iMik čet 27.1.2022 07:06
greysaint0 kaže...
IvanDado kaže...
Ne znam, cudna mi je ekskluzivnost na samo 3 mjeseca. Vidjet cemo, igra izlazi u 12. mj. tako da do iduceg proljeca 0 bodova.

 

Ta informacija je procurila u Epic v Apple tužbi gdje je po sudskim dokumentima procurilo da je STALKER 2 samo 3-mjesečna ekskluziva.

 

Koliko sam čitao, informacija je da je release date otklizao na jesen, što opet znači da bi moglo do kraja godine ili početkom iduće.

Službeno s njihove stranice - available DECEMBER 8TH, 2022.

https://www.stalker2.com/

antimadridista čet 27.1.2022 10:43
MSXhunT3R kaže...
Jesu zaostali.Xbox to ima još od 2016.god,slanje videa i screenshotova u aplikaciju na mobitelu.

 Meni je retardiranije to što preko Xbox appa ne mogu kupovati igre nego moram na konzoli. To mi je bitnije od screenshotova i videa.

x18x05x čet 27.1.2022 12:07
antimadridista kaže...
MSXhunT3R kaže...
Jesu zaostali.Xbox to ima još od 2016.god,slanje videa i screenshotova u aplikaciju na mobitelu.

 Meni je retardiranije to što preko Xbox appa ne mogu kupovati igre nego moram na konzoli. To mi je bitnije od screenshotova i videa.

 Tako velike kompanije a aplikacije za k.

MasterG pet 28.1.2022 09:15

pitanje za ekipu koja je uzela ps5 produljenjem ugovora A1...kad ste išli zamijenit u sanctu jozstick radi driftanja, jesu vas pitali da pokažete ugovor i provjeravali joystick?

naime moj jedan je počeo driftat, ali samo tu i tamo, zapravo rijetko za sad, ali mu je otišao 3,5mm jack za slušalice tak da ako hoću slušat preko slušalica, moram zamotat kabel oko joza i onda radi.

išao bih ga zamijeniti, a opet nebih da dođem tamo i sve radi na jednom pa ga pošalje na servis i nemam joy jedno mjesec dana -.-''

 

uostalom izabrao bih plavi ak mi daju zamjenu na licu mjesta XD

greysaint0 pet 28.1.2022 10:15
MasterG kaže...

pitanje za ekipu koja je uzela ps5 produljenjem ugovora A1...kad ste išli zamijenit u sanctu jozstick radi driftanja, jesu vas pitali da pokažete ugovor i provjeravali joystick?

naime moj jedan je počeo driftat, ali samo tu i tamo, zapravo rijetko za sad, ali mu je otišao 3,5mm jack za slušalice tak da ako hoću slušat preko slušalica, moram zamotat kabel oko joza i onda radi.

išao bih ga zamijeniti, a opet nebih da dođem tamo i sve radi na jednom pa ga pošalje na servis i nemam joy jedno mjesec dana -.-''

 

uostalom izabrao bih plavi ak mi daju zamjenu na licu mjesta XD

 

Vjerojatno ti treba samo račun. Još nisam čuo da je ičiji kontroler otišao na servis kad se spomenuo drift. Obično ide zamjena odmah u dućanu.

SimeKZ pet 28.1.2022 11:13

Na licu mjesta ti ga daje. Znaju da im je drift boljka. Uzme ga u ruke da proba jel ima kakvo fizicko ostecenje i to je to.

 

Doslovno duze traje kad ti tipka novu garanciju i racun nego cekanje novog joya.

Bitanga pet 28.1.2022 17:47
MasterG kaže...

odnii...uzeli broj ugovora i to je to...na licu mjesta zamijenili ali ISKLJUČIVO bijeli jer je kupljen kao bundle...htio nadoplatiti 50kn za plavi, ali veli nemože...šteta

 

Pa ne smiješ zagadit bundle sa plavim kontrolerom :-)

 

amd freak sub 29.1.2022 08:29

Ljudi jel tko zna koji bi bio najjeftiniji ssd od 1tb za ps5 a da se može kupiti kod nas i da ima sve preporučene specifikacije od sonija? tipa da je preko 5500mb/sec...da ima hladnjak..i da je u tim dimenzijama...?

Purger155 sub 29.1.2022 20:22
amd freak kaže...

Ljudi jel tko zna koji bi bio najjeftiniji ssd od 1tb za ps5 a da se može kupiti kod nas i da ima sve preporučene specifikacije od sonija? tipa da je preko 5500mb/sec...da ima hladnjak..i da je u tim dimenzijama...?

 Mall.hr

Mozda i najbolji za PS5, Western Digital Black SN850, 2033 kn..-to je plug and play varijanta.

