Gregor pet 22.10.2021 13:42
Purger155 kaže...

GTA Trilogija je navodno spremna za prednarudžbe.

 

Cijena: popularnih 60 eura

Datum izlaska: digitalna verzija 11.11, a fizička kopija: 06.12.

 

 

 S gramatičkim pogreškama sam OK, no vidjeti "kopija" umjesto "primjerak" me uvijek zaboli. :(

Vandit pet 22.10.2021 13:52

Jel probao tko Riders Republic? 

 

Ja sam odigrao sat vremena i umro od dosade. Ne znam jesam li prerastao ovakve igre ili sto...da se razumijemo, SSX igre sam presao uzduz i popreko, no ovo ubisoftovo cudo kao da na silu zeli biti zabavno. 

Gogy7 pet 22.10.2021 13:57

Bas si pravi specimen, ups, primjerak.
Ne mislim da je velika razlika u primjerku i kopiji, igre su kopije kao i knjige, nastaju kopiranjem originala. Na engleskom je Physical Copy stoga ne vidim razloga zašto ne reći kopija a ne primjerak.

Purger155 pet 22.10.2021 14:04
Gregor kaže...
Purger155 kaže...

GTA Trilogija je navodno spremna za prednarudžbe.

 

Cijena: popularnih 60 eura

Datum izlaska: digitalna verzija 11.11, a fizička kopija: 06.12.

 

 

 S gramatičkim pogreškama sam OK, no vidjeti "kopija" umjesto "primjerak" me uvijek zaboli. :(

 Nije govno, nego se pas posrao, ha?

 

Ajde ne pametuj previše..

Pero Dinamit pet 22.10.2021 15:10
Ljubitelj kaže...
Bok djeco,

može pomoć?

Po čemu je PS5 B Chassis bolji/lošiji od drugih?

Hvala.

 Striček, B šasija je lakša i malo više se grije jer je taj neki hladnjak manji, ali ništa posebno prema onome što sam čitao. Ostalih razlika nema koliko mi je poznato.

Ljubitelj pet 22.10.2021 15:48

Puno hvala!

Ovo kad čujem da se više grije, odmah mi izaziva averziju, jer je PS4 konzola s time stvarala velike probleme - dobio sam verziju koja je jako zujala od početka i dvaput je eto u 2 godine riknula zbog pregrijavanja.

Tako da mislim da ću preskočit B Chassis zahvaljujući Vašem savjetu, dijete :)


Inače, je li istina da verzije PS konzola s fizičkim diskovima se više zagrijavaju/kvare?

hummer0 pet 22.10.2021 16:09
Ljubitelj kaže...
Puno hvala!

Ovo kad čujem da se više grije, odmah mi izaziva averziju, jer je PS4 konzola s time stvarala velike probleme - dobio sam verziju koja je jako zujala od početka i dvaput je eto u 2 godine riknula zbog pregrijavanja.

Tako da mislim da ću preskočit B Chassis zahvaljujući Vašem savjetu, dijete :)


Inače, je li istina da verzije PS konzola s fizičkim diskovima se više zagrijavaju/kvare?

 Ljubitelj

Ja imam B šasiju ne zuji i ne pregrijava se slobodno kupi.

gamex1423 pet 22.10.2021 16:21
hummer0 kaže...
Ljubitelj kaže...
Puno hvala!

Ovo kad čujem da se više grije, odmah mi izaziva averziju, jer je PS4 konzola s time stvarala velike probleme - dobio sam verziju koja je jako zujala od početka i dvaput je eto u 2 godine riknula zbog pregrijavanja.

Tako da mislim da ću preskočit B Chassis zahvaljujući Vašem savjetu, dijete :)


Inače, je li istina da verzije PS konzola s fizičkim diskovima se više zagrijavaju/kvare?

 Ljubitelj

Ja imam B šasiju ne zuji i ne pregrijava se slobodno kupi.

 Mislim da se niti jedan model PS5 konzola ne pregrijava, i svi su isto tihi. Glasnoca najvise zavisi od tog da li te potrefi coil whine i koji te ventilator zapadne, a to je neovisno o sasiji i modelu jer te u bilo kojem moze zapasti coil whine ili ne isto kao i razliciti modeli ventilatora. Ventilatori opet variraju minimalno i to se ne moze nazvati bukom, jednostavno se jedan ne cuje skoro nikako, dok drugi cuje skroz tiho. Coil whine zna najvise buke stvarati ali ni to nije nista sto smeta, kod mene ima coil whine i ovaj glasniji ventilator i opet je konzola poprilicno tiha i necujna te nemam nikakvih problema.

