Igraće konzole

PLAYSTATION 5 - dostava

foofajter pet 23.7.2021 06:35
Pero Dinamit kaže...

Account se napravi preko kompa? Regiju odaberem koju želim, npr Amer'ka i onda možda još jedan acc sa hrvackim? Pa kupujem igre gdje je jeftinije, ako sam dobro shvatio.

 

Isto bi mi trebala ubrzo doći plejka. Prva, a peta.

 Možeš i preko kompa, a i preko plejke. Ovo ostalo si dobro napisao, a ako radiš US account onda pazi da odabereš adresu u državi koja nema pdv

mariclius pet 23.7.2021 11:30

Stigla plejka od kolege forumaša witcherj. Ispalo je da živimo dosta blizu. Spustio cijenu i plejka kod mene odmah dr. dan. Poslao hrpu sliku na viber, platio poštarinu, obavijestio me o broju paketa itd. Svaka čast. Svaka preporuka za njega. Lako smo se dogovorili. Kao da radi u nekom dućanu:) Ps5, kontroler, garancija sve kako treba. Djeca se već svađaju tko će koliko igrati astro, oduševljeni su. Valjda i ja dođem na red kad tad:) Plejka nečujna, tek kad prislonim uho je čujem nešto slabo. Eto, bilo je nekih kritika na račun witcherj, ali em je smanjio cijenu em je bio 100% profesionalan. Hvala i nadam se da i ostalima brzo stiže. Lp

amd freak pet 23.7.2021 21:44

haha moj frend je u velikoj nedoumici...zvali ga iz lokalnog shopa da mu cuvaju disk verziju sa miles morales, destruction all stars i 12mj ps plus za 5400kn bez obzira na sredstvo placanja.

 

I sad budi pametan pa mu daj pametan savjet....u teoriji bi platio 1500kn više za igre koje skupa vrijede 300kn i psplus koji vrijedi realno 400kn...dakle pušing od 800kn....hmmmmm

mariclius pet 23.7.2021 22:04

Ja sam prodao u zadnjih 2 mjeseca nekih 10 igri disk verzije. Ono šta će mi kad ću si kupiti digital ps5. Danas eto stigao ps5 bluray:) Malo bio naivan. Dobro da imam hrpu digitalnih igri. Kad sam prodaovao ps4 objašnjavam djeci da ubrzo stiže ps5. Kakav plač i suze:( Tako da mi je ovo sa kolegom forumašem super ispalo da ne moram čekati neki dućan. Jedino mi je problem što je najmanja skužila da pc kontroler nije za ps(do sada je bila uvjerena da igra sa njime:) tako da moram kupiti još jedan.

Tututuru ned 25.7.2021 19:37
amd freak kaže...

haha moj frend je u velikoj nedoumici...zvali ga iz lokalnog shopa da mu cuvaju disk verziju sa miles morales, destruction all stars i 12mj ps plus za 5400kn bez obzira na sredstvo placanja.

 

I sad budi pametan pa mu daj pametan savjet....u teoriji bi platio 1500kn više za igre koje skupa vrijede 300kn i psplus koji vrijedi realno 400kn...dakle pušing od 800kn....hmmmmm

 Savjetuj mu da se strpi par mjeseci. Kao sto vidis PS5 je sve dostupniji i steta je da baci te pare na igre za koje i sam govoris da je vrijede ni priblizno koliko ih cijene. 

WasapBro ned 25.7.2021 22:22

Ja sam imao problem isto, uzeo dodatni kontroler, u samom startu nisu palice radile. Zvao SD, narucili mi kurirsku sluzbu o svom trosku za dan poslije. Nakon tri dana dostava potpuno novog kontrolera. U svakom slucaju sam se ugodno iznenadio uslugom. Ovaj kao imao tvornicku gresku koju valjda nisu mogli ukloniti pa poslali novi neotvoreni.

K1XAZYETH sri 28.7.2021 16:06

Pitanje za ekipu koja duže vremena prati dostupnost - koliko često se restockaju konzole u Sancti i ostalim shopovima? Mogao sam prošli tjedan u SD uzeti digitalku sa ps+ i remoteom za 3700 ali sam bio škrt jer sam na US storu pa bih hrvatski ps+ morao prodati dalje. Needless to say, sad se lupam nogom u guzicu dok svaki dan refresham stranice shopova...

icek_picek sri 28.7.2021 16:09
K1XAZYETH kaže...

Pitanje za ekipu koja duže vremena prati dostupnost - koliko često se restockaju konzole u Sancti i ostalim shopovima? Mogao sam prošli tjedan u SD uzeti digitalku sa ps+ i remoteom za 3700 ali sam bio škrt jer sam na US storu pa bih hrvatski ps+ morao prodati dalje. Needless to say, sad se lupam nogom u guzicu dok svaki dan refresham stranice shopova...

 jebga, trebao si :D

bero666 sri 28.7.2021 16:52
K1XAZYETH kaže...

