mar123 uto 31.1.2023 01:55
Damir22 kaže...
Ljudi, covjek da 80eur, kupi igru na zaseban (novi) account, i onda prodaje login podatke.

Proda 10 puta samo po 25 eura.... Jasna racunica svima. Jedna igra jedan account, ukljuci 2 step, i nema mjenjanja login sifre od strane kupaca...

Tako nekako to vjerovatno ide, a realno, ljudi ce igru odigrati, obrisati account i bas ih briga vise za sve....

 kako je moguce na jedan account igrat na 10 konzola?

snake44 uto 31.1.2023 09:28

Koliki je omjer igranja i cut scena u TLOU 1? I mogu li se cut scene preskočiti? Pitam jer iako volim dobru priču, nekad volim preskočiti. Realno imam malo vremena za igranje i onda kad upalim ps onda stvarno želim igrat a ne gledat nešto. Npr. frend mi posudio ragnaroka, popizdio sam sa cut scenama koje još nemožeš ni preskočit nikako. 

Gajotres uto 31.1.2023 09:46
mar123 kaže...

ja ne kuzim o cemu pricate vi, kupujete ukrade psn accounte, kraj price, neki budu vraceni odma, neki ne budu. ali na kraju price svi su ukradeni, ili vam nije sumnjivo kad dobijete neciji mail za login i sto nekad na tim accountima uz igru koju ste kupili bude jos nekih igara. 

 

ne kazem ja da je ovaj preprodavac s njuskala prevarant, vjerujem da on svoj dio odradi kako spada i ne vara ljude, no svejedno prodaje nesto sto nije legalno. 

 

otprilike kao da ja kradem aute i onda ih posteno prodajem dalje i ne zajebem nove kupce, ali sam slucajno zajebao covjeka kojem sam auto ukro. 

 

 

Kratki tečaj pošto nema zdrave logike da netko uspije ukrasti recimo 10 acconta na kojima je jedina igra recimo GoW ili DS: Remake i plus da nitko od stvarnih vlasnika nema pristup orginalnoj email adresi 

 

Opcija 1: Kupi igru za 55€ proda npr bitanigi primari account za 40 a hummer0u secondari account za 35, ne zna iskreno da li radi na PS5 ghost account kojeg proda za 30 to je bilo na PS4. Njih tri umjesto 80€ dobiju igru za manje od pola a on ima profit.  

 

Opcija 2: S ukradenom kredinom karticom kupi igru, isto je proda u dva ili tri primjerka kao gore što sam opisao, account bude banan kroz mjesec dana ali on ima pare i završi u zatvoru. Skoro prije dvadeset godina mi je to pokazao jedan dečko iz Bosne, tad je imao 17g i uza sve mjere opreza i zaštite su ga uhitili.   

antimadridista uto 31.1.2023 09:50
snake44 kaže...

Koliki je omjer igranja i cut scena u TLOU 1? I mogu li se cut scene preskočiti? Pitam jer iako volim dobru priču, nekad volim preskočiti. Realno imam malo vremena za igranje i onda kad upalim ps onda stvarno želim igrat a ne gledat nešto. Npr. frend mi posudio ragnaroka, popizdio sam sa cut scenama koje još nemožeš ni preskočit nikako. 

 Mislim da si promašio igru. The Last of Us je linearna igra, igra koja inzistira da uđeš u taj svijet, saznaš više o likovima i slično. Recimo da je kao nekakva TV serija top produkcije kroz koju prolaziš igrajući. To mi je otprilike ko da igraš FIFA-u i tražiš malo manje nogometa. Ali čak i sa cutscenama igra uopće nije preduga. Ali nije svatko za taj tip igara, to je sigurno.

 

Kod mene je baš suprorno, ja tražim takve igre u današnjem moru open world igara koje me smore.

Vandit uto 31.1.2023 09:51

Počeo sam igrati Star Wars Jedi: Fallen Order i ne znam jel' to samo do mene ali ja sam u toj igri katastrofa. Znači umorim se dok ubijem onog ogromnom crva. Borba i kontrole su mi totalno konfuzne i nikako se ne mogu naviknuti. Baš ono, teški kaos. 

Cansee uto 31.1.2023 10:25
Vandit kaže...

Počeo sam igrati Star Wars Jedi: Fallen Order i ne znam jel' to samo do mene ali ja sam u toj igri katastrofa. Znači umorim se dok ubijem onog ogromnom crva. Borba i kontrole su mi totalno konfuzne i nikako se ne mogu naviknuti. Baš ono, teški kaos. 

 

igraš na playstationu ili na PC? ja sam igrao na PC i prvo sa mišem i tipkovnicom i bilo mi je užasno tako, stalno me ona prva žaba ubijala, onda sam se prebacio na kontroler i sve je bilo odlično i puno lakše

Vandit uto 31.1.2023 10:28

Playstation. E to, ta žaba. Pošto se lik ne okreće automatski za neprijateljem onda mi je nezgodno jer moram i kameru okretati. Dosta konfuzno. Probat ću još par puta, ako ne bude išlo ide delete. :)

Crocopzmaj12 uto 31.1.2023 11:30

nemoj je delete... i sam je prvi put igram... samo nastavi... dok krenu skilovi gore i učenje novih poteza... a onda se sve mjenja... ok je igra, samo me mape znaju umoriti koliko su ogromne, a ako nisi otvorio prečac, onda ima balamasanja do drugog kraja

robogo uto 31.1.2023 12:02

Fallen Order je prva igra na kojoj sam difficulty smanjio na minimum, jer se u suprotnom totalno nanerviram.

