Damir22 pon 30.11.2020 17:29

Jailbreak u smislu custom firmwarea jos uvijek ne. Ako i ikada bude, javno.

Hen ili web exploit moze, ukoliko ti je konzola na firmwareu koji za koji je javno objavljen exploit.

Ukoliko nije - ne moze.

Koji firmware imas na konzoli?

DarK.xy ned 28.3.2021 13:06

Hej, novi u ovome.. znači ovako, napravim JB odabirom na MIra ili GoldenHen, prođe sve succesful i imam opciju debug preko koje napravim install package. Instalirao NFS i sada Tony Hawk remastered igre su u menu lockane. Stoji lock ikona i kada kliknem javlja mi da odem na store.

 

Kako misliš pokrenem HEN? GoldenHen JB ili...?

Trawis pon 13.12.2021 13:18

Izašao JB i za 9.00 FW 

 

PS4 Kernel Exploit also impacts PS5

A PS4 9.00 Jailbreak is huge, but it doesn’t stop there! Znullptr has stated that the kernel exploit also impacts the PS5. This could actually be a bigger piece of news than the PS4 Jailbreak itself, and we’ll be sure to follow up on that as soon as we have more details (for now, the PS5 exploit is not implemented yet).

nbdy32 pon 20.12.2021 06:51
Trawis kaže...

Izašao JB i za 9.00 FW 

 

PS4 Kernel Exploit also impacts PS5

A PS4 9.00 Jailbreak is huge, but it doesn’t stop there! Znullptr has stated that the kernel exploit also impacts the PS5. This could actually be a bigger piece of news than the PS4 Jailbreak itself, and we’ll be sure to follow up on that as soon as we have more details (for now, the PS5 exploit is not implemented yet).

 I radi odlično, čak i bolje nego na 7.55 ...

 

jedino kaj se mora stik složiti za JB,ali i to se doma napravi, nemora se ništa kupovati (naravno ako posjedujete stik) :-)

Trawis pon 20.12.2021 21:34
nbdy32 kaže...
Trawis kaže...

Izašao JB i za 9.00 FW 

 

PS4 Kernel Exploit also impacts PS5

A PS4 9.00 Jailbreak is huge, but it doesn’t stop there! Znullptr has stated that the kernel exploit also impacts the PS5. This could actually be a bigger piece of news than the PS4 Jailbreak itself, and we’ll be sure to follow up on that as soon as we have more details (for now, the PS5 exploit is not implemented yet).

 I radi odlično, čak i bolje nego na 7.55 ...

 

jedino kaj se mora stik složiti za JB,ali i to se doma napravi, nemora se ništa kupovati (naravno ako posjedujete stik) :-)

 Yep. Vidio sam da je dosta poboljšana stabilnost, ja sam i dalje na 6.72 i ne mislim još updateat. Nekako me ne privlači uštekvanja USB-a, podsjeća me na Cobra ODE i swap disk (PS3). Ako updateaš, javi dojmove :)

MarioArt čet 23.12.2021 14:34

pa link na tutorial. :)

 

evo nasao sam na gugletu... nego jel preporucate local server ili neki online?

 

 

P.S.

 

inace sam u xbox svijetu pa ne pratim bas ovu scenu... jel ima neke razlike izmedju jb-a na verzijama 6.72, 7.5 i 9 ?

 

imam dva slima... jedan je na 9 a drugi na 6.2, pa da ovog drugog ne upgradeam ako je bolje da ostane na nizem

MarioArt pon 10.1.2022 12:26

nakon malo patnje (error 421186 pa nisam mogao napraviti upgrade na 9), uspio sam i ja staviti jb ... radi odlicno... ovaj MW je stvarno napravio tutorial koji ne mozes promasiti...

 

ima li smisla mjenjati interni HDD sa SSD-om ili je bolje ici na vanjski ssd preko USBa ili nijedno nema smisla zbog stre arhitekture?

 

 

zna li netko neki servis u Osijeku i okolini koji rjesava zamjenu osiguraca F6202? ja sam zasad to rjesio kratkim spojem, ali bih volio to trajnije rjesiti zamjenom osiguraca...

RimSo uto 11.1.2022 15:33
MarioArt kaže...

nakon malo patnje (error 421186 pa nisam mogao napraviti upgrade na 9), uspio sam i ja staviti jb ... radi odlicno... ovaj MW je stvarno napravio tutorial koji ne mozes promasiti...

 

ima li smisla mjenjati interni HDD sa SSD-om ili je bolje ici na vanjski ssd preko USBa ili nijedno nema smisla zbog stre arhitekture?

 

 

zna li netko neki servis u Osijeku i okolini koji rjesava zamjenu osiguraca F6202? ja sam zasad to rjesio kratkim spojem, ali bih volio to trajnije rjesiti zamjenom osiguraca...

 

Meni je MW top. Drug mi je rekao da mu je PS4 Pro mnogo bolje radio sa SSD-om. Ja sam prešao na 5cu ali sam 4ku JB da odigram onako neke igre koje mislim da su ok al mi se ne kupuju a nema demo da se proba prije kupovine. Dešavalo mi se da gledam video i igra top a kad skinem ne bude ono što ja volim.