Q-Tip ned 5.12.2021 11:36
lukaXXkralj kaže...
Opet je polovna jeftinija za 30kn...nego me zanima jel puno dat toliko para za ovu igru,i jel se isplati Valhalla?

 

Jebiga, najbolje ti znaš isplati li ti se ili ne. Ako voliš Assassin's Creed igre, onda je ovo samo "još AC droge". Meni je bilo "previše AC droge" jer igra je predugačka i dosad vjerojatno najviše repetitivna od svih nastavaka.

 

Igra kao igra je ok, standardne AC tehnike i već isfurana Ubisoft formula s par noviteta koji u principu ne mijenjaju formulu nego samo dodaju još repetitivnosti.

EXIMO ned 5.12.2021 12:34
Q-Tip kaže...
lukaXXkralj kaže...
Opet je polovna jeftinija za 30kn...nego me zanima jel puno dat toliko para za ovu igru,i jel se isplati Valhalla?

 

Jebiga, najbolje ti znaš isplati li ti se ili ne. Ako voliš Assassin's Creed igre, onda je ovo samo "još AC droge". Meni je bilo "previše AC droge" jer igra je predugačka i dosad vjerojatno najviše repetitivna od svih nastavaka.

 

Igra kao igra je ok, standardne AC tehnike i već isfurana Ubisoft formula s par noviteta koji u principu ne mijenjaju formulu nego samo dodaju još repetitivnosti.

 Mislim nevjerovatno mi je da su i dalje nesposobni nekakav iskorak zadnih 10 godina, svaka igra im je ista. Pa da se ugledaju na Witcher 3 iz jbne 2015 godine i da vide kako se rade duge a zanimljive i nerepetitivne igre.

Bitanga ned 5.12.2021 13:41
EXIMO kaže...
Q-Tip kaže...
lukaXXkralj kaže...
Opet je polovna jeftinija za 30kn...nego me zanima jel puno dat toliko para za ovu igru,i jel se isplati Valhalla?

 

Jebiga, najbolje ti znaš isplati li ti se ili ne. Ako voliš Assassin's Creed igre, onda je ovo samo "još AC droge". Meni je bilo "previše AC droge" jer igra je predugačka i dosad vjerojatno najviše repetitivna od svih nastavaka.

 

Igra kao igra je ok, standardne AC tehnike i već isfurana Ubisoft formula s par noviteta koji u principu ne mijenjaju formulu nego samo dodaju još repetitivnosti.

 Mislim nevjerovatno mi je da su i dalje nesposobni nekakav iskorak zadnih 10 godina, svaka igra im je ista. Pa da se ugledaju na Witcher 3 iz jbne 2015 godine i da vide kako se rade duge a zanimljive i nerepetitivne igre.

 

I Witcher je poprilično repetitivan nakon nekog vremena i ima jako puno filler contenta. Također, teško je više smislit nešto originalno, svaka iduća igra je sve manje originalna od prethodne. Isto kao i u današnjoj glazbi.

EXIMO ned 5.12.2021 18:05
Bitanga kaže...

 

I Witcher je poprilično repetitivan nakon nekog vremena i ima jako puno filler contenta. Također, teško je više smislit nešto originalno, svaka iduća igra je sve manje originalna od prethodne. Isto kao i u današnjoj glazbi.

 Nikako se ne bih složio al dobro, o ukusima se ne valja baš raspravljati.

Pitanje za ekipu sa PS+. Prodao sam PS5 al imam i dalje aktivnu pretplatu, mogu li PS+ igre skupljati preko web stranice ili moram naći nekog s PS konzolom?

sinkee pon 6.12.2021 09:00
lukaXXkralj kaže...
Ekipa jel puno dat 200kn za polovni Assassins Creed Valhallu(200 sa postarinom)? Isplati li se?

 Upravo igram valhallu, imam nekih 15ak sati odigranih, meni je igra predobra (da radnje neke su repetitivne u stilu lootaj X, ubi Y itd itd, ali su uveli i neku novu opciju mysterya gdje pomažeš ljudim sa svakodnevnim taskova - nekaj tipa secondary quest ali puno brži).

 

Priča mi je dobra, mapa ogromna - ukoliko si fan prošlih igrica (origins,odyssey) onda ćeš uživati i u valhalli.

 

Kaj se tiče cijene od 200HRK, a ono li-la, meni žena kupila prošli tjedan novu u SD-u za 229HRK, ako ti se žuri onda je 200kn i ok, ili čekaj još neke popuste od sonya ali igrica će biti u rangu 250-300HRK s popustom na store-u.

ruya pon 6.12.2021 18:47

Kakvi ste vi kraljevi. Udjem da procitam nesto o playstation-u 5 ono 70% postova o pc i grafickim kartama 😂. Uvek neko prepucavanje sta je bolje, nek' se igra ko na cemu vise voli lol, sto ljudi sto cudi, sto zena dvesto sisa. Meni licno je oduvek konzola bila bolja za gejming ali to nije bitno uopste. Prvo pomislih ups, promasio sam temu 😂.

