MEGATAMA pet 24.9.2021 20:03

Probao malo Death Stranding na Ps5,izgleda fantasticno i vrti se fantasticno igram u wide screen quality sto je native 4k i 60fps.

Loading je puno brzi nego prije ali ono sto mi je najbolje je koliko dual sennse pridonosi dojmu.

Steta sto ne mogu save iz pc verzije prebacit u ps5 verziju jer sam tamo dosta daleko dosao....

gamex1423 pet 24.9.2021 20:59
MEGATAMA kaže...

Probao malo Death Stranding na Ps5,izgleda fantasticno i vrti se fantasticno igram u wide screen quality sto je native 4k i 60fps.

Loading je puno brzi nego prije ali ono sto mi je najbolje je koliko dual sennse pridonosi dojmu.

Steta sto ne mogu save iz pc verzije prebacit u ps5 verziju jer sam tamo dosta daleko dosao....

 Ultra wide ti daje najbistriju sliku a zakucanih 60fps i sto je najbolje veci fov :) nemoj zaboraviti da imas dlc sadrzaja, misije, oprema i slicno.

x18x05x pet 24.9.2021 21:53
hummer0 kaže...
x18x05x kaže...

Stavio heatsink na Baracudu 530. I zaljepio folije na stranice.

 Jel ti igraš što ili samo uređuješ konzolu? 

 Naravno da igram, ne koliko bi htio. Sad budem Kena: Bridge of Spirits. 

gamex1423 pet 24.9.2021 22:23
gamex1423 kaže...

Evo mi se pojavio stick drift na jednom kontroleru. Imam oba od novembra prosle godine pa srecom da je jos unutar garantnog roka. Nadam se da se drugom nece isto desiti. Dobra metoda za biti siguran, ako vec primjetite, jeste astros dualsense demo kao i ds4windows na pc, odete na profile pa edit pa controller readings.

 Necete vjerovati ali evo i na drugom poce driftat hahah :D ali bas mi je drago jer sam se brinuo da drugi ne zadrifta nakon isteka garancije a ovako oba posaljem i dobijem dva nova  Jos da hoce pristat da mi daju crni i crveni, ako treba i uz doplatu 

trube sub 25.9.2021 01:20

uzeo preko neta sa sluzbene stranice wd sn850 sa heatskinkom..za 1800kn..1tb samo nisu dostupni jos..pise za 2-3 tjedna šalju..5 god garancije
inace malo proguglah vazno je kod ssd diskova gledat izdrzljivost..to bi znacilo kolicinu zapisivanja..kod ovog je 600tbw,znaci teoretski mogli bi izdrzat kroz ovih 5 godina garancije zapisivanja od 328gb svaki dan

Bitanga sub 25.9.2021 09:37
trube kaže...
uzeo preko neta sa sluzbene stranice wd sn850 sa heatskinkom..za 1800kn..1tb samo nisu dostupni jos..pise za 2-3 tjedna šalju..5 god garancije
inace malo proguglah vazno je kod ssd diskova gledat izdrzljivost..to bi znacilo kolicinu zapisivanja..kod ovog je 600tbw,znaci teoretski mogli bi izdrzat kroz ovih 5 godina garancije zapisivanja od 328gb svaki dan

 
Zapisivanje ti je poprilično najmanje bitno na PS5 jer se igre downloadaju vrlo rijetko, a i updejti nisu česti. Bez ikakve brige možeš kupiti bilo koji dovoljno brzi SSD i nećeš ni u 10 godina doći do max TBW brojke.

Drugo bi bilo da ga imaš u PCu i radiš s njim obrade videa, i nešto što brutalno puno zapisuje na disk.

 

trube sub 25.9.2021 10:09

Zahvaljujem na odgovoru.Nisam neki manijak pa da cu svakodnevno brisat i instaliravat igre..To mi je neka investicija da budem miran neko vrijeme 5+ godina sta se tice mjesta na samom disku.Vjerovatno ce izac s vremenom ps5 pro verzija koja ce nudit veci kapacitet..tako da sam miran sta se tice sadasnje generacije konzole

movie sub 25.9.2021 20:40
amd freak kaže...

 

Totalna glupost...ako vec nudiš nekakav media player koji je problem podržat sve formate...ili barem debeloperima dopustiti da naprave neki player.

Pa sony je vlasnik jednog od najvećih filmskih studija i u vlasništvu ima more filmova i nije im u interesu da na njihovom aparatu gledaš piratske filmove već će ti oni u nekom trenutku kroz svoje usluge ponuditi gledanje istih. Njihov postupak je logičan s poslovne strane.

amd freak sub 25.9.2021 20:55
movie kaže...
amd freak kaže...

 

Totalna glupost...ako vec nudiš nekakav media player koji je problem podržat sve formate...ili barem debeloperima dopustiti da naprave neki player.

Pa sony je vlasnik jednog od najvećih filmskih studija i u vlasništvu ima more filmova i nije im u interesu da na njihovom aparatu gledaš piratske filmove već će ti oni u nekom trenutku kroz svoje usluge ponuditi gledanje istih. Njihov postupak je logičan s poslovne strane.

