Igraće konzole

Sony PlayStation 5 IGRICE NA HRVATSKOM

CROatVU pon 8.11.2021 22:33

Eto ukoliko nekoga zanima, ima nas i starijih koji su u skoli ucili ruski, i neukijih koji jos ili tek igraju,a mozda bi ili ce im olaksati igru pa ukoliko znate ili ste naculi pa se da provjeriti, koje su to igre a da su prevedene tj. titlovane na HR. Koliko se god neki nad time zgrazali ili ne, nekome ce, manjini mislim mozda ipak biti od koristi.

Ono sto je meni bilo to je :The Last of Us Part II (platina)

                                        Days Gone  (platina)

                                        Ghost of Tsushima + Iki Island (platina)

                                        Good of War ...igram trenutno.....

Vrlo dobro sam sve razumio, mada ce neki "ENGLEZI" biti jako protiv, meni je sve bilo savrseno i vrlo razumljivo. I pozdravljam sve buduce igre koje ce izaci na meni najrazgovjetnijem jeziku Hrvatskom.

Koliko god ja imao, a znam da imam gramatickih gresaka i cinio vam se kao netko tko ne barata pravopisom, znajte  da nismo svi obrazovani kao doktori koji citaju i sudjeluju na forumima.

Veselim se svima vama u manjini ,koji podrzavate igrice  i titlove na materinjem jeziku.

Hvala i svima vama koji ce te me ispraviti ili prevesti ovo sto sam napisao na vama i nama razumljiv, hrvatski, hvala ali ovo je tema o igricama a ne o pravopisu,ali svejedno hvala vam !

Hvala i svima koji ce svojim saznanjima predloziti igrice koje u postavkama imaju HR menu !

 

boxer pon 8.11.2021 23:52

Mislim da je i Detroit become human na hrvatskom jeziku.
Btw, igrao sam Days Gone na PCu i radi fore sam ukljucio hrvatski cisto da vidim kako su napravili. Kao mladji sam mastao kako bi to bilo super imati prevedene igre. No nakon par sati igre sa hrvatskim titlovima sve sam vratio na engleski. Skroz mi je bilo neobicno mada su dobro odradili.