E konkretno ova druga verzija konzola ko ima da li ima problem sa pregrevanjem, nesto sam video na yt... Ili bilo kakvih drugih problema, mislio sam cekati slim kao uvek ali daleko mi decembar '23 🙄ili kad vec treba da ugleda svetlost dana. Pozdrav svima 🙋‍♂️✌️🍺

hummer0 pon 6.12.2021 18:55
ruya kaže...

Kakvi ste vi kraljevi. Udjem da procitam nesto o playstation-u 5 ono 70% postova o pc i grafickim kartama 😂. Uvek neko prepucavanje sta je bolje, nek' se igra ko na cemu vise voli lol, sto ljudi sto cudi, sto zena dvesto sisa. Meni licno je oduvek konzola bila bolja za gejming ali to nije bitno uopste. Prvo pomislih ups, promasio sam temu 😂.

E konkretno ova druga verzija konzola ko ima da li ima problem sa pregrevanjem, nesto sam video na yt... Ili bilo kakvih drugih problema, mislio sam cekati slim kao uvek ali daleko mi decembar '23 🙄ili kad vec treba da ugleda svetlost dana. Pozdrav svima 🙋‍♂️✌️🍺

 ruya

Ma nema pregrijavanja meni stoji u polici u relativno malom prostoru iza je otvoreno. Ventilatori se ne čuju za razliku od PS4 PRO.

bullyq14 pon 6.12.2021 22:29

Bok ekipa, mali off-topic, ali pošto je malo hitno, treba mi brza reakcija.

 

Poklanjam PS4 jednom dječjem domu, ali nemam kutiju. Radi se o PS4 Slim. Ima li tko u Zagrebu tu kutiju viška? Možemo se čuti pa ju skupim bilo di u Zagrebu u srijedu poslije 18h (ili sutra ak ste blizu Radničke). Bilo bi idealno da ta osoba ima za prodat i neki Gran Turismo / Need for Speed ili nešto slično (bilo bi idealno da su utrke, takva je bila želja) pa da to kupim i pošaljem uz PS. Šalje se u Slavonski Brod i mora doći do Božića, a pošto je sad kaos sa paketima, htio bih to čim prije poslati.

 

Tenks!

 

greysaint0 uto 7.12.2021 08:36
bullyq14 kaže...

Bok ekipa, mali off-topic, ali pošto je malo hitno, treba mi brza reakcija.

 

Poklanjam PS4 jednom dječjem domu, ali nemam kutiju. Radi se o PS4 Slim. Ima li tko u Zagrebu tu kutiju viška? Možemo se čuti pa ju skupim bilo di u Zagrebu u srijedu poslije 18h (ili sutra ak ste blizu Radničke). Bilo bi idealno da ta osoba ima za prodat i neki Gran Turismo / Need for Speed ili nešto slično (bilo bi idealno da su utrke, takva je bila želja) pa da to kupim i pošaljem uz PS. Šalje se u Slavonski Brod i mora doći do Božića, a pošto je sad kaos sa paketima, htio bih to čim prije poslati.

 

Tenks!

 

 Nažalost ne mogu ti pomoći, ali skidam kapu do poda na ovome činu.

Gogy7 uto 7.12.2021 15:30

Uncharted: Legacy of Thieves Collection Dolazi na PS5 28 Siječnja.

- Fidelity Mode: 4K 30 FPS
- Performance Mode: 60 FPS mode
- Performance+ Mode: 1080p 120 FPS
- improved load times
- 3D Audio support
- DualSense support

If you have purchased Uncharted 4/TLL/Bundle before, you can upgrade to the PS5 remaster for $10

Owners of the PS+ version of Uncharted 4 will not be able to upgrade

the multiplayer mode is apparently cut and "not part of this new collection"

gamex1423 uto 7.12.2021 16:04
Gogy7 kaže...
Uncharted: Legacy of Thieves Collection Dolazi na PS5 28 Siječnja.