Kao da su soulsborne igru zamaskirali u Star Wars kostim, sve je u proučavanju protivnika i timingu borbe i parryinga. Malo mi je bilo neočekivano, ali nakon što sam otkrio/našao dodatne moći, kao da je malo lakše za igrati, čisto iz razloga što iz taktičke perspektive ima više izbora.

Nakon Horizona jednostavno nije bilo druge nego smanjiti težinu i pustiti mozak na pašu.

Za precizan timing i parrye imam Tekken, pobogu.

Vandit uto 31.1.2023 14:21
Crocopzmaj12 kaže...

nemoj je delete... i sam je prvi put igram... samo nastavi... dok krenu skilovi gore i učenje novih poteza... a onda se sve mjenja... ok je igra, samo me mape znaju umoriti koliko su ogromne, a ako nisi otvorio prečac, onda ima balamasanja do drugog kraja

 Aj, aj...Poslušat ću te. :) 

 

robogo kaže...
Fallen Order je prva igra na kojoj sam difficulty smanjio na minimum, jer se u suprotnom totalno nanerviram.

Kao da su soulsborne igru zamaskirali u Star Wars kostim, sve je u proučavanju protivnika i timingu borbe i parryinga. Malo mi je bilo neočekivano, ali nakon što sam otkrio/našao dodatne moći, kao da je malo lakše za igrati, čisto iz razloga što iz taktičke perspektive ima više izbora.

Nakon Horizona jednostavno nije bilo druge nego smanjiti težinu i pustiti mozak na pašu.

Za precizan timing i parrye imam Tekken, pobogu.

 Haha, da, totalno. S razlogom ne igram soulsborne igre, hoću igrati opušteno, a ne da ne mogu pobijediti jebenu žabu. 

Gogy7 uto 31.1.2023 15:30

Ma drugo je soulsborne di ti mozes otici nafarmati duša za level up.
Ja sam nakon te zabe stavio na easy i gotovo. To je jedan od razloga zbog kojih igram na easy a sve souls igre sam prešao. Tesko je naci fair tesku igru, vecinom se to svodi da neprijatelj ima ogroman hp i attack pa se ti misli.
Jedi fallen order je potpuno druga igra zadnjih sat dva kad dobijes onaj skill di stojis na mjestu i izmices napadima.

Promster uto 31.1.2023 20:58

Evo i nešto normalnijih cijena kod nas.

 

20€ skuplje nego na Amazonu ali možeš birati jedan od paketa sa fizičkom igram pa prodati, tad se vjerojatno cijena izjednači.

 

Jel netko kupovao s tog GamerShop-a? Moram priznat da sad prvi put čujem za njih.

 

Promster uto 31.1.2023 21:06
Hexfire kaže...
Hrpa nas je kupila Xboxove kod njih jer su najpovoljniji. Nemaš brige osim što je plaćanje samo pouzećem.

Pa dobro to i nije minus...

 

Nego, ova cijena na Amazonu od 620€ (bez našeg PDV-a i cijene dostave) je zapravo vjerojatno najniže što će ići. Sony je digao MSRP na 550€ u Europi + još GoW koji ti naplate 70€ jer je to sad 'standardna' cijena i to je to.

Bitanga uto 31.1.2023 21:57
Promster kaže...
Hexfire kaže...
Hrpa nas je kupila Xboxove kod njih jer su najpovoljniji. Nemaš brige osim što je plaćanje samo pouzećem.

Pa dobro to i nije minus...

 

Nego, ova cijena na Amazonu od 620€ (bez našeg PDV-a i cijene dostave) je zapravo vjerojatno najniže što će ići. Sony je digao MSRP na 550€ u Europi + još GoW koji ti naplate 70€ jer je to sad 'standardna' cijena i to je to.

 

Donekle je minus jer ne možeš kupiti na rate.

antimadridista uto 31.1.2023 23:37
MEGATAMA kaže...

Apsolutno se slazem,i meni je standardni Dual Sennse najbolji gamepad od svih koje sam probao od 1986 do danas.

Ovaj Pro mozda jednom dodje na red ali vidim da ga svi od reda hvale.

 

https://youtu.be/kRHnJCmCvRM

 Previše mi je to love za kontroler da je ne znam koliko dobar. Recimo za Xbox sam kupio od PowerA kontroler za nekih 80-ak eura i oduševljen sam. Ima 4 back tipke, podesive triggere i većinu toga što mi treba recimo za neki kompetitivni shooter, a to je skoro 3 puta manje love od ovog.

movie sri 1.2.2023 15:11
antimadridista kaže...

 Previše mi je to love za kontroler da je ne znam koliko dobar. Recimo za Xbox sam kupio od PowerA kontroler za nekih 80-ak eura i oduševljen sam. Ima 4 back tipke, podesive triggere i većinu toga što mi treba recimo za neki kompetitivni shooter, a to je skoro 3 puta manje love od ovog.

Ja sam ga uzeo iz znatiželje. Prodao sam kontroler koji dođe uz konzolu. Prodao sam i kod za igru GOW Ragnarok tako da sam smanjio cijenu konzole za 80 eura. U životu sam potrošio novce i na gluplje stvari tako da se ne zamaram time. U svakom slučaju gamepad izgleda premium. Složio sam si par profila i mogu reći da se razlika vidi čak i igrajući fifu. Nakon što ga koristim par dana stvarno nisam požalio niti eura što sam dao za njega. Kad se privikneš mislim da je povratak na stari s konja na magarca.

Maat sri 1.2.2023 15:43
Junior335 kaže...

Zasto kod nas ne radi direct ps store? Da li uopce imaju u planu nase trziste?

 

S obzirom kako im radi naš store za igre ne bih se previše nadao. Evo još uvijek cijene isključivo u nepostojećoj valuti. Lakrdija.