Wolverine uto 24.5.2022 09:55
MEGATAMA kaže...

Sta su ovi extra tieri ps+ pretplate vec dostupni?

Vidim da ima hrpa videa youtubera gdje igraju razne Ps1 i Ps2 igre....

 u nekim dijelovima svijeta da, u Aziji od 24.5., Japanu od 2.6., u objema Amerikama 13.6, a u Europi, Australiji i Novom Zelandu od 23.6.

Crocopzmaj12 uto 24.5.2022 10:51

ovo je sve luđe i luđe... sada na ps5 igrati ono što na ondašnjem "rambu" nisam htio igrati jer je bilo u k.rcu

 

svaka čast ekipi koja može igrati ove eldene i dr... ja sam od gran turisma, ali osim njega, odigrao sam spidermana i ratcheta... a ovo dalje nemogu komentirati, jer nisam od tih igri (da jebenu poštu nosam po tri sata...)

Damir22 uto 24.5.2022 10:56

Sony na sve moguce i nemoguce nacine pokusava sakriti da za aktualnu konzolu nema igara.....

Svaka cast klasicima, retro forama, nostalgiji, ali sad ponovo musti novce na 20 godina starim igrama...

Zalosno.....

greysaint0 uto 24.5.2022 11:51

Prošao sam kroz kompletni katalog igara na HK PS storeu i mogu reći da je meni osobno pušiona. Možda par stvari za odigrati.

 

Prelazim na mjesečni model plaćanja pretplate kad mi ova istekne - kad odigram ono što je zanimljivo spuštam se na najniži rang. PS1/2/3 igre križam jer me ne pere nostalgija dok je PS4/5 ponuda očekivano loša.

 

Sony ko Sony, ništa ne može iz prve kako spada, niti VRR niti novi PS+.

MEGATAMA uto 24.5.2022 12:43

Ja sam odigrao skoro pa sve sto me zanimalo na Ps1 i Ps2 u doba kada su te konzole izasle,mene bi privuklo da u pretplatu netko ubaci arcade igre ali perfektne verzije..Konami,SNK,Sega,Namco,Capcom itd itd....to su realno mozda i tisuce igara koje nisam imao priliku igrat i za to bih dao lovu makar da probam dio tih igara.

antimadridista uto 24.5.2022 12:48

Vi kao da ste prespavali zadnjih par godina ili niste dovoljno pratili situaciju pa niste vidjeli koliko je Sony pobrao hejta jer su ljudi govorili da ih nije briga za svoj katalog igara od prošlih generacija dok Microsoft jest? Sad vam odjednom čudno da ulažu u taj dio. Iskreno, ne vidim se u ovome i ne vjerujem da ću plaćati za tu pretplatu, ali zašto je točno problem da se ona nudi? Ima ljudi koji će igrati te igre. Recimo i Nintendo stalno dobiva hejt jer ne daju Gameboy i ostali katalog starijih igara na Switchu. A kladim se da će ljudi pljuvati čim to napokon dođe na Switch. Nikad ništa ne valja.

MEGATAMA uto 24.5.2022 12:56
antimadridista kaže...
Vi kao da ste prespavali zadnjih par godina ili niste dovoljno pratili situaciju pa niste vidjeli koliko je Sony pobrao hejta jer su ljudi govorili da ih nije briga za svoj katalog igara od prošlih generacija dok Microsoft jest? Sad vam odjednom čudno da ulažu u taj dio. Iskreno, ne vidim se u ovome i ne vjerujem da ću plaćati za tu pretplatu, ali zašto je točno problem da se ona nudi? Ima ljudi koji će igrati te igre. Recimo i Nintendo stalno dobiva hejt jer ne daju Gameboy i ostali katalog starijih igara na Switchu. A kladim se da će ljudi pljuvati čim to napokon dođe na Switch. Nikad ništa ne valja.

Slazem se,ovo je dodatna opcija pa ljudi mogu birat dali zele placat to ili ne.

Bitanga uto 24.5.2022 13:07
Damir22 kaže...
Sony na sve moguce i nemoguce nacine pokusava sakriti da za aktualnu konzolu nema igara.....

Svaka cast klasicima, retro forama, nostalgiji, ali sad ponovo musti novce na 20 godina starim igrama...

Zalosno.....

 

Ista stvar je i na Nintendu.

 

A nije ni PC nešto bolji u zadnjih godinu dvije po pitanju novih igara.

Al možda i bolje, kolko sam para spržio na igre, dobro će mi doći par godina predaha :-)

Damir22 uto 24.5.2022 13:31

Ma nitko se ne buni.....

 

Recimo, meni je ps plus extra zanimljiv u kontekstu da platim jedan mjesec, odigram te 2-3 igre koje su mi zanimljive, bolje receno, pokusam igrati, jer uopce nema garancije da bi ih stvarno i odigrao do kraja, nakon toga, jednostavno vise nemam "motiva" placati taj level pretplate. 

 

Jer vecina igara s liste je odavno prezvakana, odigrana, zaboravljena, a ukoliko mi bas neka toliko znaci, radije cu iznos mjesecne pretplate za extra dati za fizicku kopiju igre.

