Filip720 pon 23.1.2023 13:40
Mt90 kaže...

sta mislite da li se isplati kupiti? oduvijek sam si htio kupiti playstation ali nikada novaca sada mi je ps5 preskup pa razmiisljam o ovome a i igre su jeftine sa ps4. 

 Pa nemam pojma, vjerojatno ovo što kolege kažu polovnjaka i onda vidiš jel ima smisla ili ne davat još veće novce. Ja sam prije 2 godine isto tako uzeo pro varijantu, doduše više sam šarafao, rastavljao i sastavljao nego igrao, ali nema veze.  Stigne se tu i tamo nać vremena pa sjest pošteno i odigrat malo. Lp

BlueMax uto 14.2.2023 10:46

Znači zbog promjene valute ne mogu "kupiti" nešto što je prije koštalo 0kn a sad košta 0€?
Da besmislica bude još veća, u siječnju sam bez problema uzeo besplatne igre.
Ne prihvaća ni karticu deviznog računa koju je prije prihvaćalo.
Znači kad nam je valuta bila kuna mogao si kupovati s računom na kojem su euri. Sad kad nam je valuta euro ne možeš kupovati za eure.
Bravo Sony!

omomomomoomm ned 5.3.2023 12:02

Ok kad ce to proraditi? Malo sam zakrzljao oko ps stvari jer ne igram vise. Htio sam sad uzeti premium na mjesec dana za 35kn i nemogu. Na koji nacin kupiti taj ps plus. Neda mi preko devizne kartice niti preko obicne vise....

 

Kak vi kupujete?

omomomomoomm pon 6.3.2023 14:04

Istina jucer kupio online u instaru i tek danas oko 9 dobio mail sa kodom. probao sam sad kupiti preko ps aplikacije ali ovdje mjesec dana kosta 122kn. Jucer na PS-u bilo 35kn. Vidjet cu kad dodem doma. Totalno sam zakrzljao oko plejke nisam ju igrao tri godine i sad je sin poceo udarati po tome....

Zec04 pet 24.3.2023 12:45

pozdrav, samo da vas pitam koliko je neka okvirna cijena za playstation 4 slim 500gb star oko 4 godine? uzimam ps5 pa bi njega prodao, tj. u prodavonici mi nude neki iznos pa cisto da provjerim koliko cca

quickr pet 24.3.2023 12:55
Zec04 kaže...

pozdrav, samo da vas pitam koliko je neka okvirna cijena za playstation 4 slim 500gb star oko 4 godine? uzimam ps5 pa bi njega prodao, tj. u prodavonici mi nude neki iznos pa cisto da provjerim koliko cca

 Ja sam svoj prodao za 1500kn/200€ prije par mjeseci. Isti model, 2 joysticka i nešto igara

marinn95 pet 24.3.2023 14:50
Zec04 kaže...

meni nude 120 eura. ali samo play i jedna joystick, bez igrica

 Kada je ps5 najavljen, četvorke slim ili obične su ljudi prodavali po 700-1000kn. Dakle konzole i joy ili dva. Doslovno bagatela.

 

Onda je to postupno raslo, pogotovo sada od nove godine kada je uveden euro, ljudi redovno traže po 200-300 eura za njih, a za malo nadoplate kupiš četvorku pro (ne računajući special edition konzole, to ne smiješ ni pogledati jer su im cijene extra).

 

120 eura ti je 900 kuna, koliko bih ti i ja ponudio da ju preprodam, što će i oni napraviti, a sad koliko ćeš ti tražiti to je do tebe.

 

Da možeš dobiti više možeš, stoga mislim da je pametnije okušati se sam u prodaji nego prepustiti njima.