Igraće konzole

PLAYSTATION 5 - dostava

Tututuru sri 13.10.2021 21:16
Wontay kaže...

Istina da su cijene nenormalne ali uskoro će crni petak a nije daleko ni božić. Nekako mi se čini da nestašice tek slijede. 

 Zar stvarno mislis da ce bit PS5 u ponudi na crni petak? Prodaju se po 1000 - 2000 kn vise, nisu ludi spustit cijene na taj dan/vikend..

bero666 sri 13.10.2021 21:24

Mozda zato sad i dizu cijene sve vise da bi onda mogli kao imat neke popuste, i sa tim popustima ce cijene bit one koje su bile prije mjesec dana :)

Klasika kod nasih trgovina, kad se samo sjetim sta su radili sa cijenama televizora kad sam pratio prije kupnje, dignu i po par tisuca cijenu da bi onda kao imali neke mega popuste :))))

amd freak čet 14.10.2021 07:47

Ja sam gotovo siguran da ce bundlove gurati do kraja godine a mozda i dobar dio druge godine.

 

Našli su caku kako zarađivati....a sad pred blagdane bude još veca navala...

 

Zamislite samo koliko ce biti situacija gdje ce djeca jako htjeti konzole za blagdane...a jadni roditelji ce platiti taj bundle htjeli-ne htjeli.

 

Ako su do sad mogli gurati bundlove koja bi bila logika sad prestati kad ce bit najveca potraznja?

 

 

sveupitni čet 14.10.2021 09:11

Uračunajući igrice i ps+ koji se dobije u bundle-u, sam preplatio ps5 cca 600-700kn ako gledamo vrijednost bundle-a na oglasnicima. S obzirom na nestasicu gotovo svega, ovo nije strašna cijena. Mislim pogledajte msrp za rtx 3000 seriju a za koliko se prodaje kod nas i to uspješno. Da je fer što se ne može kupiti u bundleu, nije, ali bože moj......  

amd freak čet 14.10.2021 09:33
sveupitni kaže...

Uračunajući igrice i ps+ koji se dobije u bundle-u, sam preplatio ps5 cca 600-700kn ako gledamo vrijednost bundle-a na oglasnicima. S obzirom na nestasicu gotovo svega, ovo nije strašna cijena. Mislim pogledajte msrp za rtx 3000 seriju a za koliko se prodaje kod nas i to uspješno. Da je fer što se ne može kupiti u bundleu, nije, ali bože moj......  

 Relativno si ok prošao...ali..

 

Zamisli da si kupio disk verziju sa 3 igre za 5000-5500kn...dodatno je ps plus 400-500kn, dodatni kontroler 500-600kn i npr stanica za punjenje bez koje osobno ne mogu 200-250kn.

 

Sad to zbroj i dodaj cifru na telku ako je nemaš ili se želiš obnoviti :D

 

 

sveupitni čet 14.10.2021 13:00

A to svakako brzo se nakupi... tv sam kupio 2 tjedna prije ps5... u biti nisam imao u planu kupiti ps5 tako brzo ali sam naletio u sancti na stanju i reko uzimam da se rješim muke hehe
Sljedeće čekam neku akciju na dodatni dualsense i eventualno punjac za njih kupiti

nike098 ned 17.10.2021 11:04

Doc ce opet plejke i doc ce dan kad budes samo nju mogao uzest za cijenu 3850 ili 3050. Ionako jos nema se sta za mene ni posteno odigrat od novih naslova, jer vise manje i sta izade sve se moze na ps4. Tako ja jos cekam.

UAV uto 19.10.2021 07:38

Zna li tko je li ima Ps5 Digital negdje za kupiti trenutno??

Frend trazi.

Ja sam preke telemacha u 7mj 2021 dobio ps5 digital. Cijena je kod telemacha 3500kn u bundle dva joysticka i media daljinski.

Mislim da je to posteno?

SimeKZ uto 19.10.2021 08:38
UAV kaže...
Zna li tko je li ima Ps5 Digital negdje za kupiti trenutno??

Frend trazi.

Ja sam preke telemacha u 7mj 2021 dobio ps5 digital. Cijena je kod telemacha 3500kn u bundle dva joysticka i media daljinski.

Mislim da je to posteno?

To je vrijeme jeftinog PSa. Ja sam ga isto ulovio za 3500kn sa dodatnim joyom. Jeftinije nejde da ga jebes.

