neznalica90 uto 27.9.2022 18:41

ekipa jel zna netko moze li se negdje kupiti produljeno jamstvo za ps5 kao sto je to bio slucaj sa ps4?

 

imam jos nekih cca 2 mj garancije pa bi htio to produljiti, a u trenutnku kad sam kupovao u SD nisu nudili tu opciju.

Bitanga uto 27.9.2022 21:12
neznalica90 kaže...

ekipa jel zna netko moze li se negdje kupiti produljeno jamstvo za ps5 kao sto je to bio slucaj sa ps4?

 

imam jos nekih cca 2 mj garancije pa bi htio to produljiti, a u trenutnku kad sam kupovao u SD nisu nudili tu opciju.

 

Kaj će ti jamstvo, vidiš da ih nema ni za one koji imaju jamstvo :-)

LordSnow sri 28.9.2022 09:45

Da li je nekad uz ps5 konzolu dijeljen i digitalni code za igru Horizon forbidden west? Na oglasniku neko prodaje digitalni code za igru za koju kaze da je dobio uz ps5, znači, ne radi se o prodaji acc sa igrom nego isključivo digitalni code za igru.

Dlaka sri 28.9.2022 11:03
LordSnow kaže...

Da li je nekad uz ps5 konzolu dijeljen i digitalni code za igru Horizon forbidden west? Na oglasniku neko prodaje digitalni code za igru za koju kaze da je dobio uz ps5, znači, ne radi se o prodaji acc sa igrom nego isključivo digitalni code za igru.

 Da, ja sam od frenda dobio tako kod za igru.

Marcek555 sri 28.9.2022 20:05
Gogy7 kaže...
Ako netko ima kod viska ja bih kupio.
Na instant gamingu je 37€ ali ne pise regija. Ako netko nudi za 30€ kupujem. Treba mi za bozicni giveaway 🤗

 Poklonim ti ja zapakiranu novu Star wars jedi fallen order za giveawy ak hoces, stoji mi doma vec pun k 

amd freak čet 29.9.2022 07:37
Marcek555 kaže...
Gogy7 kaže...
Ako netko ima kod viska ja bih kupio.
Na instant gamingu je 37€ ali ne pise regija. Ako netko nudi za 30€ kupujem. Treba mi za bozicni giveaway 🤗

 Poklonim ti ja zapakiranu novu Star wars jedi fallen order za giveawy ak hoces, stoji mi doma vec pun k 

 Gogy imam i ja jedan allstars za ps5 zapakiranu...ako te nije to sramota dijeliti xD

 

Mada mislim da njemu odgovaraju jedino digitalni ključevi kad ima publiku iz cijelog svijeta.

 

Poštarina do tipa koreje bi ga izašla više od 5x vrijednosti te igre :D

gamex1423 čet 29.9.2022 09:01

Playstation Stars program danas krece u aziji, ubrzo ce i za us te europu.

Novi program putem kojeg se odredjenim aktivnostima i kupovinama na ps konzoli zaradjuju poeni, koji se poslije mogu zamjeniti za razne digitalne stvari, ukljucujuci i igre i wallet dopune.

Ranije su imali nesto slicno samo za US i bilo je dosta losije od ovog.

 

 

https://blog.playstation.com/2022/09/28/playstation-stars-launches-in-asia-today-with-additional-markets-coming-soon/

 

 

Vandit čet 29.9.2022 11:18
LordSnow kaže...

Da li je nekad uz ps5 konzolu dijeljen i digitalni code za igru Horizon forbidden west? Na oglasniku neko prodaje digitalni code za igru za koju kaze da je dobio uz ps5, znači, ne radi se o prodaji acc sa igrom nego isključivo digitalni code za igru.

 Kada se kupi PS5 u Horizon Forbidden West bundle-u ne dobije se fizička igra nego kod. Vjerujem da se ovdje o tome radi, a vidio sam i na redditu da ekipa dijeli kodove.