Igraće konzole

PLAYSTATION 5 - dostava

corco pon 27.9.2021 14:50

Jel ima koji webshop da ima na lageru PS5 digital edition? Trenutno tražim, ali jedino pronalazim na Sophoslab-u, no i oni su digli cijenu. Kontaktirao sam Sancta domenicu, ali mi nisi mogli reći kada će imati dostupno. Pa ako tko zna za neku trgovinu bio bi zahvalan!

KiloOne uto 5.10.2021 17:24

4000kn - 3100kn (ps5 digital cijena ajmo reć) - 490kn (ps+ pretplata) - 250kn (daljinski) 160kn skuplje? hm... nije čak ni loš deal ako uzmemo u obzir da se oboje da prodati, ali zanima me kakav je ekupi oko garancija i opcenito pouzdanost trgovine. PS. mogli su bar staviti sliku

Hexfire uto 5.10.2021 17:36
KiloOne kaže...

4000kn - 3100kn (ps5 digital cijena ajmo reć) - 490kn (ps+ pretplata) - 250kn (daljinski) 160kn skuplje? hm... nije čak ni loš deal ako uzmemo u obzir da se oboje da prodati, ali zanima me kakav je ekupi oko garancija i opcenito pouzdanost trgovine. PS. mogli su bar staviti sliku

Na papiru možda, ali realno daljinski treba jako malom broju ljudi, a PS+ se uzme na rasprodaji za 200kn manje. Da je umjesto daljinskog kontroler ili neka igra koja stvarno valja onda bi paket po meni bio ok.

 

Nemaš brige oko E-kupi, pa to je web shop od M-SAN grupe.

KiloOne uto 5.10.2021 18:03

realno znam to sve, nego kako do konzole bez toga? realno digital nebi trebao koštati više od 3012kn, američki ps+ 365 je 29 funti, znači cca 250kn. daljinski; upravo tako, kome to treba, ali ajmo reć i da mi treba, opet retail price je 30€ , znaci cca 220kn. znači defakto pljačkaju (samo) 518kn :D Što je po tebi onda "dobar deal", kupiti bundle sa igrama pa ih prodati (kome ako svi kupuju isti bundle), ili uzeti ovako digitalku, (pa prodati sto se moze?). 

 

sto se tice m-san grupe neam ti pojma buraz, izgledaju shady malo :D

R4zOR229 uto 5.10.2021 21:50
corco kaže...
Jel možda znaš neki dobar bot za preporučiti?

 Dobri botovi se placaju i to fino, googlaj stellar ak te to zanima. Al imas na githubu jako puno botova, dosta su sporiji od ovakvih rjesenja al i dalje puno brzi neg ti rucno i jos rade 24/7 pa pogledaj. Naravno pod uvijetom da barem source code znas procitat da ne pokreces nesto maliciozno slucajno.

Yamacha sri 13.10.2021 12:17

Ja sam platio u sancti digitalnu+dodatni kontroler 3500kn sto je i realna cijena.

Kamo su sad otisli sa cijenama je stvarno suludo,a i dodaje se sve i svasta u bundlove.

Kao da pricaju u trgovini sto nemozemo prodati pa uvaliju sa ps5 u bundle.

Zacas ce biti i neka xperia u bundlu za samo 7999,99kn :D

amd freak sri 13.10.2021 14:39
Tututuru kaže...

Ljudi pokusajte se strpit malo, nedajte in gusta. Ne placajte ove lihvarske cijene. Kao sto je kolega napisao digitalna + dualsense je isla za 3500 prije par mjeseci.

 Ma nek plačaju...pa vidiš da sve ode bez obzira na cijenu...izgleda da Hrvati imaju love kad im 5 keširat za zabavu nije neki problem :D