 

Udem neki dan u lokalnu trgovinu, bluray bez igara 6 soma. Fino. 

corco uto 19.10.2021 09:04

Kolko vidim trenutno jedino ima kod Sophoslaba, ali za cijenu koja je kriminalna (4500kn). Najbolja opcija za sada je držat se one stare "strpljen spašen" i čekat kad će se konzole prodavati po normalnoj cijeni.

Wontay uto 19.10.2021 19:46

Tako sam i ja mislio do 4/2021 i shvatio da ništa od toga. Uzmeš bundle, imaš neku igru koja vrijedi 250 kn, ps plus ti svakako treba i vrijedi 350 kn i evo te na cca 4k, možda koju kunu više. U SD je često oko 4700 kao i na Ekupi barem dva puta mjesečno. Ni za dvije godine ne budu 3k. Ako sada nema dovoljno konzola zašto bi ih bilo za crni petak i po manjoj cijeni? Cijenu određuje potražnja. 

corco uto 19.10.2021 20:52

Ma jasno da je sve stvar ponude i potražnje. Ali je problem što oni prodaju bundleove i u njih većinom stavljaju igrice koje nikako ne vrijede taj novac, a onda ako ih se želiš riješiti pa prodaš, e to ćeš teško jer ih gotovo svi imaju pa ih jedino možeš prodat za siću...a ovo što se tiče PS plusa mislim da isto ne stoji u potpunosti jer jednostavno ima dosta ljudi kojima ne treba jer ih ne zanima online igranje...Ja sam u potrazi za konzolom i nemam namjeru plaćati nešto što mi ne treba, rađe se strpim pa pričekam kraj godine ili početak sljedeće (ili kad god već.. svejedno nema puno igara) kad će biti konzola bez tih usranih bundleova...btw dobio sam neke informacije da nove količine konzola stižu ovaj tjedan ili najkasnije početkom sljedećeg tjedna.

Barracuda727 čet 25.11.2021 16:41

Evo ljudi imate u slovenskom gamecantru.si za 400 i 500 eura kolega si je tamo kupio,sve ok, a imate i na konzolko.si takoder slovenija, samo je tamo po narudzbi i imate svakavih kombinacija samo konzola ili konzola i bundle, pa evo navalite...prije Bozica,cijena su odlicne isplati se otici i tamo po konzolu kome je blizu....linkovi u nastavku...

Takve cijene po 4000 necete naci kod nas jos jako dugo, ja sam svoju kupio u 6 mj. u Samsungu po narudzbi za 3800 kn samo konzolu+dualsense tj standard ....tako da ovo mi se cini odlicna ponuda...

 

https://www.konzolko.si/sony-playstation-5-ps5

 

https://gamecenter.si/platforma/ps5/?offset=50

Maddog_HR čet 25.11.2021 16:59

Ma ima ih i u BH i Srbiji po trgovinama, jedino kod nas ne. A ono sto ima kod nas je nabrijana cijena.

Ovo je ok cijena, ali kad uracunas gorivo, cestarinu i vinjetu, dodje te kao kod nas....naravno ako ju nadjes po normalnoj cijeni. Jbga, da bar imaju dostavu.

amd freak čet 25.11.2021 21:42
Barracuda727 kaže...

Evo ljudi imate u slovenskom gamecantru.si za 400 i 500 eura kolega si je tamo kupio,sve ok, a imate i na konzolko.si takoder slovenija, samo je tamo po narudzbi i imate svakavih kombinacija samo konzola ili konzola i bundle, pa evo navalite...prije Bozica,cijena su odlicne isplati se otici i tamo po konzolu kome je blizu....linkovi u nastavku...

Takve cijene po 4000 necete naci kod nas jos jako dugo, ja sam svoju kupio u 6 mj. u Samsungu po narudzbi za 3800 kn samo konzolu+dualsense tj standard ....tako da ovo mi se cini odlicna ponuda...

 

https://www.konzolko.si/sony-playstation-5-ps5

 

https://gamecenter.si/platforma/ps5/?offset=50

 Ali ne šalju u hrv kolmo vidim? Na gamecenter ne vidim doatava za hr?

EXIMO čet 25.11.2021 23:21
Maddog_HR kaže...
Ma ima ih i u BH i Srbiji po trgovinama, jedino kod nas ne. A ono sto ima kod nas je nabrijana cijena.