 Zbog cega piratluk?

 

Pa hocu pogledat svoj osobni video snimljen u mkv formatu. Njihov player ga ne podržava.

 

A vidi vraga mogu skinut piratski film u mkv format i konvertirat ga u mp4. Onda bude radilo.

 

Mislim da nije tolki problem piratluk kolko ta prava tko smije tko nesmije itd...pravne dosadne spike.

 

Mada opet s druge strane jedan mpc ili vlc kao besplatni komad softveri nudi gotovo sve ekatenzije bez modificiranja bilo čega a sve legalno.

 

To ti je torrent softvare...skidaš sve i otvaraš sve ali oni ne odgovaraju za sadržaj nego ti kao korisnik.

 

 

Bitanga sub 25.9.2021 21:21
amd freak kaže...

 Zbog cega piratluk?

 

Pa hocu pogledat svoj osobni video snimljen u mkv formatu. Njihov player ga ne podržava.

 

A vidi vraga mogu skinut piratski film u mkv format i konvertirat ga u mp4. Onda bude radilo.

 

Mislim da nije tolki problem piratluk kolko ta prava tko smije tko nesmije itd...pravne dosadne spike.

 

Mada opet s druge strane jedan mpc ili vlc kao besplatni komad softveri nudi gotovo sve ekatenzije bez modificiranja bilo čega a sve legalno.

 

To ti je torrent softvare...skidaš sve i otvaraš sve ali oni ne odgovaraju za sadržaj nego ti kao korisnik.

 

 

 

Većina kamera snima mp4 i to je svakako jedan od najkompatibilnijih containera. MKV container je slabije podržan generalno.

Suludo je snimati osobni video u mkv formatu.

 

Bolje je pitanje zašto koristiti Sonyev player kad se može koristiti hrpa drugih boljih playera (Plex).

MEGATAMA ned 26.9.2021 12:38
amd freak kaže...
movie kaže...
amd freak kaže...

 

Totalna glupost...ako vec nudiš nekakav media player koji je problem podržat sve formate...ili barem debeloperima dopustiti da naprave neki player.

Pa sony je vlasnik jednog od najvećih filmskih studija i u vlasništvu ima more filmova i nije im u interesu da na njihovom aparatu gledaš piratske filmove već će ti oni u nekom trenutku kroz svoje usluge ponuditi gledanje istih. Njihov postupak je logičan s poslovne strane.

 Zbog cega piratluk?

 

Pa hocu pogledat svoj osobni video snimljen u mkv formatu. Njihov player ga ne podržava.

 

A vidi vraga mogu skinut piratski film u mkv format i konvertirat ga u mp4. Onda bude radilo.

 

Mislim da nije tolki problem piratluk kolko ta prava tko smije tko nesmije itd...pravne dosadne spike.

 

Mada opet s druge strane jedan mpc ili vlc kao besplatni komad softveri nudi gotovo sve ekatenzije bez modificiranja bilo čega a sve legalno.

 

To ti je torrent softvare...skidaš sve i otvaraš sve ali oni ne odgovaraju za sadržaj nego ti kao korisnik.

 

 

2021

Netflix

Prime

Disney+

Apple

Itd itd

 

Biraj....

amd freak ned 26.9.2021 18:48
MEGATAMA kaže...
amd freak kaže...
movie kaže...
amd freak kaže...

 

Totalna glupost...ako vec nudiš nekakav media player koji je problem podržat sve formate...ili barem debeloperima dopustiti da naprave neki player.

Pa sony je vlasnik jednog od najvećih filmskih studija i u vlasništvu ima more filmova i nije im u interesu da na njihovom aparatu gledaš piratske filmove već će ti oni u nekom trenutku kroz svoje usluge ponuditi gledanje istih. Njihov postupak je logičan s poslovne strane.

 Zbog cega piratluk?

 

Pa hocu pogledat svoj osobni video snimljen u mkv formatu. Njihov player ga ne podržava.

 

A vidi vraga mogu skinut piratski film u mkv format i konvertirat ga u mp4. Onda bude radilo.

 

Mislim da nije tolki problem piratluk kolko ta prava tko smije tko nesmije itd...pravne dosadne spike.

 

Mada opet s druge strane jedan mpc ili vlc kao besplatni komad softveri nudi gotovo sve ekatenzije bez modificiranja bilo čega a sve legalno.

 

To ti je torrent softvare...skidaš sve i otvaraš sve ali oni ne odgovaraju za sadržaj nego ti kao korisnik.

 

 

2021

Netflix

Prime

Disney+

Apple

Itd itd

 

Biraj....

 Koristim neke i nije to tema koju sam načeo.

 

Stvar je u tome da npr na sony telki iz 2020 koja je na androidu mogu preko originalnog softvera preko predinstaliranog programa gledati sve sadržaje tj formata a preko ps5 ne mogu.

 

Želim reci steta, jer je ps5 super hardverski ima bluray player u cijeni i bio bi top medijski player da podržava sve formate.

 

O tome se radi....a sad dal cu ja pokrenuti svoj privatni video ili piratski sadržaj nece sigurno odgovarati sony nego ja osobno.