

https://m.imgur.com/a/xVFbFWa

silasara2 pet 4.2.2022 11:39
LeftY_CRO kaže...
silasara2 kaže...

jel netko kupovo game pass ultimate sa aliexpressa?

kakva su iskustva, jel radi?

 dobis novi racun, prijavis se sa tim racunom i to je to.

ja kupio 3 mjeseca za probu, nije bilo problema

a jel mozes igrat igre sa svog racuna, il moras ponovo skidat i instalirat igre?

imam aktiviran obican game pass koji se svaki mjesec obnavlja putem paypala

Tomina čet 10.3.2022 14:30

Pozdrav ekipa,

 

jel moguće klonirati cloud igranje na mobitelu na android tv?

 

Imam P40pro, probao sam kloniranje na tv, radilo se o jednoj excel tablici i uredno je radilo.

 

No da li to isto tako radi ako bi klonirao cloud video igru kooju naravno igram sa kontrolerom na mobitelu?

Tomina pon 14.3.2022 07:37

Teško, juče sam se namučio dok nisa pronašao koliko toliko dobar vpn za PC, jer treba promjeniti regiju.

Skinuo sam Aviru vpn, besplatna je, ali ima dosta restrikcija, tipa da ne možeš odabrati državu nego se spaja na najbliži vpn. Meni jučer Austrija.

 

Dobra stvar je da čim se igra pokrene - vpn se može ugasiti jer više ne treba.

 

E sad - ja sam imao glupu ideju - pokrenuti na HP 250 G7 laptopu Xbox verziju Flight simulatora. Skinuo sam gamepass aplikaciju (imam još pola godine aktivnu pretplatu), ali pošto je igra dostupna za PC - nemam opciju pokretanja cloud verzije igre. A skinuti PC igru neću jer ju nemogu pokrenuti.

 

No može se virtualno igrati preko browsera, i onda pokreće sve dostupne iz cloud-a.

 

Nije to to, loše izgleda, trza (iako mi je jučer internet išao preko 30 mb/s), ali to je svejedno preko browsera....Probat ću pokrenuti na Xbox One pa ću onda vidjeti kako izgleda taj streaming.

mariclius sub 19.3.2022 15:49

Vrijedi li xbox one X sa forza 4 i motorsport 7 za 1200 kn?
Zanima me u biti samo forza i još neke druge racing igre.
Series S mi nije privlačna jer ima samo za digitalne igre. Kolega mi ima kolekciju xbox igri pa bi imao šta igrati. U biti i ne daje mi se više od toliko love jer imam PS5.
Vidim da forza 4 ima 1080p/60 fps što mi je odlično. Nadam se da i neke starije igre imaju 60 fps na One X.

mariclius sub 19.3.2022 17:02

A računam za series S oko 1800 kn bez igri. Ganjaj pretplatu ili kupi koju forzu i već si na 2000+.
A, kolega hrpu fizičkih 360 i one igri za one X.
Koji je biser uopće davao takva imena xbox konzolama. Mene vuče bilo šta samo da forzu igram, a tebe series X😆

Hexfire sub 19.3.2022 17:42

Vuće me prokleti Elden Ring :D.

Debilni nazivi na stranu, One X je odlična konzola. Iznenađujuće tiha u odnosu na PS4 PRO.

Što se samog gaming iskustva tiče, nisam puno dobio sa prelaskom na Series S, štoviše neke igre rade i lošije na SeS.

Ali teško bih se više vratio natrag. Kad se navikneš na responzivnije sučelje, drastično brži loading i genijalni quick resume mislim da nema povratka :)

mariclius sub 19.3.2022 22:08

Tebi nema druge nego preći na series X. Taman se dogovori sa onim forumašom šta prodaje ovdje:)

Mislio sam da će mi PS5 biti dovoljan u ovim godinama da smirim strasti prema gejmanju, ali izgleda meni dođe na isto imao li 15, 30 ili 50 godina:)
Uzeti ću xbox one X. Imam još jedan bežični kontroler sa adapterom. Valjda bi trebao raditi na one X. Ako da, taman bi imao 2 kontrolera.

mariclius ned 20.3.2022 14:09

Pored forza 4 i motosport 6 vrijedi li igrati starije naslove tih serijala?
Moram preko pc odvrtiti na 74 stranu ove teme da vidim kako se uzima taj pass jer kad sam vidio listu podržanih igara već me vuće želja da uzmem.

mariclius pon 21.3.2022 22:34

Stigao Xbox One X. Konzola je ok, ali sam oduševljen igrama. Forza Horizon 4 i Motorsport 7. Ne znam koja mi je bolja. Motorsport 7 je iz 2017 ako se ne varam, ali izgleda predobro. Budem li imao priliku definitivno kupujem series X.
Nakon PS5 mi je One X malo spor. U biti više mi je čudno sučelje pa se malo pogubim.
Sve u svemu prezadovoljan sam. Kad malo razmislim danas sam zaboravio na gt7:)

mariclius sub 25.6.2022 19:06

Ugodno se iznenadio kad sam vidio da na UK prolazi Visa Erste kartica žiro račun. Napravio novi profil i za 1 funtu uzeo game pass da odigram sniper elite 5.
Kupio i za klince za 4 funte rayman origins kojega nisam našao nigdje za kupiti.

nul-3 čet 22.9.2022 08:38

Malo me buni ovo One, One X, One S.

 

Do sada sam bio na PS, pa sam zadnje imao PS4 a PS5 mi je malo skup trenutno. 

 

Koristim konzolu samo za Fifu, tako da mi performanse nisu bitne nego samo što duža podrška.

 

Molim za pomoć.