Pitanje za ekipu koja duže vremena prati dostupnost - koliko često se restockaju konzole u Sancti i ostalim shopovima? Mogao sam prošli tjedan u SD uzeti digitalku sa ps+ i remoteom za 3700 ali sam bio škrt jer sam na US storu pa bih hrvatski ps+ morao prodati dalje. Needless to say, sad se lupam nogom u guzicu dok svaki dan refresham stranice shopova...

 I rano jutros je to bilo u ponudi u Sancti kad sam gledao. 

Santana sri 28.7.2021 20:21

Ne kuzim ove specijalce iz SD...
Narucio PS5 digital u petak ujutro na dojavu kolege forumasa ovdje. Placanje proslo, sve super. 
Eh sad u ponedjeljak mi šalju mail potvrde u kojem pise da je spakirano i spremno za slanje i onda jucer primim isti mail, ali ovaj put dobijem i od GLS-a mail da je paket u pripremi i da ga moraju pokupit (ajd oke)
Nisu ga jucer pokupili, a nisu nit danas. Da sam znao da su tak nesposobni otisao bi sam po konzolu...

Damir22 sri 28.7.2021 20:28
Santana kaže...

Ne kuzim ove specijalce iz SD...

 Nema to veze s sd ili prodavacem....

 

Oni cim kreiraju paket na webu gls-a, gls salje obavijest da ima paket za tebe. To ne znaci da je paket uopce preuzet, da je kod njih, cak niti da ce isti dan biti pokupljen.....

 

Samo da imaju najavu. Kad pokupe paket, ide nova obavijest da "xy ima paket za tebe".... treca obavijest je da je paket stvarno kod njih pokupljen, i da je u tijeku proces dostave.

 

Koliko ce proci izmedju prve i druge obavijesti odnosno od zaprimanja naloga do stvarnog preuzimanja paketa od strane gls, to nije kriv prodavatelj.....

 

Od primanja trece obavijesti do isporuke obicno prodje 24 sata i to je stvarna dostava....

 

Pa meni je stajalo 3 dana da je dhl dobio najavu da ima paket za mene, tek 4 dan su ga fizicki preuzeli, 5 dan su ga isporucili, sve 5, dostava je ionako 3-5 radnih dana....

Santana sri 28.7.2021 20:34
Damir22 kaže...
Santana kaže...

Ne kuzim ove specijalce iz SD...

 Nema to veze s sd ili prodavacem....

 

Oni cim kreiraju paket na webu gls-a, gls salje obavijest da ima paket za tebe. To ne znaci da je paket uopce preuzet, da je kod njih, cak niti da ce isti dan biti pokupljen.....

 

Samo da imaju najavu. Kad pokupe paket, ide nova obavijest da "xy ima paket za tebe".... treca obavijest je da je paket stvarno kod njih pokupljen, i da je u tijeku proces dostave.

 

Koliko ce proci izmedju prve i druge obavijesti odnosno od zaprimanja naloga do stvarnog preuzimanja paketa od strane gls, to nije kriv prodavatelj.....

 

Od primanja trece obavijesti do isporuke obicno prodje 24 sata i to je stvarna dostava....

 

Pa meni je stajalo 3 dana da je dhl dobio najavu da ima paket za mene, tek 4 dan su ga fizicki preuzeli, 5 dan su ga isporucili, sve 5, dostava je ionako 3-5 radnih dana....

 Znam da nisu pokupili to sam i napisal. Nekak ne vjerujem da GLS ne dolazi do njih po par dana. GLS je znao isti dan pokupit robu kad je i kupljena vise puta u drugim trgovinama (Links,ADM...) 
Mislim nije bitno, al kad vec placam dostavu onda imam neka ocekivanja. Da sam znao otiso bi sam po to ili bi uzeo besplatu HP dostavu.

lange čet 29.7.2021 06:58

Hmm..ne kuzim taj SD i gls!

U skladiste ekupi ps dosao u petak popodne zvali me jer sam tako naveo u narudbi i promjenio sam adresu dostave (ostisao sam na more u meduvremenu).

Poslali mi u petak u pulu ps i u pon pododne došao postar ispred vikendice. 

Santana čet 29.7.2021 17:05
lange kaže...

Hmm..ne kuzim taj SD i gls!

U skladiste ekupi ps dosao u petak popodne zvali me jer sam tako naveo u narudbi i promjenio sam adresu dostave (ostisao sam na more u meduvremenu).

Poslali mi u petak u pulu ps i u pon pododne došao postar ispred vikendice. 

 a evo jucer navecer su pokupili danas odma ujutro je bila kod mene, tocno 12h je proslo od kad su pokupili do kada su dostavili.