Citao sam zalbe kako je disk drive uzasno glasan, do te mjere da je previse, medjutim nakon sto sam jucer prvi put ubacio disk igru u svoj PS5 bio sam iznenadjen da uopste nije tako. Cuje se onako kako bih i ocekivao kada se vrti disk, sasvim normalno a i to samo dok instalira ili pri pokretanju igre zbog provjere licence.

gamex1423 pet 22.10.2021 16:45

Austin Evans teski xbox fanboy, prije izlaska novih konzola nije propustao priliku da pljuje po PS5 a hvali XSX a poslije shvatio koliko vise ima pregleda kada snimi nesto o PS5 pa se prikacio. Jos je gore sto lik uopste nije strucan u tim stvarima, lik je basic user a daje savjete i informacije koje su bas za strucnjake. Zbog tog i jest napamet bubao kako je novi model losiji te se vise grije a na kraju dokazano da to nije tako.

Ljubitelj pet 22.10.2021 17:01

[quote] Mislim da se niti jedan model PS5 konzola ne pregrijava, i svi su isto tihi. Glasnoca najvise zavisi od tog da li te potrefi coil whine i koji te ventilator zapadne, a to je neovisno o sasiji i modelu jer te u bilo kojem moze zapasti coil whine ili ne isto kao i razliciti modeli ventilatora. Ventilatori opet variraju minimalno i to se ne moze nazvati bukom, jednostavno se jedan ne cuje skoro nikako, dok drugi cuje skroz tiho. Coil whine zna najvise buke stvarati ali ni to nije nista sto smeta, kod mene ima coil whine i ovaj glasniji ventilator i opet je konzola poprilicno tiha i necujna te nemam nikakvih problema.

Citao sam zalbe kako je disk drive uzasno glasan, do te mjere da je previse, medjutim nakon sto sam jucer prvi put ubacio disk igru u svoj PS5 bio sam iznenadjen da uopste nije tako. Cuje se onako kako bih i ocekivao kada se vrti disk, sasvim normalno a i to samo dok instalira ili pri pokretanju igre zbog provjere licence.[/quote]

* * *

Ok, napisao si post koji se odnosi na konzole PS5. Ne znam vrijedi li napisano i za PS4, ali ja osobno mogu potvrditi da model koji sam imao (kupljen na nekom popustu) je užasno zujao praktički od prvih dana, možda prvih mjesec-dva nije.

Najviše je zujao na najzahtjevnijim igrama, ali nevezano za to koristi li se diskovna jedinica ili ne - primjerice, klincu se eto u zadnje vrijeme pregrijavao PS igrajući Fortnite i on je i najviše buke stvarao.

To je bila zaista neugodna buka i svatko tko je došao u naš stan prvo bi pitao zašto ta konzola toliko buči.
Jednom smo je i popravljali, tj. mijenjali disk.

gamex1423 pet 22.10.2021 17:11

Imao sam i ja ps4 pro koji je, od prvog dana, imao ventilator toliko glasan kao usisivac kada se upali. Bilo je bolje nakon mijenjanja paste, ali nakon tog mi se pojavio coil whine/zujanje, koji je bio ekstremno glasan opet 

 

Eto i ps5 mi ima coil whine, ali je skoro neprimjetan i niko ga osim mene i ne skonta. I ja skontam svaki zvuk jer mi je ps4 pro nabio traume u vezi tog 

antimadridista pet 22.10.2021 18:29

Pa trailer za GTA trilogy izgleda dosta dobro po meni. Igra je zadržala onaj grafički stil originala, samo su poboljšali poligone i teksture svega. Nema mi gore nego kad vidim na Youtubeu one "ultra realistične" modove za Vice City i San Andreas i ljudi svršavaju po tome a meni to izgleda gadno jer igru uopće više ne prepoznaješ. Mlađa generacija koja nije odigrala ove igre će sigurno uživati.

crorockycro sub 23.10.2021 09:45

Meni se baš sviđa zapravo ovaj remaster triology. Znam da će igru vjerojatno više spasiti nostalgija nego kvaliteta, ali ne treba zanemariti činjenicu da su najavili poboljšanu verziju kontrola u igrici (kontrole kao u GTA V) što stvarno znači veliku razliku u odnosu na originale koji su za današnje standarde neigrivi. Treba sačekati nekakav prvi gameplay video ili nešto tog tipa

Bitanga sub 23.10.2021 19:19
Vandit kaže...

Jel probao tko Riders Republic? 

 

Ja sam odigrao sat vremena i umro od dosade. Ne znam jesam li prerastao ovakve igre ili sto...da se razumijemo, SSX igre sam presao uzduz i popreko, no ovo ubisoftovo cudo kao da na silu zeli biti zabavno. 

 

Uh, baš je fino smeće. Čak nije ni zabavno nego frustrirajuće. To je nešto kao Crew 2 (samo bez auta) i Steep u jednom :-)

Lovac sub 23.10.2021 19:59
antimadridista kaže...
Pa trailer za GTA trilogy izgleda dosta dobro po meni. Igra je zadržala onaj grafički stil originala, samo su poboljšali poligone i teksture svega. Nema mi gore nego kad vidim na Youtubeu one "ultra realistične" modove za Vice City i San Andreas i ljudi svršavaju po tome a meni to izgleda gadno jer igru uopće više ne prepoznaješ. Mlađa generacija koja nije odigrala ove igre će sigurno uživati.

