gamex1423 čet 1.12.2022 10:22
Hexfire kaže...
Cansee kaže...

 

Slabo se spominje Callisto Protocol, igra izlazi sutra, grafički izgleda vrhunski, al naravno svi valjda čekaju recenzije

 

Jako me zanima igra, podsjeća me na Dead Space

 Nemam baš takav dojam. Igra je na puno mjesta proglašena jednom od najiščekivanijih ove godine. A i od ekipe je koja je radila Dead Space pa više manje znamo što očekivati. Koliko će finalni proizvod biti dobar vidjet ćemo, ali očekivanja su jako velika. Sigurno ću odigrati, ako kvalitetom bude na tragu prvog DS. 

 Kazu iz creditsa da se vidi da je 150 ljudi iz Sony radilo na igri, cak su koristili i njihov mocap studio.

Cansee čet 1.12.2022 10:55
Hexfire kaže...
Cansee kaže...

 

Slabo se spominje Callisto Protocol, igra izlazi sutra, grafički izgleda vrhunski, al naravno svi valjda čekaju recenzije

 

Jako me zanima igra, podsjeća me na Dead Space

 Nemam baš takav dojam. Igra je na puno mjesta proglašena jednom od najiščekivanijih ove godine. A i od ekipe je koja je radila Dead Space pa više manje znamo što očekivati. Koliko će finalni proizvod biti dobar vidjet ćemo, ali očekivanja su jako velika. Sigurno ću odigrati, ako kvalitetom bude na tragu prvog DS. 

 

mislio sam ovdje po forumu, baš nikako nisam vidio da netko priča o tome. A nisam znao da baš ta dead space ekipa radi i ovu igru, to su valjda dobre vijesti

Bitanga čet 1.12.2022 11:45
antagonist kaže...

Samo da dam svoj feedback. dakle imam LG LED 50UK6950PLB i PS5 igre su izgledale odlicno. Kada sam prvi put igrao igre u HDRu bilo mi je wow.

 

Vrag mi nije dao mira i vidio sam da se LG C1 55' za black friday prodaje za 6800kn i odlucim ga uzeti. Razlika tj wow faktor mi je trajao svega 1 min jer sam se nakon toga navikao na tu sliku i kvalitetu. Iskreno, mislio sam da ce mi biti puno puno veci skok u tehnologiji. 

Od igara igram samo mw2 i warzone 2, dakle puni potencijal koristim. Za filmove i serije imam netflix, disney i HBO i ne mogu reci da mi je puno bolje gledati sadrzaje.

 

Veci mi je efekt bio kada sam prvi put uzeo LED nego sada s LED-a na OLED. 

 

Da li za mene vrijedi nadoplatiti 2000-3000kn za konkretni model koji sam koristio da bi imao 120HZ TV, mislim da ne. Kazem, za mene. 

 

P.s. prodajem gore navedeni TV 😁😂

 

Kod mene je obrnuto, i nakon 2 godine još uvijek se divim HDR slici, čak i u ograničenim bitrateima streaming servisa svejedno izgleda nekoliko klasa iznad SDR contenta.

A u Call of Duty igrama se nećeš baš nauživati HDRa.

 

No, kao što rekoh, i bez OLEDa se može uživati u gamingu, na PCu tako uživamo od prvih računala :-) Ali da nema razlike teško da itko normalan može tvrditi.

zuper čet 1.12.2022 11:47

Došla meni konzola sa ekupi.
Oglašavaju kao C chasis, odnosno najnovija revizija, ali ja dobio cfi-1116a. Znači prošlogodišnja.
Mislim nije toliko bitno, neću vratiti, ali ipak krivo oglašavaju...

Damir22 čet 1.12.2022 12:58

Mala pomoc....

Klinac me udavi, hoce koristiti ps5 kontroler na pc..... E sad, znam da treba neki bluetooth stick, ali sto, kako, gdje...nemam pojma.

Pa ako netko koristi nesto, ima nesto za preporuciti da provjereno radi...
Hvala!

Q-Tip čet 1.12.2022 13:00
gnautix kaže...
Da, takoder i meni. Ne znam da li da se zalim, jos im je reklama ‘novi bundleovi’, dok je tjedan dana prije bio B chassis s istim igricama i isto je bio CFI-1116

 

Ja ne razumijem kako vam se uopće da zamarati takvim stvarima, dajte uživajte u konzoli i pustite verzije na miru. 