- Fidelity Mode: 4K 30 FPS
- Performance Mode: 60 FPS mode
- Performance+ Mode: 1080p 120 FPS
- improved load times
- 3D Audio support
- DualSense support

If you have purchased Uncharted 4/TLL/Bundle before, you can upgrade to the PS5 remaster for $10

Owners of the PS+ version of Uncharted 4 will not be able to upgrade

the multiplayer mode is apparently cut and "not part of this new collection"

 Sto li ce toj igri 120fps mode... cini mi se da so to dodali cisto da bude da ima nesto novo i da su nesto uradili. Dizanje rezolucije i fps pa naplacivati 50$ mi je stvarno nebulozno. Dosli smo u vrijeme gdje sve manje novih igara a sve vise brzih cash grab remastera.

gamex1423 uto 7.12.2021 16:29

Djaba se mi bunimo sve dok ima raje koja jedva ceka te stvari da kupi. Isto i sa gta remasterom, sve dok ima raje koja ce to finansirat ovi naravno da ce to raditi. Zasto da ne, brze i lahke pare, i ja bih isto. 

Osim rezolucije i fps nisu nista ni dirali, i nije ih stid izbaciti uz cijenu od 50$.

Ghost of Tsushima je bar imao DLC sadrzaj za 10$ a 60fps si dobio kroz besplatan update.

Ad4pt3r uto 7.12.2021 17:33

To je problem kad jedna kompanija dodje do tolike prevage na trzistu. MS-ov zajeb s Xbox One i njihova odlicna generacija i sad misle da ne mogu izgubiti customera nikako.

 

Nadajmo se da nova generacija MS-ovih studija bude poravnala konkurenciju. 2021 im je odlicno krenula. Konkurencija je najbolja stvar za kupca.

antimadridista uto 7.12.2021 17:45

Tko je igrao Uncharted u prošloj generaciji ionako nema smisla da ga opet kupuje. Ne pričamo o igri koja je stara 2-3 generacije nego je izašla prije par godina i izgledala super i na PS4. A za ove koji ga nisu igrali ovo je super prilika uz ta poboljšanja u novoj verziji.

Santana uto 7.12.2021 17:56
antimadridista kaže...
Tko je igrao Uncharted u prošloj generaciji ionako nema smisla da ga opet kupuje. Ne pričamo o igri koja je stara 2-3 generacije nego je izašla prije par godina i izgledala super i na PS4. A za ove koji ga nisu igrali ovo je super prilika uz ta poboljšanja u novoj verziji.

 To je najvise zbog PC verzije

Gogy7 uto 7.12.2021 19:34

Danas mi je stigla Series S konzola.
Nisam htio kupiti Series X jer vec imam PS5, no da jesam, mislim da bi PS5 skupljao prasinu.
Evo mojih dojmova:
Gamepad je strasno los i djeluje jako jeftino i plasticno pored Dualsensea. Dosta je glasan, tipke strasno jako upadaju, triggeri su pretanki.
Konzola je lijepa, tiha i hladna.
Game Pass je razlog moje kupovine ove konzole i mogu reci da je nevjerojatno koliko novih igara ima na popisu. Meni je gamepass odlican i da ima takav servis na PlayStationu placao bih ga i €100+ Godisnje. Igram malo i to uglavnom nove igre, stare zanimljive sam odigrao.
Posto series S ima oko 320 GB memorije skinuo sam samo Halo i Forzu. Halo je po meni dosta slaba igra, nije me oduševio, spora, troma igra s malo mogucnosti.
Forza je s druge strane genijalna, predivna igra, vrlo arkadna ali zabavna. Zanimljivo je kako su Playstation i xbox toliko različiti u dozivljaju prilikom igranja. Tu je sony daleko ispred. Zanima me kako ce Sony izvesti svoju verziju game pasa na proljeće jer ovo sto xbox nudi je jako primamljivo. Ako cekate kupovinu PS5, zgrabite si (ili klincima) Series S i game pass.

antimadridista uto 7.12.2021 20:37

Neće Sony imati svoju verziju Gamepassa. Mislim da će biti nešto jednostavno, samo spajanje dva servisa u jedan. Nema šanse da će kompletno primijeniti politiku. Imam Series X konzolu kao i PS5 i gamepass je super ali je pitanje dugoročno koliko će to dobrog donijeti Microsoftu. Već je bilo rečeno da ih takva politika dugoročno vodi u minus. Ja to sve oko Gamepassa gledam na način da je Microsoft u ovu generaciju ušao kao gubitnik iz one prošle i nekako morao privući igrače. Kratkoročno je Gamepass pravo rješenje za to jer je servis vrhunski i privući će ljude. Ali vidjet ćemo koliko će trajati i koliko je to održivo.

A što se tiče novog Sonyevog servisa, mene recimo zanima što će biti sa nama koji imamo PS+ pretplatu za sljedećih par godina. Ja npr. imam do 2024. I sad kad najave taj novi servis sa tim jeftinijim i skupljim tierovima, na koji od tih ću ja biti prebačen i koliko ću morati nadoplatiti da uzmem najskuplji tier? To će biti zanimljivo vidjeti.