Slažem se, točno to sam očekivao dok su najavili da neće dirati u vizualni stil igre. Vice City je recimo baš po tome poseban jer je šaren, al opet ima neki ozbiljan ton; ko da je "Dark Horse" konvertirao strip u igru. U cijenu neću ulaziti, ali za te novce bolje im je da su produljili licence za full soundtrack i da neće biti nekih glupih cenzura u odnosu na originale. Ostaje samo pitanje da li PS5 i pucati na nostalgiju od prije 20 godina ili PC pa modati (budući da je UE4 ne sumnjam da će bit modova).

EDIT: ako imate stare, original igre, skinite si community definitive OVDJE da ih ne maknu. Samo clean install i extractati u folder. 

MadDogMattis sub 23.10.2021 20:27
Lovac kaže...
antimadridista kaže...
Pa trailer za GTA trilogy izgleda dosta dobro po meni. Igra je zadržala onaj grafički stil originala, samo su poboljšali poligone i teksture svega. Nema mi gore nego kad vidim na Youtubeu one "ultra realistične" modove za Vice City i San Andreas i ljudi svršavaju po tome a meni to izgleda gadno jer igru uopće više ne prepoznaješ. Mlađa generacija koja nije odigrala ove igre će sigurno uživati.

Slažem se, točno to sam očekivao dok su najavili da neće dirati u vizualni stil igre. Vice City je recimo baš po tome poseban jer je šaren, al opet ima neki ozbiljan ton; ko da je "Dark Horse" konvertirao strip u igru. U cijenu neću ulaziti, ali za te novce bolje im je da su produljili licence za full soundtrack i da neće biti nekih glupih cenzura u odnosu na originale. Ostaje samo pitanje da li PS5 i pucati na nostalgiju od prije 20 godina ili PC pa modati (budući da je UE4 ne sumnjam da će bit modova).

 Slažem se, cijena je opravdana ako obnove licence za glazbu i ako sve ostane isto, bez sjw i politicke korektnosti..

Iako me strah, ako je ovako krenulo:

R4zOR229 sub 23.10.2021 21:49
Lovac kaže...
antimadridista kaže...
Pa trailer za GTA trilogy izgleda dosta dobro po meni. Igra je zadržala onaj grafički stil originala, samo su poboljšali poligone i teksture svega. Nema mi gore nego kad vidim na Youtubeu one "ultra realistične" modove za Vice City i San Andreas i ljudi svršavaju po tome a meni to izgleda gadno jer igru uopće više ne prepoznaješ. Mlađa generacija koja nije odigrala ove igre će sigurno uživati.

Slažem se, točno to sam očekivao dok su najavili da neće dirati u vizualni stil igre. Vice City je recimo baš po tome poseban jer je šaren, al opet ima neki ozbiljan ton; ko da je "Dark Horse" konvertirao strip u igru. U cijenu neću ulaziti, ali za te novce bolje im je da su produljili licence za full soundtrack i da neće biti nekih glupih cenzura u odnosu na originale. Ostaje samo pitanje da li PS5 i pucati na nostalgiju od prije 20 godina ili PC pa modati (budući da je UE4 ne sumnjam da će bit modova).

EDIT: ako imate stare, original igre, skinite si community definitive OVDJE da ih ne maknu. Samo clean install i extractati u folder. 

 Ima i one reverse engired verzije, ja bas sad GTA3 prelazim s tim radi mi npr 21:9 rezolucija bez problema, otkljucan mis dok vozim jos dosta drugih stvari.

CROatVU ned 24.10.2021 15:44
mariclius kaže...
Je li tko probao Sniper elite 4 upgrade (4k 60 fps)? Igrao je davno i dobra mi je igra bila, ali prodao bio PS4 pa je nisam završio. Ako se ne varam 50-ak kn je sada.

 Ja ga igram . Sto te zanima?

zeze88 pon 25.10.2021 15:00
Bitanga kaže...
zeze88 kaže...

Je ima nešto slično ovome, a da je kompatibilno s Playstation 5?

https://www.zelda.hr/spirit-of-gamer-xpert-g700-keyboard-mouse-for-console?search=tipkovnica

Igram Final Fantasy 14 i ide mi na živce kad mi treba 5 minuta dok odgovorim nekome s DualSense. Ovako mala tipkovnica bi mi baš odgovarala.  

 

 Kak ćeš s time odgovoriti nekome kad fali pol tipki :)

 E pa zato sam rekla slična, ne ista :) nešto manje mi treba jer ne igram PS za stolom, a uostalom ne želim kupit neku pa da ne bude kompatibilna s PS5.