 

Imam prvo izdanje i nikad ni najmanji problem, ne čuje se, ne škripi, ne zagrijava se, ne prigovara, radi kao švicarski sat.

 

Otkud vam vremena i volje zamarati se jel B-chassis ili je C-chassis ili je možda 1116 ili 12982 ili 0438.287? 

Bitanga čet 1.12.2022 13:12
Q-Tip kaže...

 

Ja ne razumijem kako vam se uopće da zamarati takvim stvarima, dajte uživajte u konzoli i pustite verzije na miru. 

 

Imam prvo izdanje i nikad ni najmanji problem, ne čuje se, ne škripi, ne zagrijava se, ne prigovara, radi kao švicarski sat.

 

Otkud vam vremena i volje zamarati se jel B-chassis ili je C-chassis ili je možda 1116 ili 12982 ili 0438.287? 

 

Problem je što krivo oglašavaju, a to im se neće obiti o glavu jer ljudi ipak žele konzole. No poneki pojedinac se možda zainati pa im vrati jer nije dobio ono što su reklamirali, a zbog toga je baš i odlučio kupiti.

Ja bi ih kontaktirao na mail bar da se žalim i probao nažicati bar neki kupon za popust za sljedeću narudžbu jer su zajebali.

 

Naravno da je potpuno svejedno koju reviziju imaš, nikad se s tim nisam gnjavio. Obično su novije znale biti tiše i bolje, ali u PS5 slučaju je mislim što starija to bolja.

veseli007 čet 1.12.2022 13:14
Damir22 kaže...
Mala pomoc....

Klinac me udavi, hoce koristiti ps5 kontroler na pc..... E sad, znam da treba neki bluetooth stick, ali sto, kako, gdje...nemam pojma.

Pa ako netko koristi nesto, ima nesto za preporuciti da provjereno radi...
Hvala!

 Pozz!  Klik 

zuper čet 1.12.2022 13:40

Pa naravno da ću uživati u konzoli, nebitno koja revizija. Neću vratiti jer znam da nema razlike na kraju krajeva.
Ali ipak je ovo informatički forum gdje pojedinci se malo više kuže, prate hardver.
A njihova greška je što pišu u naziv da je nova verzija, a isporučuju drugu.
Općenito se tako prodaja ne radi

lobotomac90 čet 1.12.2022 13:50

Jel pokušao netko dobiti refund preko našeg PS storea? Uzeo sam Last of us 2 na akciji i sljedeći dan mi lega kaže da ima igru,nisam downloadao igru niti išta i zatražio refund putem maila jer me na to samo uputilo da bi mi odgovorili kako mi ne mogu dati odgovor preko maila,a  to mi bila jedina opcija za kontakt supporta.

Ja im naravno odgovorio na taj njihov mail i nikakva povratna informacija par dana, napravio još jedan ticket i opet ista stvar, a za koji dan mi istječe onaj rok od 14 dana. Nije neka lova u pitanju tako da nije drama ni ako ne dobijem povrat, ali me zanima čisto informativno jel imao netko s njima natezanja takovih. Čini mi se da im je support dno dna iz priloženog...

gamex1423 čet 1.12.2022 13:52
lobotomac90 kaže...

Jel pokušao netko dobiti refund preko našeg PS storea? Uzeo sam Last of us 2 na akciji i sljedeći dan mi lega kaže da ima igru,nisam downloadao igru niti išta i zatražio refund putem maila jer me na to samo uputilo da bi mi odgovorili kako mi ne mogu dati odgovor preko maila,a  to mi bila jedina opcija za kontakt supporta.

Ja im naravno odgovorio na taj njihov mail i nikakva povratna informacija par dana, napravio još jedan ticket i opet ista stvar, a za koji dan mi istječe onaj rok od 14 dana. Nije neka lova u pitanju tako da nije drama ni ako ne dobijem povrat, ali me zanima čisto informativno jel imao netko s njima natezanja takovih. Čini mi se da im je support dno dna iz priloženog...

 Ne znam za HR ali za US imas support gdje se javis za te stvari. Pravilo je da je refund moguc unutar 14 dana od kupovine i to ako se igra nije pokretala.

