Bitanga pet 15.10.2021 16:41
gamex1423 kaže...

 

 Subjektivna je prica da webos ima nedostatak dostupnih aplikacija naspram androida? Ne znam kako ti je to subjektivno ali to je objektivna cinjenica. Subjektivno je to sto ti kazes da tebi ne treba nista osim sto nudi webos.

Nisam nikada ni rekao da odluku treba bazirati na tome ima li kodi ili ne, nemoj se praviti budala. Nije to samo Kodi, ima mnostvo aplikacija koje na androidu imaju a na webos ne, sad to sto ti takve aplikacije ne trebas je opet subjektivno. Fino procitaj prvo sta sam napisao i savjetovao. Ti kolegi predlazes TV i tvrdis mu kako je to isto, kako webos nema manjka aplikacija, a to jednostavno nije istina, isto tako nisi spomenuo burn in rizik, koji nije pokriven garancijom.

Ja nigdje nisam predlozio koji TV da kupi, samo sam mu odgovorio na pitanje koje je on postavio u vezi store i aplikacija, te gledam da ga uputim onako kako bih volio da mene neko uputi. A to tvoje upucivanje nije bas posteno i fer, jednostavno mu predlazes to sto ti imas, jer ti smatras da je to najbolje i da te mane koje postoje za tebe nisu mane, sto je opet subjektivno a jos si ih pokusao sakriti.

Realno, ti si rijetko u bilo kojoj raspravi objektivan i cesto ides na ono "moj je veci". Pratim ovaj forum godinama i jednostavno pokusavas progurati drugima kako si ti najpametniji i u sve se razumijes a daleko si od tog, pa ohladi malo.


Bez obzira sta odgovorio ne zelim vise ici off-topic niti s tobom ulaziti u raspravu, to je najgluplje sto covjek moze uraditi a opet sam to dozvolio. Tolike godine sam na forumu i vidio sam toliko tvojih postova, ne sjecam se da ih je bilo 10 koji su stvarno korisni i nekome nesto pomogli, samo pametujes bespotrebne stvari.

 

O, pa konačno si ispoljio sve frustracije. Čestitam, dugo se nakupljalo. Osjeća se jedan animozitet prema meni u svakoj tvojoj poruci već dulje vremena ;-) Konačno si spucao.

 

Misliš da je Kodi relevantan objektivan parametar, a ustvari je isto tako subjektivan.

Ponavljam, imam i AndroidTV i imam i WebOS i subjektivno i objektivno mi je WebOS bolji. Nije sve u količini aplikacija.

 

Strah od burn-ina - možda je vrijeme da se psiholozi pozabave time. To me podsjeća na strah od krivog punjenja baterija.

 

Lijepo je da si spomenuo da ne postoje sve aplikacije na WebOSu, i to je bilo konstruktivno. No isto tako ne postoje sve ni na Samsung Tizenu. A i obrnuto sigurno. 

To je kao da se žališ da na Playstationu ne možeš sve igrati, a na PCu možeš više toga. 

 

A slušaj sad ovo, nitko još nije spomenuo jednu manu LG OLED TVa, a koja je objektivna. A to je što je jebeno pretanak i imaš osjećaj da ćeš ga prepoloviti kad ga takneš. 

Ili je i to možda subjektivno?

 

Ima tisuću parametara o TVu koje su raznim ljudima bitne ili manje bitne, a ovo uopće niti nije tema za to. Pa oprosti što nisam studiozno pristupio seminaru "Koji je bolji OLED, LG ili Sony?" i raspisao objektivnu tablicu svih prednosti i nedostataka. :-)

 

P.S. Postoji Google Chromecast with GoogleTV i radi isto to na bilo kojem TVu, pa što je onda bolje?

Bitanga pet 15.10.2021 23:33
redragonNG kaže...

jedno pianje a da ne ipadnem ...

dali je moguce npr igu s pc konkretno imam  call of duty cold war na pc igram preko battlenet racuna prebacit na ps5

 

Progress vjerujem da da, no Cold War ćeš morati opet kupiti na PS Storeu.

Wontay sub 16.10.2021 12:16

Imam Sony Android iz 2018, LG Web OS iz 2017. Prilikom kupnje novog tv-a prije par mjeseci sam imao ozbiljan problem pa sam 3 sata proveo u trgovini. 

 

Android ima daleko bolju podršku aplikacija od web os-a i tu ga rastura. Npr. zaželio sam se Super Nintenda, instalirao na Tv Super Maria, spojio kontroler od PS4 na Tv, neprocjenjivo. 

Osim toga tv radi fluidno, ipak Sony stoji koliko toliko iza optimizacije. 

 

Sa druge strane LG web os radi fluidno i ima aplikacije koje su većini bitne: Hbo, Max tv, Netflix i najvažniju stvar: zarazni Magic remote.

 

 I jedan i drugi os rade odlično i stvar je u nijansama, kod mene je presudio  Magic remote i pad cijene CX-a na 9k. 