Ako ti se da zezati, mozes kupiti i model bez heatsinka (uz npr odlicni Samsung 980 PRO) pa kemijati s nekim aftermarket hladnjakom za saku kuna..

iDelete sub 29.1.2022 22:12

Ekipa, molim pomoc ako netko zna...

Mozda ce vam zvucati cudno ali kad hot spot pustim sa A1 mreze uredno mi radi internet na PS5 i spoji se na PlayStation Network.

A kad pustim sa T-Coma poveze se ali za PlayStation Network mi izbaci "Failed"

Samo da napomenem da u mobitelu imam dvije kartice (A1 i T-Com). 
Znaci hot spot pustam sa istog mobitela, samo sto sa A1 hoce a sa T-Com izbaci prethodno navedenu gresku. 
Također sam probao sa drugog mobitela koji je na T-Comu i također ista greska. 
Ispada sa samo sa A1 kad pustam bude sve ok. 
Uredno mi je sve nadograđeno na najnoviju verziju, resetirao PS, resetirao mob, resetirao mrezu...

Damir22 sub 29.1.2022 22:49

Idem iz dosade igrati re7, bas rekoh da probam na velikom ekranu odigrati.....

Neznam dali je to tako napravljeno ili je neki glitch, nebo na pocetku igre izgleda uzas, neka psihodelija boja i oblika....

Takodjer, trava se iscrtava prakticki ispred mene, do tada je krajolik mutan.....

Mozda je do novog tv-a, na starom to mozda nisam primjecivao....

Ili je to normalno?

Nemogu sliku s moba poslati da vidite kako to izgleda.....

Bitanga sub 29.1.2022 23:58
zabranjeniples kaže...

Dal postoji kod nas nekakav 32'' monitor sa hdmi 2.1 i pravim hdr-om, da bi se PS5 mogao pošteno nakačit na njega i da ga ima za kupit kod nas ?

 

 

Ako nađeš javi, al koliko sam ja vidio nema ništ pošteno.

OLED monitori još nisu zaživjeli, a ovo ostalo i ako postoji uvijek ima nešto što ga diskvalificira.

Bitanga sub 29.1.2022 23:59
iDelete kaže...

Ekipa, molim pomoc ako netko zna...

Mozda ce vam zvucati cudno ali kad hot spot pustim sa A1 mreze uredno mi radi internet na PS5 i spoji se na PlayStation Network.

A kad pustim sa T-Coma poveze se ali za PlayStation Network mi izbaci "Failed"

Samo da napomenem da u mobitelu imam dvije kartice (A1 i T-Com). 
Znaci hot spot pustam sa istog mobitela, samo sto sa A1 hoce a sa T-Com izbaci prethodno navedenu gresku. 
Također sam probao sa drugog mobitela koji je na T-Comu i također ista greska. 
Ispada sa samo sa A1 kad pustam bude sve ok. 
Uredno mi je sve nadograđeno na najnoviju verziju, resetirao PS, resetirao mob, resetirao mrezu...

 

Probaj mu staviti googleov DNS (8.8.8.8 / 8.8.4.4), meni je to jednom pomoglo davno.

 

AFARON ned 30.1.2022 01:11
Damir22 kaže...
Idem iz dosade igrati re7, bas rekoh da probam na velikom ekranu odigrati.....

Neznam dali je to tako napravljeno ili je neki glitch, nebo na pocetku igre izgleda uzas, neka psihodelija boja i oblika....

Takodjer, trava se iscrtava prakticki ispred mene, do tada je krajolik mutan.....

Mozda je do novog tv-a, na starom to mozda nisam primjecivao....

Ili je to normalno?

Nemogu sliku s moba poslati da vidite kako to izgleda.....

 Pošalji sliku...da nije mozda ghosting.

lobotomac90 ned 30.1.2022 18:20
zabranjeniples kaže...

Dal postoji kod nas nekakav 32'' monitor sa hdmi 2.1 i pravim hdr-om, da bi se PS5 mogao pošteno nakačit na njega i da ga ima za kupit kod nas ?

 

 https://www.rtings.com/monitor/reviews/gigabyte/m32u

 

Jedino vrijedno spomena trenutno je ovo, ali nije "pravi" HDR, ai cijena mu je preko 7000 kn kod nas....ja isto gledam s čim zamjeniti svoj AOC 27g2u i nemam neko adekvatno riješenje. Čak sam počeo razmišljati da uzmem neki bolji 1440p monitor koji prima 4k signal, nešto tipa Gigabyte M32Q,a li ne znam kako u praksi radi sa PS 5 i kako će izgledati FHD na istom monitoru ako bih peglao u 120 hz, a ne vidim da baš previše ljudi kupuje 1440p monitore za ps5 pa se ne želim ni ja kockati bez dojmova iz prve ruke.