Damir22 čet 1.12.2022 14:13

Znam, ali kabl je zadnja opcija, ne uljeva mi povjerenje da pc izmedju stola i poda dijeli komadic kabla... :)

A pod je neizbjezno destinacija, u zaru borbe. Ploca mi nema bt, tako da mi svakako treba neki adapter.....

MEGATAMA čet 1.12.2022 14:14
Cansee kaže...

zadnje pitanje za VRR, guglao sam pa vidio da se to omogući u ps5 postavkama, jel se mora nešto omogućiti i na TV-u ili?

Dali ima tvoj tv game bar funkciju gdje vidis sta je sve aktivno,koja reza,refresh itd?

gamex1423 čet 1.12.2022 14:19
Damir22 kaže...
Znaci, bilo koji bt 5.0 stick ce raditi?

Ili moze i 4.0?

 Kupio bezvezni neki 4.0 BT za PC i radi dualsense preko njega bez problema, samo mu je domet los pa moras biti unutar metar-dva da te ne bi zezalo.

Cansee čet 1.12.2022 14:32
MEGATAMA kaže...
Cansee kaže...

zadnje pitanje za VRR, guglao sam pa vidio da se to omogući u ps5 postavkama, jel se mora nešto omogućiti i na TV-u ili?

Dali ima tvoj tv game bar funkciju gdje vidis sta je sve aktivno,koja reza,refresh itd?

 

ima

MEGATAMA čet 1.12.2022 14:38
Cansee kaže...
MEGATAMA kaže...
Cansee kaže...

zadnje pitanje za VRR, guglao sam pa vidio da se to omogući u ps5 postavkama, jel se mora nešto omogućiti i na TV-u ili?

Dali ima tvoj tv game bar funkciju gdje vidis sta je sve aktivno,koja reza,refresh itd?

 

ima

Onda samo pokrenes game bar kada igras igru sa vrr podrskom pa vidis dali je aktivan.

To bi trebalo bit automatski na TVu ali nikad ne znas.......

lobotomac90 čet 1.12.2022 14:38
gamex1423 kaže...
lobotomac90 kaže...

Jel pokušao netko dobiti refund preko našeg PS storea? Uzeo sam Last of us 2 na akciji i sljedeći dan mi lega kaže da ima igru,nisam downloadao igru niti išta i zatražio refund putem maila jer me na to samo uputilo da bi mi odgovorili kako mi ne mogu dati odgovor preko maila,a  to mi bila jedina opcija za kontakt supporta.

Ja im naravno odgovorio na taj njihov mail i nikakva povratna informacija par dana, napravio još jedan ticket i opet ista stvar, a za koji dan mi istječe onaj rok od 14 dana. Nije neka lova u pitanju tako da nije drama ni ako ne dobijem povrat, ali me zanima čisto informativno jel imao netko s njima natezanja takovih. Čini mi se da im je support dno dna iz priloženog...

 Ne znam za HR ali za US imas support gdje se javis za te stvari. Pravilo je da je refund moguc unutar 14 dana od kupovine i to ako se igra nije pokretala.

 

Ma sve to meni jasno, i ispunjavam uvjete, nego mi oni na prvi kontakt supporta putem maila odgovaraju da mi ne mogu putem maila odgovoriti na upit i pošalju mi link preko kojeg mogu otvoriti novi upit, naravno putem maila.

A na taj njihov mail sam odgovorio i nema povratne informacije s njihove strane.

Maat čet 1.12.2022 14:41
Damir22 kaže...
Znam, ali kabl je zadnja opcija, ne uljeva mi povjerenje da pc izmedju stola i poda dijeli komadic kabla... :)

A pod je neizbjezno destinacija, u zaru borbe. Ploca mi nema bt, tako da mi svakako treba neki adapter.....

 

Na kabelu će raditi odlično. Na što točno misliš da će pod biti destinacija, za što? i Zašto?

Bitanga čet 1.12.2022 15:09
MEGATAMA kaže...

Dobra vijest za sve koji zele igrat Warzone 2.0 na Ps5,igra se vrti fantasticno u 120fps modu.

Uz VRR ovo je savrseno glatko na 120hz a input lag je tada oko 5ms na LG oledima sto je dovoljno nisto i za natijecanja.

 

https://youtu.be/xpmCnS3-cwY

 

Ma Warzone ima hrpu problema, ali input lag i FPS nikad nisu bili jedni od njih.

Kakva natjecanja u warzoneu.