 

Dodatan problem s ovim popisom je taj, sto onaj tko religiozno placa ps plus pretplatu, taj vecinu naslova vec ima u kolekciji, ne pratim fanaticno ps plus zadnjih godina, ali onako letimicno, vecina stvari je vec bila davana kao "free" u sklopu pretplate.

 

Odlicna stvar za nove korisnike, i ocigledno su oni ciljana publika ovog proizvoda, za relativno malo novaca godisnje ce imati pristup manje vise svim bitnim igrama ps4 ere, ako jos budu prosirivali listu, jos bolje.

 

Ove time triale uopce necu komentirati, to je extra level lopovluka, nekada je bilo normalno da igra ima demo, da se moze na neki nacin isprobati i vidjeti prije kupnje, onda smo imali period kad je ta praksa bila totalno zaboravljena, a danas se evo netko odlucio i triale naplacivati....

 

A lista je sve nego impresivna..... 

 

 

Vandit uto 24.5.2022 14:51

Nostalgija je zajebana stvar. Par puta sam pao na tu foru, ali više ne. Nema tog boga da bi sada upalio neku PS1 igru. Masa igara mi je ostala u super sjećanju, a sad da unatoč ograničenom vremenu idem prelaziti Metal Gear Solid?! Nema šanse. Super je što Sony sada imao kao svoj katalog igara, ali meni osobno ne daje nikakvu dodatnu vrijednost brandu. 

 

Više me zanimaju nove igre koje tek trebaju izaći. Problem je što je ponuda prilično oskudna. 

MadDogMattis uto 24.5.2022 19:52
Vandit kaže...

Nostalgija je zajebana stvar. Par puta sam pao na tu foru, ali više ne. Nema tog boga da bi sada upalio neku PS1 igru. Masa igara mi je ostala u super sjećanju, a sad da unatoč ograničenom vremenu idem prelaziti Metal Gear Solid?! Nema šanse. Super je što Sony sada imao kao svoj katalog igara, ali meni osobno ne daje nikakvu dodatnu vrijednost brandu. 

 

Više me zanimaju nove igre koje tek trebaju izaći. Problem je što je ponuda prilično oskudna. 

 ja sam rekao da ću rađe čekati remake, nema smisla da si uništavam visoko mišljenje o igrama koje sam igrao prije 20 godina i bio oduševljen.


SimeKZ sri 25.5.2022 18:51
Bitanga kaže...

Ništa PS+ popust za days of play?

 U aziji su dobro sredili za ove koji kupuju PS+ na akciji. Fino nadoplati prvo razliku u punoj cijeni pa tek onda nadoplatu za jednu od visih verzija novih PS+.

Bitanga sri 25.5.2022 19:07
SimeKZ kaže...
Bitanga kaže...

Ništa PS+ popust za days of play?

 U aziji su dobro sredili za ove koji kupuju PS+ na akciji. Fino nadoplati prvo razliku u punoj cijeni pa tek onda nadoplatu za jednu od visih verzija novih PS+.

 

To mi je ok. No ne pitam zato uopće. Ne planiram kupovati više verzije trenutno.

Slučajno mi baš sad ističe PS+ i to bih trebao obnoviti... ili ne.

Cansee sri 25.5.2022 21:17
Gogy7 kaže...
Dualsense controleri 400kn u infomarku

 

u ovo bio čak uletio da mi bude za PC, al kad me strah da se ne razjebe. Vidim da malo malo pa neka sranja s tim kontrolerima, a sad i nije  baš da mi se da zafrkavati sa garancijama

greysaint0 čet 26.5.2022 13:42
icek_picek kaže...

Pitanje za znalce. Imam ovaj TV, al s obzirom da nema HDMI 2.1 već 2.0, jel to znači da ne mogu korisitit blagodati PS5 i 120Hz?

 

Na PS5 i HDMI 2.0 nećeš moći imati 4K@120Hz, maksimalno 4K@60Hz. Uz to, 2.0 standard službeno nema podršku za VRR niti ALLM. Napominjem da su tu neki TV-i iznimka gdje su proizvođači planirali i lansirali VRR na HDMI 2.0.

mata94 čet 26.5.2022 13:49

Dualsense PS5 kontroleri na akciji u Sancti 449 kuna. S kodom MPLUSGAME u košarici ispadne 359.20. Najjeftinije dosad čini mi se. :)

Kod narudžbe morate u napomenu napisati broj Multiplus kartice u tom slučaju. Cijena vrijedi za bijeli, crveni, ljubičasti, rozi i plavi. Crnog trenutno nema.

 

EDIT: vrijedi i za sve igre na sniženju (i ostali pribor).

MasterG čet 26.5.2022 18:14
Gogy7 kaže...
Uzmi bez brige, nije ti to garancija di moras cekati tjedan dana da poprave.
Doneseš i dobiješ drugi. Nisam jos cuo da su nekom odbacili garanciju zbog drifta

ne samo da nisu odbili na licu mjesta..frend došao sa dva ispravna i rekao da driftaju, uredno dobio dva nova

tak da ak je još pod garancijom, samo rokaj, neće sony propast