Ovo je ok cijena, ali kad uracunas gorivo, cestarinu i vinjetu, dodje te kao kod nas....naravno ako ju nadjes po normalnoj cijeni. Jbga, da bar imaju dostavu.

 Koliko su po bosni, jebote kad se ne bih zaletio po jednu...

lange pet 26.11.2021 05:33
amd freak kaže...
Barracuda727 kaže...

Evo ljudi imate u slovenskom gamecantru.si za 400 i 500 eura kolega si je tamo kupio,sve ok, a imate i na konzolko.si takoder slovenija, samo je tamo po narudzbi i imate svakavih kombinacija samo konzola ili konzola i bundle, pa evo navalite...prije Bozica,cijena su odlicne isplati se otici i tamo po konzolu kome je blizu....linkovi u nastavku...

Takve cijene po 4000 necete naci kod nas jos jako dugo, ja sam svoju kupio u 6 mj. u Samsungu po narudzbi za 3800 kn samo konzolu+dualsense tj standard ....tako da ovo mi se cini odlicna ponuda...

 

https://www.konzolko.si/sony-playstation-5-ps5

 

https://gamecenter.si/platforma/ps5/?offset=50

 Ali ne šalju u hrv kolmo vidim? Na gamecenter ne vidim doatava za hr?

 Jedino mozda da narucis u najblizu njihovu postu uz granicu i onda se zaletis u postu po nju

amd freak pet 26.11.2021 08:02
lange kaže...
amd freak kaže...
Barracuda727 kaže...

Evo ljudi imate u slovenskom gamecantru.si za 400 i 500 eura kolega si je tamo kupio,sve ok, a imate i na konzolko.si takoder slovenija, samo je tamo po narudzbi i imate svakavih kombinacija samo konzola ili konzola i bundle, pa evo navalite...prije Bozica,cijena su odlicne isplati se otici i tamo po konzolu kome je blizu....linkovi u nastavku...

Takve cijene po 4000 necete naci kod nas jos jako dugo, ja sam svoju kupio u 6 mj. u Samsungu po narudzbi za 3800 kn samo konzolu+dualsense tj standard ....tako da ovo mi se cini odlicna ponuda...

 

https://www.konzolko.si/sony-playstation-5-ps5

 

https://gamecenter.si/platforma/ps5/?offset=50

 Ali ne šalju u hrv kolmo vidim? Na gamecenter ne vidim doatava za hr?

 Jedino mozda da narucis u najblizu njihovu postu uz granicu i onda se zaletis u postu po nju

 Konzola navodno ni nemaju na lageru ( mogu se naruciti ali ih nema) jer je to više kao prednarudžba...i to se jasno vidi nakon stavljanja proizvoda u košaricu.

 

Svejedno cu ih nazvati....

 

 

Maddog_HR pet 26.11.2021 08:13

A tu negdje kao i kod nas, nekakvih 50ak eur razlike...kolega kaze da ih po Sarajevu ima u trgovinama. U Beogradu su cak malo skuplje nego kod nas, sve u bundleovima - oko 810eur, ali ih imaju dostupne po trgovinama.

Jedino sto sam vidio da nije u bundleu je ovo iz Slovenije. Ali kao sto kolega kaze, kad isklikas ispadne da je isto prednarudzba, tako da ne znam imaju li ih stvarno dostupne.

amd freak pet 26.11.2021 13:19
Maddog_HR kaže...
Kontaktirao sam onaj gamestore iz Slovenije koji reklamira na Njuški da ima konzole na lager za isporuku.

Nema.

Samo prednaruzba, nemaju pojma kad ce doci.

 Da ovo kaj se dešava je strava...vec više od mjesec dana ni sancta ni ekupi nemaju konzola. A izgleda nije situacija samo kod nas :D

TKScump pet 26.11.2021 14:10
amd freak kaže...
Maddog_HR kaže...
Kontaktirao sam onaj gamestore iz Slovenije koji reklamira na Njuški da ima konzole na lager za isporuku.

Nema.

Samo prednaruzba, nemaju pojma kad ce doci.

 Da ovo kaj se dešava je strava...vec više od mjesec dana ni sancta ni ekupi nemaju konzola. A izgleda nije situacija samo kod nas :D

 Sancta svako malo dobiva neke male količine konzola, i sad bi kroz koji dan tribala doć malo veća pošiljka... baren mi je tako reka tip koji radi kod njih