 

 

Purger155 sub 16.10.2021 19:28

Ako je tema o televizorima za koje je primarno igranje PS5, ne vidim razlog zasto se o tome ne bi pisalo u ovoj temi.

 

Input lag, korisne informacije vezano za kvalitetu slike i sl mogu prosjecnom korisniku biti od poprilicne vaznosti prilikom kupovine..al dobro..

Juve2019 sub 16.10.2021 19:32

Dosta mi je ljudi reko da kupim PS5 sa zadnjom revizijom (koja je laksa i ima malo manji cooler) jer je kao puno tisa u radu.

Kakvo je vase misljenje o tome? Ima li uopce na nasem trzistu kupiti PS5 sa zadnjom revizijom?

Q-Tip sub 16.10.2021 19:39
Juve2019 kaže...
Dosta mi je ljudi reko da kupim PS5 sa zadnjom revizijom (koja je laksa i ima malo manji cooler) jer je kao puno tisa u radu.

Kakvo je vase misljenje o tome? Ima li uopce na nasem trzistu kupiti PS5 sa zadnjom revizijom?

 

Ja ne znam zašto se toliko opterećujete tim glupostima. Puno tiša od čega, od već ionako super tihe i jedva čujne konzole? 

 

Kupi koju god nađeš i zabavljaj se, ne zamaraj se nebitnim stvarima.

antimadridista sub 16.10.2021 20:31
gamex1423 kaže...

 Dosta ljudi kaže nepotreban remaster. Meni osobno da jer sam već odigrao. Ali ne treba zaboraviti da je prošlo već dosta vremena i nova generacija igrača uopće nije upoznata sa starim GTA igrama niti ih žele igrati sa zastarjelim gameplayem i mehanikom. Po meni su nepotrebni remasteri igara koje su izašle u prošloj generaciji ili slično. Ali igre od prije 20 godina, zašto ne? Ako će stvarno biti poboljšane mehanike i sve to, onda ne vidim problem.

Ivanjino96 ned 17.10.2021 13:03

Znam da sigurno negdje vec pise ali nemam vremena sad citati i traziti pa bi molio da li netko zna ako odkupim od frenda acc sa PS4 igricama i PS+ pretplatom jel mogu ga dodati na svoju PS5 konzolu te se ulogirati sa svojim acc i igrati te igrice sa njegovog i jel ću imati ps+ pretplatu i na svom acc onda. Hvala

Ivanjino96 ned 17.10.2021 13:30
Gogy7 kaže...
Vidi, na PS5 mozes dodati njegov ps plus racun te igrati ih i koristiti Multiplayer na svom računu. Znaci skidas igre na njegovom računu a igras na svom računu

 Znaci stavim skidat na njegovom acc igricu i odem na svoj i igram preko svoga. I tipa ocu nes MP igrati preko svoga sam pokrenem i mogu posto na njegovom ima PS+ pretplata? 

Mitch pon 18.10.2021 17:24
antimadridista kaže...
gamex1423 kaže...

 Dosta ljudi kaže nepotreban remaster. Meni osobno da jer sam već odigrao. Ali ne treba zaboraviti da je prošlo već dosta vremena i nova generacija igrača uopće nije upoznata sa starim GTA igrama niti ih žele igrati sa zastarjelim gameplayem i mehanikom. Po meni su nepotrebni remasteri igara koje su izašle u prošloj generaciji ili slično. Ali igre od prije 20 godina, zašto ne? Ako će stvarno biti poboljšane mehanike i sve to, onda ne vidim problem.

 Sve to stoji ali GTA V izgleda identicno samo su teksture 2K x 2K...

 

Ima ravno 20 modova koji bolje izgledaju (jos od 2019) nego ovaj remaster...

bero666 pon 18.10.2021 21:38
redragonNG kaže...

moze preporuka za neku bezicnu tipkovnicu i misa za ps5 nemogu se nikako priviknuti na igranje call of duty preko ps5

hvala

I ja sam to prije par dana pitao ali nitko nista ne odgovara, ocito svi igraju na kontrolere :)

Uglavnom, nece svaka mis i tipkovnica da rade kak spada na ps5 koliko sam citao okolo, tak da ipak malo provjeri prije kupnje. 

 

gamex1423 uto 19.10.2021 13:33

Preporucio bih da uzmete Witcher 3 jer je na popustu, 7.99$ obicna a 9.99$ complete goty verzija jer bi uskoro trebao doci free next gen upgrade.

 

thewitcher.com | Home of The Witcher games

 

We’re working on the next generation edition of The Witcher 3: Wild Hunt! 
Developed to take advantage of the most powerful gaming hardware, the next-gen edition of the game will feature a range of visual and technical improvements — including ray tracing and faster loading times — across the base game, both expansions, and all extra content.
The next generation edition of The Witcher 3: Wild Hunt will release as a standalone purchase for PC, Xbox Series X and PlayStation 5, as well as a free update for everyone who already owns the game on PC, Xbox One and PlayStation 4. 
Danas je igra dobila rejting za next gen konzole, tako da se vjerovatno blizi izlazak.